U12 Meiteņu čempionāts Elites grupa

2021

Izvēlies sacensības:

  • Grupas spēles
  • Tabula
  • Izslēgšanas spēles
  • Vārtu guvējas
1. kārta

pirmdiena

19
jūl
11:00
2021
Stadions "Daugava", rezerves laukums

pirmdiena

19
jūl
11:00
2021
Stadions "Daugava", rezerves laukums

pirmdiena

19
jūl
11:40
2021
Stadions "Daugava", rezerves laukums

pirmdiena

19
jūl
11:50
2021
Stadions "Daugava", rezerves laukums

pirmdiena

19
jūl
12:30
2021
Stadions "Daugava", rezerves laukums

pirmdiena

19
jūl
12:30
2021
Stadions "Daugava", rezerves laukums

pirmdiena

19
jūl
13:20
2021
Stadions "Daugava", rezerves laukums

pirmdiena

19
jūl
13:20
2021
Stadions "Daugava", rezerves laukums
2. kārta
Olaines pilsētas stadions

piektdiena

6
aug
11:00
2021
Olaines pilsētas stadions

piektdiena

6
aug
11:00
2021

piektdiena

6
aug
11:40
2021
Olaines pilsētas stadions

piektdiena

6
aug
12:20
2021
Olaines pilsētas stadions

piektdiena

6
aug
12:30
2021
Olaines pilsētas stadions

piektdiena

6
aug
13:00
2021
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
5
5
0
0
31
3
+28
15
2
5
4
0
1
43
8
+35
12
5
5
1
0
4
6
25
-19
3
Ceturtdaļfināli

otrdiena

24
aug
11:00
2021

otrdiena

24
aug
11:00
2021
Olaines pilsētas stadions
Pusfināli

otrdiena

24
aug
11:50
2021
Olaines pilsētas stadions

otrdiena

24
aug
11:50
2021
Olaines pilsētas stadions
Fināls

otrdiena

24
aug
12:30
2021
Olaines pilsētas stadions
4. kārta

otrdiena

24
aug
13:10
2021
5. kārta

otrdiena

24
aug
13:10
2021
Olaines pilsētas stadions
1
Zviedre Keita
FS Metta
15
2
Dubinska Elizabete
Rīgas Futbola skola
14
3
Ambaine Emīlija
FS Metta
13
4
Paegle Laura
Liepājas Futbola skola - 2
13
5
Punga Jasmīna Lote
FK Olaine
11
6
Ādamsone Patrīcija
FS Metta
10
7
Krastiņa Megija
FK Olaine
10
8
Laursone Patrīcija
Rīgas Futbola skola
10
9
Mackeviča Elīze
FK Olaine
8
10
Rodina Serafima
Rīgas Futbola skola
8
11
Štrause Gabriela
Rīgas Futbola skola
7
12
Ādamsone Katrīna
FS Metta
6
13
Gerharde Nikola
FS Metta
6
14
Gerasimova Sofija
Rīgas Futbola skola
5
15
Grigorjeva Alise
FK Olaine
5
16
Kaņupa-Kanapenusa Laura
SK Super Nova
4
17
Mocaka Alise
FK Olaine
4
18
Ruduša Karlīna
SK Super Nova
4
19
Galvāne Kristīne
Rīgas Futbola skola
3
20
Kopmane Leila
SK Super Nova
3
21
Mihailova Anastasija Samanta
FK Olaine
3
22
Birze Eleonora
Liepājas Futbola skola - 2
2
23
Milaite Deizija Endžela
Liepājas Futbola skola - 2
2
24
Štignere Sintija
Liepājas Futbola skola - 2
2
25
Štolcermane Alise
Rīgas Futbola skola
2
26
Akmentiņa Krista
SK Super Nova
1
27
Ifraimova Anželika
Liepājas Futbola skola - 2
1
28
Yang Hanyi
FK Olaine
1
29
Kārkliņa Krista
SK Super Nova
1
30
Lešinska Maja
Liepājas Futbola skola - 2
1
31
Pētersone Katrīna Kate
SK Super Nova
1
32
Romanova Elizabete
FS Metta
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU