Latvian Football Strategy 2017-2024

Izvēlēties sezonu:

  • Spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
04
jūl
RPD Sporta pārvaldes stadions
13:00
Rēzekne13FC Lokomotiv Daugavpils 
04
jūl
Baldones vidusskolas stadions
14:00
FK Auda20JDFS Alberts 
04
jūl
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:00
FK Smiltene/BJSS20Grobiņas SC 
04
jūl
RTU stadions
19:00
FK Dinamo Rīga00SK Super Nova 
2. kārtaProtokols
11
jūl
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Grobiņas SC51Saldus SS / Leevon 
11
jūl
Stadions "Celtnieks"
16:00
FC Lokomotiv Daugavpils20FK Auda 
11
jūl
Upesciema stadions
16:00
JDFS Alberts10FK Smiltene/BJSS 
12
jūl
Olaines pilsētas stadions
19:00
SK Super Nova41Rēzekne 
3. kārtaProtokols
18
jūl
Baldones vidusskolas stadions
14:00
FK Auda23SK Super Nova 
18
jūl
RPD Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzekne10FK Dinamo Rīga 
18
jūl
Saldus pilsētas futbola stadions
16:00
Saldus SS / Leevon11JDFS Alberts 
18
jūl
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS16FC Lokomotiv Daugavpils 
4. kārtaProtokols
25
jūl
Saldus pilsētas futbola stadions
16:00
Saldus SS / Leevon05FC Lokomotiv Daugavpils 
25
jūl
RTU stadions
18:00
FK Dinamo Rīga03FK Auda 
26
jūl
Olaines pilsētas stadions
14:00
SK Super Nova23FK Smiltene/BJSS 
26
jūl
Upesciema stadions
16:00
JDFS Alberts21Grobiņas SC 
5. kārtaProtokols
01
aug
Saldus pilsētas futbola stadions
14:00
Saldus SS / Leevon16SK Super Nova 
01
aug
Baldones vidusskolas stadions
14:00
FK Auda52Rēzekne 
01
aug
Grobiņas pilsētas stadions
16:00
Grobiņas SC22FC Lokomotiv Daugavpils 
01
aug
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
17:00
FK Smiltene/BJSS24FK Dinamo Rīga 
6. kārtaProtokols
08
aug
RPD Sporta pārvaldes stadions
14:00
Rēzekne31FK Smiltene/BJSS 
08
aug
RTU stadions
18:00
FK Dinamo Rīga10Saldus SS / Leevon 
08
aug
Olaines pilsētas stadions
19:00
SK Super Nova21Grobiņas SC 
09
aug
Upesciema stadions
16:00
JDFS Alberts04FC Lokomotiv Daugavpils 
7. kārtaProtokols
15
aug
Saldus pilsētas futbola stadions
14:00
Saldus SS / Leevon11Rēzekne 
15
aug
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS14FK Auda 
15
aug
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Grobiņas SC21FK Dinamo Rīga 
16
aug
Upesciema stadions
18:00
JDFS Alberts00SK Super Nova 
8. kārtaProtokols
19
aug
Stadions "Celtnieks"
15:00
FC Lokomotiv Daugavpils30SK Super Nova 
19
aug
RPD Sporta pārvaldes stadions
17:00
Rēzekne02Grobiņas SC 
19
aug
Upesciema stadions
19:00
JDFS Alberts10FK Dinamo Rīga 
19
aug
Baldones vidusskolas stadions
19:00
FK Auda21Saldus SS / Leevon 
9. kārtaProtokols
29
aug
Stadions "Celtnieks"
13:00
FC Lokomotiv Daugavpils10FK Dinamo Rīga 
29
aug
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Grobiņas SC22FK Auda 
29
aug
Saldus pilsētas futbola stadions
16:00
Saldus SS / Leevon12FK Smiltene/BJSS 
30
aug
Upesciema stadions
14:00
JDFS Alberts02Rēzekne 
10. kārtaProtokols
12
sep
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Grobiņas SC61FK Smiltene/BJSS 
12
sep
Stadions "Celtnieks"
16:30
FC Lokomotiv Daugavpils51Rēzekne 
13
sep
Upesciema stadions
15:00
JDFS Alberts21FK Auda 
13
sep
Olaines pilsētas stadions
19:00
SK Super Nova03FK Dinamo Rīga 
11. kārtaProtokols
19
sep
RPD Sporta pārvaldes stadions
15:00
Rēzekne21SK Super Nova 
19
sep
Audas stadions
15:00
FK Auda31FC Lokomotiv Daugavpils 
19
sep
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS22JDFS Alberts 
19
sep
Saldus pilsētas futbola stadions
16:00
Saldus SS / Leevon00Grobiņas SC 
12. kārtaProtokols
26
sep
RTU stadions
15:00
FK Dinamo Rīga60Rēzekne 
26
sep
Stadions "Celtnieks"
16:00
FC Lokomotiv Daugavpils62FK Smiltene/BJSS 
26
sep
Olaines pilsētas stadions
16:00
SK Super Nova02FK Auda 
27
sep
Upesciema stadions
14:00
JDFS Alberts21Saldus SS / Leevon 
13. kārtaProtokols
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
FC Lokomotiv Daugavpils--Saldus SS / Leevon-
03
okt
Audas stadions
14:00
FK Auda21FK Dinamo Rīga 
03
okt
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS11SK Super Nova 
04
okt
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Grobiņas SC20JDFS Alberts 
14. kārtaProtokols
10
okt
RTU stadions
14:00
FK Dinamo Rīga40FK Smiltene/BJSS 
10
okt
RPD Sporta pārvaldes stadions
14:00
Rēzekne04FK Auda 
11
okt
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
15:00
FC Lokomotiv Daugavpils10Grobiņas SC 
11
okt
RTU stadions
15:00
SK Super Nova11Saldus SS / Leevon 
15. kārtaProtokols
17
okt
Grobiņas pilsētas stadions
13:00
Grobiņas SC--SK Super Nova 
17
okt
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS--Rēzekne 
17
okt
Saldus pilsētas futbola stadions
14:00
Saldus SS / Leevon--FK Dinamo Rīga 
18
okt
Stadions "Celtnieks"
12:00
FC Lokomotiv Daugavpils--JDFS Alberts 
16. kārtaProtokols
24
okt
Audas stadions
14:00
FK Auda--FK Smiltene/BJSS-
25
okt
Olaines pilsētas stadions
14:00
SK Super Nova--JDFS Alberts-
25
okt
RTU stadions
14:00
FK Dinamo Rīga--Grobiņas SC-
25
okt
RPD Sporta pārvaldes stadions
17:00
Rēzekne--Saldus SS / Leevon-
17. kārtaProtokols
31
okt
Saldus pilsētas futbola stadions
14:00
Saldus SS / Leevon--FK Auda-
31
okt
Grobiņas pilsētas stadions
14:00
Grobiņas SC--Rēzekne-
31
okt
RTU stadions
14:00
FK Dinamo Rīga--JDFS Alberts-
31
okt
Olaines pilsētas stadions
14:00
SK Super Nova--FC Lokomotiv Daugavpils-
18. kārtaProtokols
08
nov
RTU stadions
14:00
FK Dinamo Rīga--FC Lokomotiv Daugavpils-
08
nov
RPD Sporta pārvaldes stadions
14:00
Rēzekne--JDFS Alberts-
08
nov
Audas stadions
14:00
FK Auda--Grobiņas SC-
08
nov
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS--Saldus SS / Leevon-
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Erkin AleksandrFC Noah Jurmala9
2 Andreev MaximFC Noah Jurmala8
3 Davidenkovs AleksejsFK Auda7
4 Herman DzmitryFC Noah Jurmala6
5 Kovaļkovs IgorsFK Auda6
6 Čugunovs SvetoslavsFK Auda5
7 Gbaguidi Djonougbe Pacifique HectorFK Auda5
8 Petunovs MarksFK Auda5
9 Rullis RičardsSmiltenes BJSS5
10 Gorodnickis ArtūrsFK Auda4
11 Dobrecovs DevidsGrobiņas SC4
12 Jaudzems ArtisFC Noah Jurmala3
13 Klimaševičs DmitrijsFC Noah Jurmala3
14 Kiriļins AndrejsFK Dinamo Rīga3
15 Petuhovs MaksimsFK Dinamo Rīga3
16 Samsonovs NikitaFK Dinamo Rīga3
17 Jēkabsons JānisGrobiņas SC3
18 Knapšis EmīlsGrobiņas SC3
19 Remess MārtiņšJDFS Alberts3
20 Galajs ArmansRēzeknes FA3
21 Suzuki AkihiroRēzeknes FA3
22 Askerov VugarSK Super Nova3
23 Pihockis StaņislavsSK Super Nova3
24 Apsītis RalfsSmiltenes BJSS3
25 Fertovs AleksandrsFC Noah Jurmala2
26 Zalaks VernersFC Noah Jurmala2
27 Labanovskis Mareks MatīssFK Auda2
28 Pavlovskis ArtjomsFK Auda2
29 Bemba DilanFK Dinamo Rīga2
30 Mordatenko AnastasijsFK Dinamo Rīga2
31 Džeriņš Ralfs DenijsGrobiņas SC2
32 Gucs TomsGrobiņas SC2
33 Tumanovs AntonsGrobiņas SC2
34 Lopez Garcia VictorJDFS Alberts2
35 Borisovs DmitrijsRēzeknes FA2
36 Vjalkins EdgarsRēzeknes FA2
37 Fjodorovs ArtursSaldus SS2
38 Akmins RalfsSmiltenes BJSS2
39 Puriņš Kristers AldisSmiltenes BJSS2
40 Teremko ElvisSmiltenes BJSS2
41 Catlakšs AigarsFC Noah Jurmala1
42 Kozlov DmitryFC Noah Jurmala1
43 Kuzmins VladislavsFC Noah Jurmala1
44 Putāns RolandsFC Noah Jurmala1
45 Raščevskis RičardsFC Noah Jurmala1
46 Siņeļņikovs AlansFC Noah Jurmala1
47 Gorkšs JorensFK Auda1
48 Pļāvējs MārtiņšFK Auda1
49 Smuļko MarksFK Auda1
50 Udovičenko MarksFK Auda1
51 Andriušis ErnestasFK Dinamo Rīga1
52 Jurkovļaņecs MaksimsFK Dinamo Rīga1
53 Karashima YukiyoshiFK Dinamo Rīga1
54 Pavlovskis PjotrsFK Dinamo Rīga1
55 Vorobjovs ArtjomsFK Dinamo Rīga1
56 Žarovs ŅikitaFK Dinamo Rīga1
57 Aržeņinovs ŅikitaGrobiņas SC1
58 Freimanis EdgarsGrobiņas SC1
59 Freimanis JānisGrobiņas SC1
60 Freimanis RenaltsGrobiņas SC1
61 Smetanovs ArtūrsGrobiņas SC1
62 Stankus AriksGrobiņas SC1
63 Stankus RinaldsGrobiņas SC1
64 Buivids RičardsJDFS Alberts1
65 Pūce MārcisJDFS Alberts1
66 Šauers RičardsJDFS Alberts1
67 Strautmanis KārlisJDFS Alberts1
68 Veckāgans Mārtiņš ĒriksJDFS Alberts1
69 Zeltiņš DāvisJDFS Alberts1
70 Berjoza DenissRēzeknes FA1
71 Ivenkovs PēterisRēzeknes FA1
72 Markušins MaksimsRēzeknes FA1
73 Freimanis GintsSaldus SS1
74 Giļņičs AleksejsSaldus SS1
75 Lazdiņš ArtisSaldus SS1
76 Matvejevs JurijsSaldus SS1
77 Novgorodskis DmitrijsSaldus SS1
78 Slūtiņš KārlisSaldus SS1
79 Avdejevs VadimsSK Super Nova1
80 Kronis EdgarsSK Super Nova1
81 Osipovs ArtjomsSK Super Nova1
82 Regža AlekssSK Super Nova1
83 Višņakovs AleksejsSK Super Nova1
84 Eberhards RenārsSmiltenes BJSS1
85 Fiļipovs SentisSmiltenes BJSS1
86 Jansons EdgarsSmiltenes BJSS1
87 Sietinsons ElmārsSmiltenes BJSS1

Saistībā ar epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai 2020. gada sacensības ir noslēgtas priekšlaicīgi. PLAŠĀKA INFORMĀCIJA.

 

  Komanda S U N Z GV ZV VA P K
1 FC Lokomotiv Daugavpils 12 10 1 1 39 10 29 31 2.58
2 FK Auda 13 9 1 3 32 15 17 28 2.15
3 Grobiņas SC 12 5 3 4 23 14 9 18 1.50
4 JDFS Alberts 12 5 3 4 11 16 -5 18 1.50
5 FK Dinamo Rīga 12 5 1 6 20 12 8 16 1.33
6 SK Super Nova 13 4 4 5 20 20 0 16 1.23
7 Rēzekne 12 4 1 7 14 32 -18 13 1.08
8 FK Smiltene/BJSS 13 3 2 8 18 40 -22 11 0.85
9 Saldus SS/Leevon 11 0 4 7 8 26 -18 4 0.36

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC2723046021+3969
2RFS2721336621+4566
3Valmiera FC2713864733+1444
4FK Ventspils2712874025+1544
5FK Liepāja2712695734+2342
6FK Spartaks2711795344+940
7FK Jelgava2764171964-4522
8BFC Daugavpils2755173048-1820
9FK Metta2744192255-3316
10FK Tukums 2000/TSS2735192170-4914
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Nokļūt futbolā!