Latvian Football Strategy 2017-2024

U12 Attīstības grupa

2019

  • klubi9
  • spēles36

Izvēlies sacensības:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
03
jūn
Varakļānu vsk. stadions
11:00
Ludzas NSS/SK Kuorsova010Viļānu NSS/Dekšāres 
03
jūn
Varakļānu vsk. stadions
11:35
Ilūkstes Novada SS33FK 33/Ķeguma skola 
03
jūn
Varakļānu vsk. stadions
12:25
FK 33/Ķeguma skola25Viļānu NSS/Dekšāres 
03
jūn
Varakļānu vsk. stadions
13:00
Ludzas NSS/SK Kuorsova16Ilūkstes Novada SS 
2. kārtaProtokols
04
jūn
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
10:30
FK Jelgava17FK Iecava 
04
jūn
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
11:05
Rīgas Futbola skola - 231FK Dinamo Rīga/Babīte 
04
jūn
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
11:40
SK Imanta61FK Jelgava 
04
jūn
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
12:15
FK Iecava01Rīgas Futbola skola - 2 
3. kārtaProtokols
04
jūn
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
12:40
FK Dinamo Rīga/Babīte02SK Imanta 
20
jūn
Iecavas novada stadions
11:00
FK Iecava70FK Dinamo Rīga/Babīte 
20
jūn
Iecavas novada stadions
11:35
FK Jelgava10FK 33/Ķeguma skola 
20
jūn
Iecavas novada stadions
12:25
FK Dinamo Rīga/Babīte11FK Jelgava 
4. kārtaProtokols
20
jūn
Iecavas novada stadions
13:00
FK 33/Ķeguma skola06FK Iecava 
20
jūn
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
14:00
Ludzas NSS/SK Kuorsova26SK Imanta 
20
jūn
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
14:35
Viļānu NSS/Dekšāres32Rīgas Futbola skola - 2 
20
jūn
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
15:10
SK Imanta36Ilūkstes Novada SS 
5. kārtaProtokols
20
jūn
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
15:45
Rīgas Futbola skola - 221Ludzas NSS/SK Kuorsova 
20
jūn
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
16:20
Ilūkstes Novada SS25Viļānu NSS/Dekšāres 
08
aug
Iecavas novada stadions
11:00
FK Iecava30SK Imanta 
08
aug
Iecavas novada stadions
11:35
FK Dinamo Rīga/Babīte03Viļānu NSS/Dekšāres 
6. kārtaProtokols
08
aug
Ķeguma Komercnovirziena vsk
11:00
Ludzas NSS/SK Kuorsova06FK 33/Ķeguma skola 
08
aug
Iecavas novada stadions
12:10
Ilūkstes Novada SS29FK Iecava 
08
aug
Iecavas novada stadions
12:45
Viļānu NSS/Dekšāres80SK Imanta 
08
aug
Iecavas novada stadions
13:20
Ilūkstes Novada SS45FK Dinamo Rīga/Babīte 
7. kārtaProtokols
08
aug
Ķeguma Komercnovirziena vsk
11:35
Rīgas Futbola skola - 230FK Jelgava 
08
aug
Ķeguma Komercnovirziena vsk
12:25
FK 33/Ķeguma skola33Rīgas Futbola skola - 2 
08
aug
Ķeguma Komercnovirziena vsk
13:00
FK Jelgava40Ludzas NSS/SK Kuorsova 
22
aug
Iecavas novada stadions
11:00
FK Dinamo Rīga/Babīte50FK 33/Ķeguma skola 
8. kārtaProtokols
22
aug
Iecavas novada stadions
11:00
Rīgas Futbola skola - 221SK Imanta 
22
aug
Iecavas novada stadions
11:35
Ilūkstes Novada SS22FK Jelgava 
22
aug
Iecavas novada stadions
11:35
FK Iecava22Viļānu NSS/Dekšāres 
22
aug
Iecavas novada stadions
12:10
Ludzas NSS/SK Kuorsova34FK Dinamo Rīga/Babīte 
9. kārtaProtokols
22
aug
Iecavas novada stadions
12:10
SK Imanta120FK 33/Ķeguma skola 
22
aug
Iecavas novada stadions
12:45
Rīgas Futbola skola - 204Ilūkstes Novada SS 
22
aug
Iecavas novada stadions
12:45
Viļānu NSS/Dekšāres40FK Jelgava 
22
aug
Iecavas novada stadions
13:20
Ludzas NSS/SK Kuorsova08FK Iecava 
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Ozoliņa MarijaSK Imanta22
2 Baltrušaite Alise KeitaFK Iecava19
3 Kallase LauraViļānu NSS/Dekšāres18
4 Laškova SamantaViļānu NSS/Dekšāres16
5 Sinķavičus ViktorijaIlūkstes Novada SS11
6 Skudra LetīcijaFK 33/Ķeguma skola10
7 Baltrušaite RendijaFK Iecava10
8 Ermane LoteFK Dinamo Rīga/Babīte9
9 Haritonova JekaterinaIlūkstes Novada SS9
10 Tarasjeva OļesjaSK Imanta7
11 Velpa Gabriela ElēnaFK Iecava6
12 Liepiņa RēzijaFK Jelgava6
13 Tarasova ArinaIlūkstes Novada SS5
14 Dubinska ElizabeteRīgas Futbola skola - 25
15 Kača NikolaFK Dinamo Rīga/Babīte4
16 Šimiņa SindijaFK Iecava3
17 Lizaka SantaIlūkstes Novada SS3
18 Jolkina ValerijaRīgas Futbola skola - 23
19 Baltause SamantaFK 33/Ķeguma skola2
20 Štelmahere ViktorijaFK 33/Ķeguma skola2
21 Bičele MilānaFK Dinamo Rīga/Babīte2
22 Koško LaumaFK Iecava2
23 Jungfermane EstereFK Jelgava2
24 Lipska VintraLudzas NSS/SK Kuorsova2
25 Vasiļjeva AnastasijaLudzas NSS/SK Kuorsova2
26 Ansberga Anna MarijaRīgas Futbola skola - 22
27 Kameņeva AļbinaRīgas Futbola skola - 22
28 Liepa LuīzeRīgas Futbola skola - 22
29 Priedīte ElizabeteRīgas Futbola skola - 22
30 Kiule MartaViļānu NSS/Dekšāres2
31 Zvīdriņa LindaViļānu NSS/Dekšāres2
32 Puriņa MegijaFK Dinamo Rīga/Babīte1
33 Karstā MeganaFK Iecava1
34 Strazdiņa LīvaFK Iecava1
35 Rozenvalde KateFK Jelgava1
36 Rumpe EstereFK Jelgava1
37 Purvinska OdrijaIlūkstes Novada SS1
38 Djubko ValērijaLudzas NSS/SK Kuorsova1
39 Klodža NikolaLudzas NSS/SK Kuorsova1
40 Kuzņecova SofijaLudzas NSS/SK Kuorsova1
41 Golubcova AdrianaSK Imanta1
42 Parfjonova AnastasijaViļānu NSS/Dekšāres1
43 Stafecka EvitaViļānu NSS/Dekšāres1

U-12 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1Viļānu NSS/Dekšāres8710408+3222
2FK Iecava8611426+3619
3Rīgas Futbola skola - 285121613+316
4SK Imanta84043022+812
5Ilūkstes Novada SS83232928+111
6FK Dinamo Rīga/Babīte83141623-710
7FK Jelgava82241023-138
8FK 33/Ķeguma skola81251435-215
9Ludzas NSS/SK Kuorsova8008746-390

U-12 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1Viļānu NSS/Dekšāres8710408+3222
2FK Iecava8611426+3619
3Rīgas Futbola skola - 285121613+316
4SK Imanta84043022+812
5Ilūkstes Novada SS83232928+111
6FK Dinamo Rīga/Babīte83141623-710
7FK Jelgava82241023-138
8FK 33/Ķeguma skola81251435-215
9Ludzas NSS/SK Kuorsova8008746-390

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU