Latvian Football Strategy 2017-2024

Izvēlēties sezonu:

  • Spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
03
jūl
Tukuma pilsētas stadions
13:00
FK Tukums 2000/TSS11FK Auda 
03
jūl
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Grobiņas SC30JDFS Alberts 
03
jūl
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
16:00
Albatroz SC / FS Jelgava00FK Dinamo Rīga 
03
jūl
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
19:00
FK Smiltene/BJSS50Saldus SS / Leevon 
04
jūl
RPD Sporta pārvaldes stadions
18:00
Rēzekne23SK Super Nova 
2. kārtaProtokols
10
jūl
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Grobiņas SC11Albatroz SC / FS Jelgava 
10
jūl
Upesciema stadions
15:00
JDFS Alberts11FK Smiltene/BJSS 
10
jūl
Baldones vidusskolas stadions
15:00
FK Auda40Rēzekne 
10
jūl
Saldus pilsētas futbola stadions
19:00
Saldus SS / Leevon01FK Tukums 2000/TSS 
11
jūl
RTU stadions
19:00
SK Super Nova21FK Dinamo Rīga 
3. kārtaProtokols
24
jūl
Tukuma pilsētas stadions
14:00
FK Tukums 2000/TSS21JDFS Alberts 
24
jūl
Grobiņas pilsētas stadions
16:00
Grobiņas SC12FK Smiltene/BJSS 
24
jūl
Zemgales OC
18:00
Albatroz SC / FS Jelgava50SK Super Nova 
24
jūl
RTU stadions
18:00
FK Dinamo Rīga02FK Auda 
24
jūl
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
18:00
Rēzekne10Saldus SS / Leevon 
4. kārtaProtokols
04
aug
Upesciema stadions
15:00
JDFS Alberts41Rēzekne 
04
aug
RTU stadions
18:00
FK Dinamo Rīga01Saldus SS / Leevon 
04
aug
Audas stadions
18:00
FK Auda50SK Super Nova 
04
aug
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
18:00
Albatroz SC / FS Jelgava52FK Smiltene/BJSS 
04
aug
Tukuma pilsētas stadions
18:00
FK Tukums 2000/TSS60Grobiņas SC 
5. kārtaProtokols
14
aug
Upesciema stadions
15:00
JDFS Alberts13FK Dinamo Rīga 
14
aug
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzekne12Grobiņas SC 
14
aug
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
16:00
Albatroz SC / FS Jelgava00FK Auda 
14
aug
Saldus pilsētas futbola stadions
16:00
Saldus SS / Leevon23SK Super Nova 
14
aug
Tukuma pilsētas stadions
17:00
FK Tukums 2000/TSS20FK Smiltene/BJSS 
6. kārtaProtokols
18
aug
Audas stadions
19:00
FK Auda20Saldus SS / Leevon 
21
aug
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzekne21FK Smiltene/BJSS 
22
aug
RTU stadions
18:45
SK Super Nova12JDFS Alberts 
25
aug
Zemgales OC
18:00
Albatroz SC / FS Jelgava01FK Tukums 2000/TSS 
08
sep
Grobiņas pilsētas stadions
17:00
Grobiņas SC10FK Dinamo Rīga 
7. kārtaProtokols
28
aug
Baldones vidusskolas stadions
15:00
FK Auda31JDFS Alberts 
28
aug
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
15:00
Rēzekne41FK Tukums 2000/TSS 
28
aug
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
16:00
Albatroz SC / FS Jelgava00Saldus SS / Leevon 
28
aug
RTU stadions
18:00
FK Dinamo Rīga31FK Smiltene/BJSS 
29
aug
RTU stadions
14:30
SK Super Nova21Grobiņas SC 
8. kārtaProtokols
04
sep
Tukuma pilsētas stadions
15:00
FK Tukums 2000/TSS02FK Dinamo Rīga 
04
sep
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzekne21Albatroz SC / FS Jelgava 
04
sep
Saldus pilsētas futbola stadions
18:00
Saldus SS / Leevon00JDFS Alberts 
05
sep
RTU stadions
17:00
SK Super Nova80FK Smiltene/BJSS 
29
sep
Grobiņas pilsētas stadions
16:00
Grobiņas SC15FK Auda 
9. kārtaProtokols
11
sep
Audas stadions
15:00
FK Auda70FK Smiltene/BJSS 
11
sep
RTU stadions
15:00
FK Dinamo Rīga22Rēzekne 
11
sep
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
16:00
Albatroz SC / FS Jelgava00JDFS Alberts 
11
sep
Saldus pilsētas futbola stadions
20:00
Saldus SS / Leevon12Grobiņas SC 
12
sep
RTU stadions
17:00
SK Super Nova22FK Tukums 2000/TSS 
10. kārtaProtokols
18
sep
Audas stadions
15:00
FK Auda11FK Tukums 2000/TSS 
18
sep
Saldus pilsētas futbola stadions
17:00
Saldus SS / Leevon41FK Smiltene/BJSS 
19
sep
Upesciema stadions
15:00
JDFS Alberts11Grobiņas SC 
19
sep
RTU stadions
16:00
SK Super Nova03Rēzekne 
20
okt
RTU stadions
14:00
FK Dinamo Rīga14Albatroz SC / FS Jelgava 
11. kārtaProtokols
25
sep
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
15:00
Rēzekne00FK Auda 
25
sep
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
16:00
Albatroz SC / FS Jelgava11Grobiņas SC 
25
sep
Cēsu pilsētas stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS11JDFS Alberts 
25
sep
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
17:00
FK Tukums 2000/TSS00Saldus SS / Leevon 
06
okt
RTU stadions
15:00
FK Dinamo Rīga13SK Super Nova 
12. kārtaProtokols
02
okt
Saldus pilsētas futbola stadions
14:00
Saldus SS / Leevon11Rēzekne 
02
okt
Upesciema stadions
15:00
JDFS Alberts01FK Tukums 2000/TSS 
02
okt
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS22Grobiņas SC 
03
okt
Audas stadions
14:00
FK Auda30FK Dinamo Rīga 
03
okt
RTU stadions
15:00
SK Super Nova00Albatroz SC / FS Jelgava 
13. kārtaProtokols
09
okt
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzekne20JDFS Alberts 
09
okt
Saldus pilsētas futbola stadions
15:00
Saldus SS / Leevon30FK Dinamo Rīga 
09
okt
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Grobiņas SC03FK Tukums 2000/TSS 
09
okt
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS24Albatroz SC / FS Jelgava 
14. kārtaProtokols
16
okt
Audas stadions
14:00
FK Auda20Albatroz SC / FS Jelgava 
16
okt
RTU stadions
14:00
FK Dinamo Rīga00JDFS Alberts 
16
okt
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:00
FK Smiltene/BJSS16FK Tukums 2000/TSS 
16
okt
Grobiņas pilsētas stadions
16:00
Grobiņas SC30Rēzekne 
17
okt
RTU stadions
15:00
SK Super Nova20Saldus SS / Leevon 
18. kārtaProtokols
13
nov
-
14:00
JDFS Alberts--Albatroz SC / FS Jelgava-
13
nov
Grobiņas pilsētas stadions
14:00
Grobiņas SC--Saldus SS / Leevon-
13
nov
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS--FK Auda-
13
nov
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS--SK Super Nova-
13
nov
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzekne--FK Dinamo Rīga-
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Samoilovs BogdansFK Auda8
2 Korzāns RičardsFK Tukums 2000/TSS7
3 Švāns Kristers EduardsFK Tukums 2000/TSS7
4 Ogunji Olabanjo AlexanderFK Auda6
5 Regža AlekssFK Dinamo Rīga6
6 Zeltiņš DāvisJDFS Alberts6
7 Segla GodwinRēzekne6
8 Kovaļkovs IgorsSK Super Nova6
9 Troickis ArtjomsSK Super Nova6
10 Peilāns MārcisAlbatroz SC / FS Jelgava5
11 Ulimbaševs DaniilsFK Auda5
12 Zamullo ArtjomsFK Auda5
13 Jansons EdgarsFK Smiltene/BJSS5
14 Anmanis KasparsFK Tukums 2000/TSS5
15 Borisovs DmitrijsRēzekne5
16 Galajs ArmansRēzekne5
17 Rullis RičardsFK Smiltene/BJSS4
18 Dobrecovs DevidsGrobiņas SC4
19 Baškevics MatīssAlbatroz SC / FS Jelgava3
20 Žihs VladislavsAlbatroz SC / FS Jelgava3
21 Ostapenko ArtūrsFK Auda3
22 Zariņš DairisFK Smiltene/BJSS3
23 Ahn DavidSaldus SS / Leevon3
24 Kravčenko Kristofers DavidsSaldus SS / Leevon3
25 Patijčuks DanilaAlbatroz SC / FS Jelgava2
26 Šitjakovs RalfsAlbatroz SC / FS Jelgava2
27 Davidenkovs AleksejsFK Auda2
28 Zakharov GlebFK Auda2
29 Pavlovskis PjotrsFK Dinamo Rīga2
30 Petunovs MarksFK Dinamo Rīga2
31 Bērziņš UlvisFK Smiltene/BJSS2
32 Rozītis KārlisFK Smiltene/BJSS2
33 Blumers EinārsFK Tukums 2000/TSS2
34 Mīļais DanielsFK Tukums 2000/TSS2
35 Džeriņš Ralfs DenijsGrobiņas SC2
36 Jēkabsons JānisGrobiņas SC2
37 Knapšis EmīlsGrobiņas SC2
38 Sāmietis RaimondsGrobiņas SC2
39 Tumanovs AntonsGrobiņas SC2
40 Kats NatansJDFS Alberts2
41 Suzuki AkihiroRēzekne2
42 Abdulhameed Hamed OluwatosinSaldus SS / Leevon2
43 Cīrulis JegorsSK Super Nova2
44 Kauliņš RičardsSK Super Nova2
45 Rubenis OskarsSK Super Nova2
46 Sholanke Amos BabatundeSK Super Nova2
47 Bečers RihardsAlbatroz SC / FS Jelgava1
48 Deklavs AndrisAlbatroz SC / FS Jelgava1
49 Grauds DanielsAlbatroz SC / FS Jelgava1
50 Nakayama NaohideAlbatroz SC / FS Jelgava1
51 Šaboha ArtjomsAlbatroz SC / FS Jelgava1
52 Vējkrīgers DāvisAlbatroz SC / FS Jelgava1
53 Jaunarājs-Janvāris Roberts KristsFK Auda1
54 Sidorovs MaksimsFK Auda1
55 Ziemelis ViktorsFK Auda1
56 Krjukovičs AleksejsFK Dinamo Rīga1
57 Mordatenko AnastasijsFK Dinamo Rīga1
58 Sorokins PāvelsFK Dinamo Rīga1
59 Eberhards RenārsFK Smiltene/BJSS1
60 Teremko ElvisFK Smiltene/BJSS1
61 Kim DaeyouFK Tukums 2000/TSS1
62 Kim DongyooFK Tukums 2000/TSS1
63 Krišjānis RenardsFK Tukums 2000/TSS1
64 Krūmiņš KristsFK Tukums 2000/TSS1
65 Meļķis RobertsGrobiņas SC1
66 Pirktiņš RobertsGrobiņas SC1
67 Indrāns DāvisJDFS Alberts1
68 Pūce MārcisJDFS Alberts1
69 Šauers RičardsJDFS Alberts1
70 Veckāgans Mārtiņš ĒriksJDFS Alberts1
71 Bovkuns ŅikitaRēzekne1
72 Silovs DmitrijsRēzekne1
73 Troškovs VladislavsRēzekne1
74 Bulvītis NaurisSaldus SS / Leevon1
75 Friedlander Eric AustinSaldus SS / Leevon1
76 Geraskins ViktorsSaldus SS / Leevon1
77 Ji HonghwanSaldus SS / Leevon1
78 Brics EdgarsSK Super Nova1
79 Ivakhnov MatveiSK Super Nova1
80 Jirgensons RičardsSK Super Nova1
81 Korotkevičs ArtjomsSK Super Nova1
82 Miņins JevgenijsSK Super Nova1
83 Sprukulis KristiansSK Super Nova1

Saistībā ar epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai 2021. gada sacensības ir noslēgtas. PLAŠĀKA INFORMĀCIJA.

Komanda S U N Z GV ZV VA P K
1 FK Auda 13 9 4 0 35 4 31 31 2.38
2 FK Tukums 2000/TSS 14 8 4 2 27 12 15 28 2.00
3 SK Super Nova 13 7 2 4 26 24 2 23 1.77
4 Rēzekne 14 6 3 5 21 22 -1 21 1.50
5 Albatroz SC/FS Jelgava 14 4 7 3 21 12 9 19 1.36
6 Grobiņas SC 14 5 4 5 19 25 -6 19 1.36
7 Saldus SS/Leevon 14 3 4 7 12 18 -6 13 0.93
8 FK Dinamo Rīga 14 3 3 8 13 23 -10 12 0.86
9 JDFS Alberts 14 2 6 6 12 19 -7 12 0.86
10 FK Smiltene/BJSS 14 2 3 9 19 46 -27 9 0.64

Optibet Nākotnes līga

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Auda13940354+3131
2FK Tukums 2000/TSS148422712+1528
3SK Super Nova137242624+223
4Rēzekne146352122-121
5Albatroz SC / FS Jelgava144732112+919
6Grobiņas SC145451925-619
7Saldus SS / Leevon143471218-613
8JDFS Alberts142661219-712
9FK Dinamo Rīga143381323-1012
10FK Smiltene/BJSS142391946-279
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU