Latvian Football Strategy 2017-2024

Komanda.lv 1. līga

2018

  • komandas12
  • spēles133

Izvēlēties sezonu:

  • 1. posms
  • Tabula
  • 2. posms
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
1. kārtaProtokols
21
apr
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils / Progress30SK Super Nova 
21
apr
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS40FK Smiltene/BJSS 
21
apr
RTU stadions
16:00
RTU FC/Skonto Academy13FK Auda 
21
apr
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
18:30
Rēzeknes FA/BJSS51Balvu Sporta centrs 
22
apr
Rīgas 49. vidusskolas stadions
15:00
JDFS Alberts32Grobiņas SC 
09
jūl
Preiļu novada BJSS stadions
17:00
Preiļu BJSS01FK Staiceles Bebri 
2. kārtaProtokols
28
apr
MTC ''Staicele''
14:00
FK Staiceles Bebri04FK Tukums 2000/TSS 
28
apr
Audas stadions
14:00
FK Auda41JDFS Alberts 
28
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
15:00
Grobiņas SC24BFC Daugavpils / Progress 
28
apr
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzeknes FA/BJSS40Preiļu BJSS 
28
apr
Rugāju stadions
17:00
Balvu Sporta centrs17RTU FC/Skonto Academy 
29
apr
Olaines pilsētas stadions
19:00
SK Super Nova10FK Smiltene/BJSS 
3. kārtaProtokols
05
mai
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:00
FK Smiltene/BJSS53Grobiņas SC 
05
mai
Rugāju stadions
16:00
Balvu Sporta centrs11JDFS Alberts 
05
mai
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzeknes FA/BJSS40FK Staiceles Bebri 
05
mai
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova10FK Tukums 2000/TSS 
05
mai
RTU stadions
18:30
RTU FC/Skonto Academy12Preiļu BJSS 
06
mai
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils / Progress60FK Auda 
4. kārtaProtokols
12
mai
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
JDFS Alberts21Preiļu BJSS 
12
mai
Audas stadions
14:00
FK Auda13FK Smiltene/BJSS 
12
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS20Grobiņas SC 
12
mai
Rugāju stadions
17:00
Balvu Sporta centrs015BFC Daugavpils / Progress 
12
mai
MTC ''Staicele''
17:00
FK Staiceles Bebri21SK Super Nova 
12
mai
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
18:00
Rēzeknes FA/BJSS30RTU FC/Skonto Academy 
5. kārtaProtokols
19
mai
Audas stadions
14:00
FK Auda13FK Tukums 2000/TSS 
19
mai
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS61Balvu Sporta centrs 
19
mai
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00
JDFS Alberts21Rēzeknes FA/BJSS 
19
mai
RTU stadions
17:00
RTU FC/Skonto Academy111FK Staiceles Bebri 
20
mai
Olaines pilsētas stadions
17:00
SK Super Nova81Grobiņas SC 
20
mai
Preiļu novada BJSS stadions
17:00
Preiļu BJSS06BFC Daugavpils / Progress 
6. kārtaProtokols
26
mai
Audas stadions
14:00
FK Auda04SK Super Nova 
26
mai
Gulbenes pilsētas stadions
15:00
Balvu Sporta centrs01FK Tukums 2000/TSS 
26
mai
MTC ''Staicele''
16:00
FK Staiceles Bebri14Grobiņas SC 
26
mai
RTU stadions
16:00
RTU FC/Skonto Academy22JDFS Alberts 
26
mai
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
17:00
Rēzeknes FA/BJSS11BFC Daugavpils / Progress 
27
mai
Preiļu novada BJSS stadions
14:00
Preiļu BJSS04FK Smiltene/BJSS 
7. kārtaProtokols
02
jūn
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
12:00
JDFS Alberts11FK Staiceles Bebri 
02
jūn
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Grobiņas SC02FK Auda 
02
jūn
Gulbenes pilsētas stadions
17:00
Balvu Sporta centrs04SK Super Nova 
02
jūn
Tukuma pilsētas stadions
17:00
FK Tukums 2000/TSS51Preiļu BJSS 
02
jūn
Stadions "Celtnieks"
17:00
BFC Daugavpils / Progress15RTU FC/Skonto Academy 
02
jūn
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
17:00
FK Smiltene/BJSS22Rēzeknes FA/BJSS 
8. kārtaProtokols
09
jūn
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00
JDFS Alberts12BFC Daugavpils / Progress 
09
jūn
Tukuma pilsētas stadions
17:00
FK Tukums 2000/TSS32Rēzeknes FA/BJSS 
09
jūn
Gulbenes pilsētas stadions
17:00
Balvu Sporta centrs00Grobiņas SC 
10
jūn
Preiļu novada BJSS stadions
14:00
Preiļu BJSS06SK Super Nova 
10
jūn
MTC ''Staicele''
18:00
FK Staiceles Bebri11FK Auda 
01
sep
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00
RTU FC/Skonto Academy50FK Smiltene/BJSS 
9. kārtaProtokols
14
jūl
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
13:00
JDFS Alberts72FK Smiltene/BJSS 
14
jūl
Stadions "Celtnieks"
17:00
BFC Daugavpils / Progress80FK Staiceles Bebri 
14
jūl
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00
RTU FC/Skonto Academy13FK Tukums 2000/TSS 
14
jūl
Grobiņas pilsētas stadions
17:00
Grobiņas SC52Preiļu BJSS 
14
jūl
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova42Rēzeknes FA/BJSS 
15
jūl
Audas stadions
14:00
FK Auda72Balvu Sporta centrs 
10. kārtaProtokols
20
jūl
MTC ''Staicele''
19:00
FK Staiceles Bebri23Balvu Sporta centrs 
21
jūl
RTU stadions
15:00
RTU FC/Skonto Academy22SK Super Nova 
21
jūl
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00
JDFS Alberts01FK Tukums 2000/TSS 
21
jūl
Stadions "Celtnieks"
18:00
BFC Daugavpils / Progress40FK Smiltene/BJSS 
21
jūl
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
18:00
Rēzeknes FA/BJSS31Grobiņas SC 
22
jūl
Preiļu novada BJSS stadions
14:00
Preiļu BJSS23FK Auda 
11. kārtaProtokols
28
jūl
Audas stadions
16:00
FK Auda14Rēzeknes FA/BJSS 
28
jūl
Grobiņas pilsētas stadions
16:00
Grobiņas SC24RTU FC/Skonto Academy 
28
jūl
Tukuma pilsētas stadions
16:00
FK Tukums 2000/TSS10BFC Daugavpils / Progress 
28
jūl
Gulbenes pilsētas stadions
17:00
Balvu Sporta centrs15Preiļu BJSS 
28
jūl
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
17:00
FK Smiltene/BJSS30FK Staiceles Bebri 
28
jūl
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00
SK Super Nova10JDFS Alberts 
12. kārtaProtokols
03
aug
Grobiņas pilsētas stadions
18:30
Grobiņas SC02JDFS Alberts 
04
aug
Audas stadions
14:00
FK Auda21RTU FC/Skonto Academy 
04
aug
MTC ''Staicele''
17:00
FK Staiceles Bebri06Preiļu BJSS 
04
aug
Rugāju stadions
17:00
Balvu Sporta centrs114Rēzeknes FA/BJSS 
04
aug
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
18:00
FK Smiltene/BJSS03FK Tukums 2000/TSS 
02
sep
Olaines pilsētas stadions
12:30
SK Super Nova12BFC Daugavpils / Progress 
13. kārtaProtokols
11
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
JDFS Alberts12FK Auda 
11
aug
RTU stadions
16:00
RTU FC/Skonto Academy91Balvu Sporta centrs 
11
aug
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS16SK Super Nova 
11
aug
Preiļu novada BJSS stadions
17:00
Preiļu BJSS06Rēzeknes FA/BJSS 
11
aug
Tukuma pilsētas stadions
17:00
FK Tukums 2000/TSS40FK Staiceles Bebri 
11
aug
Stadions "Celtnieks"
17:00
BFC Daugavpils / Progress90Grobiņas SC 
14. kārtaProtokols
18
aug
Audas stadions
14:00
FK Auda06BFC Daugavpils / Progress 
18
aug
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Grobiņas SC45FK Smiltene/BJSS 
18
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00
JDFS Alberts11Balvu Sporta centrs 
18
aug
MTC ''Staicele''
17:00
FK Staiceles Bebri03Rēzeknes FA/BJSS 
18
aug
Tukuma pilsētas stadions
17:00
FK Tukums 2000/TSS01SK Super Nova 
19
aug
Preiļu novada BJSS stadions
17:00
Preiļu BJSS04RTU FC/Skonto Academy 
15. kārtaProtokols
25
aug
Preiļu novada BJSS stadions
14:00
Preiļu BJSS05JDFS Alberts 
25
aug
Grobiņas pilsētas stadions
17:00
Grobiņas SC05FK Tukums 2000/TSS 
25
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00
RTU FC/Skonto Academy00Rēzeknes FA/BJSS 
25
aug
Stadions "Celtnieks"
17:00
BFC Daugavpils / Progress130Balvu Sporta centrs 
25
aug
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
18:00
FK Smiltene/BJSS70FK Auda 
26
aug
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova22FK Staiceles Bebri 
16. kārtaProtokols
08
sep
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Grobiņas SC09SK Super Nova 
08
sep
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzeknes FA/BJSS43JDFS Alberts 
08
sep
Gulbenes pilsētas stadions
16:00
Balvu Sporta centrs12FK Smiltene/BJSS 
08
sep
MTC ''Staicele''
17:00
FK Staiceles Bebri06RTU FC/Skonto Academy 
08
sep
Tukuma pilsētas stadions
17:00
FK Tukums 2000/TSS32FK Auda 
09
sep
Stadions "Celtnieks"
17:00
BFC Daugavpils / Progress150Preiļu BJSS 
17. kārtaProtokols
15
sep
Grobiņas pilsētas stadions
16:00
Grobiņas SC43FK Staiceles Bebri 
15
sep
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS32Preiļu BJSS 
15
sep
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00
JDFS Alberts04RTU FC/Skonto Academy 
15
sep
Tukuma pilsētas stadions
17:00
FK Tukums 2000/TSS50Balvu Sporta centrs 
15
sep
Stadions "Celtnieks"
17:00
BFC Daugavpils / Progress42Rēzeknes FA/BJSS 
15
sep
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova30FK Auda 
18. kārtaProtokols
22
sep
Audas stadions
14:00
FK Auda30Grobiņas SC 
22
sep
Preiļu novada BJSS stadions
16:00
Preiļu BJSS03FK Tukums 2000/TSS 
22
sep
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00
RTU FC/Skonto Academy01BFC Daugavpils / Progress 
22
sep
MTC ''Staicele''
17:00
FK Staiceles Bebri01JDFS Alberts 
22
sep
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
17:00
Rēzeknes FA/BJSS60FK Smiltene/BJSS 
22
sep
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova71Balvu Sporta centrs 
19. kārtaProtokols
29
sep
Audas stadions
14:00
FK Auda40FK Staiceles Bebri 
29
sep
Grobiņas pilsētas stadions
16:00
Grobiņas SC61Balvu Sporta centrs 
29
sep
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils / Progress40JDFS Alberts 
29
sep
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzeknes FA/BJSS21FK Tukums 2000/TSS 
29
sep
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS33RTU FC/Skonto Academy 
29
sep
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova32Preiļu BJSS 
20. kārtaProtokols
06
okt
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS12RTU FC/Skonto Academy 
06
okt
Gulbenes pilsētas stadions
14:00
Balvu Sporta centrs05FK Auda 
06
okt
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS63JDFS Alberts 
06
okt
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzeknes FA/BJSS26SK Super Nova 
06
okt
MTC ''Staicele''
16:00
FK Staiceles Bebri05BFC Daugavpils / Progress 
07
okt
Preiļu novada BJSS stadions
16:00
Preiļu BJSS12Grobiņas SC 
21. kārtaProtokols
13
okt
Gulbenes pilsētas stadions
14:00
Balvu Sporta centrs20FK Staiceles Bebri 
13
okt
Audas stadions
14:00
FK Auda30Preiļu BJSS 
13
okt
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS16BFC Daugavpils / Progress 
13
okt
Olaines pilsētas stadions
14:00
SK Super Nova30RTU FC/Skonto Academy 
13
okt
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS13JDFS Alberts 
13
okt
Grobiņas pilsētas stadions
14:00
Grobiņas SC21Rēzeknes FA/BJSS 
22. kārtaProtokols
01
sep
Preiļu novada BJSS stadions
17:00
Preiļu BJSS01Balvu Sporta centrs 
21
okt
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils / Progress50FK Tukums 2000/TSS 
21
okt
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
RTU FC/Skonto Academy22Grobiņas SC 
21
okt
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzeknes FA/BJSS01FK Auda 
21
okt
MTC ''Staicele''
14:00
FK Staiceles Bebri11FK Smiltene/BJSS 
21
okt
Olaines pilsētas stadions
14:00
JDFS Alberts08SK Super Nova 

Pirmā līga 2018

KomandaSUNZGVZVVAP
1BFC Daugavpils / Progress22191212014+10658
2SK Super Nova2217238120+6153
3FK Tukums 2000/TSS2216065321+3248
4Rēzeknes FA/BJSS2212377133+3839
5FK Auda2212194548-337
6RTU FC/Skonto Academy2210577033+3735
7FK Smiltene/BJSS2210395463-933
8JDFS Alberts2284103948-928
9Grobiņas SC2262144075-3520
10Balvu Sporta centrs22331619115-9612
11FK Staiceles Bebri2224161578-6310
12Preiļu BJSS2230192483-599
1. kārtaProtokols
27
okt
Stadions "Celtnieks"
13:00
BFC Daugavpils / Progress51Rēzeknes FA/BJSS 
27
okt
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova30FK Tukums 2000/TSS 
2. kārtaProtokols
03
nov
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzeknes FA/BJSS13FK Tukums 2000/TSS 
03
nov
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils / Progress40SK Super Nova 
3. kārtaProtokols
11
nov
Olaines pilsētas stadions
14:00
SK Super Nova63Rēzeknes FA/BJSS 
11
nov
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS12BFC Daugavpils / Progress 

Pirmā līga 2018 2.posms

KomandaSUNZGVZVVAP
1BFC Daugavpils / Progress25221213116+11567
2SK Super Nova2519249027+6359
3FK Tukums 2000/TSS2517085727+3051
4Rēzeknes FA/BJSS25123107647+2939
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Askerov VugarBFC Daugavpils / Progress31
2 Gogolashvili GiorgiSK Super Nova29
3 Kouadio Alain Cedric HerveBFC Daugavpils / Progress26
4 Carmona Munoz NaisirBFC Daugavpils / Progress21
5 Kārkliņš EdgarsSK Super Nova18
6 Borisovs DmitrijsRēzeknes FA/BJSS14
7 Silovs DmitrijsRēzeknes FA/BJSS14
8 Nagamatsu ShumaSK Super Nova13
9 Kuzmin DzmitrySK Super Nova10
10 Jēkabsons JānisGrobiņas SC9
11 Remess MārtiņšJDFS Alberts9
12 Vanags KārlisBalvu Sporta centrs8
13 Enjo KensukeFK Auda8
14 Pihockis StaņislavsFK Auda8
15 Akmins RalfsFK Smiltene/BJSS8
16 Sibirjanovs DainisBFC Daugavpils / Progress7
17 Urbāns EdgarsBFC Daugavpils / Progress7
18 Žaldovskis RičardsBFC Daugavpils / Progress7
19 Labanovskis Mareks MatīssFK Auda7
20 Chunikhovskyi OleksandrFK Tukums 2000/TSS7
21 Kalnciems RinaldsFK Tukums 2000/TSS7
22 Krūmiņš KristsFK Tukums 2000/TSS7
23 Knapšis EmīlsGrobiņas SC7
24 Babris MiksPreiļu BJSS7
25 Grjaznovs AleksejsRTU FC/Skonto Academy7
26 Lukin GlebRTU FC/Skonto Academy7
27 Smuļko MarksRTU FC/Skonto Academy7
28 Amemiya KotaroRēzeknes FA/BJSS7
29 Silagailis GuntarsRēzeknes FA/BJSS7
30 Amaral de Oliveira Junior MarcioBFC Daugavpils / Progress6
31 Apsītis RalfsFK Smiltene/BJSS6
32 Rozītis KārlisFK Smiltene/BJSS6
33 Teremko ElvisFK Smiltene/BJSS6
34 Švāns Kristers EduardsFK Tukums 2000/TSS6
35 Džeriņš Ralfs DenijsGrobiņas SC6
36 Tumanovs AntonsGrobiņas SC6
37 Dobrecovs DevidsRTU FC/Skonto Academy6
38 Satake KyoseiRēzeknes FA/BJSS6
39 Ivakins ŅikitaFK Auda5
40 Zariņš DairisFK Smiltene/BJSS5
41 Daugavietis Dāvis MārtiņšJDFS Alberts5
42 Emsis AivarsJDFS Alberts5
43 Krautmanis JānisRTU FC/Skonto Academy5
44 Ivenkovs PēterisRēzeknes FA/BJSS5
45 Hvoiņickis DaniilsSK Super Nova5
46 Afanasjevs ValerijsBFC Daugavpils / Progress4
47 Iļjins KirilsBFC Daugavpils / Progress4
48 Sokolovs JurijsBFC Daugavpils / Progress4
49 Ščogols RihardsBalvu Sporta centrs4
50 Tamenieks SilvestrsFK Auda4
51 Siliņš Valters ValtsFK Smiltene/BJSS4
52 Grāveris KalvisFK Staiceles Bebri4
53 Savinovs MārisFK Staiceles Bebri4
54 Sāmietis RaimondsGrobiņas SC4
55 Roderts FricisJDFS Alberts4
56 Zeltiņš DāvisJDFS Alberts4
57 Dobratuļins ŅikitaRēzeknes FA/BJSS4
58 Vasiļjevs MaksimsSK Super Nova4
59 Skrebels RaivisBFC Daugavpils / Progress3
60 Sņegovs VadimsBalvu Sporta centrs3
61 Gorkšs JorensFK Auda3
62 Puriņš Kristers AldisFK Smiltene/BJSS3
63 Rullis RičardsFK Smiltene/BJSS3
64 Savinovs MārcisFK Staiceles Bebri3
65 Blumers EinārsFK Tukums 2000/TSS3
66 Gatsko DenysFK Tukums 2000/TSS3
67 Pilāts PāvelsFK Tukums 2000/TSS3
68 Salmiņš RūdolfsFK Tukums 2000/TSS3
69 Terentiev VladyslavFK Tukums 2000/TSS3
70 Freimanis JānisGrobiņas SC3
71 Kubilovičs ValtersJDFS Alberts3
72 Caics AigarsPreiļu BJSS3
73 Juhņevičs ŅikitaRTU FC/Skonto Academy3
74 Krasivorons AleksejsRTU FC/Skonto Academy3
75 Petunovs MarksRTU FC/Skonto Academy3
76 Vilcāns DāvisRTU FC/Skonto Academy3
77 Ķipsts RobertsRTU FC/Skonto Academy3
78 Raščevskis RičardsRēzeknes FA/BJSS3
79 Perepļotkins AndrejsSK Super Nova3
80 Strautiņš EdgarsSK Super Nova3
81 Cucurs DāvisBFC Daugavpils / Progress2
82 Kozlovs DenissBFC Daugavpils / Progress2
83 Magrins RobertsBFC Daugavpils / Progress2
84 Kim Yeon WangFK Auda2
85 Truņins PāvelsFK Auda2
86 Fiļipovs SentisFK Smiltene/BJSS2
87 Rozītis RūdisFK Smiltene/BJSS2
88 Petrivs ArtūrsFK Staiceles Bebri2
89 Aizgrāvis TomsFK Tukums 2000/TSS2
90 Havrylychev ValeriiFK Tukums 2000/TSS2
91 Leja RonaldsFK Tukums 2000/TSS2
92 Ostrovskis ViestursFK Tukums 2000/TSS2
93 Ozols AtisFK Tukums 2000/TSS2
94 Grotāns HaraldsJDFS Alberts2
95 Pavļučenko VladislavsJDFS Alberts2
96 Babris MatīssPreiļu BJSS2
97 Pastars RenārsPreiļu BJSS2
98 Reinis ValtersPreiļu BJSS2
99 Upenieks KristapsPreiļu BJSS2
100 Andersons KrišsRTU FC/Skonto Academy2
101 Bāliņš KlāvsRTU FC/Skonto Academy2
102 Kovaļkovs IgorsRTU FC/Skonto Academy2
103 Livšics DanielsRTU FC/Skonto Academy2
104 Pačko ŅikitaRTU FC/Skonto Academy2
105 Naoe ShogoRēzeknes FA/BJSS2
106 Skorikovs DenissSK Super Nova2
107 Stradiņš DenissSK Super Nova2
108 Troickis ArtjomsSK Super Nova2
109 Višņevskis AigarsSK Super Nova2
110 Akifjevs GrigorijsBFC Daugavpils / Progress1
111 Morozs JegorsBFC Daugavpils / Progress1
112 Zalaks VernersBFC Daugavpils / Progress1
113 Ševčuks IļjaBFC Daugavpils / Progress1
114 Kokorevičs EdmundsBalvu Sporta centrs1
115 Korts RihardsBalvu Sporta centrs1
116 Saliņš KristapsBalvu Sporta centrs1
117 Sņegovs AleksandrsBalvu Sporta centrs1
118 Apsītis JānisFK Auda1
119 Bricis EdgarsFK Auda1
120 Bukšs MārtiņšFK Auda1
121 Ivanovs PāvelsFK Auda1
122 Myshei SerhiiFK Auda1
123 Deičs EduardsFK Smiltene/BJSS1
124 Gaigals DāvisFK Smiltene/BJSS1
125 Kuprišs KristapsFK Smiltene/BJSS1
126 Mežulis TomsFK Smiltene/BJSS1
127 Putrālis OlafsFK Smiltene/BJSS1
128 Rakštelis MārtiņšFK Smiltene/BJSS1
129 Veģeris EduardsFK Smiltene/BJSS1
130 Jansons ValdisFK Staiceles Bebri1
131 Lācis KārlisFK Staiceles Bebri1
132 Kuznetsov StanislavFK Tukums 2000/TSS1
133 Pirtskhalava IrakliFK Tukums 2000/TSS1
134 Reingolcs RūdolfsFK Tukums 2000/TSS1
135 Sarva AndrisFK Tukums 2000/TSS1
136 Freimanis RenaltsGrobiņas SC1
137 Hromovs MarksGrobiņas SC1
138 Teretenko JurijsGrobiņas SC1
139 Tīls FilipsGrobiņas SC1
140 Dombrovskis Pauls ĒriksJDFS Alberts1
141 Lācis EdgarsJDFS Alberts1
142 Rizoto -Vidals-Pesoa AugustoJDFS Alberts1
143 Strautmanis KārlisJDFS Alberts1
144 Breidaks VladislavsPreiļu BJSS1
145 Koroļs JevgeņijsPreiļu BJSS1
146 Pastars JānisPreiļu BJSS1
147 Vavilovs VitālijsPreiļu BJSS1
148 Boļšakovs ŅikitaRTU FC/Skonto Academy1
149 Jankovskis ŅikitaRTU FC/Skonto Academy1
150 Jermolajevs EdgarsRTU FC/Skonto Academy1
151 Silva Lelis LeonardoRTU FC/Skonto Academy1
152 Bovkuns ŅikitaRēzeknes FA/BJSS1
153 Galajs ArmansRēzeknes FA/BJSS1
154 Halimons JurijsRēzeknes FA/BJSS1
155 Hishida TakuRēzeknes FA/BJSS1
156 Radevičs JansRēzeknes FA/BJSS1
157 Rogozins AndrejsRēzeknes FA/BJSS1
158 Valters RenātsRēzeknes FA/BJSS1
159 Balsevičs MaksimsSK Super Nova1
160 Grabčaks ArtūrsSK Super Nova1
161 Kalniņš KristsSK Super Nova1
162 Ņesterenko BogdansSK Super Nova1
163 Štrauss GatisSK Super Nova1

Pirmā līga 2018 2.posms

KomandaSUNZGVZVVAP
1BFC Daugavpils / Progress25221213116+11567
2SK Super Nova2519249027+6359
3FK Tukums 2000/TSS2517085727+3051
4Rēzeknes FA/BJSS25123107647+2939
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU