Latvian Football Strategy 2017-2024

U12 Attīstības grupa

2018

  • komandas5
  • spēlētāji51
  • spēles20

Izvēlies sacensības:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
08
jūn
Piņķu stadions
11:00
Babītes SK41Rīgas Futbola skola - 2 
08
jūn
Piņķu stadions
11:40
FK Dinamo Rīga100FA Ventspils 
2. kārtaProtokols
08
jūn
Piņķu stadions
12:30
FA Ventspils04Babītes SK 
08
jūn
Piņķu stadions
13:10
Rīgas Futbola skola - 203FK Dinamo Rīga 
3. kārtaProtokols
14
jūn
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
11:00
SK Imanta04Rīgas Futbola skola - 2 
14
jūn
Piņķu stadions
11:40
Babītes SK24FK Dinamo Rīga 
4. kārtaProtokols
14
jūn
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
12:30
FK Dinamo Rīga50SK Imanta 
14
jūn
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
13:10
Rīgas Futbola skola - 212Babītes SK 
5. kārtaProtokols
07
aug
Piņķu stadions
11:00
Rīgas Futbola skola - 240SK Imanta 
07
aug
Piņķu stadions
11:40
FA Ventspils06FK Dinamo Rīga 
6. kārtaProtokols
07
aug
Piņķu stadions
12:20
SK Imanta010Babītes SK 
07
aug
Piņķu stadions
13:00
Rīgas Futbola skola - 200FA Ventspils 
7. kārtaProtokols
07
aug
Piņķu stadions
13:40
Babītes SK42FK Dinamo Rīga 
07
aug
Piņķu stadions
14:20
SK Imanta31FA Ventspils 
8. kārtaProtokols
21
aug
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
11:00
FA Ventspils23SK Imanta 
21
aug
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
11:40
Rīgas Futbola skola - 203FK Dinamo Rīga 
9. kārtaProtokols
21
aug
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
12:20
Babītes SK31FA Ventspils 
21
aug
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
13:00
SK Imanta43FK Dinamo Rīga 
10. kārtaProtokols
21
aug
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
13:40
FA Ventspils23Rīgas Futbola skola - 2 
21
aug
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
14:20
SK Imanta46Babītes SK 
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Teice EmīlijaBabītes SK26
2 Vītola LieneFK Dinamo Rīga17
3 Pinčuka NikolaFK Dinamo Rīga12
4 Šteinberga LīvaBabītes SK8
5 Opincāne SandijaRīgas Futbola skola - 26
6 Ozoliņa MarijaSK Imanta5
7 Garanča KatrīnaRīgas Futbola skola - 24
8 Tarasjeva OļesjaSK Imanta4
9 Rakčejeva ViktorijaFA Ventspils3
10 Pozdņakova VeronikaFK Dinamo Rīga3
11 Kušķe Kristīne KristaSK Imanta3
12 Radčenko KsenijaFA Ventspils2
13 Klementjeva MarijaFK Dinamo Rīga2
14 Dūmiņa LizeteRīgas Futbola skola - 22
15 Hintenberga LauraSK Imanta2
16 Dābola Loreta LeilaBabītes SK1
17 Soboļeva JūlijaFA Ventspils1
18 Babeikina AnželikaFK Dinamo Rīga1
19 Priecuma JanaFK Dinamo Rīga1
20 Šreiberga KeitaRīgas Futbola skola - 21

U-12 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2018

KomandaSUNZGVZVVAP
1Babītes SK87013513+2221
2FK Dinamo Rīga86023610+2618
3Rīgas Futbola skola - 283141314-110
4SK Imanta83051435-219
5FA Ventspils8017632-261

U-12 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2018

KomandaSUNZGVZVVAP
1Babītes SK87013513+2221
2FK Dinamo Rīga86023610+2618
3Rīgas Futbola skola - 283141314-110
4SK Imanta83051435-219
5FA Ventspils8017632-261

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU