Latvian Football Strategy 2017-2024

Komanda.lv 1. līga

2019

  • klubi10
  • spēlētāji345
  • spēles135

Izvēlēties sezonu:

  • Nākamās spēles
  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
Sestdiena, 12.10.2019.Protokols
23
kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS50Dinamo Rīga/Staicele 
23
kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
JDFS Alberts21FK Smiltene/BJSS 
23
kārta
Gulbenes pilsētas stadions
14:00
Balvu Sporta centrs12FC New Project 
23
kārta
Grobiņas pilsētas stadions
16:00
Grobiņas SC32Rēzeknes FA/BJSS 
Svētdiena, 13.10.2019.Protokols
23
kārta
Olaines pilsētas stadions
14:00
SK Super Nova50FK Auda 
Sestdiena, 19.10.2019.Protokols
24
kārta
Audas stadions
14:00
FK Auda--FC New Project-
24
kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS--Grobiņas SC-
24
kārta
Olaines pilsētas stadions
14:00
SK Super Nova--FK Tukums 2000/TSS-
24
kārta
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzeknes FA/BJSS--Balvu Sporta centrs-
24
kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:00
Dinamo Rīga/Staicele--JDFS Alberts-
1. kārtaProtokols
06
apr
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS22FK Auda 
06
apr
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00
Dinamo Rīga/Staicele01Rēzeknes FA/BJSS 
06
apr
RTU stadions
14:00
JDFS Alberts12Grobiņas SC 
06
apr
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS110Balvu Sporta centrs 
06
apr
Olaines pilsētas stadions
19:00
SK Super Nova10FC New Project 
2. kārtaProtokols
13
apr
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS30Dinamo Rīga/Staicele 
13
apr
Rugāju stadions
14:00
Balvu Sporta centrs13JDFS Alberts 
13
apr
RTU stadions
16:00
FC New Project12FK Tukums 2000/TSS 
13
apr
Olaines pilsētas stadions
19:00
SK Super Nova10Rēzeknes FA/BJSS 
14
apr
Audas stadions
15:00
FK Auda31Grobiņas SC 
3. kārtaProtokols
20
apr
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS50Rēzeknes FA/BJSS 
20
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
15:00
Grobiņas SC91Balvu Sporta centrs 
20
apr
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00
Dinamo Rīga/Staicele12FK Auda 
20
apr
Olaines pilsētas stadions
19:00
SK Super Nova30FK Smiltene/BJSS 
01
mai
RTU stadions
16:00
JDFS Alberts32FC New Project 
4. kārtaProtokols
27
apr
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
13:00
FK Smiltene/BJSS25FK Tukums 2000/TSS 
27
apr
Audas stadions
14:00
FK Auda62Balvu Sporta centrs 
27
apr
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
15:00
Rēzeknes FA/BJSS30JDFS Alberts 
27
apr
RTU stadions
17:30
FC New Project60Grobiņas SC 
27
apr
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00
Dinamo Rīga/Staicele05SK Super Nova 
5. kārtaProtokols
04
mai
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS33JDFS Alberts 
04
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS41Dinamo Rīga/Staicele 
04
mai
Rugāju stadions
15:00
Balvu Sporta centrs21FC New Project 
04
mai
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova10FK Auda 
03
aug
Grobiņas pilsētas stadions
16:00
Grobiņas SC62Rēzeknes FA/BJSS 
6. kārtaProtokols
11
mai
Audas stadions
14:00
FK Auda10FC New Project 
11
mai
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS62Grobiņas SC 
11
mai
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzeknes FA/BJSS60Balvu Sporta centrs 
11
mai
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova01FK Tukums 2000/TSS 
11
mai
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00
Dinamo Rīga/Staicele13JDFS Alberts 
7. kārtaProtokols
18
mai
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Grobiņas SC31Dinamo Rīga/Staicele 
18
mai
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00
JDFS Alberts21SK Super Nova 
18
mai
Rugāju stadions
18:00
Balvu Sporta centrs16FK Smiltene/BJSS 
19
mai
RTU stadions
15:00
FC New Project11Rēzeknes FA/BJSS 
19
mai
Tukuma pilsētas stadions
16:00
FK Tukums 2000/TSS30FK Auda 
8. kārtaProtokols
25
mai
Audas stadions
15:00
FK Auda22Rēzeknes FA/BJSS 
25
mai
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS31FC New Project 
25
mai
Tukuma pilsētas stadions
17:00
FK Tukums 2000/TSS40JDFS Alberts 
25
mai
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00
Dinamo Rīga/Staicele40Balvu Sporta centrs 
26
mai
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova50Grobiņas SC 
9. kārtaProtokols
01
jūn
NSB "Arkādija"
15:00
JDFS Alberts30FK Auda 
01
jūn
Tukuma pilsētas stadions
15:00
FK Tukums 2000/TSS90Grobiņas SC 
01
jūn
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzeknes FA/BJSS12FK Smiltene/BJSS 
01
jūn
RTU stadions
17:00
FC New Project40Dinamo Rīga/Staicele 
01
jūn
Gulbenes pilsētas stadions
17:00
Balvu Sporta centrs010SK Super Nova 
10. kārtaProtokols
08
jūn
Baldones vidusskolas stadions
14:00
FK Auda12FK Smiltene/BJSS 
08
jūn
Grobiņas pilsētas stadions
14:00
Grobiņas SC12JDFS Alberts 
08
jūn
RTU stadions
15:00
FC New Project00SK Super Nova 
08
jūn
Gulbenes pilsētas stadions
15:00
Balvu Sporta centrs05FK Tukums 2000/TSS 
08
jūn
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzeknes FA/BJSS31Dinamo Rīga/Staicele 
11. kārtaProtokols
06
jūl
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Grobiņas SC12FK Auda 
06
jūl
Tukuma pilsētas stadions
17:00
FK Tukums 2000/TSS10FC New Project 
06
jūl
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
19:00
Dinamo Rīga/Staicele04FK Smiltene/BJSS 
31
aug
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzeknes FA/BJSS23SK Super Nova 
31
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00
JDFS Alberts111Balvu Sporta centrs 
12. kārtaProtokols
20
jūl
Audas stadions
14:00
FK Auda70Dinamo Rīga/Staicele 
20
jūl
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
15:00
Rēzeknes FA/BJSS11FK Tukums 2000/TSS 
20
jūl
Gulbenes pilsētas stadions
15:00
Balvu Sporta centrs13Grobiņas SC 
20
jūl
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00
FC New Project02JDFS Alberts 
20
jūl
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
17:00
FK Smiltene/BJSS31SK Super Nova 
13. kārtaProtokols
27
jūl
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
JDFS Alberts41Rēzeknes FA/BJSS 
27
jūl
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Grobiņas SC31FC New Project 
27
jūl
Gulbenes pilsētas stadions
15:00
Balvu Sporta centrs12FK Auda 
27
jūl
Tukuma pilsētas stadions
17:00
FK Tukums 2000/TSS50FK Smiltene/BJSS 
27
jūl
RTU stadions
19:00
Dinamo Rīga/Staicele03SK Super Nova 
14. kārtaProtokols
04
mai
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzeknes FA/BJSS50Grobiņas SC 
03
aug
Baldones vidusskolas stadions
14:00
FK Auda31SK Super Nova 
03
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00
JDFS Alberts23FK Smiltene/BJSS 
03
aug
RTU stadions
18:30
Dinamo Rīga/Staicele00FK Tukums 2000/TSS 
04
aug
RTU stadions
16:00
FC New Project21Balvu Sporta centrs 
15. kārtaProtokols
10
aug
Grobiņas pilsētas stadions
16:00
Grobiņas SC20FK Smiltene/BJSS 
10
aug
Tukuma pilsētas stadions
17:00
FK Tukums 2000/TSS21SK Super Nova 
10
aug
Gulbenes pilsētas stadions
18:00
Balvu Sporta centrs02Rēzeknes FA/BJSS 
10
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00
JDFS Alberts10Dinamo Rīga/Staicele 
10
aug
RTU stadions
18:00
FC New Project01FK Auda 
16. kārtaProtokols
17
aug
Baldones vidusskolas stadions
15:00
FK Auda17FK Tukums 2000/TSS 
17
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00
JDFS Alberts27SK Super Nova 
17
aug
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzeknes FA/BJSS100FC New Project 
17
aug
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS71Balvu Sporta centrs 
17
aug
RTU stadions
18:00
Dinamo Rīga/Staicele61Grobiņas SC 
17. kārtaProtokols
24
aug
RTU stadions
15:00
FC New Project15FK Smiltene/BJSS 
24
aug
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzeknes FA/BJSS42FK Auda 
24
aug
Gulbenes pilsētas stadions
16:00
Balvu Sporta centrs24Dinamo Rīga/Staicele 
24
aug
NSB "Arkādija"
17:00
JDFS Alberts03FK Tukums 2000/TSS 
25
aug
Grobiņas pilsētas stadions
16:00
Grobiņas SC07SK Super Nova 
18. kārtaProtokols
07
sep
Baldones vidusskolas stadions
14:00
FK Auda22JDFS Alberts 
07
sep
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Grobiņas SC01FK Tukums 2000/TSS 
07
sep
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS23Rēzeknes FA/BJSS 
07
sep
RTU stadions
17:00
Dinamo Rīga/Staicele31FC New Project 
07
sep
Olaines pilsētas stadions
18:30
SK Super Nova51Balvu Sporta centrs 
19. kārtaProtokols
14
sep
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
15:00
JDFS Alberts61Grobiņas SC 
14
sep
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS21FK Auda 
14
sep
RTU stadions
16:00
Dinamo Rīga/Staicele13Rēzeknes FA/BJSS 
14
sep
Tukuma pilsētas stadions
17:00
FK Tukums 2000/TSS130Balvu Sporta centrs 
14
sep
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova70FC New Project 
20. kārtaProtokols
21
sep
Gulbenes pilsētas stadions
14:00
Balvu Sporta centrs16JDFS Alberts 
21
sep
RTU stadions
15:00
FC New Project04FK Tukums 2000/TSS 
21
sep
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
15:00
Rēzeknes FA/BJSS27SK Super Nova 
21
sep
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS52Dinamo Rīga/Staicele 
22
sep
Baldones vidusskolas stadions
14:00
FK Auda31Grobiņas SC 
21. kārtaProtokols
28
sep
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Grobiņas SC72Balvu Sporta centrs 
28
sep
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00
JDFS Alberts13FC New Project 
28
sep
RTU stadions
16:30
Dinamo Rīga/Staicele24FK Auda 
29
sep
Olaines pilsētas stadions
15:00
SK Super Nova03FK Smiltene/BJSS 
29
sep
Tukuma pilsētas stadions
15:00
FK Tukums 2000/TSS50Rēzeknes FA/BJSS 
22. kārtaProtokols
05
okt
Audas stadions
14:00
FK Auda80Balvu Sporta centrs 
05
okt
RTU stadions
15:00
FC New Project81Grobiņas SC 
05
okt
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
15:00
Rēzeknes FA/BJSS22JDFS Alberts 
05
okt
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:00
FK Smiltene/BJSS14FK Tukums 2000/TSS 
05
okt
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova51Dinamo Rīga/Staicele 
23. kārtaProtokols
12
okt
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
JDFS Alberts21FK Smiltene/BJSS 
12
okt
Gulbenes pilsētas stadions
14:00
Balvu Sporta centrs12FC New Project 
12
okt
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS50Dinamo Rīga/Staicele 
12
okt
Grobiņas pilsētas stadions
16:00
Grobiņas SC32Rēzeknes FA/BJSS 
13
okt
Olaines pilsētas stadions
14:00
SK Super Nova50FK Auda 
24. kārtaProtokols
19
okt
Audas stadions
14:00
FK Auda--FC New Project-
19
okt
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS--Grobiņas SC-
19
okt
Olaines pilsētas stadions
14:00
SK Super Nova--FK Tukums 2000/TSS-
19
okt
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzeknes FA/BJSS--Balvu Sporta centrs-
19
okt
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:00
Dinamo Rīga/Staicele--JDFS Alberts-
25. kārtaProtokols
26
okt
Gulbenes pilsētas stadions
14:00
Balvu Sporta centrs--FK Smiltene/BJSS-
26
okt
Tukuma pilsētas stadions
14:00
FK Tukums 2000/TSS--FK Auda-
27
okt
Olaines pilsētas stadions
14:00
SK Super Nova--JDFS Alberts-
27
okt
Grobiņas pilsētas stadions
14:00
Grobiņas SC--Dinamo Rīga/Staicele-
27
okt
RTU stadions
16:00
FC New Project--Rēzeknes FA/BJSS-
26. kārtaProtokols
02
nov
Audas stadions
14:00
FK Auda--Rēzeknes FA/BJSS-
02
nov
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS--FC New Project-
02
nov
Tukuma pilsētas stadions
14:00
FK Tukums 2000/TSS--JDFS Alberts-
02
nov
Olaines pilsētas stadions
14:00
SK Super Nova--Grobiņas SC-
02
nov
RTU stadions
14:00
Dinamo Rīga/Staicele--Balvu Sporta centrs-
27. kārtaProtokols
10
nov
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
JDFS Alberts--FK Auda-
10
nov
Grobiņas pilsētas stadions
14:00
Grobiņas SC--FK Tukums 2000/TSS-
10
nov
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
14:00
Rēzeknes FA/BJSS--FK Smiltene/BJSS-
10
nov
RTU stadions
14:00
FC New Project--Dinamo Rīga/Staicele-
10
nov
Gulbenes pilsētas stadions
14:00
Balvu Sporta centrs--SK Super Nova-
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Apsītis RalfsFK Smiltene/BJSS21
2 Nagamatsu ShumaFK Tukums 2000/TSS20
3 Muimba Terrence EmmanuelFK Tukums 2000/TSS18
4 Remess MārtiņšJDFS Alberts17
5 Puriņš Kristers AldisFK Smiltene/BJSS15
6 Pahama Ndualu Louis M'vembaFK Tukums 2000/TSS15
7 Blumers EinārsFK Tukums 2000/TSS13
8 Pakalns JānisJDFS Alberts12
9 Knapšis EmīlsGrobiņas SC11
10 Rubenis OskarsSK Super Nova11
11 Stella Torquato RenatoSK Super Nova11
12 Skopenko ŽanuelsRēzeknes FA/BJSS10
13 Ziļs VitālijsNew Project9
14 Troickis ArtjomsSK Super Nova9
15 Ivakins ŅikitaFK Auda8
16 Jēkabsons JānisGrobiņas SC8
17 Ķiršs RaivisSK Super Nova8
18 Jirgensons RičardsDinamo Rīga/Staicele7
19 Kalniņš KristsFK Auda7
20 Strods Dāvis SandisFK Tukums 2000/TSS7
21 Galajs ArmansRēzeknes FA/BJSS7
22 Hishida TakuRēzeknes FA/BJSS7
23 Naoe ShogoRēzeknes FA/BJSS7
24 Enjo KensukeFK Auda6
25 Kitano SeiyaFK Auda6
26 Shibata ShunFK Auda6
27 Stīpnieks EduardsFK Smiltene/BJSS6
28 Freimanis EdgarsGrobiņas SC6
29 Aso KentaBalvu Sporta centrs5
30 Teremko ElvisFK Smiltene/BJSS5
31 Aizgrāvis TomsFK Tukums 2000/TSS5
32 Lopez Garcia VictorJDFS Alberts5
33 Pūce MārcisJDFS Alberts5
34 Jwa YoungdooRēzeknes FA/BJSS5
35 Feital de Oliveira GeovaniSK Super Nova5
36 Regža MarkoSK Super Nova5
37 Babaali Hamid AliBalvu Sporta centrs4
38 Kovaļonoks ŅikitaDinamo Rīga/Staicele4
39 Rosoha AleksejsDinamo Rīga/Staicele4
40 Zariņš DairisFK Smiltene/BJSS4
41 Pilāts PāvelsFK Tukums 2000/TSS4
42 Švāns Kristers EduardsFK Tukums 2000/TSS4
43 Grebis KristapsGrobiņas SC4
44 Gucs TomsGrobiņas SC4
45 Stankus RinaldsGrobiņas SC4
46 Buivids RičardsJDFS Alberts4
47 Silagailis GuntarsRēzeknes FA/BJSS4
48 Mukins VladimirsSK Super Nova4
49 Ziļs AndrejsBalvu Sporta centrs3
50 Tkačovs OļegsDinamo Rīga/Staicele3
51 Koga ShuntaroFK Auda3
52 Rotbergs JānisFK Auda3
53 Tamenieks SilvestrsFK Auda3
54 Rozītis KārlisFK Smiltene/BJSS3
55 Rullis RičardsFK Smiltene/BJSS3
56 Kalnciems RinaldsFK Tukums 2000/TSS3
57 Stankus AriksGrobiņas SC3
58 Dombrovskis Pauls ĒriksJDFS Alberts3
59 Zeltiņš DāvisJDFS Alberts3
60 Ikstens OskarsNew Project3
61 Šarovs LavrentijsNew Project3
62 Gatsko DenysSK Super Nova3
63 Madjo Matsingi GauthierSK Super Nova3
64 Štrauss GatisSK Super Nova3
65 Krasnovs LeonsBalvu Sporta centrs2
66 Aleksejevs JevgēnijsDinamo Rīga/Staicele2
67 Krasivorons AleksejsDinamo Rīga/Staicele2
68 Pavlovskis PjotrsDinamo Rīga/Staicele2
69 Strautiņš EdgarsDinamo Rīga/Staicele2
70 Bricis EdgarsFK Auda2
71 Gorkšs JorensFK Auda2
72 Labanovskis Mareks MatīssFK Auda2
73 Višņevskis AigarsFK Auda2
74 Gaigals DāvisFK Smiltene/BJSS2
75 Mihadjuks PāvelsFK Tukums 2000/TSS2
76 Kats NatansJDFS Alberts2
77 Pulks ErnestsJDFS Alberts2
78 Strautmanis KārlisJDFS Alberts2
79 Bečs DainisNew Project2
80 Mokrušins MaksimsNew Project2
81 Neverovskis MaksimsNew Project2
82 Prokopov IevgeniiNew Project2
83 Šimanovskis RomānsNew Project2
84 Mitrofanovs IļjaRēzeknes FA/BJSS2
85 Mori KyojiRēzeknes FA/BJSS2
86 Silovs DmitrijsRēzeknes FA/BJSS2
87 Skopenko DaniilsRēzeknes FA/BJSS2
88 Vjalkins EdgarsRēzeknes FA/BJSS2
89 Fedota DmytroSK Super Nova2
90 Grek MaksimSK Super Nova2
91 Perepļotkins AndrejsSK Super Nova2
92 Kozlovskis MareksBalvu Sporta centrs1
93 Lazdiņš DanielsBalvu Sporta centrs1
94 Vanags KārlisBalvu Sporta centrs1
95 Kozlovskis ArtjomsDinamo Rīga/Staicele1
96 Munoz Gonzales Jhohan AndresDinamo Rīga/Staicele1
97 Petrovs ŅikitaDinamo Rīga/Staicele1
98 Šeļegovičs OtoDinamo Rīga/Staicele1
99 Bukšs MārtiņšFK Auda1
100 Smiltnieks ElvisFK Auda1
101 Zemītis DairisFK Auda1
102 Akmins RalfsFK Smiltene/BJSS1
103 Deičs EduardsFK Smiltene/BJSS1
104 Jaunzems ValtsFK Smiltene/BJSS1
105 Sietinsons ElmārsFK Smiltene/BJSS1
106 Ķirsis MarkussFK Smiltene/BJSS1
107 Anmanis KasparsFK Tukums 2000/TSS1
108 Avdejevs VadimsFK Tukums 2000/TSS1
109 Daugavietis Dāvis MārtiņšFK Tukums 2000/TSS1
110 Fogelis RūdolfsFK Tukums 2000/TSS1
111 Krūmiņš KristsFK Tukums 2000/TSS1
112 Ozols AtisFK Tukums 2000/TSS1
113 Pelcis DanielsFK Tukums 2000/TSS1
114 Cērps AivarsGrobiņas SC1
115 Džeriņš Ralfs DenijsGrobiņas SC1
116 Freimanis RenaltsGrobiņas SC1
117 Maisiņš ReinisGrobiņas SC1
118 Teretenko JurijsGrobiņas SC1
119 Kreicers RenārsJDFS Alberts1
120 Kristsons ĒriksJDFS Alberts1
121 Skrastiņš Bruno JānisJDFS Alberts1
122 Zakreševskis RonaldsJDFS Alberts1
123 Bobrovs MihailsNew Project1
124 Diakvnishvili GiorgiNew Project1
125 Klimaševičs DmitrijsNew Project1
126 Lavrenovs AleksejsNew Project1
127 Matjušenko GermansNew Project1
128 Molčanovs MarksNew Project1
129 Čistjakovs ValērijsNew Project1
130 Aguls VitālijsRēzeknes FA/BJSS1
131 Berjoza DenissRēzeknes FA/BJSS1
132 Dobratuļins ŅikitaRēzeknes FA/BJSS1
133 Jierkis RonaldsRēzeknes FA/BJSS1
134 Petrovs AntonsRēzeknes FA/BJSS1
135 Buksovs AleksejsSK Super Nova1
136 Grabčaks ArtūrsSK Super Nova1
137 Jurkovs ViktorsSK Super Nova1
138 Malašenoks OļegsSK Super Nova1
139 Regža AlekssSK Super Nova1
140 Staņuks DaņiilsSK Super Nova1
141 Vorobjovs ArtjomsSK Super Nova1

Komanda.lv 1. līga 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Tukums 2000/TSS2321201008+9265
2SK Super Nova2316167922+5749
3FK Smiltene/BJSS2314276543+2244
4JDFS Alberts2313376143+1842
5FK Auda2312385343+1039
6Rēzeknes FA/BJSS2310495648+834
7Grobiņas SC2390144780-3327
8FC New Project2362153453-1920
9Dinamo Rīga/Staicele2341182869-4113
10Balvu Sporta centrs23102219133-1143

Komanda.lv 1. līga 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Tukums 2000/TSS2321201008+9265
2SK Super Nova2316167922+5749
3FK Smiltene/BJSS2314276543+2244
4JDFS Alberts2313376143+1842
5FK Auda2312385343+1039
6Rēzeknes FA/BJSS2310495648+834
7Grobiņas SC2390144780-3327
8FC New Project2362153453-1920
9Dinamo Rīga/Staicele2341182869-4113
10Balvu Sporta centrs23102219133-1143

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Latvijas kausa fināls Jelgavā