Latvian Football Strategy 2017-2024

U14 Meistarības grupa

2020

  • klubi8
  • spēles56

Izvēlies līgu:

  • Nākamās spēles
  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
Trešdiena, 05.08.2020.Protokols
5
kārta
Stadions ''Velnciems''
16:00
Liepājas FS04Rīgas Futbola skola 
Piektdiena, 07.08.2020.Protokols
5
kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
13:00
FK Dinamo Rīga11Valmiera FC 
5
kārta
Academ Stadium
17:00
Academ FC10Vidzemes FC 
Sestdiena, 08.08.2020.Protokols
5
kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:30
Rēzekne30AFA Olaine 
1. kārtaProtokols
07
jūl
Academ Stadium
19:00
Academ FC50Valmiera FC 
08
jūl
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzekne10FK Dinamo Rīga 
08
jūl
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
Vidzemes FC30Liepājas FS 
12
jūl
Olaines pilsētas stadions
11:00
AFA Olaine17Rīgas Futbola skola 
2. kārtaProtokols
13
jūl
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
13:00
Vidzemes FC51FK Dinamo Rīga 
16
jūl
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
14:00
Valmiera FC23Rēzekne 
17
jūl
Academ Stadium
17:00
Academ FC22Rīgas Futbola skola 
18
jūl
Olaines pilsētas stadions
18:00
AFA Olaine32Liepājas FS 
3. kārtaProtokols
21
jūl
Academ Stadium
19:00
Academ FC140AFA Olaine 
24
jūl
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
12:00
Vidzemes FC00Valmiera FC 
26
jūl
Stadions ''Velnciems''
16:00
Liepājas FS30FK Dinamo Rīga 
28
jūl
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzekne13Rīgas Futbola skola 
4. kārtaProtokols
29
jūl
Olaines pilsētas stadions
18:00
AFA Olaine11FK Dinamo Rīga 
30
jūl
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
16:00
Valmiera FC11Liepājas FS 
30
jūl
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
Vidzemes FC12Rīgas Futbola skola 
03
aug
Academ Stadium
15:00
Academ FC40Rēzekne 
5. kārtaProtokols
05
aug
Stadions ''Velnciems''
16:00
Liepājas FS04Rīgas Futbola skola 
07
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
13:00
FK Dinamo Rīga11Valmiera FC 
07
aug
Academ Stadium
17:00
Academ FC10Vidzemes FC 
08
aug
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:30
Rēzekne--AFA Olaine 
6. kārtaProtokols
19
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
13:00
FK Dinamo Rīga--Rīgas Futbola skola-
21
aug
Academ Stadium
17:00
Academ FC--Liepājas FS-
24
aug
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
13:00
Rēzekne--Vidzemes FC-
14
okt
Olaines pilsētas stadions
18:00
AFA Olaine--Valmiera FC-
7. kārtaProtokols
26
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:30
FK Dinamo Rīga--Academ FC-
26
aug
Olaines pilsētas stadions
18:00
AFA Olaine--Vidzemes FC-
27
aug
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
14:00
Valmiera FC--Rīgas Futbola skola-
28
aug
Stadions ''Velnciems''
12:00
Liepājas FS--Rēzekne-
8. kārtaProtokols
04
sep
Stadions ''Velnciems''
15:00
Liepājas FS--Vidzemes FC-
05
sep
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola--AFA Olaine-
05
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
15:00
FK Dinamo Rīga--Rēzekne-
08
sep
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
14:00
Valmiera FC--Academ FC-
9. kārtaProtokols
10
sep
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzekne--Valmiera FC-
12
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
12:30
FK Dinamo Rīga--Vidzemes FC-
12
sep
Stadions ''Velnciems''
14:00
Liepājas FS--AFA Olaine-
16
sep
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola--Academ FC-
10. kārtaProtokols
17
sep
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
18:00
Valmiera FC--Vidzemes FC-
19
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00
FK Dinamo Rīga--Liepājas FS-
19
sep
Olaines pilsētas stadions
14:00
AFA Olaine--Academ FC-
20
sep
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
15:00
Rīgas Futbola skola--Rēzekne-
11. kārtaProtokols
24
sep
Stadions ''Velnciems''
14:00
Liepājas FS--Valmiera FC-
25
sep
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola--Vidzemes FC-
26
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
11:00
FK Dinamo Rīga--AFA Olaine-
28
sep
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzekne--Academ FC-
12. kārtaProtokols
06
okt
Olaines pilsētas stadions
17:00
AFA Olaine--Rēzekne-
06
okt
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
17:30
Valmiera FC--FK Dinamo Rīga-
08
okt
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola--Liepājas FS-
09
okt
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
Vidzemes FC--Academ FC-
13. kārtaProtokols
14
okt
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola--FK Dinamo Rīga-
15
okt
Stadions ''Velnciems''
14:00
Liepājas FS--Academ FC-
15
okt
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
17:00
Vidzemes FC--Rēzekne-
21
okt
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
19:00
Valmiera FC--AFA Olaine-
14. kārtaProtokols
29
sep
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola--Valmiera FC-
20
okt
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzekne--Liepājas FS-
21
okt
Academ Stadium
15:00
Academ FC--FK Dinamo Rīga-
24
okt
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:00
Vidzemes FC--AFA Olaine-
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Radzenieks DanielsAcadem FC10
2 Gulbis HenrijsAcadem FC6
3 Laķis RūdolfsVidzemes Futbola centrs6
4 Artjomovs KirilsAcadem FC4
5 Juhņevičs ArtjomsRFS4
6 Kadikovs BorissRFS4
7 Fedosejevs ŅikitaRFS3
8 Ponkratovs DaniilsRFS3
9 Gusarins ArtjomsAcadem FC2
10 Kuliks MihailsAcadem FC2
11 Bočs RobertsAFA Olaine2
12 Bizjuks MaksimsLiepājas FS2
13 Poskrjobiševs JegorsRēzeknes FA2
14 Otto MareksRFS2
15 Erdmanis KristapsValmieras FK2
16 Ekerts Rojs RobertsVidzemes Futbola centrs2
17 Caune MatīssAcadem FC1
18 Livenskis VadimsAcadem FC1
19 Bobovičs RodionsAFA Olaine1
20 Kašica DaniilsAFA Olaine1
21 Pačepko MarksAFA Olaine1
22 Ananiev IliyaFK Dinamo Rīga1
23 Mickēvičs TomašsFK Dinamo Rīga1
24 Vanags MihailsFK Dinamo Rīga1
25 Borisovs Rauls RodrigoLiepājas FS1
26 Deviņš Kristaps ValtersLiepājas FS1
27 Petrovs DenissLiepājas FS1
28 Zommers Adrians LeoLiepājas FS1
29 Sokolovs AndrejsRēzeknes FA1
30 Timofejevs GustavsRēzeknes FA1
31 Žukovs DainisRēzeknes FA1
32 Afanasjevs ŅikitaRFS1
33 Mihailovs VladimirsRFS1
34 Martinsons EdgarsValmieras FK1
35 Zauska Ritvars KristsValmieras FK1
36 Sakalausks Rauls KristersVidzemes Futbola centrs1

Meistarības grupa U-14 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1Academ FC5410262+2413
2Rīgas Futbola skola5410185+1313
3Rēzekne530289-19
4Vidzemes FC521294+57
5AFA Olaine5113527-224
6Liepājas FS5113611-54
7Valmiera FC5032410-63
8FK Dinamo Rīga5023311-82

Meistarības grupa U-14 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1Academ FC5410262+2413
2Rīgas Futbola skola5410185+1313
3Rēzekne530289-19
4Vidzemes FC521294+57
5AFA Olaine5113527-224
6Liepājas FS5113611-54
7Valmiera FC5032410-63
8FK Dinamo Rīga5023311-82

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU