U13 Attīstības grupa 2018 A apakšgrupa

2018

Latvijas Jaunatnes futbola čempionātu rezultāti kopš 2018. gada.

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārta

trešdiena

11
apr
16:00
2018
Jēkabpils SC stadions

otrdiena

17
apr
17:00
2018
Preiļu novada BJSS stadions

piektdiena

3
aug
11:00
2018
Ilūkstes pilsētas stadions
2. kārta

ceturtdiena

12
apr
16:00
2018

trešdiena

25
apr
17:00
2018
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums

ceturtdiena

19
jūl
17:00
2018
Gostiņu stadions
3. kārta

piektdiena

20
apr
17:00
2018
Jēkabpils SC stadions

trešdiena

20
jūn
18:00
2018
Gulbenes pilsētas stadions

svētdiena

1
jūl
12:00
2018
Ilūkstes pilsētas stadions
4. kārta

trešdiena

2
mai
16:00
2018

trešdiena

2
mai
16:00
2018
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums

ceturtdiena

10
mai
17:00
2018
Preiļu novada BJSS stadions
5. kārta

ceturtdiena

10
mai
18:00
2018
Jēkabpils SC stadions

otrdiena

7
aug
14:00
2018
Gulbenes pilsētas stadions

ceturtdiena

16
aug
16:00
2018
6. kārta

otrdiena

22
mai
16:00
2018
Ilūkstes pilsētas stadions

ceturtdiena

24
mai
17:00
2018
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums

pirmdiena

28
mai
17:00
2018
Preiļu novada BJSS stadions
7. kārta

pirmdiena

4
jūn
12:00
2018

pirmdiena

4
jūn
13:00
2018
Jēkabpils SC stadions

piektdiena

7
sep
17:00
2018
Gostiņu stadions
8. kārta

pirmdiena

11
jūn
16:00
2018
Gulbenes pilsētas stadions

trešdiena

13
jūn
14:00
2018

ceturtdiena

5
jūl
17:00
2018
Gostiņu stadions
9. kārta

trešdiena

30
mai
17:00
2018
Gulbenes pilsētas stadions

ceturtdiena

7
jūn
12:00
2018
Preiļu novada BJSS stadions

ceturtdiena

19
jūl
16:00
2018
Ilūkstes pilsētas stadions
10. kārta

svētdiena

22
apr
12:00
2018
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums

pirmdiena

23
apr
16:00
2018

trešdiena

11
jūl
11:00
2018
Gostiņu stadions
11. kārta

ceturtdiena

2
aug
12:00
2018
Gulbenes pilsētas stadions

trešdiena

8
aug
18:00
2018
Jēkabpils SC stadions

piektdiena

10
aug
11:00
2018
Ilūkstes pilsētas stadions
12. kārta

piektdiena

8
jūn
12:00
2018

piektdiena

17
aug
14:00
2018
Preiļu novada BJSS stadions

pirmdiena

20
aug
13:00
2018
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
13. kārta

trešdiena

22
aug
12:00
2018
Jēkabpils SC stadions

ceturtdiena

30
aug
12:00
2018

sestdiena

1
sep
13:00
2018
Gulbenes pilsētas stadions
14. kārta

piektdiena

1
jūn
12:00
2018
Preiļu novada BJSS stadions

otrdiena

4
sep
17:00
2018
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums

trešdiena

5
sep
17:00
2018
Ilūkstes pilsētas stadions
1
Rinalds Sola
Jēkabpils SS
17
2
Rinārs Krušāns
Jēkabpils SS
14
3
Valters Pūdžs
Preiļu NBJSS
13
4
Pāvels Mihailovs
Rēzeknes FA/BJSS 2
12
5
Rainers Tomass Urujevs
Preiļu NBJSS
11
6
Edijs Bokāns
Jēkabpils SS
8
7
Tomass Stumbiņš
Sēlijas SS
8
8
Artjoms Vinokurovs
Augšdaugavas NSS
7
9
Mikus Stāmers
Balvu Sporta centrs/ZFC
7
10
Renāts Turčinskis
Preiļu NBJSS
7
11
Andrejs Sokolovs
Rēzeknes FA/BJSS 2
6
12
Edgars Navenickis
Jēkabpils SS
6
13
Marsels Šteinbergs
Preiļu NBJSS
6
14
Raivis Radivinskis
Augšdaugavas NSS
6
15
Roberts Kudrjašovs
Jēkabpils SS
6
16
Dāvis Fjodorovs
Augšdaugavas NSS
5
17
Eduards Podskočijs
Preiļu NBJSS
5
18
Antons Prohorovs
Rēzeknes FA/BJSS 2
4
19
Dainis Žukovs
Rēzeknes FA/BJSS 2
4
20
Renārs Rāms
Gulbenes BJSS/ZFC
4
21
Timurs Peiners
Rēzeknes FA/BJSS 2
4
22
Adrians Dārziņš
Sēlijas SS
3
23
Deniss Ciunelis
Balvu Sporta centrs/ZFC
3
24
Haralds Ambarovs
Balvu Sporta centrs/ZFC
3
25
Adrians Puķe
Gulbenes BJSS/ZFC
2
26
Armīns Jemeļjanovs
Augšdaugavas NSS
2
27
Dāniels Romanovskis
Augšdaugavas NSS
2
28
Jēkabs Ušackis
Augšdaugavas NSS
2
29
Oskars Priedītis
Gulbenes BJSS/ZFC
2
30
Pēteris Rendijs Roze
Sēlijas SS
2
31
Pēteris Stupāns
Preiļu NBJSS
2
32
Ralfs Striķis
Sēlijas SS
2
33
Renards Rimovičs
Augšdaugavas NSS
2
34
Ričards Supe
Balvu Sporta centrs/ZFC
2
35
Adrians Skrebeļs
Rēzeknes FA/BJSS 2
1
36
Dāvis Mūrnieks
Preiļu NBJSS
1
37
Edgars Kužeļevs
Rēzeknes FA/BJSS 2
1
38
Eduards Stabiņš
Gulbenes BJSS/ZFC
1
39
Gatis Puriņš
Jēkabpils SS
1
40
Gustavs Timofejevs
Rēzeknes FA/BJSS 2
1
41
Ingars Žurņa
Augšdaugavas NSS
1
42
Ingus Semjonovs
Rēzeknes FA/BJSS 2
1
43
Linards Lukss
Sēlijas SS
1
44
Mareks Ādiņš
Gulbenes BJSS/ZFC
1
45
Mikus Nenišķis
Sēlijas SS
1
46
Oto Lazda
Augšdaugavas NSS
1
47
Raitis Rudzišs
Rēzeknes FA/BJSS 2
1
48
Reinis Hāze
Sēlijas SS
1
49
Renāts Višteins
Jēkabpils SS
1
50
Rihards Lizaks
Augšdaugavas NSS
1
51
Roberts Jēkabs Ambarovs
Balvu Sporta centrs/ZFC
1
52
Toms Aizporietis
Sēlijas SS
1
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
10
2
0
45
11
+34
32
3
12
6
2
4
53
37
+16
20
4
12
5
3
4
30
31
-1
18
5
12
3
1
8
19
41
-22
10
6
12
2
0
10
35
51
-16
6
7
12
2
0
10
12
64
-52
6

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Biļetes uz spēlēm