Latvian Football Strategy 2017-2024

U14 Elites grupa 2018

2018

  • klubi8
  • spēles56

Latvijas Jaunatnes futbola čempionātu rezultāti kopš 2018. gada.

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
02
apr
Stadions "Celtnieks"
13:00
BFC Daugavpils50FK Tukums 2000/TSS 
04
apr
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
11:30
Rīgas Futbola skola10FS METTA 
06
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
FK Liepāja/LFS40FA Ventspils 
07
apr
SB Ķeizarmežs
14:00
JFC Skonto31SK Super Nova 
2. kārtaProtokols
11
apr
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00
FS METTA10FK Liepāja/LFS 
11
apr
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
16:30
FK Tukums 2000/TSS31SK Super Nova 
14
apr
Ventspils 2. pamatskolas stadions
14:00
FA Ventspils02BFC Daugavpils 
15
apr
SB Ķeizarmežs
17:00
JFC Skonto00Rīgas Futbola skola 
3. kārtaProtokols
22
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
FK Liepāja/LFS10JFC Skonto 
12
mai
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils41FS METTA 
23
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
16:00
FK Tukums 2000/TSS02FA Ventspils 
31
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00
SK Super Nova01Rīgas Futbola skola 
4. kārtaProtokols
18
apr
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
16:00
FS METTA60FK Tukums 2000/TSS 
22
apr
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
12:00
SK Super Nova20FA Ventspils 
25
apr
SB Ķeizarmežs
15:00
JFC Skonto01BFC Daugavpils 
26
apr
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
16:00
Rīgas Futbola skola01FK Liepāja/LFS 
5. kārtaProtokols
02
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
18:00
FK Tukums 2000/TSS13JFC Skonto 
05
mai
Ventspils 2. pamatskolas stadions
14:00
FA Ventspils15FS METTA 
06
mai
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
12:30
SK Super Nova04FK Liepāja/LFS 
09
mai
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils11Rīgas Futbola skola 
6. kārtaProtokols
19
mai
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
11:00
Rīgas Futbola skola12FK Tukums 2000/TSS 
19
mai
SB Ķeizarmežs
14:00
JFC Skonto00FA Ventspils 
19
mai
Stadions ''Velnciems''
15:00
FK Liepāja/LFS31BFC Daugavpils 
19
mai
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:30
SK Super Nova00FS METTA 
7. kārtaProtokols
13
mai
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
14:00
FA Ventspils11Rīgas Futbola skola 
25
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS30FK Liepāja/LFS 
26
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00
FS METTA12JFC Skonto 
27
mai
Stadions "Celtnieks"
13:00
BFC Daugavpils40SK Super Nova 
8. kārtaProtokols
06
jūn
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS01BFC Daugavpils 
08
jūn
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
13:00
FA Ventspils00FK Liepāja/LFS 
09
jūn
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00
FS METTA11Rīgas Futbola skola 
09
jūn
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:30
SK Super Nova04JFC Skonto 
9. kārtaProtokols
20
jūn
Stadions "Celtnieks"
15:00
BFC Daugavpils30FA Ventspils 
21
jūn
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola01JFC Skonto 
22
jūn
Stadions ''Velnciems''
14:00
FK Liepāja/LFS01FS METTA 
18
jūl
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
13:00
SK Super Nova12FK Tukums 2000/TSS 
10. kārtaProtokols
22
apr
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
17:00
FS METTA10BFC Daugavpils 
06
jūn
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola80SK Super Nova 
01
jūl
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
13:00
FA Ventspils11FK Tukums 2000/TSS 
20
jūl
SB Ķeizarmežs
12:00
JFC Skonto00FK Liepāja/LFS 
11. kārtaProtokols
12
jūl
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
14:00
FA Ventspils11SK Super Nova 
14
jūl
Stadions "Celtnieks"
13:00
BFC Daugavpils32JFC Skonto 
08
aug
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS02FS METTA 
09
aug
Stadions ''Velnciems''
16:00
FK Liepāja/LFS11Rīgas Futbola skola 
12. kārtaProtokols
03
aug
SB Ķeizarmežs
12:00
JFC Skonto20FK Tukums 2000/TSS 
06
aug
Stadions ''Velnciems''
15:00
FK Liepāja/LFS41SK Super Nova 
06
aug
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
15:00
Rīgas Futbola skola12BFC Daugavpils 
20
aug
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00
FS METTA31FA Ventspils 
13. kārtaProtokols
12
aug
Stadions "Celtnieks"
15:00
BFC Daugavpils20FK Liepāja/LFS 
14
aug
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
14:00
FA Ventspils01JFC Skonto 
14
aug
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
16:00
FS METTA60SK Super Nova 
27
aug
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
11:00
FK Tukums 2000/TSS00Rīgas Futbola skola 
14. kārtaProtokols
18
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
12:30
SK Super Nova02BFC Daugavpils 
18
aug
SB Ķeizarmežs
13:00
JFC Skonto21FS METTA 
20
aug
Stadions ''Velnciems''
14:00
FK Liepāja/LFS40FK Tukums 2000/TSS 
22
aug
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
16:00
Rīgas Futbola skola20FA Ventspils 
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Lizunovs ValerijsBFC Daugavpils14
2 Melnis BrunoFS METTA9
3 Alpēns Markuss MaksimussFK Liepāja/LFS7
4 Puzānovs KristapsFK Tukums 2000/TSS7
5 Pašņevs ŅikitaFS METTA7
6 Fokins DanilaJFC Skonto4
7 Nosegbe Suško DanielsJFC Skonto4
8 Vissarionovs ArtjomsJFC Skonto4
9 Vīksna AivarsRīgas Futbola skola4
10 Kragliks RalfsFK Liepāja/LFS3
11 Aizpurietis EmīlsFS METTA3
12 Mičulis EdgarsFS METTA3
13 Šits DarioFS METTA3
14 Morozs IļjaRīgas Futbola skola3
15 Raizers DmitrijsRīgas Futbola skola3
16 Žaleiko GļebsRīgas Futbola skola3
17 Godiņš KristiansSK Super Nova3
18 Janišs ĀdamsSK Super Nova3
19 Baško RalfsBFC Daugavpils2
20 Bobičs ArtursBFC Daugavpils2
21 Buls EdgarsBFC Daugavpils2
22 Ešenvalds EdgarsBFC Daugavpils2
23 Rodevičs DevidsBFC Daugavpils2
24 Suhanovs DaniilsFA Ventspils2
25 Viļumovs KlāvsFA Ventspils2
26 Ķēde Ķēdža MarkussFK Liepāja/LFS2
27 Kurtišs AkselsFK Liepāja/LFS2
28 Nagornijs SergejsFK Liepāja/LFS2
29 Volkovs KristersFK Liepāja/LFS2
30 Būmanis RihardsFS METTA2
31 Boroduška ĒriksJFC Skonto2
32 Buks RainersBFC Daugavpils1
33 Haritonovs MarkussBFC Daugavpils1
34 Kokins Olivers OttoBFC Daugavpils1
35 Mihaļcovs GļebsBFC Daugavpils1
36 Stivriņš JuliānsBFC Daugavpils1
37 Volosovs TimursBFC Daugavpils1
38 Fedoruks ŅikitaFA Ventspils1
39 Kančs KristapsFA Ventspils1
40 Poderenko ŅikitaFA Ventspils1
41 Blumbergs MārtiņšFK Liepāja/LFS1
42 Gūtmanis PatriksFK Liepāja/LFS1
43 Javnošāns ArtūrsFK Liepāja/LFS1
44 Sliede NiksFK Liepāja/LFS1
45 Anševics EduardsFK Tukums 2000/TSS1
46 Atligins IļjaFK Tukums 2000/TSS1
47 Jansons KristapsFK Tukums 2000/TSS1
48 Mūrnieks ArtūrsFK Tukums 2000/TSS1
49 Ošis Edvards EduardsFK Tukums 2000/TSS1
50 Meroža NoaFS METTA1
51 Gorjačko DmitrijsJFC Skonto1
52 Hudožitkins VladimirsJFC Skonto1
53 Muradjans ArmansJFC Skonto1
54 Patika GļebsJFC Skonto1
55 Upmalis RobertsJFC Skonto1
56 Zaicevs ArtjomsJFC Skonto1
57 Gorodņickis RobertsRīgas Futbola skola1
58 Grīnbergs MaratsRīgas Futbola skola1
59 Ilenāns KristiānsRīgas Futbola skola1
60 Trefilovs VadimsRīgas Futbola skola1
61 Šusts Jēkabs-MārisSK Super Nova1

Jaunatnes čempionāts U-14

KomandaSUNZGVZVVAP
1BFC Daugavpils141112319+2234
2JFC Skonto14833209+1127
3FS METTA148242912+1726
4FK Liepāja/LFS147342210+1224
5Rīgas Futbola skola144641810+818
6FK Tukums 2000/TSS144281229-1714
7FA Ventspils14158725-188
8SK Super Nova141211742-355

Jaunatnes čempionāts U-14

KomandaSUNZGVZVVAP
1BFC Daugavpils141112319+2234
2JFC Skonto14833209+1127
3FS METTA148242912+1726
4FK Liepāja/LFS147342210+1224
5Rīgas Futbola skola144641810+818
6FK Tukums 2000/TSS144281229-1714
7FA Ventspils14158725-188
8SK Super Nova141211742-355

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU