Latvian Football Strategy 2017-2024

1. līgas B čempionāts

2019

  • klubi9
  • spēlētāji470
  • spēles108

Izvēlēties sezonu:

  • Nākamās spēles
  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
Otrdiena, 16.07.2019.Protokols
6
kārta
O/C „Ventspils” stadions, rezerves laukums
18:00
FK Ventspils-202FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
Pirmdiena, 22.07.2019.Protokols
16
kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
RFS-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
16
kārta
Stadions "Olimpija"
17:00
FK Liepāja-2--FK Jelgava-2-
16
kārta
Ventspils 2. pamatskolas stadions
18:00
FK Ventspils-2--Valmieras Glass ViA - 2-
1. kārtaProtokols
20
apr
Vidzemes Olimpiskais centrs
14:00
Valmieras Glass ViA - 242Spartaks Jūrmala-2 
20
apr
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils-230FK Liepāja-2 
20
apr
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
17:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-210FK Jelgava-2 
21
apr
RTU stadions
14:00
Riga FC-221RFS-2 
2. kārtaProtokols
24
apr
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00
FK Jelgava-270Valmieras Glass ViA - 2 
24
apr
Kauguru vidusskolas stadions
17:00
Spartaks Jūrmala-215BFC Daugavpils-2 
25
apr
RTU stadions
14:00
RFS-204FK Ventspils-2 
25
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
17:00
FK Liepāja-232Riga FC-2 
3. kārtaProtokols
28
apr
Vidzemes Olimpiskais centrs
14:00
Valmieras Glass ViA - 221FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
28
apr
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils-220FK Jelgava-2 
29
apr
Ventspils 2. pamatskolas stadions
16:00
FK Ventspils-204FK Liepāja-2 
29
apr
RTU stadions
16:00
Riga FC-220Spartaks Jūrmala-2 
4. kārtaProtokols
04
mai
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils-211FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
04
mai
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00
FK Jelgava-203Riga FC-2 
05
mai
RTU stadions
14:00
RFS-222FK Liepāja-2 
05
mai
Ventspils 2. pamatskolas stadions
16:00
FK Ventspils-220Spartaks Jūrmala-2 
5. kārtaProtokols
08
mai
Vidzemes Olimpiskais centrs
16:00
Valmieras Glass ViA - 222BFC Daugavpils-2 
08
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:30
FK Metta/Latvijas Universitāte-221Riga FC-2 
09
mai
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00
FK Jelgava-200FK Ventspils-2 
09
mai
Kauguru vidusskolas stadions
18:00
Spartaks Jūrmala-212RFS-2 
6. kārtaProtokols
13
mai
RTU stadions
14:00
RFS-202FK Jelgava-2 
13
mai
Stadions "Daugava", rezerves laukums
17:00
FK Liepāja-250Spartaks Jūrmala-2 
14
mai
RTU stadions
17:00
Riga FC-211Valmieras Glass ViA - 2 
16
jūl
O/C „Ventspils” stadions, rezerves laukums
18:00
FK Ventspils-202FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
7. kārtaProtokols
18
mai
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00
FK Jelgava-220FK Liepāja-2 
18
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
17:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-230RFS-2 
19
mai
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils-222Riga FC-2 
19
mai
Vidzemes Olimpiskais centrs
16:00
Valmieras Glass ViA - 211FK Ventspils-2 
8. kārtaProtokols
22
mai
Stadions "Daugava", rezerves laukums
17:00
FK Liepāja-201FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
22
mai
Kauguru vidusskolas stadions
18:00
Spartaks Jūrmala-215FK Jelgava-2 
23
mai
Vidzemes Olimpiskais centrs
18:00
Valmieras Glass ViA - 213RFS-2 
15
aug
Ventspils 2. pamatskolas stadions
16:00
FK Ventspils-2--BFC Daugavpils-2-
9. kārtaProtokols
26
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
16:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-211Spartaks Jūrmala-2 
27
mai
RTU stadions
16:00
Riga FC-200FK Ventspils-2 
27
mai
Vidzemes Olimpiskais centrs
18:00
Valmieras Glass ViA - 201FK Liepāja-2 
28
mai
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils-202RFS-2 
10. kārtaProtokols
01
jūn
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
13:00
FK Jelgava-202FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
01
jūn
Kauguru vidusskolas stadions
18:00
Spartaks Jūrmala-203Valmieras Glass ViA - 2 
02
jūn
NSB "Arkādija"
14:00
RFS-200Riga FC-2 
02
jūn
Stadions "Olimpija"
16:00
FK Liepāja-221BFC Daugavpils-2 
11. kārtaProtokols
16
jūn
Vidzemes Olimpiskais centrs
15:00
Valmieras Glass ViA - 222FK Jelgava-2 
16
jūn
RTU stadions
15:00
Riga FC-210FK Liepāja-2 
16
jūn
Ventspils 2. pamatskolas stadions
18:00
FK Ventspils-210RFS-2 
17
jūn
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils-235Spartaks Jūrmala-2 
12. kārtaProtokols
21
jūn
Stadions "Olimpija"
17:00
FK Liepāja-230FK Ventspils-2 
22
jūn
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00
FK Jelgava-210BFC Daugavpils-2 
22
jūn
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-221Valmieras Glass ViA - 2 
22
jūn
Kauguru vidusskolas stadions
18:00
Spartaks Jūrmala-207Riga FC-2 
13. kārtaProtokols
26
jūn
Stadions "Olimpija"
17:00
FK Liepāja-250RFS-2 
26
jūn
Kauguru vidusskolas stadions
18:00
Spartaks Jūrmala-231FK Ventspils-2 
27
jūn
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:30
FK Metta/Latvijas Universitāte-204BFC Daugavpils-2 
27
jūn
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Jelgava-211Riga FC-2 
14. kārtaProtokols
30
jūn
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
RFS-252Spartaks Jūrmala-2 
01
jūl
Stadions "Celtnieks"
15:00
BFC Daugavpils-232Valmieras Glass ViA - 2 
01
jūl
RTU stadions
15:00
Riga FC-211FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
01
jūl
O/C „Ventspils” stadions, rezerves laukums
18:00
FK Ventspils-230FK Jelgava-2 
15. kārtaProtokols
05
jūl
Vidzemes Olimpiskais centrs
17:00
Valmieras Glass ViA - 211Riga FC-2 
07
jūl
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
16:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-211FK Ventspils-2 
07
jūl
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Jelgava-211RFS-2 
16. kārtaProtokols
22
jūl
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
RFS-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
22
jūl
Stadions "Olimpija"
17:00
FK Liepāja-2--FK Jelgava-2-
22
jūl
Ventspils 2. pamatskolas stadions
18:00
FK Ventspils-2--Valmieras Glass ViA - 2-
17. kārtaProtokols
28
jūl
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Jelgava-2--Spartaks Jūrmala-2-
29
jūl
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
RFS-2--Valmieras Glass ViA - 2-
29
jūl
Stadions "Olimpija"
17:00
FK Liepāja-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
29
jūl
Stadions "Celtnieks"
19:00
BFC Daugavpils-2--FK Ventspils-2-
18. kārtaProtokols
04
aug
Kauguru vidusskolas stadions
18:00
Spartaks Jūrmala-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
05
aug
Stadions "Olimpija"
17:00
FK Liepāja-2--Valmieras Glass ViA - 2-
05
aug
Ventspils 2. pamatskolas stadions
18:00
FK Ventspils-2--Riga FC-2-
06
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
RFS-2--BFC Daugavpils-2-
19. kārtaProtokols
11
aug
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
16:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--FK Jelgava-2-
11
aug
Kauguru vidusskolas stadions
18:00
Spartaks Jūrmala-2--Valmieras Glass ViA - 2-
12
aug
RTU stadions
14:00
Riga FC-2--RFS-2-
12
aug
Stadions "Celtnieks"
15:00
BFC Daugavpils-2--FK Liepāja-2-
20. kārtaProtokols
18
aug
Kauguru vidusskolas stadions
18:00
Spartaks Jūrmala-2--BFC Daugavpils-2-
18
aug
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Jelgava-2--Valmieras Glass ViA - 2-
19
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
RFS-2--FK Ventspils-2-
19
aug
Stadions "Olimpija"
17:00
FK Liepāja-2--Riga FC-2-
21. kārtaProtokols
25
aug
Vidzemes Olimpiskais centrs
16:00
Valmieras Glass ViA - 2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
25
aug
Ventspils 2. pamatskolas stadions
18:00
FK Ventspils-2--FK Liepāja-2-
26
aug
RTU stadions
12:00
Riga FC-2--Spartaks Jūrmala-2-
26
aug
Stadions "Celtnieks"
15:00
BFC Daugavpils-2--FK Jelgava-2-
22. kārtaProtokols
31
aug
RTU stadions
13:00
Riga FC-2--FK Jelgava-2-
31
aug
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
31
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
RFS-2--FK Liepāja-2-
01
sep
Ventspils 2. pamatskolas stadions
17:00
FK Ventspils-2--Spartaks Jūrmala-2-
23. kārtaProtokols
15
sep
Vidzemes Olimpiskais centrs
15:00
Valmieras Glass ViA - 2--BFC Daugavpils-2-
15
sep
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
16:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--Riga FC-2-
16
sep
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00
FK Jelgava-2--FK Ventspils-2-
16
sep
Kauguru vidusskolas stadions
16:00
Spartaks Jūrmala-2--RFS-2-
24. kārtaProtokols
22
sep
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
RFS-2--FK Jelgava-2-
22
sep
Stadions "Olimpija"
14:00
FK Liepāja-2--Spartaks Jūrmala-2-
23
sep
RTU stadions
16:00
Riga FC-2--Valmieras Glass ViA - 2-
23
sep
Ventspils 2. pamatskolas stadions
17:00
FK Ventspils-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
25. kārtaProtokols
30
sep
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00
FK Jelgava-2--FK Liepāja-2-
30
sep
Vidzemes Olimpiskais centrs
15:00
Valmieras Glass ViA - 2--FK Ventspils-2-
30
sep
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:30
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--RFS-2-
01
okt
Stadions "Celtnieks"
15:00
BFC Daugavpils-2--Riga FC-2-
26. kārtaProtokols
05
okt
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--FK Liepāja-2-
05
okt
Kauguru vidusskolas stadions
14:00
Spartaks Jūrmala-2--FK Jelgava-2-
05
okt
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
RFS-2--Valmieras Glass ViA - 2-
05
okt
Ventspils 2. pamatskolas stadions
14:00
FK Ventspils-2--BFC Daugavpils-2-
27. kārtaProtokols
19
okt
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils-2--RFS-2-
19
okt
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--Spartaks Jūrmala-2-
19
okt
RTU stadions
14:00
Riga FC-2--FK Ventspils-2-
19
okt
Vidzemes Olimpiskais centrs
14:00
Valmieras Glass ViA - 2--FK Liepāja-2-
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Kokins KasparsBFC Daugavpils-26
2 Kovaļkovs IgorsBFC Daugavpils-26
3 Žaldovskis RičardsFK Metta/LU-25
4 Stradiņš DenissFK Spartaks-25
5 Livšics DanielsRiga FC-25
6 Petunovs MarksRiga FC-25
7 Bērziņš UlvisValmieras Glass ViA - 25
8 Smetanovs ArtūrsFK Liepāja-24
9 Jansons NiksFK Ventspils-24
10 Butorins ArtjomsRFS-24
11 Young Elisha ObotuRFS-24
12 Jaunzems ValtsValmieras Glass ViA - 24
13 Sibirjanovs DainisBFC Daugavpils-23
14 Salmiņš LeoFK Jelgava-23
15 Saveļjevs GermansFK Jelgava-23
16 Žarovs ŅikitaFK Jelgava-23
17 Drāznieks DeividsFK Liepāja-23
18 Stepanovs VladimirsFK Liepāja-23
19 Ziemelis ViktorsFK Liepāja-23
20 Ulmis RičardsFK Metta/LU-23
21 Laizāns BrunoFK Spartaks-23
22 Čugunovs SvetoslavsRiga FC-23
23 Ivanovs EdgarsBFC Daugavpils-22
24 Iļjins KirilsBFC Daugavpils-22
25 Magrins RobertsBFC Daugavpils-22
26 Ševčuks IļjaBFC Daugavpils-22
27 Kapkovs DanielsFK Jelgava-22
28 Krušatins AndrisFK Jelgava-22
29 Jaunarājs-Janvāris Roberts KristsFK Liepāja-22
30 Meļķis RobertsFK Liepāja-22
31 Sidorovs MaksimsFK Liepāja-22
32 Zēģele MatīssFK Metta/LU-22
33 Korzāns RičardsFK Spartaks-22
34 Troņinkovs ValentinsFK Spartaks-22
35 Vagančuks RolandsFK Spartaks-22
36 Amdurs DāvidsRFS-22
37 Meļņiks DenissRFS-22
38 Zelmanis RobertsRFS-22
39 Udovičenko MarksRiga FC-22
40 Kramēns KlāvsValmieras Glass ViA - 22
41 Nazarovs Egils ArtursValmieras Glass ViA - 22
42 Zvirbulis KārlisValmieras Glass ViA - 22
43 Carmona Munoz NaisirBFC Daugavpils-21
44 Miņins JevgenijsBFC Daugavpils-21
45 Petriks SalvisBFC Daugavpils-21
46 Hvoiņickis DaniilsFK Jelgava-21
47 Jegorovs AleksandrsFK Jelgava-21
48 Minkevičs IvoFK Jelgava-21
49 Panteli StylianosFK Jelgava-21
50 Soroka OskarsFK Jelgava-21
51 Čamkins VsevolodsFK Jelgava-21
52 Šteinburgs JēkabsFK Jelgava-21
53 Bite EdgarsFK Liepāja-21
54 Friday Richard EmekaFK Liepāja-21
55 Rozentāls KristiansFK Liepāja-21
56 Ulimbaševs DaniilsFK Liepāja-21
57 Viļumsons RaivisFK Liepāja-21
58 Korotkovs IļjaFK Metta/LU-21
59 Kovaļonoks ŅikitaFK Metta/LU-21
60 Kronis EdgarsFK Metta/LU-21
61 Liepa KristapsFK Metta/LU-21
62 Matvejevs JurijsFK Metta/LU-21
63 Puzirevskis ArtjomsFK Metta/LU-21
64 Ķipsts RobertsFK Metta/LU-21
65 Šibass RendijsFK Metta/LU-21
66 Koliņko ŅikitaFK Spartaks-21
67 Veckāgans Mārtiņš ĒriksFK Spartaks-21
68 Dusalijevs NiksFK Ventspils-21
69 Neilands KristersFK Ventspils-21
70 Rīns DīvsFK Ventspils-21
71 Tālbergs RaensFK Ventspils-21
72 Guļijevs DamirsRFS-21
73 Matvejevs IvansRFS-21
74 Žuravļovs DenissRFS-21
75 Andersons KrišsRiga FC-21
76 Jankovskis ŅikitaRiga FC-21
77 Maligins DanilsRiga FC-21
78 Muzafarovs MaksimsRiga FC-21
79 Rusakovs Jurijs GeorgsRiga FC-21
80 Šekers Tahirs DžansRiga FC-21
81 Bankavs ArtūrsValmieras Glass ViA - 21
82 Grosbergs KlāvsValmieras Glass ViA - 21
83 Jaunzems AlvisValmieras Glass ViA - 21
84 Riekstiņš Tomass RalfsValmieras Glass ViA - 21

1. līga-B 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Metta/Latvijas Universitāte-2137421812+625
2FK Liepāja-2127142512+1322
3Riga FC-2145722412+1222
4FK Jelgava-2145452116+519
5BFC Daugavpils-2125342618+818
6FK Ventspils-2124441314-116
7RFS-2134361624-815
8Valmieras Glass ViA - 2133552026-614
9Spartaks Jūrmala-21321101645-297

1. līga-B 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Metta/Latvijas Universitāte-2137421812+625
2FK Liepāja-2127142512+1322
3Riga FC-2145722412+1222
4FK Jelgava-2145452116+519
5BFC Daugavpils-2125342618+818
6FK Ventspils-2124441314-116
7RFS-2134361624-815
8Valmieras Glass ViA - 2133552026-614
9Spartaks Jūrmala-21321101645-297

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU