U13 Elites grupa 2018 A apakšgrupa

2018

Latvijas Jaunatnes futbola čempionātu rezultāti kopš 2018. gada.

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārta

trešdiena

4
apr
15:00
2018
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

sestdiena

28
apr
12:00
2018
Piņķu stadions

sestdiena

12
mai
16:00
2018
Stadions ''Velnciems''

pirmdiena

9
jūl
11:00
2018
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
2. kārta

trešdiena

11
apr
14:00
2018
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

svētdiena

15
apr
12:00
2018
Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums

trešdiena

18
apr
15:00
2018
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

otrdiena

21
aug
17:00
2018
Carnikavas stadions
3. kārta

svētdiena

8
apr
12:00
2018
Stadions "Daugava", rezerves laukums

otrdiena

10
apr
17:00
2018
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums

sestdiena

21
apr
11:00
2018
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

22
apr
12:00
2018
Piņķu stadions
4. kārta

svētdiena

15
apr
13:30
2018
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

trešdiena

25
apr
17:00
2018
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

otrdiena

29
mai
17:00
2018
Carnikavas stadions

svētdiena

12
aug
12:00
2018
Mežaparks SV
5. kārta

ceturtdiena

10
mai
17:00
2018

svētdiena

13
mai
12:00
2018
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

13
mai
13:30
2018
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

pirmdiena

6
aug
14:00
2018
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
6. kārta

trešdiena

16
mai
14:00
2018
Mežaparks SV

piektdiena

18
mai
16:00
2018
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

sestdiena

19
mai
13:00
2018
Stadions ''Velnciems''

svētdiena

20
mai
14:00
2018
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
7. kārta

trešdiena

18
apr
16:00
2018
Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums

svētdiena

27
mai
13:00
2018
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

trešdiena

30
mai
15:00
2018
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

trešdiena

6
jūn
13:30
2018
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
8. kārta

sestdiena

28
apr
12:00
2018

svētdiena

29
apr
13:30
2018
Stadions "Daugava", rezerves laukums

sestdiena

2
jūn
15:00
2018
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

sestdiena

9
jūn
15:00
2018
9. kārta

trešdiena

2
mai
16:00
2018
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

pirmdiena

11
jūn
13:00
2018
Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums

pirmdiena

11
jūn
15:30
2018
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

otrdiena

12
jūn
14:00
2018
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
10. kārta

trešdiena

13
jūn
13:00
2018
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

otrdiena

19
jūn
17:00
2018

otrdiena

7
aug
18:00
2018
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

trešdiena

5
sep
18:00
2018
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
11. kārta

sestdiena

26
mai
12:00
2018

ceturtdiena

21
jūn
12:00
2018
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

trešdiena

25
jūl
13:00
2018
Stadions ''Velnciems''

ceturtdiena

23
aug
13:00
2018
12. kārta

otrdiena

3
jūl
16:00
2018
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

trešdiena

1
aug
12:00
2018
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

otrdiena

7
aug
17:00
2018

trešdiena

8
aug
14:00
2018
13. kārta

trešdiena

9
mai
18:00
2018
Piņķu stadions

svētdiena

5
aug
14:30
2018
Stadions ''Velnciems''

svētdiena

12
aug
15:00
2018
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums

piektdiena

17
aug
13:00
2018
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14. kārta

ceturtdiena

10
mai
15:00
2018
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

otrdiena

31
jūl
17:00
2018
Carnikavas stadions

trešdiena

1
aug
12:00
2018

trešdiena

5
sep
17:00
2018
15. kārta

svētdiena

29
jūl
13:30
2018
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

sestdiena

18
aug
14:00
2018
Piņķu stadions

svētdiena

19
aug
14:00
2018
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums

pirmdiena

20
aug
12:00
2018
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
16. kārta

otrdiena

24
jūl
17:00
2018
Carnikavas stadions

piektdiena

24
aug
13:00
2018
Stadions "Daugava", rezerves laukums

svētdiena

26
aug
12:00
2018
Mežaparks SV

svētdiena

26
aug
13:30
2018
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
17. kārta

otrdiena

10
jūl
17:00
2018
Carnikavas stadions

svētdiena

2
sep
12:00
2018
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

2
sep
12:00
2018
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums

svētdiena

2
sep
13:00
2018
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
18. kārta

svētdiena

15
jūl
13:30
2018
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

pirmdiena

13
aug
14:00
2018
Stadions ''Velnciems''

sestdiena

8
sep
12:00
2018

sestdiena

8
sep
13:00
2018
Piņķu stadions
1
Dāvis Sedols
Babītes SK
14
2
Artjoms Vissarionovs
JFC Skonto
13
3
Ēriks Boroduška
JFC Skonto
12
4
Kristaps Kohs
Rīgas Futbola skola
10
5
Reinis Pāls
Babītes SK
10
6
Žans Borisenoks
Rīgas Futbola skola
10
7
Dinis Čaika
Rīgas Futbola skola
8
8
Renards Ūdris
FK Tukums 2000/TSS
8
9
Bogdans Mirmanovs
Rīgas Futbola skola
7
10
Sergejs Meņšovs
FK Liepāja/LFS
7
11
Gregors Helmanis
TFS Nikars-Vanagi
6
12
Matīss Spunde
Babītes SK
6
13
Kristofers Sticenko
TFS Nikars-Vanagi
5
14
Markuss Ardons
FS Metta-2005
5
15
Vladimirs Hudožitkins
JFC Skonto
5
16
Edgars Sajenko
FS Metta-2005
4
17
Markuss Tverjanovičs Boris
Babītes SK
4
18
Ralfs Kristians Liepiņš
FK Liepāja/LFS
4
19
Reinis Krieviņš
Babītes SK
4
20
Dilans Mihejevs
FS Metta-2005
3
21
Iļja Atligins
FK Tukums 2000/TSS
3
22
Iļja Morozovs
JFC Skonto
3
23
Ričards Grēms Kārlis Kristofers
FS Metta-2005
3
24
Daniils Suhanovs
FA Ventspils
2
25
Dominiks Dravnieks
JFA Jelgava
2
26
Edvards Vierpe
FK Liepāja/LFS
2
27
Efraims Valutadatils
Babītes SK
2
28
Ernests Kronis
FA Ventspils
2
29
Gustavs Zīverts
Babītes SK
2
30
Markuss Martins Rudaks
JFA Jelgava
2
31
Martins Štāls
FK Tukums 2000/TSS
2
32
Ņikita Krjukovs
FA Ventspils
2
33
Oļegs Ivanovs
Rīgas Futbola skola
2
34
Raimonds Saltups
Babītes SK
2
35
Rainers Hermanis
FK Liepāja/LFS
2
36
Ralfs Pakulis
FS Metta-2005
2
37
Robins Stērninieks
TFS Nikars-Vanagi
2
38
Adrians Žukovs
FK Liepāja/LFS
1
39
Aleksandrs Paņihidkins
Babītes SK
1
40
Artemijs Mihails Lučins
FA Ventspils
1
41
Artjoms Bļinovs
Rīgas Futbola skola
1
42
Artjoms Presņakovs
JFC Skonto
1
43
Daniels Mironovs
FA Ventspils
1
44
Dāvis Bormanis
FK Tukums 2000/TSS
1
45
Ivans Smirnovs
FK Liepāja/LFS
1
46
Jevgeņijs Milevičs
JFC Skonto
1
47
Kaspars Barkāns
Babītes SK
1
48
Kārlis Martins Kapaklis
FS Metta-2005
1
49
Kevins Cēsnieks
JFA Jelgava
1
50
Kristiāns Deniss Jaunkalns
FA Ventspils
1
51
Maksims Skačkovs
Rīgas Futbola skola
1
52
Markuss Ivanovs
JFA Jelgava
1
53
Markuss Kaspars Harmsens
FK Liepāja/LFS
1
54
Markuss Petrovics
FK Liepāja/LFS
1
55
Martins Raihs
FK Liepāja/LFS
1
56
Mihails Kurusovs
Rīgas Futbola skola
1
57
Pauls Lapiņš
FK Liepāja/LFS
1
58
Rainers Pētersons
FA Ventspils
1
59
Ričards Ruskulis
JFC Skonto
1
60
Roberts Ernestovskis
FA Ventspils
1
61
Rolands Garkuļs Gurevičs
JFA Jelgava
1
62
Rolands Kūmiņš
Babītes SK
1
63
Sergejs Motiļs
FS Metta-2005
1
64
Timurs Azarovs
FK Liepāja/LFS
1
65
Timurs Sinevičs
Rīgas Futbola skola
1
66
Valters Grīslis
FA Ventspils
1
67
Valters Volbergs
TFS Nikars-Vanagi
1
68
Valters Zandreiters
Rīgas Futbola skola
1
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
16
15
1
0
43
9
+34
46
2
16
10
3
3
48
14
+34
33
3
16
10
2
4
40
19
+21
32
4
16
9
5
2
22
10
+12
32
5
16
5
3
8
14
19
-5
18
6
16
4
1
11
16
37
-21
13
7
16
3
2
11
12
37
-25
11
8
16
3
2
11
20
43
-23
11
9
16
2
3
11
15
42
-27
9

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes