Latvian Football Strategy 2017-2024

Izvēlies sacensības:

  • Grupas spēles
  • Tabula
  • Izslēgšanas spēles
  • Vārtu guvējas
1. kārtaProtokols
28
jūl
Olaines pilsētas stadions
10:00
FK Olaine73SK Super Nova 
28
jūl
Olaines pilsētas stadions
10:00
Rīgas Futbola skola02FK Dinamo Rīga 
28
jūl
Olaines pilsētas stadions
10:40
FS Metta34Liepājas Futbola skola 
28
jūl
Olaines pilsētas stadions
10:50
FK Dinamo Rīga02FK Olaine 
28
jūl
Olaines pilsētas stadions
11:30
SK Super Nova45FS Metta 
28
jūl
Olaines pilsētas stadions
11:30
Rīgas Futbola skola22Liepājas Futbola skola 
28
jūl
Olaines pilsētas stadions
12:20
SK Super Nova27FK Dinamo Rīga 
2. kārtaProtokols
07
aug
Olaines pilsētas stadions
10:00
FK Olaine70Rīgas Futbola skola 
07
aug
Olaines pilsētas stadions
10:00
FS Metta11FK Dinamo Rīga 
07
aug
Olaines pilsētas stadions
10:50
SK Super Nova15Liepājas Futbola skola 
07
aug
Olaines pilsētas stadions
10:50
FK Olaine21FS Metta 
07
aug
Olaines pilsētas stadions
11:40
Rīgas Futbola skola24SK Super Nova 
07
aug
Olaines pilsētas stadions
11:40
FK Dinamo Rīga61Liepājas Futbola skola 
07
aug
Olaines pilsētas stadions
12:30
Rīgas Futbola skola34FS Metta 
07
aug
Olaines pilsētas stadions
12:30
Liepājas Futbola skola--FK Olaine 

U-12 meiteņu futbola čempionāts (Elites grupa) 2020 / Grupas spēles

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Olaine5410239+1413
2FK Dinamo Rīga5311166+1010
3Liepājas Futbola skola5221171708
4FS Metta5212141407
5SK Super Nova51041426-123
6Rīgas Futbola skola5014719-121
CeturtdaļfināliProtokols
-
---
25
aug
Olaines pilsētas stadions
10:00
Liepājas Futbola skola--Rīgas Futbola skola-
25
aug
Olaines pilsētas stadions
10:00
FS Metta--SK Super Nova-
PusfināliProtokols
-
---
-
---
FinālsProtokols
-
---
4. kārtaProtokols
-
---
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Zālīte Samanta NikolaFK Olaine9
2 Blate MilēnaSK Super Nova9
3 Babeikina AnželikaFK Dinamo Rīga6
4 Frolova ValērijaFK Dinamo Rīga5
5 Širina ValērijaFK Olaine5
6 Paegle LauraLiepājas FS5
7 Jansone SandijaFS Metta4
8 Upeniece TijaFS Metta4
9 Magone AgritaSK Super Nova4
10 Prokofjeva AlinaFK Dinamo Rīga3
11 Krastiņa MegijaFK Olaine3
12 Ambaine EmīlijaFS Metta3
13 Zviedre KeitaFS Metta3
14 Reinfelde HelēnaLiepājas FS3
15 Dūmiņa LizeteRFS3
16 Grigorjeva AliseFK Olaine2
17 Mackeviča ElīzeFK Olaine2
18 Rjabčikova RenāteLiepājas FS2
19 Sudmale Paula EstereLiepājas FS2
20 Vagule RūtaLiepājas FS2
21 Vovka AliseLiepājas FS2
22 Dubinska ElizabeteRFS2
23 Savuškina ViktorijaFK Dinamo Rīga1
24 Zeļenko PoļinaFK Dinamo Rīga1
25 Ēvalde NellijaFK Olaine1
26 Punga Jasmīna LoteFK Olaine1
27 Pomeranceva AnželikaLiepājas FS1
28 Likova MišelleRFS1
29 Šreiberga KeitaRFS1
30 Damberga Terēza AliseSK Super Nova1

U-12 meiteņu futbola čempionāts (Elites grupa) 2020 / Grupas spēles

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Olaine5410239+1413
2FK Dinamo Rīga5311166+1010
3Liepājas Futbola skola5221171708
4FS Metta5212141407
5SK Super Nova51041426-123
6Rīgas Futbola skola5014719-121

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU