Latvian Football Strategy 2017-2024

Komanda.lv 1. līga

2019

  • klubi10
  • spēlētāji311
  • spēles135

Izvēlēties sezonu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
06
apr
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS22FK Auda 
06
apr
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00
Dinamo Rīga/Staicele01Rēzeknes FA/BJSS 
06
apr
RTU stadions
14:00
JDFS Alberts12Grobiņas SC 
06
apr
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS110Balvu Sporta centrs 
06
apr
Olaines pilsētas stadions
19:00
SK Super Nova10FC New Project 
2. kārtaProtokols
13
apr
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS30Dinamo Rīga/Staicele 
13
apr
Rugāju stadions
14:00
Balvu Sporta centrs13JDFS Alberts 
13
apr
RTU stadions
16:00
FC New Project12FK Tukums 2000/TSS 
13
apr
Olaines pilsētas stadions
19:00
SK Super Nova10Rēzeknes FA/BJSS 
14
apr
Audas stadions
15:00
FK Auda31Grobiņas SC 
3. kārtaProtokols
20
apr
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS50Rēzeknes FA/BJSS 
20
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
15:00
Grobiņas SC91Balvu Sporta centrs 
20
apr
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00
Dinamo Rīga/Staicele12FK Auda 
20
apr
Olaines pilsētas stadions
19:00
SK Super Nova30FK Smiltene/BJSS 
01
mai
RTU stadions
16:00
JDFS Alberts32FC New Project 
4. kārtaProtokols
27
apr
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
13:00
FK Smiltene/BJSS25FK Tukums 2000/TSS 
27
apr
Audas stadions
14:00
FK Auda62Balvu Sporta centrs 
27
apr
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
15:00
Rēzeknes FA/BJSS30JDFS Alberts 
27
apr
RTU stadions
17:30
FC New Project60Grobiņas SC 
27
apr
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00
Dinamo Rīga/Staicele05SK Super Nova 
5. kārtaProtokols
04
mai
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS33JDFS Alberts 
04
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS41Dinamo Rīga/Staicele 
04
mai
Rugāju stadions
15:00
Balvu Sporta centrs21FC New Project 
04
mai
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova10FK Auda 
03
aug
Grobiņas pilsētas stadions
16:00
Grobiņas SC--Rēzeknes FA/BJSS-
6. kārtaProtokols
11
mai
Audas stadions
14:00
FK Auda10FC New Project 
11
mai
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS62Grobiņas SC 
11
mai
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzeknes FA/BJSS60Balvu Sporta centrs 
11
mai
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova01FK Tukums 2000/TSS 
11
mai
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00
Dinamo Rīga/Staicele13JDFS Alberts 
7. kārtaProtokols
18
mai
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Grobiņas SC31Dinamo Rīga/Staicele 
18
mai
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00
JDFS Alberts21SK Super Nova 
18
mai
Rugāju stadions
18:00
Balvu Sporta centrs16FK Smiltene/BJSS 
19
mai
RTU stadions
15:00
FC New Project11Rēzeknes FA/BJSS 
19
mai
Tukuma pilsētas stadions
16:00
FK Tukums 2000/TSS30FK Auda 
8. kārtaProtokols
25
mai
Audas stadions
15:00
FK Auda22Rēzeknes FA/BJSS 
25
mai
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS31FC New Project 
25
mai
Tukuma pilsētas stadions
17:00
FK Tukums 2000/TSS40JDFS Alberts 
25
mai
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00
Dinamo Rīga/Staicele40Balvu Sporta centrs 
26
mai
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova50Grobiņas SC 
9. kārtaProtokols
01
jūn
NSB "Arkādija"
15:00
JDFS Alberts30FK Auda 
01
jūn
Tukuma pilsētas stadions
15:00
FK Tukums 2000/TSS90Grobiņas SC 
01
jūn
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzeknes FA/BJSS12FK Smiltene/BJSS 
01
jūn
RTU stadions
17:00
FC New Project40Dinamo Rīga/Staicele 
01
jūn
Gulbenes pilsētas stadions
17:00
Balvu Sporta centrs010SK Super Nova 
10. kārtaProtokols
08
jūn
Baldones vidusskolas stadions
14:00
FK Auda12FK Smiltene/BJSS 
08
jūn
Grobiņas pilsētas stadions
14:00
Grobiņas SC12JDFS Alberts 
08
jūn
RTU stadions
15:00
FC New Project00SK Super Nova 
08
jūn
Gulbenes pilsētas stadions
15:00
Balvu Sporta centrs05FK Tukums 2000/TSS 
08
jūn
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzeknes FA/BJSS31Dinamo Rīga/Staicele 
11. kārtaProtokols
06
jūl
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Grobiņas SC--FK Auda-
06
jūl
Tukuma pilsētas stadions
17:00
FK Tukums 2000/TSS--FC New Project-
06
jūl
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
19:00
Dinamo Rīga/Staicele--FK Smiltene/BJSS-
31
aug
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzeknes FA/BJSS--SK Super Nova-
31
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00
JDFS Alberts--Balvu Sporta centrs-
12. kārtaProtokols
20
jūl
Baldones vidusskolas stadions
14:00
FK Auda--Dinamo Rīga/Staicele-
20
jūl
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
15:00
Rēzeknes FA/BJSS--FK Tukums 2000/TSS-
20
jūl
Gulbenes pilsētas stadions
15:00
Balvu Sporta centrs--Grobiņas SC-
20
jūl
RTU stadions
17:00
FC New Project--JDFS Alberts-
20
jūl
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
17:00
FK Smiltene/BJSS--SK Super Nova-
13. kārtaProtokols
27
jūl
Gulbenes pilsētas stadions
15:00
Balvu Sporta centrs--FK Auda-
27
jūl
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Grobiņas SC--FC New Project-
27
jūl
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00
JDFS Alberts--Rēzeknes FA/BJSS-
27
jūl
Tukuma pilsētas stadions
17:00
FK Tukums 2000/TSS--FK Smiltene/BJSS-
27
jūl
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova--Dinamo Rīga/Staicele-
14. kārtaProtokols
04
mai
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzeknes FA/BJSS50Grobiņas SC 
03
aug
Baldones vidusskolas stadions
14:00
FK Auda--SK Super Nova-
03
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00
JDFS Alberts--FK Smiltene/BJSS-
03
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
19:00
Dinamo Rīga/Staicele--FK Tukums 2000/TSS-
04
aug
Gulbenes pilsētas stadions
16:00
Balvu Sporta centrs--FC New Project-
15. kārtaProtokols
10
aug
RTU stadions
15:00
FC New Project--FK Auda-
10
aug
Grobiņas pilsētas stadions
16:00
Grobiņas SC--FK Smiltene/BJSS-
10
aug
Tukuma pilsētas stadions
17:00
FK Tukums 2000/TSS--SK Super Nova-
10
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00
JDFS Alberts--Dinamo Rīga/Staicele-
10
aug
Gulbenes pilsētas stadions
18:00
Balvu Sporta centrs--Rēzeknes FA/BJSS-
16. kārtaProtokols
17
aug
Baldones vidusskolas stadions
15:00
FK Auda--FK Tukums 2000/TSS-
17
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00
JDFS Alberts--SK Super Nova-
17
aug
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzeknes FA/BJSS--FC New Project-
17
aug
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS--Balvu Sporta centrs-
17
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00
Dinamo Rīga/Staicele--Grobiņas SC-
17. kārtaProtokols
24
aug
RTU stadions
15:00
FC New Project--FK Smiltene/BJSS-
24
aug
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzeknes FA/BJSS--FK Auda-
24
aug
Gulbenes pilsētas stadions
16:00
Balvu Sporta centrs--Dinamo Rīga/Staicele-
24
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00
JDFS Alberts--FK Tukums 2000/TSS-
25
aug
Grobiņas pilsētas stadions
16:00
Grobiņas SC--SK Super Nova-
18. kārtaProtokols
07
sep
Baldones vidusskolas stadions
14:00
FK Auda--JDFS Alberts-
07
sep
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Grobiņas SC--FK Tukums 2000/TSS-
07
sep
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS--Rēzeknes FA/BJSS-
07
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:00
Dinamo Rīga/Staicele--FC New Project-
07
sep
Olaines pilsētas stadions
18:30
SK Super Nova--Balvu Sporta centrs-
19. kārtaProtokols
14
sep
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS--FK Auda-
14
sep
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
15:00
JDFS Alberts--Grobiņas SC-
14
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:00
Dinamo Rīga/Staicele--Rēzeknes FA/BJSS-
14
sep
Tukuma pilsētas stadions
17:00
FK Tukums 2000/TSS--Balvu Sporta centrs-
14
sep
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova--FC New Project-
20. kārtaProtokols
21
sep
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS--Dinamo Rīga/Staicele-
21
sep
Gulbenes pilsētas stadions
14:00
Balvu Sporta centrs--JDFS Alberts-
21
sep
RTU stadions
15:00
FC New Project--FK Tukums 2000/TSS-
21
sep
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
15:00
Rēzeknes FA/BJSS--SK Super Nova-
22
sep
Baldones vidusskolas stadions
14:00
FK Auda--Grobiņas SC-
21. kārtaProtokols
28
sep
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Grobiņas SC--Balvu Sporta centrs-
28
sep
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00
JDFS Alberts--FC New Project-
28
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:00
Dinamo Rīga/Staicele--FK Auda-
29
sep
Olaines pilsētas stadions
15:00
SK Super Nova--FK Smiltene/BJSS-
29
sep
Tukuma pilsētas stadions
15:00
FK Tukums 2000/TSS--Rēzeknes FA/BJSS-
22. kārtaProtokols
05
okt
Baldones vidusskolas stadions
14:00
FK Auda--Balvu Sporta centrs-
05
okt
RTU stadions
15:00
FC New Project--Grobiņas SC-
05
okt
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
15:00
Rēzeknes FA/BJSS--JDFS Alberts-
05
okt
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:00
FK Smiltene/BJSS--FK Tukums 2000/TSS-
05
okt
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:00
Dinamo Rīga/Staicele--SK Super Nova-
23. kārtaProtokols
12
okt
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
JDFS Alberts--FK Smiltene/BJSS-
12
okt
Gulbenes pilsētas stadions
14:00
Balvu Sporta centrs--FC New Project-
12
okt
Tukuma pilsētas stadions
14:00
FK Tukums 2000/TSS--Dinamo Rīga/Staicele-
12
okt
Grobiņas pilsētas stadions
16:00
Grobiņas SC--Rēzeknes FA/BJSS-
13
okt
Olaines pilsētas stadions
14:00
SK Super Nova--FK Auda-
24. kārtaProtokols
19
okt
Baldones vidusskolas stadions
14:00
FK Auda--FC New Project-
19
okt
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS--Grobiņas SC-
19
okt
Olaines pilsētas stadions
14:00
SK Super Nova--FK Tukums 2000/TSS-
19
okt
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:00
Dinamo Rīga/Staicele--JDFS Alberts-
19
okt
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzeknes FA/BJSS--Balvu Sporta centrs-
25. kārtaProtokols
26
okt
Gulbenes pilsētas stadions
14:00
Balvu Sporta centrs--FK Smiltene/BJSS-
26
okt
Tukuma pilsētas stadions
14:00
FK Tukums 2000/TSS--FK Auda-
27
okt
Olaines pilsētas stadions
14:00
SK Super Nova--JDFS Alberts-
27
okt
Grobiņas pilsētas stadions
14:00
Grobiņas SC--Dinamo Rīga/Staicele-
27
okt
RTU stadions
16:00
FC New Project--Rēzeknes FA/BJSS-
26. kārtaProtokols
02
nov
Baldones vidusskolas stadions
14:00
FK Auda--Rēzeknes FA/BJSS-
02
nov
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS--FC New Project-
02
nov
Tukuma pilsētas stadions
14:00
FK Tukums 2000/TSS--JDFS Alberts-
02
nov
Olaines pilsētas stadions
14:00
SK Super Nova--Grobiņas SC-
02
nov
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00
Dinamo Rīga/Staicele--Balvu Sporta centrs-
27. kārtaProtokols
10
nov
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
JDFS Alberts--FK Auda-
10
nov
Grobiņas pilsētas stadions
14:00
Grobiņas SC--FK Tukums 2000/TSS-
10
nov
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
14:00
Rēzeknes FA/BJSS--FK Smiltene/BJSS-
10
nov
RTU stadions
14:00
FC New Project--Dinamo Rīga/Staicele-
10
nov
Gulbenes pilsētas stadions
14:00
Balvu Sporta centrs--SK Super Nova-
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Nagamatsu ShumaFK Tukums 2000/TSS13
2 Puriņš Kristers AldisFK Smiltene/BJSS11
3 Pahama Ndualu Louis M'vembaFK Tukums 2000/TSS11
4 Muimba Terrence EmmanuelFK Tukums 2000/TSS8
5 Knapšis EmīlsGrobiņas SC7
6 Kitano SeiyaFK Auda6
7 Apsītis RalfsFK Smiltene/BJSS6
8 Strods Dāvis SandisFK Tukums 2000/TSS6
9 Pakalns JānisJDFS Alberts6
10 Naoe ShogoRēzeknes FA/BJSS6
11 Ķiršs RaivisSK Super Nova6
12 Remess MārtiņšJDFS Alberts5
13 Regža MarkoSK Super Nova5
14 Rosoha AleksejsDinamo Rīga/Staicele4
15 Blumers EinārsFK Tukums 2000/TSS4
16 Jwa YoungdooRēzeknes FA/BJSS4
17 Ziļs AndrejsBalvu Sporta centrs3
18 Teremko ElvisFK Smiltene/BJSS3
19 Zariņš DairisFK Smiltene/BJSS3
20 Švāns Kristers EduardsFK Tukums 2000/TSS3
21 Grebis KristapsGrobiņas SC3
22 Skopenko ŽanuelsRēzeknes FA/BJSS3
23 Madjo Matsingi GauthierSK Super Nova3
24 Krasnovs LeonsBalvu Sporta centrs2
25 Krasivorons AleksejsDinamo Rīga/Staicele2
26 Labanovskis Mareks MatīssFK Auda2
27 Tamenieks SilvestrsFK Auda2
28 Rullis RičardsFK Smiltene/BJSS2
29 Gucs TomsGrobiņas SC2
30 Jēkabsons JānisGrobiņas SC2
31 Buivids RičardsJDFS Alberts2
32 Ikstens OskarsNew Project2
33 Jirgensons RičardsNew Project2
34 Mokrušins MaksimsNew Project2
35 Prokopov IevgeniiNew Project2
36 Ziļs VitālijsNew Project2
37 Hishida TakuRēzeknes FA/BJSS2
38 Skopenko DaniilsRēzeknes FA/BJSS2
39 Vjalkins EdgarsRēzeknes FA/BJSS2
40 Grek MaksimSK Super Nova2
41 Perepļotkins AndrejsSK Super Nova2
42 Rubenis OskarsSK Super Nova2
43 Troickis ArtjomsSK Super Nova2
44 Kozlovskis MareksBalvu Sporta centrs1
45 Lazdiņš DanielsBalvu Sporta centrs1
46 Kozlovskis ArtjomsDinamo Rīga/Staicele1
47 Petrovs ŅikitaDinamo Rīga/Staicele1
48 Šeļegovičs OtoDinamo Rīga/Staicele1
49 Bricis EdgarsFK Auda1
50 Gorkšs JorensFK Auda1
51 Ivakins ŅikitaFK Auda1
52 Mitrofanovs IļjaFK Auda1
53 Rotbergs JānisFK Auda1
54 Shibata ShunFK Auda1
55 Smiltnieks ElvisFK Auda1
56 Akmins RalfsFK Smiltene/BJSS1
57 Rozītis KārlisFK Smiltene/BJSS1
58 Ķirsis MarkussFK Smiltene/BJSS1
59 Kalnciems RinaldsFK Tukums 2000/TSS1
60 Krūmiņš KristsFK Tukums 2000/TSS1
61 Pilāts PāvelsFK Tukums 2000/TSS1
62 Freimanis EdgarsGrobiņas SC1
63 Freimanis RenaltsGrobiņas SC1
64 Maisiņš ReinisGrobiņas SC1
65 Dombrovskis Pauls ĒriksJDFS Alberts1
66 Kristsons ĒriksJDFS Alberts1
67 Pūce MārcisJDFS Alberts1
68 Strautmanis KārlisJDFS Alberts1
69 Zakreševskis RonaldsJDFS Alberts1
70 Zeltiņš DāvisJDFS Alberts1
71 Bečs DainisNew Project1
72 Diakvnishvili GiorgiNew Project1
73 Klimaševičs DmitrijsNew Project1
74 Matjušenko GermansNew Project1
75 Čistjakovs ValērijsNew Project1
76 Šarovs LavrentijsNew Project1
77 Aguls VitālijsRēzeknes FA/BJSS1
78 Dobratuļins ŅikitaRēzeknes FA/BJSS1
79 Buksovs AleksejsSK Super Nova1
80 Jurkovs ViktorsSK Super Nova1
81 Kalniņš KristsSK Super Nova1
82 Mukins VladimirsSK Super Nova1
83 Štrauss GatisSK Super Nova1

Komanda.lv 1. līga 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Tukums 2000/TSS101000494+4530
2SK Super Nova10712273+2422
3FK Smiltene/BJSS106222919+1020
4JDFS Alberts106132018+219
5Rēzeknes FA/BJSS105232212+1017
6FK Auda104241717014
7Grobiņas SC103071839-219
8FC New Project102261613+38
9Dinamo Rīga/Staicele10109928-193
10Balvu Sporta centrs10109761-543

Komanda.lv 1. līga 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Tukums 2000/TSS101000494+4530
2SK Super Nova10712273+2422
3FK Smiltene/BJSS106222919+1020
4JDFS Alberts106132018+219
5Rēzeknes FA/BJSS105232212+1017
6FK Auda104241717014
7Grobiņas SC103071839-219
8FC New Project102261613+38
9Dinamo Rīga/Staicele10109928-193
10Balvu Sporta centrs10109761-543

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU