Latvian Football Strategy 2017-2024

U12 Attīstības grupa

2019

  • klubi9
  • spēles36

Izvēlies sacensības:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
03
jūn
Varakļānu vsk. stadions
11:00
Ludzas NSS/SK Kuorsova010Viļānu NSS/Dekšāres 
03
jūn
Varakļānu vsk. stadions
11:35
Ilūkstes Novada SS33FK 33/Ķeguma skola 
03
jūn
Varakļānu vsk. stadions
12:25
FK 33/Ķeguma skola25Viļānu NSS/Dekšāres 
03
jūn
Varakļānu vsk. stadions
13:00
Ludzas NSS/SK Kuorsova16Ilūkstes Novada SS 
2. kārtaProtokols
04
jūn
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
10:30
FK Jelgava17FK Iecava 
04
jūn
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
11:05
Rīgas Futbola skola - 231FK Dinamo Rīga/Babīte 
04
jūn
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
11:40
SK Imanta61FK Jelgava 
04
jūn
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
12:15
FK Iecava01Rīgas Futbola skola - 2 
3. kārtaProtokols
04
jūn
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
12:40
FK Dinamo Rīga/Babīte02SK Imanta 
20
jūn
Iecavas novada stadions
11:00
FK Iecava70FK Dinamo Rīga/Babīte 
20
jūn
Iecavas novada stadions
11:35
FK Jelgava10FK 33/Ķeguma skola 
20
jūn
Iecavas novada stadions
12:25
FK Dinamo Rīga/Babīte11FK Jelgava 
4. kārtaProtokols
20
jūn
Iecavas novada stadions
13:00
FK 33/Ķeguma skola06FK Iecava 
20
jūn
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
14:00
Ludzas NSS/SK Kuorsova26SK Imanta 
20
jūn
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
14:35
Viļānu NSS/Dekšāres32Rīgas Futbola skola - 2 
20
jūn
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
15:10
SK Imanta36Ilūkstes Novada SS 
5. kārtaProtokols
20
jūn
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
15:45
Rīgas Futbola skola - 221Ludzas NSS/SK Kuorsova 
20
jūn
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
16:20
Ilūkstes Novada SS25Viļānu NSS/Dekšāres 
08
aug
Iecavas novada stadions
11:00
FK Iecava--SK Imanta-
08
aug
Iecavas novada stadions
11:35
FK Dinamo Rīga/Babīte--Viļānu NSS/Dekšāres-
6. kārtaProtokols
08
aug
Ķeguma Komercnovirziena vsk
11:00
Ludzas NSS/SK Kuorsova--FK 33/Ķeguma skola-
08
aug
Iecavas novada stadions
12:10
Ilūkstes Novada SS--FK Iecava-
08
aug
Iecavas novada stadions
12:45
Viļānu NSS/Dekšāres--SK Imanta-
08
aug
Iecavas novada stadions
13:20
Ilūkstes Novada SS--FK Dinamo Rīga/Babīte-
7. kārtaProtokols
08
aug
Ķeguma Komercnovirziena vsk
11:35
Rīgas Futbola skola - 2--FK Jelgava-
08
aug
Ķeguma Komercnovirziena vsk
12:25
FK 33/Ķeguma skola--Rīgas Futbola skola - 2-
08
aug
Ķeguma Komercnovirziena vsk
13:00
FK Jelgava--Ludzas NSS/SK Kuorsova-
22
aug
Iecavas novada stadions
11:00
FK Dinamo Rīga/Babīte--FK 33/Ķeguma skola-
8. kārtaProtokols
22
aug
Iecavas novada stadions
11:00
Rīgas Futbola skola - 2--SK Imanta-
22
aug
Iecavas novada stadions
11:35
Ilūkstes Novada SS--FK Jelgava-
22
aug
Iecavas novada stadions
11:35
FK Iecava--Viļānu NSS/Dekšāres-
22
aug
Iecavas novada stadions
12:10
Ludzas NSS/SK Kuorsova--FK Dinamo Rīga/Babīte-
9. kārtaProtokols
22
aug
Iecavas novada stadions
12:10
SK Imanta--FK 33/Ķeguma skola-
22
aug
Iecavas novada stadions
12:45
Rīgas Futbola skola - 2--Ilūkstes Novada SS-
22
aug
Iecavas novada stadions
12:45
Viļānu NSS/Dekšāres--FK Jelgava-
22
aug
Iecavas novada stadions
13:20
Ludzas NSS/SK Kuorsova--FK Iecava-
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Ozoliņa MarijaSK Imanta13
2 Baltrušaite Alise KeitaFK Iecava9
3 Upeniece KarīnaViļānu NSS/Dekšāres8
4 Haritonova JekaterinaIlūkstes Novada SS6
5 Sinķavičus ViktorijaIlūkstes Novada SS6
6 Latkovska KatrīnaViļānu NSS/Dekšāres6
7 Skudra LetīcijaFK 33/Ķeguma skola5
8 Baltrušaite RendijaFK Iecava5
9 Dubinska ElizabeteRīgas Futbola skola - 24
10 Tarasjeva OļesjaSK Imanta4
11 Kiule MartaViļānu NSS/Dekšāres4
12 Šimiņa SindijaFK Iecava3
13 Velpa Gabriela ElēnaFK Iecava3
14 Tarasova ArinaIlūkstes Novada SS3
15 Liepiņa RēzijaFK Jelgava2
16 Lizaka SantaIlūkstes Novada SS2
17 Lipska VintraLudzas NSS/SK Kuorsova2
18 Priedīte ElizabeteRīgas Futbola skola - 22
19 Stafecka EvitaViļānu NSS/Dekšāres2
20 Ermane LoteFK Dinamo Rīga/Babīte1
21 Kača NikolaFK Dinamo Rīga/Babīte1
22 Jungfermane EstereFK Jelgava1
23 Rozenvalde KateFK Jelgava1
24 Klodža NikolaLudzas NSS/SK Kuorsova1
25 Vasiļjeva AnastasijaLudzas NSS/SK Kuorsova1
26 Jolkina ValerijaRīgas Futbola skola - 21
27 Liepa LuīzeRīgas Futbola skola - 21
28 Latkovska ElīnaViļānu NSS/Dekšāres1
29 Parfjonova AnastasijaViļānu NSS/Dekšāres1
30 Unda ElīzaViļānu NSS/Dekšāres1

U-12 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1Viļānu NSS/Dekšāres4400236+1712
2FK Iecava4301202+189
3SK Imanta4301179+89
4Rīgas Futbola skola - 2430185+39
5Ilūkstes Novada SS42111712+57
6FK Jelgava4112414-104
7FK 33/Ķeguma skola4013515-101
8FK Dinamo Rīga/Babīte4013213-111
9Ludzas NSS/SK Kuorsova4004424-200

U-12 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1Viļānu NSS/Dekšāres4400236+1712
2FK Iecava4301202+189
3SK Imanta4301179+89
4Rīgas Futbola skola - 2430185+39
5Ilūkstes Novada SS42111712+57
6FK Jelgava4112414-104
7FK 33/Ķeguma skola4013515-101
8FK Dinamo Rīga/Babīte4013213-111
9Ludzas NSS/SK Kuorsova4004424-200

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU