Latvian Football Strategy 2017-2024

Meiteņu vasaras čempionāts U10 grupa

2020

    Izvēlies sacensības:

    • Pirmais sabraukums
    • Otrais sabraukums
    • Trešais sabraukums

    22. jūlijs | Olaines pilsētas stadions

    #

    Laiks

    Komandas

    1

    10:00

    FK Olaine/FK Iecava

    SK Imanta

    2

    10:30

    SK Super Nova

    FS Metta

    3

    11:00

    Liepājas FS

    FK Olaine/FK Iecava

    4

    11:30

    SK Imanta

    FS Metta

    5

    12:00

    Liepājas FS

    SK Super Nova

    6

    13:00

    FS Metta

    FK Olaine/FK Iecava

    7

    13:30

    SK Imanta

    Liepājas FS

    22. jūlijs | Ilūkstes novada stadions

    #

    Laiks

    Komandas

    1

    10:00

    Ilūkstes NSS

    Rēzeknes BJSS

    2

    10:30

    FK 33/Ķeguma skola

    Rīgas FS-1

    3

    11:00

    Rīgas FS-2

    Ilūkstes NSS

    4

    11:30

    Rēzeknes BJSS

    Rīgas FS-1

    5

    12:00

    FK 33/Ķeguma skola

    Rīgas FS-2

    6

    13:00

    Rīgas FS-1

    Ilūkstes NSS

    7

    13:30

    Rēzeknes BJSS

    FK 33/Ķeguma skola

    Turnīrs norisinās bez rezultātu uzskaites kopvērtējuma tabulā

     

    5. augusts | Olaines pilsētas stadions

    #

    Laiks

    Pirmais laukums

    Otrais laukums

    1

    10:00

    FK Olaine/FK Iecava

    Rīgas FS-2

     

     

    2

    10:30

    FS Metta

    Rīgas FS-1

    SK Super Nova

     SK Imanta

    3

    11:00

    Rēzeknes BJSS

    FK Olaine/
    FK Iecava

    Liepājas FS

    Ilūkstes NSS

    4

    11:30

    Rīgas FS-2

    SK Super Nova

    SK Imanta

    FK 33/Ķeguma skola

    5

    12:00

    Rīgas FS-1

    Liepājas FS

    Ilūkstes NSS

    FS Metta

    6

    12:30

    FK 33/Ķeguma skola

    FK Olaine/FK Iecava

    SK Imanta

    Rēzeknes BJSS

    7

    13:00

    FS Metta

    Liepājas FS

    SK Super Nova

    Rīgas FS-1

    8

    13:30

    Ilūkstes NSS

    FK 33/Ķeguma skola

    Rēzeknes BJSS

    Rīgas FS-2

    Turnīrs norisinās bez rezultātu uzskaites kopvērtējuma tabulā

     

    19. augusts | Olaines pilsētas stadions

    #

    Laiks

    Pirmais laukums

    Otrais laukums

    1

    10:30

    SK Super Nova

    FK Olaine/FK Iecava

    Rīgas FS-2

    FS Metta

    2

    11:00

     Rīgas FS-1

    SK Imanta

    Liepājas FS

    Rēzeknes BJSS

    3

    11:30

    FS Metta

    FK 33/Ķeguma skola

    FK Olaine/FK Iecava

    Ilūkstes NSS

    4

    12:00

    SK Imanta

    Rīgas FS-2

    Rēzeknes BJSS

    SK Super Nova

    5

    12:30

    FK Olaine/FK Iecava

    Rīgas FS-1

    FK 33/Ķeguma skola

    Liepājas FS

    6

    13:00

    Ilūkstes NSS

    SK Imanta

    Rēzeknes BJSS

    FS Metta

    7

    13:30

    SK Super Nova

    FK 33/Ķeguma skola

    Rīgas FS-2

    Liepājas FS

    9

    14:00

    APBALVOŠANA

    Turnīrs norisinās bez rezultātu uzskaites kopvērtējuma tabulā

     

    Optibet Virslīga 2020

    KomandaSUNZGVZVVAP
    1Riga FC131201338+2536
    2RFS1310123413+2131
    3Valmiera FC136342221+121
    4FK Spartaks125432119+219
    5FK Ventspils134451516-116
    6BFC Daugavpils134362220+215
    7FK Metta144371624-815
    8FK Jelgava134271123-1214
    9FK Liepāja123271823-511
    10FK Tukums 2000/TSS1404101035-254

    Jaunākās ziņas

    Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
    Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
    Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
    Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
    Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

    ES APSTIPRINU