U12 Meiteņu čempionāts Attīstības grupa

2021

Izvēlies sacensības:

  • Grupas spēles
  • Tabula
  • Izslēgšanas spēles
  • Vārtu guvējas
1. kārta

piektdiena

23
jūl
10:00
2021
Ilūkstes pilsētas stadions

piektdiena

23
jūl
10:00
2021
Iecavas stadions

piektdiena

23
jūl
10:50
2021
Iecavas stadions

piektdiena

23
jūl
10:50
2021
Ilūkstes pilsētas stadions

piektdiena

23
jūl
11:40
2021
Ilūkstes pilsētas stadions

piektdiena

23
jūl
11:40
2021
Iecavas stadions
2. kārta

ceturtdiena

5
aug
11:00
2021
Iecavas stadions

ceturtdiena

5
aug
11:00
2021
Iecavas stadions

ceturtdiena

5
aug
11:40
2021
Iecavas stadions

ceturtdiena

5
aug
11:50
2021

ceturtdiena

5
aug
12:30
2021
Iecavas stadions

ceturtdiena

5
aug
12:30
2021
Iecavas stadions

ceturtdiena

5
aug
13:20
2021
Iecavas stadions

ceturtdiena

5
aug
13:20
2021

ceturtdiena

5
aug
14:00
2021
Iecavas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
5
5
0
0
64
6
+58
15
2
5
4
0
1
55
11
+44
12
3
5
3
0
2
30
26
+4
9
4
5
1
0
4
7
38
-31
3
6
5
1
0
4
4
47
-43
3
Ceturtdaļfināli

ceturtdiena

26
aug
11:00
2021
Iecavas stadions

ceturtdiena

26
aug
11:00
2021
Pusfināli

ceturtdiena

26
aug
11:50
2021
Iecavas stadions

ceturtdiena

26
aug
11:50
2021
Fināls

ceturtdiena

26
aug
12:30
2021

ceturtdiena

26
aug
13:10
2021
Iecavas stadions
4. kārta

ceturtdiena

26
aug
13:10
2021
Iecavas stadions
1
Aleksandrova Lote
FK Iecava
34
2
Haritonova Jekaterina
Augšdaugavas NSS
33
3
Velpa Gabriela Elēna
FK Iecava
23
4
Kaņepe Albina
Rēzeknes BJSS
13
5
Daibe Ance
FS Jelgava
11
6
Kallase Laura
Rēzeknes BJSS
11
7
Permanicka Gabriella
Augšdaugavas NSS
9
8
Dolomanova Alina
Rēzeknes BJSS
7
9
Dubkeviča Melisa
FK Iecava
7
10
Selezņova Darja
Rēzeknes BJSS
7
11
Platace Līva
FK 33/Ķeguma skola
6
12
Vasiļjeva Valērija
Rēzeknes BJSS
6
13
Glušaka Dārta
FK Iecava
5
14
Zvīdriņa Linda
Rēzeknes BJSS
5
15
Čamāne Ligija
Augšdaugavas NSS
4
16
Juška Milāna
FK Iecava
4
17
Latkovska Elīna
Rēzeknes BJSS
4
18
Purvinska Odrija
Augšdaugavas NSS
4
19
Kalneja Aleksandra
Rēzeknes BJSS
3
20
Līce Ance
SK Imanta
3
21
Pole Veronika
FK 33/Ķeguma skola
3
22
Čamāne Magdalēna
Augšdaugavas NSS
2
23
Kondratjeva Alise
SK Imanta
2
24
Kudrjavceva Rimma
Rēzeknes BJSS
2
25
Potapova Ksenija
FK Iecava
2
26
Rozvjazeva Valērija
Rēzeknes BJSS
2
27
Selušinska Adriāna Daniela
FK Iecava
2
28
Auziņa Katrīne
FS Jelgava
1
29
Blumberga Elīna
SK Imanta
1
30
Dzene Laine
Rēzeknes BJSS
1
31
Jansone Alīse
FK 33/Ķeguma skola
1
32
Jaroševiča Kerija
FK Iecava
1
33
Karlinska Sindija
FK Iecava
1
34
Vēvere Paula
FS Jelgava
1
35
Žestkova Anastasija
FK Iecava
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU