Latvian Football Strategy 2017-2024

Komanda.lv 1. līga

2019

  • klubi10
  • spēlētāji317
  • spēles135

Izvēlēties sezonu:

  • Nākamās spēles
  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
Sestdiena, 20.04.2019.Protokols
3
kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS50Rēzeknes FA/BJSS 
3
kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums
15:00
Grobiņas SC91Balvu Sporta centrs 
3
kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00
Dinamo Rīga/Staicele12FK Auda 
3
kārta
Olaines pilsētas stadions
19:00
SK Super Nova30FK Smiltene/BJSS 
Sestdiena, 27.04.2019.Protokols
4
kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
13:00
FK Smiltene/BJSS--FK Tukums 2000/TSS-
4
kārta
Audas stadions
14:00
FK Auda--Balvu Sporta centrs-
4
kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
15:00
Rēzeknes FA/BJSS--JDFS Alberts-
4
kārta
RTU stadions
17:30
FC New Project--Grobiņas SC-
4
kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00
Dinamo Rīga/Staicele--SK Super Nova-
1. kārtaProtokols
06
apr
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS22FK Auda 
06
apr
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00
Dinamo Rīga/Staicele01Rēzeknes FA/BJSS 
06
apr
RTU stadions
14:00
JDFS Alberts12Grobiņas SC 
06
apr
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS110Balvu Sporta centrs 
06
apr
Olaines pilsētas stadions
19:00
SK Super Nova10FC New Project 
2. kārtaProtokols
13
apr
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS30Dinamo Rīga/Staicele 
13
apr
Rugāju stadions
14:00
Balvu Sporta centrs13JDFS Alberts 
13
apr
RTU stadions
16:00
FC New Project12FK Tukums 2000/TSS 
13
apr
Olaines pilsētas stadions
19:00
SK Super Nova10Rēzeknes FA/BJSS 
14
apr
Audas stadions
15:00
FK Auda31Grobiņas SC 
3. kārtaProtokols
20
apr
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS50Rēzeknes FA/BJSS 
20
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
15:00
Grobiņas SC91Balvu Sporta centrs 
20
apr
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00
Dinamo Rīga/Staicele12FK Auda 
20
apr
Olaines pilsētas stadions
19:00
SK Super Nova30FK Smiltene/BJSS 
01
mai
RTU stadions
16:00
JDFS Alberts--FC New Project-
4. kārtaProtokols
27
apr
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
13:00
FK Smiltene/BJSS--FK Tukums 2000/TSS-
27
apr
Audas stadions
14:00
FK Auda--Balvu Sporta centrs-
27
apr
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
15:00
Rēzeknes FA/BJSS--JDFS Alberts-
27
apr
RTU stadions
17:30
FC New Project--Grobiņas SC-
27
apr
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00
Dinamo Rīga/Staicele--SK Super Nova-
5. kārtaProtokols
04
mai
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS--JDFS Alberts-
04
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS--Dinamo Rīga/Staicele-
04
mai
Rugāju stadions
15:00
Balvu Sporta centrs--FC New Project-
04
mai
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova--FK Auda-
03
aug
Stadions "Daugava", rezerves laukums
16:00
Grobiņas SC--Rēzeknes FA/BJSS-
6. kārtaProtokols
11
mai
Audas stadions
14:00
FK Auda--FC New Project-
11
mai
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS--Grobiņas SC-
11
mai
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzeknes FA/BJSS--Balvu Sporta centrs-
11
mai
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova--FK Tukums 2000/TSS-
11
mai
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00
Dinamo Rīga/Staicele--JDFS Alberts-
7. kārtaProtokols
18
mai
RTU stadions
14:00
FC New Project--Rēzeknes FA/BJSS-
18
mai
Stadions "Daugava", rezerves laukums
15:00
Grobiņas SC--Dinamo Rīga/Staicele-
18
mai
RTU stadions
16:00
JDFS Alberts--SK Super Nova-
18
mai
Rugāju stadions
18:00
Balvu Sporta centrs--FK Smiltene/BJSS-
19
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS--FK Auda-
8. kārtaProtokols
25
mai
Audas stadions
15:00
FK Auda--Rēzeknes FA/BJSS-
25
mai
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS--FC New Project-
25
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
17:00
FK Tukums 2000/TSS--JDFS Alberts-
25
mai
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00
Dinamo Rīga/Staicele--Balvu Sporta centrs-
26
mai
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova--Grobiņas SC-
9. kārtaProtokols
01
jūn
RTU stadions
15:00
JDFS Alberts--FK Auda-
01
jūn
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS--Grobiņas SC-
01
jūn
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzeknes FA/BJSS--FK Smiltene/BJSS-
01
jūn
RTU stadions
17:00
FC New Project--Dinamo Rīga/Staicele-
01
jūn
Rugāju stadions
17:00
Balvu Sporta centrs--SK Super Nova-
10. kārtaProtokols
08
jūn
Audas stadions
14:00
FK Auda--FK Smiltene/BJSS-
08
jūn
RTU stadions
15:00
FC New Project--SK Super Nova-
08
jūn
Stadions "Daugava", rezerves laukums
15:00
Grobiņas SC--JDFS Alberts-
08
jūn
Rugāju stadions
15:00
Balvu Sporta centrs--FK Tukums 2000/TSS-
08
jūn
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzeknes FA/BJSS--Dinamo Rīga/Staicele-
11. kārtaProtokols
06
jūl
Stadions "Daugava", rezerves laukums
15:00
Grobiņas SC--FK Auda-
06
jūl
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
17:00
FK Tukums 2000/TSS--FC New Project-
06
jūl
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
19:00
Dinamo Rīga/Staicele--FK Smiltene/BJSS-
31
aug
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzeknes FA/BJSS--SK Super Nova-
31
aug
RTU stadions
16:00
JDFS Alberts--Balvu Sporta centrs-
12. kārtaProtokols
20
jūl
Audas stadions
14:00
FK Auda--Dinamo Rīga/Staicele-
20
jūl
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
15:00
Rēzeknes FA/BJSS--FK Tukums 2000/TSS-
20
jūl
Rugāju stadions
15:00
Balvu Sporta centrs--Grobiņas SC-
20
jūl
RTU stadions
17:00
FC New Project--JDFS Alberts-
20
jūl
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
17:00
FK Smiltene/BJSS--SK Super Nova-
13. kārtaProtokols
27
jūl
Rugāju stadions
15:00
Balvu Sporta centrs--FK Auda-
27
jūl
Stadions "Daugava", rezerves laukums
15:00
Grobiņas SC--FC New Project-
27
jūl
RTU stadions
17:00
JDFS Alberts--Rēzeknes FA/BJSS-
27
jūl
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
17:00
FK Tukums 2000/TSS--FK Smiltene/BJSS-
27
jūl
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova--Dinamo Rīga/Staicele-
14. kārtaProtokols
04
mai
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzeknes FA/BJSS--Grobiņas SC-
03
aug
Audas stadions
14:00
FK Auda--SK Super Nova-
03
aug
RTU stadions
17:00
JDFS Alberts--FK Smiltene/BJSS-
03
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
19:00
Dinamo Rīga/Staicele--FK Tukums 2000/TSS-
04
aug
Rugāju stadions
16:00
Balvu Sporta centrs--FC New Project-
15. kārtaProtokols
10
aug
RTU stadions
15:00
FC New Project--FK Auda-
10
aug
Stadions "Daugava", rezerves laukums
16:00
Grobiņas SC--FK Smiltene/BJSS-
10
aug
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
17:00
FK Tukums 2000/TSS--SK Super Nova-
10
aug
RTU stadions
18:00
JDFS Alberts--Dinamo Rīga/Staicele-
10
aug
Rugāju stadions
18:00
Balvu Sporta centrs--Rēzeknes FA/BJSS-
16. kārtaProtokols
17
aug
Audas stadions
15:00
FK Auda--FK Tukums 2000/TSS-
17
aug
RTU stadions
16:00
JDFS Alberts--SK Super Nova-
17
aug
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzeknes FA/BJSS--FC New Project-
17
aug
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS--Balvu Sporta centrs-
17
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00
Dinamo Rīga/Staicele--Grobiņas SC-
17. kārtaProtokols
24
aug
RTU stadions
15:00
FC New Project--FK Smiltene/BJSS-
24
aug
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzeknes FA/BJSS--FK Auda-
24
aug
Rugāju stadions
16:00
Balvu Sporta centrs--Dinamo Rīga/Staicele-
24
aug
RTU stadions
17:00
JDFS Alberts--FK Tukums 2000/TSS-
25
aug
Stadions "Daugava", rezerves laukums
16:00
Grobiņas SC--SK Super Nova-
18. kārtaProtokols
07
sep
Audas stadions
14:00
FK Auda--JDFS Alberts-
07
sep
Stadions "Daugava", rezerves laukums
15:00
Grobiņas SC--FK Tukums 2000/TSS-
07
sep
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS--Rēzeknes FA/BJSS-
07
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:00
Dinamo Rīga/Staicele--FC New Project-
07
sep
Olaines pilsētas stadions
18:30
SK Super Nova--Balvu Sporta centrs-
19. kārtaProtokols
14
sep
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS--FK Auda-
14
sep
RTU stadions
15:00
JDFS Alberts--Grobiņas SC-
14
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:00
Dinamo Rīga/Staicele--Rēzeknes FA/BJSS-
14
sep
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
17:00
FK Tukums 2000/TSS--Balvu Sporta centrs-
14
sep
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova--FC New Project-
20. kārtaProtokols
21
sep
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS--Dinamo Rīga/Staicele-
21
sep
Rugāju stadions
14:00
Balvu Sporta centrs--JDFS Alberts-
21
sep
RTU stadions
15:00
FC New Project--FK Tukums 2000/TSS-
21
sep
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
15:00
Rēzeknes FA/BJSS--SK Super Nova-
22
sep
Audas stadions
14:00
FK Auda--Grobiņas SC-
21. kārtaProtokols
28
sep
Stadions "Daugava", rezerves laukums
15:00
Grobiņas SC--Balvu Sporta centrs-
28
sep
RTU stadions
16:00
JDFS Alberts--FC New Project-
28
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:00
Dinamo Rīga/Staicele--FK Auda-
29
sep
Olaines pilsētas stadions
15:00
SK Super Nova--FK Smiltene/BJSS-
29
sep
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS--Rēzeknes FA/BJSS-
22. kārtaProtokols
05
okt
Audas stadions
14:00
FK Auda--Balvu Sporta centrs-
05
okt
RTU stadions
15:00
FC New Project--Grobiņas SC-
05
okt
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
15:00
Rēzeknes FA/BJSS--JDFS Alberts-
05
okt
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:00
FK Smiltene/BJSS--FK Tukums 2000/TSS-
05
okt
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:00
Dinamo Rīga/Staicele--SK Super Nova-
23. kārtaProtokols
12
okt
RTU stadions
14:00
JDFS Alberts--FK Smiltene/BJSS-
12
okt
Rugāju stadions
14:00
Balvu Sporta centrs--FC New Project-
12
okt
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS--Dinamo Rīga/Staicele-
12
okt
Stadions "Daugava", rezerves laukums
16:00
Grobiņas SC--Rēzeknes FA/BJSS-
13
okt
Olaines pilsētas stadions
14:00
SK Super Nova--FK Auda-
24. kārtaProtokols
19
okt
Audas stadions
14:00
FK Auda--FC New Project-
19
okt
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS--Grobiņas SC-
19
okt
Olaines pilsētas stadions
14:00
SK Super Nova--FK Tukums 2000/TSS-
19
okt
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:00
Dinamo Rīga/Staicele--JDFS Alberts-
19
okt
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzeknes FA/BJSS--Balvu Sporta centrs-
25. kārtaProtokols
26
okt
Rugāju stadions
14:00
Balvu Sporta centrs--FK Smiltene/BJSS-
26
okt
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS--FK Auda-
27
okt
Olaines pilsētas stadions
14:00
SK Super Nova--JDFS Alberts-
27
okt
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
Grobiņas SC--Dinamo Rīga/Staicele-
27
okt
RTU stadions
16:00
FC New Project--Rēzeknes FA/BJSS-
26. kārtaProtokols
02
nov
Audas stadions
14:00
FK Auda--Rēzeknes FA/BJSS-
02
nov
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS--FC New Project-
02
nov
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS--JDFS Alberts-
02
nov
Olaines pilsētas stadions
14:00
SK Super Nova--Grobiņas SC-
02
nov
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00
Dinamo Rīga/Staicele--Balvu Sporta centrs-
27. kārtaProtokols
10
nov
RTU stadions
14:00
JDFS Alberts--FK Auda-
10
nov
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
Grobiņas SC--FK Tukums 2000/TSS-
10
nov
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzeknes FA/BJSS--FK Smiltene/BJSS-
10
nov
RTU stadions
14:00
FC New Project--Dinamo Rīga/Staicele-
10
nov
Rugāju stadions
14:00
Balvu Sporta centrs--SK Super Nova-
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Knapšis EmīlsGrobiņas SC6
2 Pahama Ndualu Louis M'vembaFK Tukums 2000/TSS5
3 Blumers EinārsFK Tukums 2000/TSS3
4 Nagamatsu ShumaFK Tukums 2000/TSS3
5 Strods Dāvis SandisFK Tukums 2000/TSS3
6 Grebis KristapsGrobiņas SC3
7 Regža MarkoSK Super Nova3
8 Kitano SeiyaFK Auda2
9 Labanovskis Mareks MatīssFK Auda2
10 Puriņš Kristers AldisFK Smiltene/BJSS2
11 Teremko ElvisFK Smiltene/BJSS2
12 Muimba Terrence EmmanuelFK Tukums 2000/TSS2
13 Remess MārtiņšJDFS Alberts2
14 Lazdiņš DanielsBalvu Sporta centrs1
15 Ziļs AndrejsBalvu Sporta centrs1
16 Rosoha AleksejsDinamo Rīga/Staicele1
17 Rotbergs JānisFK Auda1
18 Smiltnieks ElvisFK Auda1
19 Tamenieks SilvestrsFK Auda1
20 Krūmiņš KristsFK Tukums 2000/TSS1
21 Švāns Kristers EduardsFK Tukums 2000/TSS1
22 Freimanis EdgarsGrobiņas SC1
23 Maisiņš ReinisGrobiņas SC1
24 Dombrovskis Pauls ĒriksJDFS Alberts1
25 Pūce MārcisJDFS Alberts1
26 Klimaševičs DmitrijsNew Project1
27 Aguls VitālijsRēzeknes FA/BJSS1
28 Perepļotkins AndrejsSK Super Nova1
29 Troickis ArtjomsSK Super Nova1

Komanda.lv 1. līga 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Tukums 2000/TSS3300181+179
2SK Super Nova330050+59
3FK Auda321074+37
4Grobiņas SC3201125+76
5FK Smiltene/BJSS31115504
6JDFS Alberts210143+13
7Rēzeknes FA/BJSS310216-53
8FC New Project200213-20
9Dinamo Rīga/Staicele300316-50
10Balvu Sporta centrs3003223-210

Komanda.lv 1. līga 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Tukums 2000/TSS3300181+179
2SK Super Nova330050+59
3FK Auda321074+37
4Grobiņas SC3201125+76
5FK Smiltene/BJSS31115504
6JDFS Alberts210143+13
7Rēzeknes FA/BJSS310216-53
8FC New Project200213-20
9Dinamo Rīga/Staicele300316-50
10Balvu Sporta centrs3003223-210

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Pieraksties futbola jaunumiem un uzzini pirmais!