Optibet Virslīga

2022

  • 10klubi
  • 249spēlētāji
  • 180spēles

Izvēlēties sezonu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārta

piektdiena

11
mar
18:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums

sestdiena

12
mar
14:00
2022
Mežaparks SV

sestdiena

12
mar
16:00
2022
LNK Sporta Parks

svētdiena

13
mar
14:00
2022

svētdiena

13
mar
16:00
2022
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
2. kārta

piektdiena

18
mar
17:30
2022
Valmieras Olimpiskā centra stadions

sestdiena

19
mar
13:00
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

sestdiena

19
mar
15:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums

sestdiena

19
mar
17:00
2022
LNK Sporta Parks

svētdiena

20
mar
13:00
2022
Salaspils stadions
3. kārta

piektdiena

1
apr
17:00
2022

piektdiena

1
apr
18:00
2022
LNK Sporta Parks

sestdiena

2
apr
13:00
2022

sestdiena

2
apr
15:00
2022
Stadions "Celtnieks"

sestdiena

2
apr
19:30
2022
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
4. kārta

otrdiena

5
apr
17:00
2022
Mežaparks SV

trešdiena

6
apr
17:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums

trešdiena

6
apr
17:30
2022
Valmieras Olimpiskā centra stadions

trešdiena

6
apr
19:00
2022
LNK Sporta Parks

ceturtdiena

7
apr
17:30
2022
5. kārta

svētdiena

10
apr
13:00
2022
Mežaparks SV

svētdiena

10
apr
15:00
2022
Stadions "Celtnieks"

svētdiena

10
apr
16:00
2022
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

pirmdiena

11
apr
17:00
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

pirmdiena

11
apr
18:00
2022
6. kārta

ceturtdiena

14
apr
17:00
2022
Mežaparks SV

ceturtdiena

14
apr
19:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums

piektdiena

15
apr
14:00
2022
Stadions "Celtnieks"

piektdiena

15
apr
16:00
2022
Valmieras Olimpiskā centra stadions

piektdiena

15
apr
18:00
2022
LNK Sporta Parks
7. kārta

pirmdiena

18
apr
15:00
2022
Mežaparks SV

otrdiena

19
apr
17:00
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

otrdiena

19
apr
18:00
2022

otrdiena

19
apr
19:00
2022
LNK Sporta Parks

trešdiena

20
apr
18:30
2022
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
8. kārta

sestdiena

23
apr
13:00
2022

sestdiena

23
apr
16:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums

sestdiena

23
apr
18:00
2022

svētdiena

24
apr
15:00
2022
Stadions "Celtnieks"

svētdiena

24
apr
17:00
2022
LNK Sporta Parks
9. kārta

trešdiena

27
apr
18:00
2022
Valmieras Olimpiskā centra stadions

trešdiena

27
apr
20:00
2022
LNK Sporta Parks

ceturtdiena

28
apr
18:00
2022

trešdiena

6
jūl
18:00
2022
Skonto stadions

trešdiena

13
jūl
18:30
2022
Tukuma pilsētas stadions
10. kārta

sestdiena

30
apr
16:00
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

1
mai
14:00
2022
Valmieras Olimpiskā centra stadions

svētdiena

1
mai
16:00
2022
LNK Sporta Parks

pirmdiena

2
mai
17:30
2022
Mežaparks SV

pirmdiena

2
mai
19:00
2022
11. kārta

ceturtdiena

5
mai
17:30
2022
Stadions "Celtnieks"

ceturtdiena

5
mai
18:00
2022
LNK Sporta Parks

piektdiena

6
mai
13:00
2022

piektdiena

6
mai
18:00
2022
Mežaparks SV

piektdiena

6
mai
18:30
2022
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
12. kārta

pirmdiena

9
mai
18:00
2022
Valmieras Olimpiskais centrs

otrdiena

10
mai
17:00
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

otrdiena

10
mai
18:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums

otrdiena

10
mai
19:00
2022
Salaspils stadions

trešdiena

11
mai
18:00
2022
LNK Sporta Parks
13. kārta

sestdiena

14
mai
14:00
2022
Stadions "Celtnieks"

sestdiena

14
mai
16:00
2022
LNK Sporta Parks

sestdiena

14
mai
18:00
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

15
mai
14:00
2022
Mežaparks SV

svētdiena

15
mai
16:00
2022
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14. kārta

trešdiena

18
mai
18:00
2022

trešdiena

18
mai
18:00
2022
Mežaparks SV

ceturtdiena

19
mai
18:00
2022
Stadions “Daugava”, Liepāja

ceturtdiena

19
mai
20:00
2022
Jāņa Skredeļa stadions

piektdiena

20
mai
18:00
2022
Jāņa Daliņa stadions
15. kārta

svētdiena

22
mai
16:00
2022
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"

pirmdiena

23
mai
18:30
2022
Daugavas stadions

pirmdiena

23
mai
20:00
2022
Salaspils stadions

otrdiena

24
mai
17:30
2022
Mežaparks SV

otrdiena

24
mai
18:30
2022
Tukuma pilsētas stadions
16. kārta

piektdiena

27
mai
20:00
2022
Skonto stadions

sestdiena

28
mai
15:00
2022
Stadions “Daugava”, Liepāja

sestdiena

28
mai
16:00
2022
Stadions "Celtnieks"

sestdiena

28
mai
18:30
2022

svētdiena

29
mai
16:00
2022
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
17. kārta

piektdiena

17
jūn
18:00
2022
Skonto stadions

piektdiena

17
jūn
19:00
2022
Daugavas stadions

sestdiena

18
jūn
14:00
2022
Jāņa Daliņa stadions

sestdiena

18
jūn
16:00
2022
Tukuma pilsētas stadions

sestdiena

18
jūn
18:00
2022
Jāņa Skredeļa stadions
18. kārta

otrdiena

21
jūn
18:00
2022

otrdiena

21
jūn
19:00
2022
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"

trešdiena

22
jūn
18:00
2022
Jāņa Daliņa stadions

trešdiena

22
jūn
19:00
2022
Stadions “Daugava”, Liepāja

trešdiena

22
jūn
20:00
2022
Skonto stadions
19. kārta

svētdiena

26
jūn
17:00
2022
Tukuma pilsētas stadions

svētdiena

26
jūn
19:00
2022
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"

svētdiena

26
jūn
20:00
2022
Skonto stadions

pirmdiena

27
jūn
18:00
2022
Stadions “Daugava”, Liepāja

pirmdiena

27
jūn
19:00
2022
Daugavas stadions
20. kārta

ceturtdiena

30
jūn
18:00
2022
Jāņa Daliņa stadions

ceturtdiena

30
jūn
19:00
2022
Jāņa Skredeļa stadions

piektdiena

1
jūl
18:00
2022
Stadions “Daugava”, Liepāja

sestdiena

2
jūl
18:00
2022
Salaspils stadions

svētdiena

3
jūl
18:00
2022
Tukuma pilsētas stadions
21. kārta

sestdiena

16
jūl
17:00
2022
Jāņa Daliņa stadions

sestdiena

16
jūl
19:00
2022
Daugavas stadions

svētdiena

17
jūl
18:00
2022

pirmdiena

18
jūl
18:00
2022

svētdiena

14
aug
16:00
2022
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
22. kārta

sestdiena

23
jūl
18:00
2022

svētdiena

24
jūl
14:00
2022
Jāņa Daliņa stadions

svētdiena

24
jūl
18:00
2022
Jāņa Skredeļa stadions

svētdiena

24
jūl
20:00
2022
Skonto stadions

ceturtdiena

4
aug
17:00
2022
Stadions “Daugava”, Liepāja
23. kārta

sestdiena

30
jūl
16:00
2022
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"

sestdiena

30
jūl
18:00
2022
Tukuma pilsētas stadions

svētdiena

31
jūl
18:30
2022
Daugavas stadions

pirmdiena

1
aug
18:00
2022
Skonto stadions

pirmdiena

15
aug
18:00
2022
Skonto stadions
24. kārta

sestdiena

6
aug
14:00
2022
Jāņa Daliņa stadions

svētdiena

7
aug
16:00
2022
Skonto stadions

svētdiena

7
aug
18:00
2022
Stadions “Daugava”, Liepāja

svētdiena

7
aug
18:00
2022
LNK Sporta Parks

pirmdiena

8
aug
18:00
2022
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
25. kārta

sestdiena

20
aug
14:00
2022
Tukuma pilsētas stadions

sestdiena

20
aug
16:00
2022
Daugavas stadions

sestdiena

20
aug
18:00
2022

svētdiena

21
aug
15:00
2022
Skonto stadions

svētdiena

21
aug
17:30
2022
LNK Sporta Parks
26. kārta

sestdiena

27
aug
14:00
2022
Jāņa Daliņa stadions

sestdiena

27
aug
16:00
2022
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums

svētdiena

28
aug
15:00
2022

svētdiena

28
aug
17:00
2022
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"

pirmdiena

29
aug
17:00
2022
Stadions “Daugava”, Liepāja
27. kārta

sestdiena

3
sep
15:00
2022
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"

svētdiena

4
sep
14:00
2022
Jāņa Daliņa stadions

svētdiena

4
sep
16:00
2022

svētdiena

4
sep
17:00
2022
LNK Sporta Parks

pirmdiena

5
sep
18:00
2022
Skonto stadions
28. kārta

sestdiena

10
sep
14:00
2022
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums

sestdiena

10
sep
16:00
2022
Jāņa Skredeļa stadions

svētdiena

11
sep
14:00
2022
Jāņa Daliņa stadions

svētdiena

11
sep
16:00
2022

pirmdiena

12
sep
16:30
2022
LNK Sporta Parks
29. kārta

piektdiena

16
sep
18:00
2022
Skonto stadions

sestdiena

17
sep
14:00
2022

sestdiena

17
sep
16:00
2022
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"

svētdiena

18
sep
18:00
2022
Jāņa Skredeļa stadions

otrdiena

27
sep
16:00
2022
LNK Sporta Parks
30. kārta

piektdiena

30
sep
17:00
2022
Salaspils stadions

sestdiena

1
okt
13:00
2022
Tukuma pilsētas stadions

sestdiena

1
okt
15:00
2022
LNK Sporta Parks

sestdiena

1
okt
16:00
2022
Stadions “Daugava”, Liepāja

svētdiena

2
okt
18:00
2022
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
31. kārta

sestdiena

8
okt
13:00
2022
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"

sestdiena

8
okt
15:00
2022

svētdiena

9
okt
15:00
2022
Skonto stadions

svētdiena

9
okt
15:00
2022
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

svētdiena

9
okt
18:00
2022
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
32. kārta

sestdiena

15
okt
14:00
2022
Valmieras Olimpiskā centra stadions

sestdiena

15
okt
15:00
2022
Stadions “Daugava”, Liepāja

svētdiena

16
okt
13:00
2022

svētdiena

16
okt
15:00
2022
LNK Sporta Parks

svētdiena

16
okt
17:00
2022
Skonto stadions
33. kārta

sestdiena

22
okt
14:00
2022
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums

sestdiena

22
okt
15:00
2022
Skonto stadions

svētdiena

23
okt
13:00
2022
Jāņa Skredeļa stadions

svētdiena

23
okt
14:00
2022
Salaspils stadions

svētdiena

23
okt
15:00
2022
Tukuma pilsētas stadions
34. kārta

sestdiena

29
okt
13:00
2022
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"

sestdiena

29
okt
15:00
2022
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums

sestdiena

29
okt
17:00
2022
Skonto stadions

svētdiena

30
okt
13:30
2022
Stadions “Daugava”, Liepāja

svētdiena

30
okt
13:30
2022
Valmieras Olimpiskā centra stadions
35. kārta

svētdiena

6
nov
13:00
2022

svētdiena

6
nov
13:00
2022
LNK Sporta Parks

svētdiena

6
nov
13:00
2022
Tukuma pilsētas stadions

svētdiena

6
nov
13:00
2022
Mežaparks SV

svētdiena

6
nov
13:00
2022
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
36. kārta

sestdiena

12
nov
13:00
2022
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

sestdiena

12
nov
13:00
2022
Tukuma pilsētas stadions

sestdiena

12
nov
13:00
2022
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums

sestdiena

12
nov
13:00
2022
Skonto stadions

sestdiena

12
nov
13:00
2022
Stadions “Daugava”, Liepāja
1
Krollis Raimonds
Valmiera FC
24
2
Ilic Andrej
RFS
16
3
Mena Marquez Camilo Andres
Valmiera FC
14
4
Hilario Luiz Paulo
FK Liepāja
13
5
Gueye Djibril
Valmiera FC
12
6
Santana Deocleciano Emerson
RFS
11
7
Torres Luis Marcelo
Riga FC
11
8
Lizunovs Valerijs
BFC Daugavpils
10
9
Melnis Bruno
FK Metta
10
10
Rakels Deniss
RFS
10
11
Ramos Da Penha Gabriel
Riga FC
9
12
Villela Rezende Lucas
FK Liepāja
9
13
Belaković Nemanja
FK Liepāja
8
14
Dos Santos Leonardo Andriel
FK Spartaks
8
15
Friesenbichler Kevin
RFS
8
16
Yokota Daisuke
Valmiera FC
8
17
Mankenda Gauthier Bwayi
FK Liepāja
8
18
Puzirevskis Artjoms
FK Metta
8
19
Regža Marko
SK Super Nova Salaspils
8
20
Štrkalj Tomislav
FK Auda
8
21
Barnes Joselpho
Riga FC
7
22
Krapukhin Stanislav
FK Auda
7
23
Laizāns Oļegs
FK Spartaks
7
24
Ndoye Alioune
Valmiera FC
7
25
Kendysh Yury
Riga FC
6
26
Stuglis Elvis
RFS
6
27
Asamoah Kwadwo
FK Spartaks
5
28
Aurelio Douglas
Riga FC
5
29
Kruglaužs Markuss
FK Tukums 2000 / Telms
5
30
Mares Petr
RFS
5
31
Mukwelle William Eseme
BFC Daugavpils
5
32
Ogunniyi Oluwatimilehin Abiodun
FK Auda
5
33
Silagadze Luka
Valmiera FC
5
34
Tutu Brice
FK Auda
5
35
Vapne Lūkass
Valmiera FC
5
36
Babec Hrvoje
Riga FC
4
37
Diomande Ismael
RFS
4
38
Yanki Joseph Bah
BFC Daugavpils
4
39
Jatta Alfusainey
RFS
4
40
Jaunzems Alvis
Valmiera FC
4
41
Karašausks Artūrs
FK Liepāja
4
42
Ķigurs Mārtiņš
FK Liepāja
4
43
Minchev Georgi
FK Auda
4
44
Miņins Jevgenijs
SK Super Nova Salaspils
4
45
Niang Ousseynou
FK Auda
4
46
Nunes Goncalves Lucas Rangel
Riga FC
4
47
Punculs Ēriks
FK Liepāja
4
48
Pūlis Ingars
FK Metta
4
49
Soisalo Mikael Antero
Riga FC
4
50
Soladio Kandolo Jordy
FK Liepāja
4
51
Šarič Tomislav
RFS
4
52
Zeltiņš Dāvis
FK Tukums 2000 / Telms
4
53
Zhelizko Ivan
Valmiera FC
4
54
Balodis Daniels
Valmiera FC
3
55
Correa Mohamet Lamine
FK Metta
3
56
Dele Ola Israel
BFC Daugavpils
3
57
Lipušček Žiga
RFS
3
58
Ostapenko Artūrs
FK Spartaks
3
59
Sow Ibrahima Ndiape
FK Tukums 2000 / Telms
3
60
Stepanovs Vladimirs
FK Auda
3
61
Stuglis Ingars Sarmis
FK Tukums 2000 / Telms
3
62
Švāns Kristers Eduards
FK Tukums 2000 / Telms
3
63
Tīdenbergs Eduards
FK Liepāja
3
64
Varslavāns Renārs
RFS
3
65
Višņakovs Eduards
SK Super Nova Salaspils
3
66
Zjuzins Artūrs
RFS
3
67
Afanasjevs Valerijs
BFC Daugavpils
2
68
Akintola Idowu David
BFC Daugavpils
2
69
Bezarashvili Vakhtang
BFC Daugavpils
2
70
Fall Pape Yare
Valmiera FC
2
71
Ferreira Dos Santos Inacio Miguel
FK Liepāja
2
72
Filippov Oleksandr
Riga FC
2
73
Galkin Vladislav
RFS
2
74
Gomi Ikuto
FK Tukums 2000 / Telms
2
75
Hardzeichuk Mikhail
FK Liepāja
2
76
Kaušelis Kristiāns
FK Tukums 2000 / Telms
2
77
Kārkliņš Krišs
FK Liepāja
2
78
Kļuškins Gļebs
FK Metta
2
79
Kouadio Alain Cedric Herve
RFS
2
80
Krautmanis Jānis
FK Tukums 2000 / Telms
2
81
Marta Rodriguez Pablo Martin
FK Liepāja
2
82
Mbassi Zambgala Jean Armel
FK Metta
2
83
Murata Masaki
Valmiera FC
2
84
Muritala Yunusa Owolabi
FK Metta
2
85
Nakamura Ryuga
FK Tukums 2000 / Telms
2
86
Neilands Kristers
FK Tukums 2000 / Telms
2
87
Novikovs Jegors
FK Auda
2
88
Rullis Ričards
SK Super Nova Salaspils
2
89
Samoilovs Bogdans
FK Tukums 2000 / Telms
2
90
Simič Marko
FK Liepāja
2
91
Stolnik Marko
FK Auda
2
92
Zekhov Valentin
FK Spartaks
2
93
Zelmanis Roberts
SK Super Nova Salaspils
2
94
Achol Manyumow
FK Auda
1
95
Alpēns Markuss Maksimuss
FK Spartaks
1
96
Anmanis Kaspars
FK Tukums 2000 / Telms
1
97
Atars Kristers
SK Super Nova Salaspils
1
98
Birka Emīls
Valmiera FC
1
99
Černomordijs Antonijs
Riga FC
1
100
Čudars Kristers
Valmiera FC
1
101
Gaye Mor Talla
FK Auda
1
102
Grazziani Gonzalez Rodolfo Rafael
BFC Daugavpils
1
103
Grīnbergs Jānis
FK Metta
1
104
Hreljic Kenan
FK Liepāja
1
105
Iļjins Kirils
BFC Daugavpils
1
106
Yakuba Roman
Valmiera FC
1
107
Yurchenko Vladlen
Riga FC
1
108
Jagodinskis Vitālijs
RFS
1
109
Jurkovskis Raivis Andris
Riga FC
1
110
Karim Loukili
Riga FC
1
111
Krancmanis Arturs
FK Spartaks
1
112
Kurakins Antons
Riga FC
1
113
Ķiršs Raivis
FK Auda
1
114
Ļotčikovs Artūrs
FK Spartaks
1
115
Markhiyev Adam
FK Spartaks
1
116
Mīļais Daniels
FK Tukums 2000 / Telms
1
117
Murza Artur
Valmiera FC
1
118
Muzinga Glody Ngonda
Riga FC
1
119
Ngom Mouhamed El Bachir
FK Auda
1
120
Ogunji Olabanjo Alexander
Riga FC
1
121
Penkevics Kristers
Valmiera FC
1
122
Puhovs Dmitrijs
SK Super Nova Salaspils
1
123
Puzānovs Kristaps
FK Tukums 2000 / Telms
1
124
Rēķis Kristofers
FK Metta
1
125
Rodrigues Mendes Teixeira Jorge Duarte
Valmiera FC
1
126
Rubenis Oskars
FK Tukums 2000 / Telms
1
127
Saveļjevs Aleksejs
FK Auda
1
128
Soloveičiks Vladislavs
FK Spartaks
1
129
Solovjovs Aleksandrs
FK Auda
1
130
Sprukulis Kristians
SK Super Nova Salaspils
1
131
Terzi Yevhenii
SK Super Nova Salaspils
1
132
Ukpa Effiong Hogan
FK Liepāja
1
133
Uldriķis Normunds
FK Metta
1
134
Ulimbaševs Daniils
FK Auda
1
135
Vakulko Yurii
Riga FC
1
136
Vilnis Kārlis
FK Metta
1
137
Vranjanin Miloš
Riga FC
1
138
Wachholz Wesley Natā
Riga FC
1
139
Zamullo Artjoms
FK Spartaks
1
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
36
26
7
3
101
25
+76
85
2
36
26
3
7
68
23
+45
81
3
36
22
10
4
83
32
+51
76
4
36
21
7
8
72
42
+30
70
5
36
15
6
15
42
36
+6
51
6
36
11
5
20
38
69
-31
38
7
36
9
7
20
30
67
-37
34
8
36
9
4
23
37
75
-38
31
9
36
5
7
24
41
86
-45
22
10
36
4
8
24
24
81
-57
20

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Trīs zvaigžņu balva