Latvian Football Strategy 2017-2024

Optibet Virslīga

2021

  • klubi8
  • spēlētāji237
  • spēles112

Izvēlēties sezonu:

  • Nākamās spēles
  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
Sestdiena, 31.07.2021.Protokols
19
kārta
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
19:00
Valmiera FC21FK Spartaks 
Svētdiena, 01.08.2021.Protokols
19
kārta
Stadions "Celtnieks"
16:00
FC Noah Jurmala03FK Liepāja 
19
kārta
Jāņa Skredeļa stadions
20:00
RFS--FK Metta 
Trešdiena, 04.08.2021.Protokols
18
kārta
Stadions “Daugava”, Liepāja
18:00
FK Liepāja--Valmiera FC-
1. kārtaProtokols
13
mar
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils21FK Spartaks 
13
mar
Stadions "Daugava", rezerves laukums
15:00
FK Liepāja41FK Metta 
14
mar
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:00
RFS23Valmiera FC 
20
mai
SB Ķeizarmežs
17:00
FC Noah Jurmala07Riga FC 
2. kārtaProtokols
19
mar
Stadions "Daugava", rezerves laukums
17:00
FK Liepāja02Riga FC 
19
mar
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
17:00
Valmiera FC22BFC Daugavpils 
20
mar
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Spartaks10FK Metta 
29
apr
Jāņa Skredeļa stadions
18:00
RFS42FC Noah Jurmala 
3. kārtaProtokols
03
apr
SB Ķeizarmežs
13:00
Riga FC61FK Spartaks 
03
apr
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils32FK Metta 
04
apr
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:00
RFS40FK Liepāja 
11
aug
Stadions "Celtnieks"
17:30
FC Noah Jurmala03Valmiera FC 
4. kārtaProtokols
10
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
15:00
FK Liepāja12Valmiera FC 
10
apr
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
19:00
FK Metta11Riga FC 
11
apr
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
17:00
FK Spartaks01RFS 
09
jūl
Stadions "Celtnieks"
18:00
FC Noah Jurmala14BFC Daugavpils 
5. kārtaProtokols
17
apr
SB Ķeizarmežs
15:00
Riga FC40BFC Daugavpils 
18
apr
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00
FK Metta33RFS 
19
apr
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
18:00
Valmiera FC20FK Spartaks 
27
okt
Stadions “Daugava”, Liepāja
14:00
FK Liepāja30FC Noah Jurmala 
6. kārtaProtokols
24
apr
RTU stadions
17:00
FC Noah Jurmala05FK Spartaks 
24
apr
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
19:00
FK Metta11Valmiera FC 
25
apr
SB Ķeizarmežs
17:15
Riga FC03RFS 
01
mai
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils01FK Liepāja 
7. kārtaProtokols
30
apr
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
18:00
Valmiera FC21Riga FC 
13
jūl
Daugavas stadions
16:45
FK Metta70FC Noah Jurmala 
11
aug
Stadions "Daugava"
18:00
FK Liepāja--FK Spartaks-
27
okt
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils--RFS-
8. kārtaProtokols
04
mai
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
18:00
Valmiera FC01RFS 
05
mai
Stadions "Celtnieks"
17:00
BFC Daugavpils30FK Spartaks 
05
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:00
FK Metta03FK Liepāja 
13
jūn
Skonto stadions
16:00
Riga FC10FC Noah Jurmala 
9. kārtaProtokols
09
mai
SB Ķeizarmežs
15:00
Riga FC41FK Liepāja 
09
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
19:30
FK Metta20FK Spartaks 
13
jūn
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils12Valmiera FC 
21
jūn
Jāņa Skredeļa stadions
20:00
RFS50FC Noah Jurmala 
10. kārtaProtokols
09
mai
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
17:00
Valmiera FC20FC Noah Jurmala 
13
mai
SB Ķeizarmežs
17:00
Riga FC21FK Spartaks 
14
mai
Stadions “Daugava”, Liepāja
18:00
FK Liepāja12RFS 
19
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:30
FK Metta01BFC Daugavpils 
11. kārtaProtokols
14
mai
Stadions "Celtnieks"
17:00
BFC Daugavpils12FC Noah Jurmala 
18
mai
Jāņa Skredeļa stadions
18:00
RFS10FK Spartaks 
19
mai
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
19:30
Valmiera FC10FK Liepāja 
28
mai
SB Ķeizarmežs
18:00
Riga FC30FK Metta 
12. kārtaProtokols
23
mai
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
14:00
FK Spartaks10Valmiera FC 
24
mai
Stadions "Celtnieks"
18:00
BFC Daugavpils11Riga FC 
29
mai
RTU stadions
16:00
FC Noah Jurmala05FK Liepāja 
13
jūn
Jāņa Skredeļa stadions
19:00
RFS30FK Metta 
13. kārtaProtokols
17
jūn
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
18:00
FK Spartaks52FC Noah Jurmala 
17
jūn
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
18:00
Valmiera FC20FK Metta 
17
jūn
Jāņa Skredeļa stadions
20:00
RFS31Riga FC 
21
jūn
Stadions “Daugava”, Liepāja
17:30
FK Liepāja00BFC Daugavpils 
14. kārtaProtokols
24
mai
RTU stadions
17:00
FC Noah Jurmala03FK Metta 
29
mai
Jāņa Skredeļa stadions
20:00
RFS21BFC Daugavpils 
13
jūn
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
16:30
FK Spartaks12FK Liepāja 
21
jūn
Skonto stadions
20:00
Riga FC10Valmiera FC 
15. kārtaProtokols
25
jūn
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
16:00
FK Spartaks20BFC Daugavpils 
25
jūn
Skonto stadions
19:00
Riga FC21FC Noah Jurmala 
25
jūn
Jāņa Skredeļa stadions
20:00
RFS12Valmiera FC 
26
jūn
Stadions “Daugava”, Liepāja
17:00
FK Liepāja20FK Metta 
16. kārtaProtokols
01
jūl
Stadions “Daugava”, Liepāja
18:00
FK Liepāja10Riga FC 
02
jūl
Daugavas stadions
19:30
Valmiera FC40BFC Daugavpils 
04
jūl
Daugavas stadions
15:00
FK Metta03FK Spartaks 
15
sep
Stadions "Celtnieks"
16:00
FC Noah Jurmala03RFS 
17. kārtaProtokols
17
jūl
Stadions "Celtnieks"
18:00
BFC Daugavpils31FK Metta 
17
jūl
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
18:00
FK Spartaks23Riga FC 
18
jūl
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
Valmiera FC30FC Noah Jurmala 
22
sep
Jāņa Skredeļa stadions
18:00
RFS--FK Liepāja-
18. kārtaProtokols
24
jūl
Stadions "Celtnieks"
17:00
FC Noah Jurmala03BFC Daugavpils 
25
jūl
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
18:00
FK Spartaks12RFS 
25
jūl
Skonto stadions
20:00
FK Metta01Riga FC 
04
aug
Stadions “Daugava”, Liepāja
18:00
FK Liepāja--Valmiera FC-
19. kārtaProtokols
31
jūl
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
19:00
Valmiera FC21FK Spartaks 
01
aug
Stadions "Celtnieks"
16:00
FC Noah Jurmala03FK Liepāja 
01
aug
Jāņa Skredeļa stadions
20:00
RFS--FK Metta 
15
sep
Skonto stadions
18:00
Riga FC--BFC Daugavpils-
20. kārtaProtokols
15
aug
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils--FK Liepāja-
16
aug
Daugavas stadions
17:30
FK Metta--Valmiera FC-
16
aug
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
17:30
FK Spartaks30FC Noah Jurmala 
18
aug
Skonto stadions
18:00
Riga FC--RFS-
21. kārtaProtokols
27
aug
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
18:00
Valmiera FC--Riga FC-
27
aug
Jāņa Skredeļa stadions
20:00
RFS--BFC Daugavpils-
28
aug
Stadions "Celtnieks"
15:00
FC Noah Jurmala03FK Metta 
28
aug
Stadions “Daugava”, Liepāja
17:00
FK Liepāja--FK Spartaks-
22. kārtaProtokols
11
sep
Stadions "Celtnieks"
14:00
FC Noah Jurmala03Riga FC 
11
sep
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
16:00
FK Spartaks--BFC Daugavpils-
12
sep
Daugavas stadions
14:00
FK Metta--FK Liepāja-
12
sep
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
16:00
Valmiera FC--RFS-
23. kārtaProtokols
25
sep
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils--Valmiera FC-
25
sep
Skonto stadions
16:00
Riga FC--FK Liepāja-
26
sep
Stadions "Celtnieks"
14:00
FC Noah Jurmala03RFS 
26
sep
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
16:00
FK Spartaks--FK Metta-
24. kārtaProtokols
02
okt
Stadions "Celtnieks"
13:00
FC Noah Jurmala03Valmiera FC 
02
okt
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
13:00
FK Spartaks--Riga FC-
02
okt
Stadions “Daugava”, Liepāja
15:00
FK Liepāja--RFS-
02
okt
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:00
FK Metta--BFC Daugavpils-
25. kārtaProtokols
16
okt
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
14:00
Valmiera FC--FK Liepāja-
16
okt
Jāņa Skredeļa stadions
16:00
RFS--FK Spartaks-
17
okt
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils30FC Noah Jurmala 
17
okt
Skonto stadions
16:00
Riga FC--FK Metta-
26. kārtaProtokols
23
okt
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
14:00
FK Spartaks--Valmiera FC-
23
okt
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils--Riga FC-
23
okt
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00
FK Metta--RFS-
23
okt
Stadions “Daugava”, Liepāja
14:00
FK Liepāja30FC Noah Jurmala 
27. kārtaProtokols
31
okt
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
13:30
Valmiera FC--FK Metta-
31
okt
Jāņa Skredeļa stadions
13:30
RFS--Riga FC-
31
okt
Stadions “Daugava”, Liepāja
13:30
FK Liepāja--BFC Daugavpils-
31
okt
Stadions "Celtnieks"
13:30
FC Noah Jurmala03FK Spartaks 
28. kārtaProtokols
06
nov
Skonto stadions
13:30
Riga FC--Valmiera FC-
06
nov
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
13:30
FK Spartaks--FK Liepāja-
06
nov
Daugavas stadions
13:30
FK Metta30FC Noah Jurmala 
06
nov
Stadions "Celtnieks"
13:30
BFC Daugavpils--RFS-
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Miloševič StefanRiga FC10
2 Muritala Yunusa OwolabiFK Metta9
3 Krollis RaimondsValmieras FK8
4 Wamba Djouffo LeonelFK Spartaks7
5 Soisalo Mikael AnteroRiga FC7
6 Friday Richard EmekaFK Spartaks6
7 Sow Ibrahima NdiapeValmieras FK6
8 Vapne LūkassFK Metta5
9 Lemajič DarkoRFS5
10 Šarič TomislavRFS5
11 Ķiršs RaivisRiga FC5
12 Gueye DjibrilValmieras FK5
13 Karašausks ArtūrsFK Liepāja4
14 Lipušček ŽigaRFS4
15 Santana Deocleciano EmersonRFS4
16 Leo Jean-Baptiste Philippe DesireRiga FC4
17 Akintola Idowu DavidBFC Daugavpils3
18 Dele Ola IsraelBFC Daugavpils3
19 Hardzeichuk MikhailFK Liepāja3
20 Hilario Luiz PauloFK Liepāja3
21 Ikaunieks DāvisFK Liepāja3
22 Korotkovs IļjaFK Metta3
23 Asamoah KwadwoFK Spartaks3
24 Edhere OkosiFK Spartaks3
25 Kouadio Alain Cedric HerveRFS3
26 Micevski DarkoRFS3
27 Šimkovič TomašRFS3
28 Villela Rezende LucasRFS3
29 Bezerra Brisola FelipeRiga FC3
30 Afanasjevs ValerijsBFC Daugavpils2
31 Kokins KasparsBFC Daugavpils2
32 Lizunovs ValerijsBFC Daugavpils2
33 Babyr OleksiiFC Noah Jurmala2
34 Nwaorisa Chikezie MiracleFC Noah Jurmala2
35 Keita Seydina Abou Bakr LamineFK Liepāja2
36 Ukpa Effiong HoganFK Liepāja2
37 Igbineweka Israel LuizFK Spartaks2
38 Mares PetrRFS2
39 Stuglis ElvisRFS2
40 Zjuzins ArtūrsRFS2
41 Černomordijs AntonijsRiga FC2
42 Ianov DanilaRiga FC2
43 Ramos Da Penha GabrielRiga FC2
44 Dawa Tchakonte Joyskim AurelienValmieras FK2
45 Ndoye AliouneValmieras FK2
46 Cucurs DāvisBFC Daugavpils1
47 Ivanovs EdgarsBFC Daugavpils1
48 Kovaļovs AndrejsBFC Daugavpils1
49 Mukwelle William EsemeBFC Daugavpils1
50 Nortey IsaacBFC Daugavpils1
51 Ogaki YukiBFC Daugavpils1
52 Grjaznovs AleksejsFC Noah Jurmala1
53 Kramēns KlāvsFC Noah Jurmala1
54 Siņeļņikovs AlansFC Noah Jurmala1
55 Zakirov KamilFC Noah Jurmala1
56 Biarozkin YauheniFK Liepāja1
57 Meļķis RobertsFK Liepāja1
58 Žuļevs VadimsFK Liepāja1
59 Birka EmīlsFK Metta1
60 Kirkils GabrielsFK Metta1
61 Melnis BrunoFK Metta1
62 Musah BabaFK Metta1
63 Puzirevskis ArtjomsFK Metta1
64 Kerbache HeythemFK Spartaks1
65 Markhiyev AdamFK Spartaks1
66 Rivoira LeonardoFK Spartaks1
67 Solovjovs AleksandrsFK Spartaks1
68 Jagodinskis VitālijsRFS1
69 Strumia LeonelRFS1
70 Babayan EdgarRiga FC1
71 Durišič MarkoRiga FC1
72 Fjodorovs VladislavsRiga FC1
73 Halimi BesarRiga FC1
74 Kamešs VladimirsRiga FC1
75 Veloso Santos Luiz FelipeRiga FC1
76 Wachholz Wesley NatāRiga FC1
77 Mena Marquez Camilo AndresValmieras FK1
78 Silagadze LukaValmieras FK1
79 Zhelizko IvanValmieras FK1

Optibet Virsliga 2021

KomandaSUNZGVZVVAP
1RFS1815124715+3246
2Valmiera FC1914233613+2344
3Riga FC1913244317+2641
4FK Liepāja1710163017+1331
5BFC Daugavpils188372825+327
6FK Spartaks2080123130+124
7FK Metta2153132838-1018
8FC Noah Jurmala281027896-883

Optibet Virsliga 2021

KomandaSUNZGVZVVAP
1RFS1815124715+3246
2Valmiera FC1914233613+2344
3Riga FC1913244317+2641
4FK Liepāja1710163017+1331
5BFC Daugavpils188372825+327
6FK Spartaks2080123130+124
7FK Metta2153132838-1018
8FC Noah Jurmala281027896-883

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Mans Futbols