Latvian Football Strategy 2017-2024

1. līgas B čempionāts

2019

  • klubi9
  • spēlētāji461
  • spēles108

Izvēlēties sezonu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
20
apr
Vidzemes Olimpiskais centrs
14:00
Valmieras Glass ViA - 242Spartaks Jūrmala-2 
20
apr
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils-230FK Liepāja-2 
20
apr
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
17:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-210FK Jelgava-2 
21
apr
RTU stadions
14:00
Riga FC-221RFS-2 
2. kārtaProtokols
24
apr
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00
FK Jelgava-270Valmieras Glass ViA - 2 
24
apr
Kauguru vidusskolas stadions
17:00
Spartaks Jūrmala-215BFC Daugavpils-2 
25
apr
RTU stadions
14:00
RFS-204FK Ventspils-2 
25
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
17:00
FK Liepāja-232Riga FC-2 
3. kārtaProtokols
28
apr
Vidzemes Olimpiskais centrs
14:00
Valmieras Glass ViA - 221FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
28
apr
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils-220FK Jelgava-2 
29
apr
Ventspils 2. pamatskolas stadions
16:00
FK Ventspils-204FK Liepāja-2 
29
apr
RTU stadions
16:00
Riga FC-220Spartaks Jūrmala-2 
4. kārtaProtokols
04
mai
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils-211FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
04
mai
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00
FK Jelgava-203Riga FC-2 
05
mai
RTU stadions
14:00
RFS-222FK Liepāja-2 
05
mai
Ventspils 2. pamatskolas stadions
16:00
FK Ventspils-220Spartaks Jūrmala-2 
5. kārtaProtokols
08
mai
Vidzemes Olimpiskais centrs
16:00
Valmieras Glass ViA - 222BFC Daugavpils-2 
08
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:30
FK Metta/Latvijas Universitāte-221Riga FC-2 
09
mai
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00
FK Jelgava-200FK Ventspils-2 
09
mai
Kauguru vidusskolas stadions
18:00
Spartaks Jūrmala-212RFS-2 
6. kārtaProtokols
13
mai
RTU stadions
14:00
RFS-202FK Jelgava-2 
13
mai
Stadions "Daugava", rezerves laukums
17:00
FK Liepāja-250Spartaks Jūrmala-2 
14
mai
RTU stadions
17:00
Riga FC-211Valmieras Glass ViA - 2 
16
jūl
O/C „Ventspils” stadions, rezerves laukums
18:00
FK Ventspils-202FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
7. kārtaProtokols
18
mai
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00
FK Jelgava-220FK Liepāja-2 
18
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
17:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-230RFS-2 
19
mai
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils-222Riga FC-2 
19
mai
Vidzemes Olimpiskais centrs
16:00
Valmieras Glass ViA - 211FK Ventspils-2 
8. kārtaProtokols
22
mai
Stadions "Daugava", rezerves laukums
17:00
FK Liepāja-201FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
22
mai
Kauguru vidusskolas stadions
18:00
Spartaks Jūrmala-215FK Jelgava-2 
23
mai
Vidzemes Olimpiskais centrs
18:00
Valmieras Glass ViA - 213RFS-2 
15
aug
Ventspils 2. pamatskolas stadions
16:00
FK Ventspils-211BFC Daugavpils-2 
9. kārtaProtokols
26
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
16:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-211Spartaks Jūrmala-2 
27
mai
RTU stadions
16:00
Riga FC-200FK Ventspils-2 
27
mai
Vidzemes Olimpiskais centrs
18:00
Valmieras Glass ViA - 201FK Liepāja-2 
28
mai
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils-202RFS-2 
10. kārtaProtokols
01
jūn
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
13:00
FK Jelgava-202FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
01
jūn
Kauguru vidusskolas stadions
18:00
Spartaks Jūrmala-203Valmieras Glass ViA - 2 
02
jūn
NSB "Arkādija"
14:00
RFS-200Riga FC-2 
02
jūn
Stadions "Olimpija", Liepāja
16:00
FK Liepāja-221BFC Daugavpils-2 
11. kārtaProtokols
16
jūn
Vidzemes Olimpiskais centrs
15:00
Valmieras Glass ViA - 222FK Jelgava-2 
16
jūn
RTU stadions
15:00
Riga FC-210FK Liepāja-2 
16
jūn
Ventspils 2. pamatskolas stadions
18:00
FK Ventspils-210RFS-2 
17
jūn
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils-235Spartaks Jūrmala-2 
12. kārtaProtokols
21
jūn
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Liepāja-230FK Ventspils-2 
22
jūn
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-221Valmieras Glass ViA - 2 
22
jūn
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00
FK Jelgava-210BFC Daugavpils-2 
22
jūn
Kauguru vidusskolas stadions
18:00
Spartaks Jūrmala-207Riga FC-2 
13. kārtaProtokols
26
jūn
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Liepāja-250RFS-2 
26
jūn
Kauguru vidusskolas stadions
18:00
Spartaks Jūrmala-231FK Ventspils-2 
27
jūn
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:30
FK Metta/Latvijas Universitāte-204BFC Daugavpils-2 
27
jūn
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Jelgava-211Riga FC-2 
14. kārtaProtokols
30
jūn
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
RFS-252Spartaks Jūrmala-2 
01
jūl
Stadions "Celtnieks"
15:00
BFC Daugavpils-232Valmieras Glass ViA - 2 
01
jūl
RTU stadions
15:00
Riga FC-211FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
01
jūl
O/C „Ventspils” stadions, rezerves laukums
18:00
FK Ventspils-230FK Jelgava-2 
15. kārtaProtokols
05
jūl
Vidzemes Olimpiskais centrs
17:00
Valmieras Glass ViA - 211Riga FC-2 
07
jūl
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
16:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-211FK Ventspils-2 
07
jūl
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Jelgava-211RFS-2 
27
sep
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
17:00
Spartaks Jūrmala-232FK Liepāja-2 
16. kārtaProtokols
22
jūl
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
RFS-214FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
22
jūl
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Liepāja-244FK Jelgava-2 
22
jūl
O/C „Ventspils” stadions, rezerves laukums
18:00
FK Ventspils-211Valmieras Glass ViA - 2 
04
nov
RTU stadions
14:00
Riga FC-270BFC Daugavpils-2 
17. kārtaProtokols
28
jūl
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Jelgava-292Spartaks Jūrmala-2 
29
jūl
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
RFS-211Valmieras Glass ViA - 2 
29
jūl
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Liepāja-210FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
29
jūl
Stadions "Celtnieks"
19:00
BFC Daugavpils-204FK Ventspils-2 
18. kārtaProtokols
04
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00
Spartaks Jūrmala-202FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
05
aug
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Liepāja-240Valmieras Glass ViA - 2 
05
aug
Ventspils 2. pamatskolas stadions
18:00
FK Ventspils-220Riga FC-2 
06
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
RFS-215BFC Daugavpils-2 
19. kārtaProtokols
11
aug
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
16:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-221FK Jelgava-2 
11
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00
Spartaks Jūrmala-243Valmieras Glass ViA - 2 
12
aug
RTU stadions
14:00
Riga FC-230RFS-2 
12
aug
Stadions "Celtnieks"
15:00
BFC Daugavpils-212FK Liepāja-2 
20. kārtaProtokols
18
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00
Spartaks Jūrmala-252BFC Daugavpils-2 
18
aug
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
19:00
FK Jelgava-271Valmieras Glass ViA - 2 
19
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
RFS-213FK Ventspils-2 
19
aug
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Liepāja-221Riga FC-2 
21. kārtaProtokols
25
aug
Ventspils 2. pamatskolas stadions
18:00
FK Ventspils-201FK Liepāja-2 
26
aug
RTU stadions
12:00
Riga FC-221Spartaks Jūrmala-2 
26
aug
Stadions "Celtnieks"
15:00
BFC Daugavpils-224FK Jelgava-2 
26
aug
Vidzemes Olimpiskais centrs
16:00
Valmieras Glass ViA - 204FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
22. kārtaProtokols
29
aug
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
13:00
FK Jelgava-213Riga FC-2 
31
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
13:00
RFS-223FK Liepāja-2 
31
aug
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils-212FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
01
sep
Ventspils 2. pamatskolas stadions
17:00
FK Ventspils-231Spartaks Jūrmala-2 
23. kārtaProtokols
15
sep
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
14:00
FK Jelgava-212FK Ventspils-2 
15
sep
Vidzemes Olimpiskais centrs
15:00
Valmieras Glass ViA - 250BFC Daugavpils-2 
15
sep
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
16:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-214Riga FC-2 
16
sep
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00
Spartaks Jūrmala-227RFS-2 
24. kārtaProtokols
22
sep
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
RFS-214FK Jelgava-2 
22
sep
Stadions "Olimpija", Liepāja
14:00
FK Liepāja-220Spartaks Jūrmala-2 
23
sep
RTU stadions
16:00
Riga FC-220Valmieras Glass ViA - 2 
23
sep
Ventspils 2. pamatskolas stadions
17:00
FK Ventspils-200FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
25. kārtaProtokols
30
sep
Vidzemes Olimpiskais centrs
15:00
Valmieras Glass ViA - 203FK Ventspils-2 
01
okt
Stadions "Celtnieks"
15:00
BFC Daugavpils-212Riga FC-2 
01
okt
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:45
FK Metta/Latvijas Universitāte-210RFS-2 
12
okt
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
16:00
FK Jelgava-201FK Liepāja-2 
26. kārtaProtokols
06
okt
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
RFS-231Valmieras Glass ViA - 2 
06
okt
Ventspils 2. pamatskolas stadions
14:00
FK Ventspils-210BFC Daugavpils-2 
06
okt
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
16:00
FK Jelgava-221Spartaks Jūrmala-2 
06
okt
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
17:30
FK Metta/Latvijas Universitāte-221FK Liepāja-2 
27. kārtaProtokols
19
okt
RTU stadions
14:00
Riga FC-210FK Ventspils-2 
19
okt
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-280Spartaks Jūrmala-2 
19
okt
Vidzemes Olimpiskais centrs
14:00
Valmieras Glass ViA - 205FK Liepāja-2 
20
okt
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils-210RFS-2 
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Saveļjevs GermansFK Jelgava-211
2 Viļumsons RaivisFK Liepāja-29
3 Ziemelis ViktorsFK Liepāja-29
4 Žarovs ŅikitaFK Jelgava-28
5 Čugunovs SvetoslavsRiga FC-28
6 Davidenkovs AleksejsFK Jelgava-27
7 Smetanovs ArtūrsFK Liepāja-27
8 Ulmis RičardsFK Metta/LU-27
9 Žaldovskis RičardsFK Metta/LU-27
10 Korzāns RičardsFK Spartaks-27
11 Stradiņš DenissFK Spartaks-27
12 BASIL Emeka MichaelRFS-27
13 Petunovs MarksRiga FC-27
14 Kokins KasparsBFC Daugavpils-26
15 Kovaļkovs IgorsBFC Daugavpils-26
16 Jaudzems ArtisFK Jelgava-26
17 Salmiņš LeoFK Jelgava-26
18 Kartišovs AleksandrsFK Metta/LU-26
19 Abdula GenaevFK Ventspils-26
20 Livšics DanielsRiga FC-26
21 Zelmanis RobertsFK Liepāja-25
22 Dusalijevs NiksFK Ventspils-25
23 Butorins ArtjomsRFS-25
24 Udovičenko MarksRiga FC-25
25 Bērziņš UlvisValmieras Glass ViA - 25
26 Jaunzems ValtsValmieras Glass ViA - 25
27 Sibirjanovs DainisBFC Daugavpils-24
28 Drāznieks DeividsFK Liepāja-24
29 Meļķis RobertsFK Liepāja-24
30 De Oliveira Veneranda ViniciusFK Metta/LU-24
31 Lagūns JēkabsFK Metta/LU-24
32 Jansons NiksFK Ventspils-24
33 Neilands KristersFK Ventspils-24
34 Rīns DīvsFK Ventspils-24
35 Young Elisha ObotuRFS-24
36 Carmona Munoz NaisirBFC Daugavpils-23
37 Ivanovs EdgarsBFC Daugavpils-23
38 Magrins RobertsBFC Daugavpils-23
39 Miņins JevgenijsBFC Daugavpils-23
40 Petriks SalvisBFC Daugavpils-23
41 Kapkovs DanielsFK Jelgava-23
42 Krušatins AndrisFK Jelgava-23
43 Sidorovs MaksimsFK Liepāja-23
44 Stepanovs VladimirsFK Liepāja-23
45 Kramēns KlāvsFK Spartaks-23
46 Laizāns BrunoFK Spartaks-23
47 OGUNJI Olabanjo AlexanderRFS-23
48 Smuļko MarksRiga FC-23
49 Zicāns RūdolfsRiga FC-23
50 Šekers Tahirs DžansRiga FC-23
51 Helovani OleksiiValmieras Glass ViA - 23
52 Nazarovs Egils ArtursValmieras Glass ViA - 23
53 Iļjins KirilsBFC Daugavpils-22
54 Regža MarkoBFC Daugavpils-22
55 Ševčuks IļjaBFC Daugavpils-22
56 Minkevičs IvoFK Jelgava-22
57 Jaunarājs-Janvāris Roberts KristsFK Liepāja-22
58 Jurjevs KristsFK Liepāja-22
59 Krjukovičs AleksejsFK Metta/LU-22
60 Matvejevs JurijsFK Metta/LU-22
61 Vapne LūkassFK Metta/LU-22
62 Zēģele MatīssFK Metta/LU-22
63 Abdullahi Saminu KwariFK Spartaks-22
64 Agita Chidiebere CollinsFK Spartaks-22
65 Nwaorisa Chikezie MiracleFK Spartaks-22
66 Troņinkovs ValentinsFK Spartaks-22
67 Vagančuks RolandsFK Spartaks-22
68 Amdurs DāvidsRFS-22
69 Koliņko ŅikitaRFS-22
70 Meļņiks DenissRFS-22
71 Zamullo ArtjomsRFS-22
72 Zjuzins ArtūrsRFS-22
73 Andersons KrišsRiga FC-22
74 Jankovskis ŅikitaRiga FC-22
75 Jaunzems AlvisValmieras Glass ViA - 22
76 Riekstiņš Tomass RalfsValmieras Glass ViA - 22
77 Zvirbulis KārlisValmieras Glass ViA - 22
78 Buls JānisBFC Daugavpils-21
79 Kovaļovs AndrejsBFC Daugavpils-21
80 Šeršņevs SandisBFC Daugavpils-21
81 Hvoiņickis DaniilsFK Jelgava-21
82 Jegorovs AleksandrsFK Jelgava-21
83 Knope KristensFK Jelgava-21
84 Panteli StylianosFK Jelgava-21
85 Soroka OskarsFK Jelgava-21
86 Čamkins VsevolodsFK Jelgava-21
87 Šteinburgs JēkabsFK Jelgava-21
88 Bite EdgarsFK Liepāja-21
89 Friday Richard EmekaFK Liepāja-21
90 Michael Ezekiel ApakiFK Liepāja-21
91 Navicks ArtursFK Liepāja-21
92 Rozentāls KristiansFK Liepāja-21
93 Ulimbaševs DaniilsFK Liepāja-21
94 Korotkovs IļjaFK Metta/LU-21
95 Kovaļonoks ŅikitaFK Metta/LU-21
96 Kronis EdgarsFK Metta/LU-21
97 Liepa KristapsFK Metta/LU-21
98 Novikovs JegorsFK Metta/LU-21
99 Puzirevskis ArtjomsFK Metta/LU-21
100 Ķipsts RobertsFK Metta/LU-21
101 Šibass RendijsFK Metta/LU-21
102 Adam Aliyu YauFK Spartaks-21
103 Emsis AivarsFK Spartaks-21
104 Savčenko IļjaFK Spartaks-21
105 Seye OusmaneFK Spartaks-21
106 Urbančiks AndrejsFK Spartaks-21
107 Veckāgans Mārtiņš ĒriksFK Spartaks-21
108 Kokarītis RobinsFK Ventspils-21
109 Koļesovs ŅikitaFK Ventspils-21
110 Koļesņiks IgnatijsFK Ventspils-21
111 Podnieks MikusFK Ventspils-21
112 Tālbergs RaensFK Ventspils-21
113 Griškovs GuntisRFS-21
114 Guļijevs DamirsRFS-21
115 Matvejevs IvansRFS-21
116 Žuravļovs DenissRFS-21
117 Bāliņš KristsRiga FC-21
118 Gabovs VladislavsRiga FC-21
119 Maligins DanilsRiga FC-21
120 Muzafarovs MaksimsRiga FC-21
121 Rusakovs Jurijs GeorgsRiga FC-21
122 Skļarenko ŅikitaRiga FC-21
123 Solovjovs KirilsRiga FC-21
124 Badmus Olaide MuhammedValmieras Glass ViA - 21
125 Bankavs ArtūrsValmieras Glass ViA - 21
126 Barkovskis MārisValmieras Glass ViA - 21
127 Grosbergs KlāvsValmieras Glass ViA - 21
128 Saliyu Abdullahi AbiodunValmieras Glass ViA - 21
129 Talcis Artūrs RainersValmieras Glass ViA - 21
130 Taulavičus Jānis MarissValmieras Glass ViA - 21

1. līga-B 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Metta/Latvijas Universitāte-22415544421+2350
2FK Liepāja-22416265325+2850
3Riga FC-22413744920+2946
4FK Ventspils-22411763321+1240
5FK Jelgava-22410595435+1935
6BFC Daugavpils-22474134052-1225
7RFS-22464143352-1922
8Valmieras Glass ViA - 22447133260-2819
9Spartaks Jūrmala-22451183587-5216

1. līga-B 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Metta/Latvijas Universitāte-22415544421+2350
2FK Liepāja-22416265325+2850
3Riga FC-22413744920+2946
4FK Ventspils-22411763321+1240
5FK Jelgava-22410595435+1935
6BFC Daugavpils-22474134052-1225
7RFS-22464143352-1922
8Valmieras Glass ViA - 22447133260-2819
9Spartaks Jūrmala-22451183587-5216

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Kļūsti par e-Futbola izlases spēlētāju