Latvian Football Strategy 2017-2024

Sieviešu 1. līga

2020

  • klubi13
  • spēlētāji337
  • spēles78

Izvēlēties sezonu:

  • Nākamās spēles
  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
Sestdiena, 26.09.2020.Protokols
7
kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
13:00
BFC Daugavpils33Liepājas Futbola skola 
7
kārta
Cēsu pilsētas stadions
13:00
Cēsis/FK Priekuļi05FK Iecava 
7
kārta
Gulbenes pilsētas stadions
14:00
FB Gulbene/ZAFC--Rīgas Futbola skola - 2 
7
kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00
FK Jelgava03Rēzeknes BJSS 
Svētdiena, 27.09.2020.Protokols
7
kārta
Piņķu stadions
15:00
Babītes SK/Dinamo Rīga--FK Auda 
7
kārta
RTU stadions
15:00
SK Super Nova--SK Imanta 
Sestdiena, 03.10.2020.Protokols
8
kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Laidze/Talsu NSS--Cēsis/FK Priekuļi-
Svētdiena, 04.10.2020.Protokols
8
kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums
12:00
Liepājas Futbola skola--Rēzeknes BJSS-
8
kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
15:00
Rīgas Futbola skola - 2--FK Jelgava-
8
kārta
RTU stadions
15:00
SK Super Nova--Babītes SK/Dinamo Rīga-
8
kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:00
SK Imanta--BFC Daugavpils-
8
kārta
Iecavas novada stadions
16:00
FK Iecava--FK Auda-
1. kārtaProtokols
18
jūl
Iecavas novada stadions
14:00
FK Iecava04BFC Daugavpils 
18
jūl
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
15:00
Rīgas Futbola skola - 260Cēsis/FK Priekuļi 
19
jūl
Talsu pilsētas stadions
14:00
FK Laidze/Talsu NSS26SK Super Nova 
19
jūl
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
15:00
Rēzeknes BJSS31FK Auda 
19
jūl
Stadions "Daugava", rezerves laukums
17:00
Liepājas Futbola skola122FK Jelgava 
18
okt
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00
SK Imanta--FB Gulbene/ZAFC-
2. kārtaProtokols
07
aug
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
12:00
BFC Daugavpils22Rīgas Futbola skola - 2 
08
aug
Cēsu pilsētas stadions
12:00
Cēsis/FK Priekuļi11SK Imanta 
08
aug
Audas stadions
16:00
FK Auda02Liepājas Futbola skola 
09
aug
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
15:00
Rēzeknes BJSS20Babītes SK/Dinamo Rīga 
09
aug
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
18:00
FK Jelgava01FK Iecava 
20
sep
Gulbenes pilsētas stadions
14:00
FB Gulbene/ZAFC15FK Laidze/Talsu NSS 
3. kārtaProtokols
15
aug
RTU stadions
11:30
SK Super Nova70Cēsis/FK Priekuļi 
15
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
15:00
Rīgas Futbola skola - 211Rēzeknes BJSS 
16
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00
SK Imanta09FK Auda 
16
aug
Piņķu stadions
15:00
Babītes SK/Dinamo Rīga70FB Gulbene/ZAFC 
16
aug
Iecavas novada stadions
15:00
FK Iecava27Liepājas Futbola skola 
22
aug
Talsu pilsētas stadions
11:30
FK Laidze/Talsu NSS40FK Jelgava 
4. kārtaProtokols
29
aug
Cēsu pilsētas stadions
11:00
Cēsis/FK Priekuļi31FB Gulbene/ZAFC 
29
aug
Iecavas novada stadions
12:00
FK Iecava31Babītes SK/Dinamo Rīga 
29
aug
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
12:00
BFC Daugavpils03SK Super Nova 
29
aug
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzeknes BJSS171SK Imanta 
30
aug
Audas stadions
14:00
FK Auda20FK Laidze/Talsu NSS 
10
okt
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
Liepājas Futbola skola--Rīgas Futbola skola - 2-
5. kārtaProtokols
05
sep
Cēsu pilsētas stadions
11:00
Cēsis/FK Priekuļi20FK Jelgava 
05
sep
Gulbenes pilsētas stadions
14:00
FB Gulbene/ZAFC02FK Auda 
05
sep
Piņķu stadions
16:00
Babītes SK/Dinamo Rīga13BFC Daugavpils 
05
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
19:00
SK Imanta221Rīgas Futbola skola - 2 
06
sep
Talsu pilsētas stadions
12:00
FK Laidze/Talsu NSS10FK Iecava 
06
sep
RTU stadions
15:00
SK Super Nova31Rēzeknes BJSS 
6. kārtaProtokols
11
sep
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzeknes BJSS80FB Gulbene/ZAFC 
12
sep
Audas stadions
12:00
FK Auda30Cēsis/FK Priekuļi 
12
sep
Stadions "Daugava", rezerves laukums
13:00
Liepājas Futbola skola02SK Super Nova 
12
sep
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
15:00
Rīgas Futbola skola - 230FK Laidze/Talsu NSS 
12
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:30
SK Imanta02Babītes SK/Dinamo Rīga 
08
nov
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
15:00
FK Jelgava--BFC Daugavpils-
7. kārtaProtokols
26
sep
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
13:00
BFC Daugavpils33Liepājas Futbola skola 
26
sep
Cēsu pilsētas stadions
13:00
Cēsis/FK Priekuļi05FK Iecava 
26
sep
Gulbenes pilsētas stadions
14:00
FB Gulbene/ZAFC--Rīgas Futbola skola - 2 
26
sep
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00
FK Jelgava03Rēzeknes BJSS 
27
sep
RTU stadions
15:00
SK Super Nova--SK Imanta 
27
sep
Piņķu stadions
15:00
Babītes SK/Dinamo Rīga--FK Auda 
8. kārtaProtokols
03
okt
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Laidze/Talsu NSS--Cēsis/FK Priekuļi-
04
okt
Stadions "Daugava", rezerves laukums
12:00
Liepājas Futbola skola--Rēzeknes BJSS-
04
okt
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
15:00
Rīgas Futbola skola - 2--FK Jelgava-
04
okt
RTU stadions
15:00
SK Super Nova--Babītes SK/Dinamo Rīga-
04
okt
Iecavas novada stadions
16:00
FK Iecava--FK Auda-
04
okt
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:00
SK Imanta--BFC Daugavpils-
9. kārtaProtokols
10
okt
Gulbenes pilsētas stadions
15:00
FB Gulbene/ZAFC--SK Super Nova-
31
okt
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
14:00
BFC Daugavpils--FK Laidze/Talsu NSS-
31
okt
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzeknes BJSS--FK Iecava-
31
okt
Audas stadions
17:00
FK Auda--Rīgas Futbola skola - 2-
01
nov
Piņķu stadions
15:00
Babītes SK/Dinamo Rīga--Liepājas Futbola skola-
01
nov
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
18:00
FK Jelgava--SK Imanta-
10. kārtaProtokols
04
jūl
Cēsu pilsētas stadions
11:00
Cēsis/FK Priekuļi14Babītes SK/Dinamo Rīga 
04
jūl
RTU stadions
12:00
SK Super Nova81FK Jelgava 
04
jūl
Gulbenes pilsētas stadions
14:00
FB Gulbene/ZAFC012BFC Daugavpils 
05
jūl
Talsu pilsētas stadions
13:00
FK Laidze/Talsu NSS15Rēzeknes BJSS 
05
jūl
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
15:00
SK Imanta08Liepājas Futbola skola 
05
jūl
Iecavas novada stadions
18:00
Rīgas Futbola skola - 241FK Iecava 
11. kārtaProtokols
11
jūl
Stadions "Daugava", rezerves laukums
11:00
Liepājas Futbola skola31FK Laidze/Talsu NSS 
11
jūl
Audas stadions
12:00
FK Auda02SK Super Nova 
11
jūl
Iecavas novada stadions
12:00
FK Iecava80SK Imanta 
11
jūl
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00
FK Jelgava32FB Gulbene/ZAFC 
12
jūl
Piņķu stadions
15:00
Babītes SK/Dinamo Rīga14Rīgas Futbola skola - 2 
12
jūl
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
18:00
BFC Daugavpils40Cēsis/FK Priekuļi 
12. kārtaProtokols
25
jūl
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
11:00
FK Jelgava14Babītes SK/Dinamo Rīga 
25
jūl
RTU stadions
12:00
SK Super Nova61FK Iecava 
25
jūl
Cēsu pilsētas stadions
13:00
Cēsis/FK Priekuļi16Rēzeknes BJSS 
26
jūl
Talsu pilsētas stadions
14:00
FK Laidze/Talsu NSS71SK Imanta 
26
jūl
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
14:00
BFC Daugavpils01FK Auda 
26
jūl
Gulbenes pilsētas stadions
16:00
FB Gulbene/ZAFC111Liepājas Futbola skola 
13. kārtaProtokols
01
aug
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
13:00
Rēzeknes BJSS32BFC Daugavpils 
01
aug
Iecavas novada stadions
14:00
FK Iecava81FB Gulbene/ZAFC 
01
aug
Audas stadions
16:30
FK Auda20FK Jelgava 
02
aug
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
Liepājas Futbola skola110Cēsis/FK Priekuļi 
02
aug
Piņķu stadions
15:00
Babītes SK/Dinamo Rīga10FK Laidze/Talsu NSS 
02
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00
Rīgas Futbola skola - 220SK Super Nova 
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Šenberga SignijaLiepājas FS17
2 Fedotova RenāteSK Super Nova13
3 Teļukeviča MarinaRFS11
4 Vengreviča ViktorijaBFC Daugavpils10
5 Rukse AliseTalsu NSS10
6 Propošina AnnaLiepājas FS9
7 Čamane SintijaLiepājas FS8
8 Buklovska JutaSK Super Nova7
9 Kozlova VladaSK Super Nova7
10 Pinčuka NikolaBabītes SK/Dinamo Rīga6
11 Skribina DiānaBFC Daugavpils6
12 Paidere Madara ĒrikaFK Auda6
13 Tīle RebekaLiepājas FS6
14 Ančupāne GrietaRēzeknes BJSS6
15 Višņakova ViktorijaRēzeknes BJSS6
16 Ansone AlīnaRFS6
17 Nadvirņanska DarjaRFS6
18 Červinska NikoleBFC Daugavpils5
19 Druviņa Emīlija SofijaFK Iecava5
20 Gaugere RenāteFK Iecava5
21 Tauriņa AbitaFK Iecava5
22 Dimpere ViktorijaRēzeknes BJSS5
23 Ovsjankina JekaterinaRēzeknes BJSS5
24 Beļecka AnastasijaRFS5
25 Godiņa Madlēna MartaRFS5
26 Balode LīvaSK Imanta5
27 Ušpele AliseSK Super Nova5
28 Vuškāne Karīna KitijaBabītes SK/Dinamo Rīga4
29 Vuškāne Santa SanijaFK Iecava4
30 Freidenfelde EvelīnaLiepājas FS4
31 Arbidāne ElīnaRēzeknes BJSS4
32 Pelse ElizabeteRēzeknes BJSS4
33 Levikina DarijaRFS4
34 Čubare Evelīna SendijaFK Auda3
35 Mārtiņjēkaba KlintaFK Auda3
36 Vīgante MadaraFK Auda3
37 Rodriguez Calix Daniella AlejandraFK Jelgava3
38 Eglīte DžeinaFK Priekuļi3
39 Pundure BellaFK Priekuļi3
40 Stolipina AgneseRēzeknes BJSS3
41 Pavāre DeinaTalsu NSS3
42 Vadjuhina IrinaTalsu NSS3
43 Jerikalova DarjaBabītes SK/Dinamo Rīga2
44 Rižkova DarjaBabītes SK/Dinamo Rīga2
45 Stretoviča DarjaBabītes SK/Dinamo Rīga2
46 Ribakova AleksandraBFC Daugavpils2
47 Katane AndaFB Gulbene2
48 Zacmane KristiānaFK Auda2
49 Biezā MegijaFK Iecava2
50 Ščucka MontaFK Iecava2
51 Baltause SantaFK Jelgava2
52 Heringa Marta LoretaLiepājas FS2
53 Saule Emija EmīlijaLiepājas FS2
54 Smirnova TaisijaLiepājas FS2
55 Arbidāne AdriānaRēzeknes BJSS2
56 Bortaščonoka KamilaRēzeknes BJSS2
57 Garanča SofijaRēzeknes BJSS2
58 Kadirova ŽasminaRēzeknes BJSS2
59 Prokopkina OlgaRēzeknes BJSS2
60 Puzāne JeļizavetaRēzeknes BJSS2
61 Fiošina DarjaRFS2
62 Kiričenko MarijaRFS2
63 Giržda KristīneSK Super Nova2
64 Priecuma JanaBabītes SK/Dinamo Rīga1
65 Šašimova DarjaBabītes SK/Dinamo Rīga1
66 Zadorožņuka OlgaBabītes SK/Dinamo Rīga1
67 Buldure IngūnaBFC Daugavpils1
68 Ganasa AgataBFC Daugavpils1
69 Rožaščonoka LiānaBFC Daugavpils1
70 Samušenko ElizabeteBFC Daugavpils1
71 Stankeviča IevaBFC Daugavpils1
72 Jaunslaviete EvelīnaFB Gulbene1
73 Katane AgateFB Gulbene1
74 Katane AnceFB Gulbene1
75 Vīksniņa LindaFB Gulbene1
76 Brahmane NikolaFK Auda1
77 Patupa LīgaFK Auda1
78 Zariņa MadaraFK Auda1
79 Brazauska PatrīcijaFK Iecava1
80 Mergupe-Kutraite LindaFK Iecava1
81 Smirnova SantaFK Iecava1
82 Tihomirova Adriana NikolaFK Iecava1
83 Daukšte KetijaFK Jelgava1
84 Ķirse PaulaFK Jelgava1
85 Baranovska AnnaFK Priekuļi1
86 Briede Emija LīnaFK Priekuļi1
87 Brigmane LīgaLiepājas FS1
88 Čamane TīnaLiepājas FS1
89 Jegorova AngelīnaLiepājas FS1
90 Šarija KiraLiepājas FS1
91 Zatoviča ElīzaLiepājas FS1
92 Freimane AurēlijaRFS1
93 Poļuhoviča AnastasijaRFS1
94 Bulmeistere JanaSK Super Nova1
95 Gaiķe AliseSK Super Nova1
96 Kalmane EvitaSK Super Nova1
97 Andrejeva Paula BeāteTalsu NSS1
98 Eihvalde ElisaTalsu NSS1
99 Mitenberga SigitaTalsu NSS1
100 Silgale DārtaTalsu NSS1
101 Strautiņa LauraTalsu NSS1

SF1L - 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1Rēzeknes BJSS108114910+3925
2SK Super Nova9801377+3024
3Liepājas Futbola skola97115711+4622
4Rīgas Futbola skola - 28620437+3620
5FK Auda9603207+1318
6FK Iecava105052924+515
7Babītes SK/Dinamo Rīga95042114+715
8BFC Daugavpils94233013+1714
9FK Laidze/Talsu NSS104062122-112
10Cēsis/FK Priekuļi11218848-407
11FK Jelgava9108738-313
12SK Imanta8017573-681
13FB Gulbene/ZAFC9009659-530

SF1L - 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1Rēzeknes BJSS108114910+3925
2SK Super Nova9801377+3024
3Liepājas Futbola skola97115711+4622
4Rīgas Futbola skola - 28620437+3620
5FK Auda9603207+1318
6FK Iecava105052924+515
7Babītes SK/Dinamo Rīga95042114+715
8BFC Daugavpils94233013+1714
9FK Laidze/Talsu NSS104062122-112
10Cēsis/FK Priekuļi11218848-407
11FK Jelgava9108738-313
12SK Imanta8017573-681
13FB Gulbene/ZAFC9009659-530

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU