Latvian Football Strategy 2017-2024

Meiteņu telpu futbola čempionāts U-12 Attīstības grupa

2020

  • klubi9
  • spēles36

Izvēlies sacensības:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
11
jan
Jaunolaines Sporta nams
10:00
FK Olaine - 241FK Iecava 
11
jan
Jaunolaines Sporta nams
10:25
SK Imanta30FK Dinamo Rīga - 2 
11
jan
Jaunolaines Sporta nams
10:50
FK Bandava11FK Olaine - 2 
11
jan
Ķeguma Komercnovirziena vsk. zāle
11:00
FK 33/Ķeguma skola07Viļānu NSS 
11
jan
Jaunolaines Sporta nams
11:15
FK Iecava41SK Imanta 
11
jan
Ķeguma Komercnovirziena vsk. zāle
11:25
Ilūkstes NSS14Rēzeknes BJSS 
11
jan
Jaunolaines Sporta nams
11:40
FK Dinamo Rīga - 214FK Bandava 
11
jan
Ķeguma Komercnovirziena vsk. zāle
12:00
Rēzeknes BJSS30FK 33/Ķeguma skola 
11
jan
Jaunolaines Sporta nams
12:05
FK Olaine - 211SK Imanta 
11
jan
Ķeguma Komercnovirziena vsk. zāle
12:25
Viļānu NSS111Ilūkstes NSS 
11
jan
Jaunolaines Sporta nams
12:30
FK Iecava72FK Dinamo Rīga - 2 
11
jan
Ķeguma Komercnovirziena vsk. zāle
13:00
Rēzeknes BJSS24Viļānu NSS 
11
jan
Ķeguma Komercnovirziena vsk. zāle
13:25
Ilūkstes NSS60FK 33/Ķeguma skola 
09
feb
Jaunolaines Sporta nams
14:35
FK Olaine - 221FK Dinamo Rīga - 2 
2. kārtaProtokols
09
feb
Jaunolaines Sporta nams
10:00
FK Dinamo Rīga - 212FK 33/Ķeguma skola 
09
feb
Jaunolaines Sporta nams
10:25
FK Bandava33FK Iecava 
09
feb
Jaunolaines Sporta nams
10:50
SK Imanta81Ilūkstes NSS 
09
feb
Jaunolaines Sporta nams
11:15
FK Olaine - 242Viļānu NSS 
09
feb
Jaunolaines Sporta nams
11:40
FK Iecava64Rēzeknes BJSS 
09
feb
Jaunolaines Sporta nams
12:05
FK 33/Ķeguma skola15FK Bandava 
09
feb
Jaunolaines Sporta nams
12:30
Ilūkstes NSS91FK Dinamo Rīga - 2 
09
feb
Jaunolaines Sporta nams
12:55
SK Imanta110FK 33/Ķeguma skola 
09
feb
Jaunolaines Sporta nams
13:20
Rēzeknes BJSS20FK Olaine - 2 
09
feb
Jaunolaines Sporta nams
13:45
Viļānu NSS32FK Iecava 
09
feb
Jaunolaines Sporta nams
14:10
FK Bandava30Rēzeknes BJSS 
3. kārtaProtokols
08
mar
Jaunolaines Sporta nams
10:00
FK Iecava100FK 33/Ķeguma skola 
08
mar
Jaunolaines Sporta nams
10:25
FK Olaine - 241Ilūkstes NSS 
08
mar
Jaunolaines Sporta nams
10:50
FK Bandava11SK Imanta 
08
mar
Jaunolaines Sporta nams
11:15
FK Dinamo Rīga - 207Rēzeknes BJSS 
08
mar
Jaunolaines Sporta nams
11:40
SK Imanta22Viļānu NSS 
08
mar
Jaunolaines Sporta nams
12:05
Ilūkstes NSS15FK Bandava 
08
mar
Jaunolaines Sporta nams
12:30
FK 33/Ķeguma skola13FK Olaine - 2 
08
mar
Jaunolaines Sporta nams
12:55
Ilūkstes NSS38FK Iecava 
08
mar
Jaunolaines Sporta nams
13:20
Viļānu NSS30FK Dinamo Rīga - 2 
08
mar
Jaunolaines Sporta nams
13:45
Rēzeknes BJSS05SK Imanta 
08
mar
Jaunolaines Sporta nams
14:10
FK Bandava03Viļānu NSS 
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Aleksandrova LoteFK Iecava26
2 Paegle LauraFK Bandava16
3 Kallase LauraViļānu NSS16
4 Ozoliņa MarijaSK Imanta13
5 Haritonova JekaterinaIlūkstes NSS11
6 Paršova SintijaRēzeknes BJSS9
7 Rabāce AivaSK Imanta9
8 Kiule MartaViļānu NSS8
9 Mihailova Anastasija SamantaFK Olaine - 27
10 Lukaševiča KatrīnaRēzeknes BJSS7
11 Golubcova AdrianaSK Imanta7
12 Jungfermane EstereFK Iecava6
13 Krastiņa MegijaFK Olaine - 24
14 Permanicka GabriellaIlūkstes NSS4
15 Tarasova ArinaIlūkstes NSS4
16 Kaņepe AlbinaRēzeknes BJSS4
17 Čerņavska AstrīdaViļānu NSS4
18 Parfjonova AnastasijaViļānu NSS4
19 Mikāle NikijaFK Bandava3
20 Kutepova PaolinaFK Dinamo Rīga - 23
21 Velpa Gabriela ElēnaFK Iecava3
22 Bondare RēzijaFK Olaine - 23
23 Mackeviča ElīzeFK Olaine - 23
24 Lizaka SantaIlūkstes NSS3
25 Blumberga ElīnaSK Imanta3
26 Jansone AlīseFK 33/Ķeguma skola2
27 Kaļva AneteFK 33/Ķeguma skola2
28 Fromane SantaFK Bandava2
29 Savuškina ViktorijaFK Dinamo Rīga - 22
30 Glušaka DārtaFK Iecava2
31 Liepiņa AliseFK Iecava2
32 Knipa Paula HelēnaViļānu NSS2
33 Deviņa LīvaFK Bandava1
34 Cesko DanielaFK Dinamo Rīga - 21
35 Karlinska SindijaFK Iecava1
36 Selušinska Adriāna DanielaFK Iecava1
37 Andronova PaulaFK Olaine - 21
38 Mocaka AliseFK Olaine - 21
39 Purvinska OdrijaIlūkstes NSS1
40 Vasiļjeva ValērijaRēzeknes BJSS1
41 Višņakova AnastasijaRēzeknes BJSS1
42 Uzāre RutaViļānu NSS1

MTFČ - U12 (Attīstības grupa) 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1Viļānu NSS86113511+2419
2FK Olaine - 285211910+917
3FK Iecava85124120+2116
4SK Imanta8431329+2315
5FK Bandava84312211+1115
6Rēzeknes BJSS84042219+312
7Ilūkstes NSS82062341-186
8FK 33/Ķeguma skola8107446-423
9FK Dinamo Rīga - 28008637-310

MTFČ - U12 (Attīstības grupa) 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1Viļānu NSS86113511+2419
2FK Olaine - 285211910+917
3FK Iecava85124120+2116
4SK Imanta8431329+2315
5FK Bandava84312211+1115
6Rēzeknes BJSS84042219+312
7Ilūkstes NSS82062341-186
8FK 33/Ķeguma skola8107446-423
9FK Dinamo Rīga - 28008637-310

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU