Latvian Football Strategy 2017-2024

U16 Meistarības grupa

2019

  • klubi8
  • spēles48

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
03
apr
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
16:00
Ogres NSC31Rēzeknes FA/BJSS 
28
jūn
Madonas pilsētas stadions
16:00
Madonas BJSS10Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas 
12
jūl
Stadions ''Velnciems''
14:00
Liepājas FS12JDFS Alberts 
2. kārtaProtokols
13
apr
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
14:00
Ogres NSC23Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas 
14
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
11:00
Liepājas FS12Madonas BJSS 
23
aug
Talsu pilsētas stadions
15:00
Talsu NSS11Rēzeknes FA/BJSS 
3. kārtaProtokols
20
apr
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
17:00
Rēzeknes FA/BJSS63Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas 
15
jūl
Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00
JDFS Alberts22Talsu NSS 
26
aug
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
14:00
Ogres NSC04Liepājas FS 
4. kārtaProtokols
03
mai
Stadions "Daugava", rezerves laukums
16:00
Liepājas FS52Rēzeknes FA/BJSS 
05
mai
Maltas stadions
15:30
Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas21Talsu NSS 
12
mai
Madonas pilsētas stadions
14:00
Madonas BJSS10JDFS Alberts 
5. kārtaProtokols
15
mai
Maltas stadions
16:00
Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas20Liepājas FS 
17
mai
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
18:00
Ogres NSC04JDFS Alberts 
19
mai
Madonas pilsētas stadions
14:00
Madonas BJSS11Talsu NSS 
6. kārtaProtokols
19
mai
Stadions "Energoautomātika"
15:00
JDFS Alberts50Rēzeknes FA/BJSS 
25
mai
Madonas pilsētas stadions
13:00
Madonas BJSS41Ogres NSC 
31
aug
Talsu pilsētas stadions
10:30
Talsu NSS22Liepājas FS 
7. kārtaProtokols
27
apr
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
13:00
Ogres NSC11Talsu NSS 
31
mai
RTU stadions
13:30
JDFS Alberts50Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas 
26
aug
RPD Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzeknes FA/BJSS10Madonas BJSS 
8. kārtaProtokols
05
jūn
Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00
JDFS Alberts30Liepājas FS 
08
jūn
Maltas stadions
11:00
Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas61Madonas BJSS 
31
aug
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
12:00
Rēzeknes FA/BJSS44Ogres NSC 
9. kārtaProtokols
06
mai
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
11:00
Rēzeknes FA/BJSS60Talsu NSS 
14
jūn
Maltas stadions
13:00
Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas32Ogres NSC 
17
jūn
Madonas pilsētas stadions
13:00
Madonas BJSS22Liepājas FS 
10. kārtaProtokols
18
jūn
Maltas stadions
11:00
Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas70Rēzeknes FA/BJSS 
25
jūn
Stadions ''Velnciems''
14:00
Liepājas FS21Ogres NSC 
24
jūl
Talsu pilsētas stadions
16:00
Talsu NSS33JDFS Alberts 
11. kārtaProtokols
31
jūl
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
JDFS Alberts52Madonas BJSS 
17
aug
Talsu pilsētas stadions
15:00
Talsu NSS11Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas 
19
aug
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzeknes FA/BJSS00Liepājas FS 
12. kārtaProtokols
02
aug
Talsu pilsētas stadions
14:00
Talsu NSS02Madonas BJSS 
05
aug
Rīgas 49. vidusskolas stadions
12:30
JDFS Alberts30Ogres NSC 
07
aug
Stadions ''Velnciems''
16:00
Liepājas FS81Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas 
13. kārtaProtokols
05
apr
Stadions "Olimpija", Liepāja
18:00
Liepājas FS02Talsu NSS 
12
aug
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
17:00
Rēzeknes FA/BJSS06JDFS Alberts 
16
aug
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
14:00
Ogres NSC41Madonas BJSS 
14. kārtaProtokols
25
jūl
Madonas pilsētas stadions
16:00
Madonas BJSS01Rēzeknes FA/BJSS 
13
aug
Maltas stadions
12:00
Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas02JDFS Alberts 
21
aug
Talsu pilsētas stadions
13:00
Talsu NSS41Ogres NSC 
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Mironovs VadimsRēzeknes novada BJSS/Saules puikas15
2 Kodoliņš LūkassJDFS Alberts8
3 Melbārdis Daniels ViestursJDFS Alberts5
4 Kragliks RalfsLiepājas FS5
5 Ķempelis ArtisJDFS Alberts4
6 Švābe Kristers KārlisJDFS Alberts4
7 Juhnovičs RihardsMadonas BJSS4
8 Skujiņš RegnārsOgres NSC4
9 Strods DānielsRēzeknes novada BJSS/Saules puikas4
10 Roze DzintarsTalsu NSS4
11 Krēsliņš Olivers OtoJDFS Alberts3
12 Parfianovičs ValtersJDFS Alberts3
13 Ķēde Ķēdža MarkussLiepājas FS3
14 Zīmelis RenārsOgres NSC3
15 Ščuckis DenissOgres NSC3
16 Petrovs AntonsRēzeknes FA/BJSS3
17 Tarakanovs EdgarsRēzeknes FA/BJSS3
18 Bogdanovs KirilsRēzeknes novada BJSS/Saules puikas3
19 Laizāns DainisRēzeknes novada BJSS/Saules puikas3
20 Gedrovics RihardsTalsu NSS3
21 Jurkovļaņecs MaksimsFK Dinamo Rīga2
22 Alksnis ArtisJDFS Alberts2
23 Kristjansons PatriksJDFS Alberts2
24 Līdaka RobertsJDFS Alberts2
25 Meļķis RūdolfsLiepājas FS2
26 Nagornijs SergejsLiepājas FS2
27 Saliņš DanielsLiepājas FS2
28 Šics TomsLiepājas FS2
29 Ciršs Māris MārcisMadonas BJSS2
30 Kostukevics KristapsMadonas BJSS2
31 Ozoliņš DāvidsMadonas BJSS2
32 Pērkons AtisMadonas BJSS2
33 Kvants DāvisOgres NSC2
34 Trifanovs Emīls RinaldsOgres NSC2
35 Zariņš Krists ReinardsOgres NSC2
36 Baikovs DanielsRēzeknes FA/BJSS2
37 Hruļovs MihailsRēzeknes FA/BJSS2
38 Jelagovs ŅikitaRēzeknes FA/BJSS2
39 Jierkis RonaldsRēzeknes FA/BJSS2
40 Komuls RaivoRēzeknes FA/BJSS2
41 Štekels EdvardsRēzeknes novada BJSS/Saules puikas2
42 Bergmanis MarissTalsu NSS2
43 Burka RalfsTalsu NSS2
44 Grasmanis RičardsTalsu NSS2
45 Kučers Gatis KristiansTalsu NSS2
46 Hamiks DaniloFK Dinamo Rīga1
47 Ostapko GļebsFK Dinamo Rīga1
48 Piļipčuks ArtemijsFK Dinamo Rīga1
49 Saprikovs DenissFK Dinamo Rīga1
50 Vasiļecs MaksimsFK Dinamo Rīga1
51 Dambrovskis VernersJDFS Alberts1
52 Krēmers Jāns JānisJDFS Alberts1
53 Lepa RūdolfsJDFS Alberts1
54 Ozoliņš ArtūrsJDFS Alberts1
55 Zālītis HaraldsJDFS Alberts1
56 Šalkovskis DāvidsJDFS Alberts1
57 Bernāts Rihards AnrijsLiepājas FS1
58 Blumbergs MārtiņšLiepājas FS1
59 Kubils SandisLiepājas FS1
60 Kupičs GustavsLiepājas FS1
61 Lapiņš GunārsLiepājas FS1
62 Liniņš KristersLiepājas FS1
63 Mikuļskis KārlisLiepājas FS1
64 Pūce RobertsLiepājas FS1
65 Spēks Ralfs RinaldsLiepājas FS1
66 Griboniks GustavsMadonas BJSS1
67 Keišs RalfsMadonas BJSS1
68 Kokorevičs ŅikitaMadonas BJSS1
69 Kuncis LudvigsMadonas BJSS1
70 Meiers HaraldsMadonas BJSS1
71 Poļaks EmīlsMadonas BJSS1
72 Āboliņš RihardsMadonas BJSS1
73 Ščuckis RonaldsMadonas BJSS1
74 Rudaks ĒriksOgres NSC1
75 Van Der Steins JansOgres NSC1
76 Ziemelis GustavsOgres NSC1
77 Iļjins AndrejsRēzeknes FA/BJSS1
78 Krievāns DanielsRēzeknes FA/BJSS1
79 Sergejevs MihailsRēzeknes FA/BJSS1
80 Sprukts DānielsRēzeknes FA/BJSS1
81 Talapins ArtjomsRēzeknes FA/BJSS1
82 Šitjakovs RalfsRēzeknes FA/BJSS1
83 Kuzņecovs DaniilsRēzeknes novada BJSS/Saules puikas1
84 Grohjackis KrišjānisTalsu NSS1
85 Janpavlis DanielsTalsu NSS1
86 Krūmiņš Mārcis RobertsTalsu NSS1
87 Stivriņš NilsTalsu NSS1

Meistarības grupa U-16 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1JDFS Alberts12921409+3129
2Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas126152829-119
3Madonas BJSS125251722-517
4Liepājas FS124352519+615
5Rēzeknes FA/BJSS124352234-1215
6Talsu NSS122731822-413
7Ogres NSC122281934-158
8FK Dinamo Rīga00000000

Meistarības grupa U-16 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1JDFS Alberts12921409+3129
2Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas126152829-119
3Madonas BJSS125251722-517
4Liepājas FS124352519+615
5Rēzeknes FA/BJSS124352234-1215
6Talsu NSS122731822-413
7Ogres NSC122281934-158
8FK Dinamo Rīga00000000

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU