Latvian Football Strategy 2017-2024

Latvijas futbola Virslīga

2014

  • klubi10
  • spēles180

Izvēlēties sezonu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
16
apr
O/C "Ventspils" stadions
17:00
FK Ventspils31FC Jūrmala 
16
apr
Stadions "Celtnieks"
17:00
BFC Daugavpils32FK Daugava Rīga 
16
apr
"Skonto" halle
19:00
Skonto FC31FS Metta/LU 
16
apr
Stadions “Daugava”, Liepāja
19:00
FK Liepāja23FK Jelgava 
21
mai
Stadions "Celtnieks"
17:00
FC Daugava10JPFS-FK Spartaks 
2. kārtaProtokols
22
mar
Ventspils 2. pamatskolas stadions
15:00
FK Ventspils20FK Daugava Rīga 
05
apr
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:00
FS Metta/LU10BFC Daugavpils 
09
apr
Stadions "Celtnieks"
16:00
FC Daugava20FC Jūrmala 
09
apr
Olaines pilsētas stadions
18:00
FK Jelgava00JPFS-FK Spartaks 
09
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
19:00
FK Liepāja10Skonto FC 
3. kārtaProtokols
29
mar
Kauguru vidusskolas stadions
13:00
FC Jūrmala11FK Daugava Rīga 
29
mar
Stadions "Celtnieks"
15:00
BFC Daugavpils11FK Liepāja 
30
mar
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:00
FS Metta/LU02FK Ventspils 
30
mar
Stadions "Celtnieks"
15:00
FC Daugava12FK Jelgava 
30
mar
"Skonto" halle
19:00
Skonto FC21JPFS-FK Spartaks 
4. kārtaProtokols
23
mar
Kauguru vidusskolas stadions
15:00
JPFS-FK Spartaks01BFC Daugavpils 
12
apr
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00
FS Metta/LU24FC Jūrmala 
12
apr
O/C "Ventspils" stadions
14:00
FK Ventspils32FK Liepāja 
13
apr
Stadions "Celtnieks"
13:00
FC Daugava10FK Daugava Rīga 
13
apr
Olaines pilsētas stadions
18:00
FK Jelgava03Skonto FC 
5. kārtaProtokols
10
mai
Kauguru vidusskolas stadions
14:00
FC Jūrmala23FK Liepāja 
10
mai
O/C "Ventspils" stadions
17:00
FK Ventspils10JPFS-FK Spartaks 
10
mai
Skonto stadions
17:00
Skonto FC21FC Daugava 
10
mai
Stadions "Celtnieks"
18:00
BFC Daugavpils23FK Jelgava 
10
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
19:00
FS Metta/LU02FK Daugava Rīga 
6. kārtaProtokols
19
apr
Stadions "Celtnieks"
14:00
FC Daugava10FS Metta/LU 
19
apr
Kauguru vidusskolas stadions
17:00
JPFS-FK Spartaks11FC Jūrmala 
20
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
FK Liepāja10FK Daugava Rīga 
20
apr
Olaines pilsētas stadions
16:00
FK Jelgava12FK Ventspils 
20
apr
"Skonto" halle
17:00
Skonto FC31BFC Daugavpils 
7. kārtaProtokols
22
mar
Kauguru vidusskolas stadions
15:00
FC Jūrmala13FK Jelgava 
26
apr
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils01FC Daugava 
26
apr
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:00
FS Metta/LU14FK Liepāja 
26
apr
Kauguru vidusskolas stadions
18:00
FK Daugava Rīga02JPFS-FK Spartaks 
27
apr
O/C "Ventspils" stadions
14:00
FK Ventspils10Skonto FC 
8. kārtaProtokols
30
apr
Stadions "Celtnieks"
17:00
FC Daugava53FK Liepāja 
01
mai
Zemgales OC
14:00
FK Jelgava41FK Daugava Rīga 
01
mai
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils03FK Ventspils 
01
mai
Kauguru vidusskolas stadions
18:00
JPFS-FK Spartaks41FS Metta/LU 
01
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
19:00
Skonto FC10FC Jūrmala 
9. kārtaProtokols
05
mai
Zemgales OC
14:00
FK Jelgava11FS Metta/LU 
05
mai
Stadions “Daugava”, Liepāja
16:00
FK Liepāja20JPFS-FK Spartaks 
05
mai
Kauguru vidusskolas stadions
18:00
FC Jūrmala12BFC Daugavpils 
06
mai
Kauguru vidusskolas stadions
17:00
FK Daugava Rīga16Skonto FC 
06
mai
O/C "Ventspils" stadions
17:00
FK Ventspils30FC Daugava 
10. kārtaProtokols
14
mai
Kauguru vidusskolas stadions
17:00
FC Jūrmala06FK Ventspils 
14
mai
Stadions "Celtnieks"
18:00
FC Daugava33JPFS-FK Spartaks 
14
mai
Stadions “Daugava”, Liepāja
18:00
FK Liepāja21FK Jelgava 
14
mai
Olaines pilsētas stadions
18:00
FK Daugava Rīga10BFC Daugavpils 
14
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
20:00
FS Metta/LU12Skonto FC 
11. kārtaProtokols
17
mai
Stadions "Celtnieks"
13:00
FC Daugava10FC Jūrmala 
17
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
17:00
FK Daugava Rīga04FK Ventspils 
18
mai
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils11FS Metta/LU 
06
jūn
Kauguru vidusskolas stadions
18:00
JPFS-FK Spartaks01FK Jelgava 
23
jūl
Skonto stadions
19:00
Skonto FC20FK Liepāja 
12. kārtaProtokols
23
mai
Kauguru vidusskolas stadions
19:00
FK Daugava Rīga30FC Jūrmala 
24
mai
Zemgales OC
16:00
FK Jelgava11FC Daugava 
24
mai
O/C "Ventspils" stadions
16:00
FK Ventspils20FS Metta/LU 
24
mai
Stadions "Celtnieks"
18:00
BFC Daugavpils04FK Liepāja 
25
mai
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
16:00
JPFS-FK Spartaks02Skonto FC 
13. kārtaProtokols
01
jūn
Daugavas stadions
16:00
FK Daugava Rīga01FC Daugava 
01
jūn
"Skonto" halle
19:00
FC Jūrmala03FS Metta/LU 
01
jūn
Stadions "Celtnieks"
19:00
BFC Daugavpils13JPFS-FK Spartaks 
03
jūn
Skonto stadions
19:00
Skonto FC11FK Jelgava 
03
jūn
Stadions “Daugava”, Liepāja
19:00
FK Liepāja20FK Ventspils 
14. kārtaProtokols
10
jūn
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
17:00
FC Daugava04Skonto FC 
10
jūn
Zemgales OC
19:00
FK Jelgava10BFC Daugavpils 
10
jūn
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
19:00
JPFS-FK Spartaks10FK Ventspils 
11
jūn
Stadions “Daugava”, Liepāja
19:00
FK Liepāja70FC Jūrmala 
11
jūn
Daugavas stadions
19:00
FK Daugava Rīga10FS Metta/LU 
15. kārtaProtokols
14
jūn
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
15:00
FC Jūrmala01JPFS-FK Spartaks 
14
jūn
Stadions "Celtnieks"
15:00
BFC Daugavpils02Skonto FC 
14
jūn
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
17:00
FS Metta/LU01FC Daugava 
14
jūn
O/C "Ventspils" stadions
17:00
FK Ventspils00FK Jelgava 
15
jūn
Daugavas stadions
17:00
FK Daugava Rīga40FK Liepāja 
16. kārtaProtokols
21
mar
Stadions "Daugava", rezerves laukums
19:00
FK Liepāja21FS Metta/LU 
18
jūn
Skonto stadions
17:00
Skonto FC20FK Ventspils 
18
jūn
Zemgales OC
19:00
FK Jelgava50FC Jūrmala 
18
jūn
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
19:00
JPFS-FK Spartaks10FK Daugava Rīga 
18
jūn
Stadions "Celtnieks"
19:00
FC Daugava21BFC Daugavpils 
17. kārtaProtokols
21
jūn
Zemgales OC
15:00
FK Jelgava11FK Daugava Rīga 
21
jūn
Stadions “Daugava”, Liepāja
17:00
FK Liepāja03FC Daugava 
21
jūn
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
17:00
FS Metta/LU22JPFS-FK Spartaks 
22
jūn
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
16:00
FC Jūrmala05Skonto FC 
22
jūn
O/C "Ventspils" stadions
17:00
FK Ventspils01BFC Daugavpils 
18. kārtaProtokols
25
jūn
Stadions "Celtnieks"
17:00
BFC Daugavpils11FC Jūrmala 
25
jūn
Skonto stadions
17:00
Skonto FC51FK Daugava Rīga 
25
jūn
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
19:00
FS Metta/LU11FK Jelgava 
25
jūn
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
19:00
JPFS-FK Spartaks20FK Liepāja 
25
jūn
Stadions "Daugava"
19:00
FC Daugava11FK Ventspils 
19. kārtaProtokols
28
jūn
Skonto stadions
16:00
Skonto FC31FS Metta/LU 
29
jūn
O/C "Ventspils" stadions
15:00
FK Ventspils61FC Jūrmala 
29
jūn
Kauguru vidusskolas stadions
17:00
JPFS-FK Spartaks00FC Daugava 
29
jūn
Stadions “Daugava”, Liepāja
17:00
FK Jelgava30FK Liepāja 
29
jūn
Stadions "Celtnieks"
17:00
BFC Daugavpils01FK Daugava Rīga 
20. kārtaProtokols
06
jūl
Stadions “Daugava”, Liepāja
15:00
FK Liepāja30Skonto FC 
06
jūl
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
17:00
FS Metta/LU11BFC Daugavpils 
06
jūl
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
19:00
JPFS-FK Spartaks11FK Jelgava 
07
jūl
Stadions "Daugava"
17:00
FC Jūrmala23FC Daugava 
24
sep
Daugavas stadions
19:00
FK Daugava Rīga03FK Ventspils 
21. kārtaProtokols
11
jūl
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
19:00
FS Metta/LU03FK Ventspils 
12
jūl
Stadions “Daugava”, Liepāja
17:00
FK Liepāja21BFC Daugavpils 
13
jūl
Zemgales OC
17:00
FK Jelgava10FC Daugava 
13
jūl
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
19:00
FC Jūrmala06FK Daugava Rīga 
13
jūl
Skonto stadions
19:00
Skonto FC01JPFS-FK Spartaks 
22. kārtaProtokols
26
jūl
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
19:00
FS Metta/LU11FC Jūrmala 
27
jūl
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
19:00
JPFS-FK Spartaks20BFC Daugavpils 
28
jūl
Stadions "Celtnieks"
19:00
FC Daugava22FK Daugava Rīga 
28
jūl
Zemgales OC
19:00
FK Jelgava01Skonto FC 
28
jūl
O/C "Ventspils" stadions
19:00
FK Ventspils10FK Liepāja 
23. kārtaProtokols
01
aug
Skonto stadions
19:00
Skonto FC10FC Daugava 
01
aug
Daugavas stadions
19:00
FK Daugava Rīga20FS Metta/LU 
02
aug
Stadions "Celtnieks"
17:00
BFC Daugavpils02FK Jelgava 
03
aug
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
17:00
FC Jūrmala01FK Liepāja 
03
aug
O/C "Ventspils" stadions
19:00
FK Ventspils10JPFS-FK Spartaks 
24. kārtaProtokols
08
aug
Skonto stadions
19:00
Skonto FC20BFC Daugavpils 
08
aug
Zemgales OC
19:00
FK Jelgava10FK Ventspils 
09
aug
Stadions “Daugava”, Liepāja
15:00
FK Liepāja12FK Daugava Rīga 
09
aug
Stadions "Celtnieks"
19:00
FC Daugava21FS Metta/LU 
09
aug
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
19:00
JPFS-FK Spartaks41FC Jūrmala 
25. kārtaProtokols
13
aug
O/C "Ventspils" stadions
17:00
FK Ventspils21Skonto FC 
13
aug
Stadions "Celtnieks"
18:00
BFC Daugavpils02FC Daugava 
13
aug
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
19:00
FS Metta/LU02FK Liepāja 
13
aug
Daugavas stadions
19:00
FK Daugava Rīga21JPFS-FK Spartaks 
13
aug
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
19:00
FC Jūrmala02FK Jelgava 
26. kārtaProtokols
16
aug
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
18:00
JPFS-FK Spartaks20FS Metta/LU 
16
aug
Stadions "Celtnieks"
19:00
FC Daugava31FK Liepāja 
17
aug
Skonto stadions
16:00
Skonto FC43FC Jūrmala 
17
aug
Stadions "Celtnieks"
18:00
BFC Daugavpils01FK Ventspils 
17
aug
Daugavas stadions
18:00
FK Daugava Rīga03FK Jelgava 
27. kārtaProtokols
21
aug
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
17:00
FC Jūrmala11BFC Daugavpils 
21
aug
Stadions “Daugava”, Liepāja
18:00
FK Liepāja30JPFS-FK Spartaks 
22
aug
Stadions "Celtnieks"
18:00
FC Daugava11FK Ventspils 
22
aug
Zemgales OC
18:00
FK Jelgava11FS Metta/LU 
22
aug
Daugavas stadions
19:00
FK Daugava Rīga12Skonto FC 
28. kārtaProtokols
26
aug
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
18:00
JPFS-FK Spartaks00FC Daugava 
27
aug
Zemgales OC
18:00
FK Jelgava10FK Liepāja 
27
aug
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:00
FS Metta/LU03Skonto FC 
28
aug
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
18:00
FC Jūrmala07FK Ventspils 
28
aug
Daugavas stadions
18:00
FK Daugava Rīga42BFC Daugavpils 
29. kārtaProtokols
12
sep
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
17:00
FC Jūrmala11FC Daugava 
12
sep
Zemgales OC
18:00
FK Jelgava00JPFS-FK Spartaks 
13
sep
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils41FS Metta/LU 
13
sep
O/C "Ventspils" stadions
17:00
FK Ventspils00FK Daugava Rīga 
14
sep
Skonto stadions
18:00
Skonto FC12FK Liepāja 
30. kārtaProtokols
19
sep
Daugavas stadions
18:00
FK Daugava Rīga31FC Jūrmala 
20
sep
Stadions "Celtnieks"
16:00
FC Daugava10FK Jelgava 
20
sep
Stadions “Daugava”, Liepāja
16:00
FK Liepāja50BFC Daugavpils 
21
sep
O/C "Ventspils" stadions
14:00
FK Ventspils21FS Metta/LU 
21
sep
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
16:00
JPFS-FK Spartaks10Skonto FC 
31. kārtaProtokols
27
sep
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
14:00
FC Jūrmala10FS Metta/LU 
27
sep
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils10JPFS-FK Spartaks 
28
sep
Daugavas stadions
12:00
FK Daugava Rīga14FC Daugava 
28
sep
Stadions “Daugava”, Liepāja
14:00
FK Liepāja11FK Ventspils 
29
sep
Skonto stadions
18:00
Skonto FC03FK Jelgava 
32. kārtaProtokols
03
okt
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
19:00
FS Metta/LU12FK Daugava Rīga 
04
okt
Zemgales OC
13:00
FK Jelgava20BFC Daugavpils 
04
okt
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
15:00
JPFS-FK Spartaks12FK Ventspils 
04
okt
Stadions "Celtnieks"
15:00
FC Daugava01Skonto FC 
04
okt
Stadions “Daugava”, Liepāja
17:00
FK Liepāja60FC Jūrmala 
33. kārtaProtokols
17
okt
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
19:00
FS Metta/LU01FC Daugava 
18
okt
O/C "Ventspils" stadions
14:00
FK Ventspils20FK Jelgava 
18
okt
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
15:00
FC Jūrmala12JPFS-FK Spartaks 
19
okt
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils10Skonto FC 
20
okt
Daugavas stadions
19:00
FK Daugava Rīga24FK Liepāja 
34. kārtaProtokols
24
okt
Stadions “Daugava”, Liepāja
19:00
FK Liepāja20FS Metta/LU 
25
okt
Skonto stadions
14:00
Skonto FC24FK Ventspils 
25
okt
Zemgales OC
14:00
FK Jelgava21FC Jūrmala 
26
okt
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
14:00
JPFS-FK Spartaks10FK Daugava Rīga 
26
okt
Stadions "Celtnieks"
14:00
FC Daugava50BFC Daugavpils 
35. kārtaProtokols
01
nov
Stadions “Daugava”, Liepāja
14:00
FK Liepāja32FC Daugava 
01
nov
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
14:00
FC Jūrmala17Skonto FC 
01
nov
O/C "Ventspils" stadions
14:00
FK Ventspils20BFC Daugavpils 
01
nov
Daugavas stadions
14:00
FK Daugava Rīga13FK Jelgava 
01
nov
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00
FS Metta/LU21JPFS-FK Spartaks 
36. kārtaProtokols
08
nov
O/C "Ventspils" stadions
14:00
FK Ventspils40FC Daugava 
08
nov
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils42FC Jūrmala 
08
nov
Skonto stadions
14:00
Skonto FC41FK Daugava Rīga 
08
nov
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00
FS Metta/LU03FK Jelgava 
08
nov
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
14:00
JPFS-FK Spartaks00FK Liepāja 
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Gutkovskis VladislavsSkonto FC28
2 Ikaunieks JānisFK Liepāja23
3 Kozlovs VladislavsFK Jelgava15
4 Gauračs EdgarsFK Spartaks14
5 Kosmačovs JevgēņijsFC Daugava12
6 Savenas MantasFK Daugava Rīga12
7 Grebis KristapsFK Liepāja12
8 Mujeci NdueFK Ventspils12
9 Abdultaofik AhmedFK Ventspils11
10 Mingazovs RuslanSkonto FC9
11 Ignatāns VisvaldisFC Daugava8
12 Ziļs VitālijsFK Daugava Rīga8
13 Kozlov DmitryFC Daugava7
14 Diagne CheikhFK Ventspils7
15 Karlsons ĢirtsFK Ventspils7
16 Yanchuk VadimFK Ventspils7
17 Ryzheuski PavelBFC Daugavpils6
18 Silva DiegoFC Jūrmala6
19 Kucys AurimasFK Daugava Rīga6
20 Malašenoks OļegsFK Jelgava6
21 Afanasjevs ValerijsFK Liepāja6
22 Ikaunieks DāvisFK Liepāja6
23 Punculs ĒriksFK Spartaks6
24 Paulius SimonasFK Ventspils6
25 Žigajevs JurijsFK Ventspils6
26 Ivanovs ŅikitaSkonto FC6
27 Osipovs ArtjomsSkonto FC6
28 Fjodorovs VladislavsBFC Daugavpils5
29 Ryotaro NakanoBFC Daugavpils5
30 Kokins ĒriksFC Daugava5
31 Manuel Hernandez JuanFC Jūrmala5
32 Kalniņš GatisFS Metta5
33 Stuglis ElvisFS Metta5
34 Šabala ValerijsSkonto FC5
35 Tarasovs PāvelsBFC Daugavpils4
36 Ševeļovs KirilsFC Daugava4
37 Montalvo BenitoFC Jūrmala4
38 Bespalovs RomānsFK Jelgava4
39 Daņilovs MaksimsFK Jelgava4
40 Ošs MārcisFK Jelgava4
41 Gucs TomsFK Liepāja4
42 Torress Kristians DamiansFK Liepāja4
43 Dvali LašaSkonto FC4
44 Morozs ViktorsSkonto FC4
45 Rugins RitvarsSkonto FC4
46 Arlashin AndreiFC Daugava3
47 Volkovs VladimirsFC Daugava3
48 Žatkins OļegsFC Daugava3
49 Abot NicolasFC Jūrmala3
50 Coutinho Flora VitorFK Daugava Rīga3
51 Markevicius TadasFK Daugava Rīga3
52 Tomkevicius GiedriusFK Daugava Rīga3
53 Bogdaškins BorissFK Jelgava3
54 Diakvnishvili GiorgiFK Jelgava3
55 Jaudzems ArtisFK Jelgava3
56 Pētersons ArmandsFK Jelgava3
57 Šadčins IļjaFK Liepāja3
58 Kravchenko KostiantynFK Spartaks3
59 Mena Maturana Kevin AndresFK Spartaks3
60 Sapogov AlekseiFK Spartaks3
61 Dubra KasparsFK Ventspils3
62 Svārups KasparsFK Ventspils3
63 Tīdenbergs EduardsFK Ventspils3
64 Pallo ArtūrsFS Metta3
65 Puķītis RūdolfsFS Metta3
66 Jermolajevs EdgarsSkonto FC3
67 Sokolovs JurijsBFC Daugavpils2
68 Chikradze GiorgiFC Daugava2
69 Kutsenko ValeriyFC Daugava2
70 Achucarro Orlando BordonFC Jūrmala2
71 Loginovs ArtjomsFC Jūrmala2
72 Knapšis EmīlsFK Daugava Rīga2
73 Regža AlekssFK Daugava Rīga2
74 Vītolnieks RaivisFK Daugava Rīga2
75 Freimanis GintsFK Jelgava2
76 Gubins AleksandrsFK Jelgava2
77 Onme Oriba KennedyFK Jelgava2
78 Savčenkovs IgorsFK Jelgava2
79 Hmizs DmitrijsFK Liepāja2
80 Savaļnieks RobertsFK Liepāja2
81 Kazačoks JevgeņijsFK Spartaks2
82 Kurakins AntonsFK Ventspils2
83 Milašēvičs MārtiņšFS Metta2
84 Kožans SergejsSkonto FC2
85 Morozs JegorsSkonto FC2
86 Bovins JānisBFC Daugavpils1
87 Catlakšs AigarsBFC Daugavpils1
88 Černomordijs AntonijsBFC Daugavpils1
89 Dobratuļins ŅikitaBFC Daugavpils1
90 Halimons JurijsBFC Daugavpils1
91 Klimaševičs DmitrijsBFC Daugavpils1
92 Lukanyuk IvanBFC Daugavpils1
93 Bogdanov IliaFC Daugava1
94 Guseynov MuradFC Daugava1
95 Jaliashvili JemalFC Daugava1
96 Khumarashvili GiorgiFC Daugava1
97 Kuplovs-Oginskis AleksejsFC Daugava1
98 Solovjovs AleksandrsFC Daugava1
99 Tsinsadze BidzinaFC Daugava1
100 Halvitovs DmitrijsFC Jūrmala1
101 Kārkliņš EdgarsFC Jūrmala1
102 Khardziani BesarionFC Jūrmala1
103 Korban KirilFC Jūrmala1
104 Trecarichi Loiacono Lucas EzequielFC Jūrmala1
105 Tyshchenko OleksiiFC Jūrmala1
106 Ulimbaševs DaniilsFC Jūrmala1
107 Apiņš VernersFK Daugava Rīga1
108 Blanks KristapsFK Daugava Rīga1
109 Borovskis ValdemarasFK Daugava Rīga1
110 Joksts EdijsFK Daugava Rīga1
111 Kačanovs DenissFK Daugava Rīga1
112 Kļuškins GļebsFK Daugava Rīga1
113 Solovych OlehFK Daugava Rīga1
114 Latka DariuszFK Jelgava1
115 Redjko ValērijsFK Jelgava1
116 Žuļevs VadimsFK Jelgava1
117 Mihadjuks PāvelsFK Liepāja1
118 Verpakovskis MārisFK Liepāja1
119 Mickevičs RomānsFK Spartaks1
120 Smirnovs VitālijsFK Spartaks1
121 Yaghoubi MoshtaghFK Spartaks1
122 Rečickis VitālijsFK Ventspils1
123 Rode RenārsFK Ventspils1
124 Tarkhnishvili TornikeFK Ventspils1
125 Kalns JurģisFS Metta1
126 Ostrovskis Artis OjārsFS Metta1
127 Putāns KārlisFS Metta1
128 Rožkovskis RomānsFS Metta1
129 Stuglis Ingars SarmisFS Metta1
130 Appiah OfosuSkonto FC1
131 Bērenfelds ŅikitaSkonto FC1
132 Gabovs VladislavsSkonto FC1
133 Grīnbergs JānisSkonto FC1
134 Klimiashvili IrakliSkonto FC1

2014 SMScredit.lv Virslīga 2014

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Ventspils3619347520+5576
2Skonto FC36251107734+4376
3FK Jelgava3620955727+3070
4FK Liepāja36213117245+2766
5FC Daugava3619885339+1465
6JPFS-FK Spartaks36149123832+651
7FK Daugava Rīga36133184864-1643
8BFC Daugavpils3675223065-3528
9FS Metta/LU3627252669-4315
10FC Jūrmala36262729110-8112

2014 SMScredit.lv Virslīga 2014

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Ventspils3619347520+5576
2Skonto FC36251107734+4376
3FK Jelgava3620955727+3070
4FK Liepāja36213117245+2766
5FC Daugava3619885339+1465
6JPFS-FK Spartaks36149123832+651
7FK Daugava Rīga36133184864-1643
8BFC Daugavpils3675223065-3528
9FS Metta/LU3627252669-4315
10FC Jūrmala36262729110-8112

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU