Latvian Football Strategy 2017-2024

U14 Meistarības grupa

2020

  • klubi8
  • spēles56

Izvēlies līgu:

  • Nākamās spēles
  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
Trešdiena, 23.09.2020.Protokols
7
kārta
Academ Stadium
17:00
Academ FC91FK Dinamo Rīga 
Ceturtdiena, 24.09.2020.Protokols
11
kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
Liepājas FS01Valmiera FC 
Piektdiena, 25.09.2020.Protokols
11
kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola35Vidzemes FC 
Sestdiena, 26.09.2020.Protokols
11
kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
11:00
FK Dinamo Rīga--AFA Olaine 
Pirmdiena, 28.09.2020.Protokols
11
kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzekne--Academ FC-
Otrdiena, 29.09.2020.Protokols
14
kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola--Valmiera FC-
1. kārtaProtokols
07
jūl
Academ Stadium
19:00
Academ FC50Valmiera FC 
08
jūl
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzekne10FK Dinamo Rīga 
08
jūl
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
Vidzemes FC30Liepājas FS 
12
jūl
Olaines pilsētas stadions
11:00
AFA Olaine17Rīgas Futbola skola 
2. kārtaProtokols
13
jūl
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
13:00
Vidzemes FC51FK Dinamo Rīga 
16
jūl
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
14:00
Valmiera FC23Rēzekne 
17
jūl
Academ Stadium
17:00
Academ FC22Rīgas Futbola skola 
18
jūl
Olaines pilsētas stadions
18:00
AFA Olaine32Liepājas FS 
3. kārtaProtokols
21
jūl
Academ Stadium
19:00
Academ FC140AFA Olaine 
24
jūl
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
12:00
Vidzemes FC00Valmiera FC 
26
jūl
Stadions ''Velnciems''
16:00
Liepājas FS30FK Dinamo Rīga 
28
jūl
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzekne13Rīgas Futbola skola 
4. kārtaProtokols
29
jūl
Olaines pilsētas stadions
18:00
AFA Olaine11FK Dinamo Rīga 
30
jūl
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
16:00
Valmiera FC11Liepājas FS 
30
jūl
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
Vidzemes FC12Rīgas Futbola skola 
03
aug
Academ Stadium
15:00
Academ FC40Rēzekne 
5. kārtaProtokols
05
aug
Stadions ''Velnciems''
16:00
Liepājas FS04Rīgas Futbola skola 
07
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
13:00
FK Dinamo Rīga11Valmiera FC 
07
aug
Academ Stadium
17:00
Academ FC10Vidzemes FC 
08
aug
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:30
Rēzekne30AFA Olaine 
6. kārtaProtokols
19
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
13:00
FK Dinamo Rīga03Rīgas Futbola skola 
21
aug
Academ Stadium
17:00
Academ FC51Liepājas FS 
24
aug
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
13:00
Rēzekne05Vidzemes FC 
14
okt
Olaines pilsētas stadions
18:00
AFA Olaine--Valmiera FC-
7. kārtaProtokols
26
aug
Olaines pilsētas stadions
18:00
AFA Olaine25Vidzemes FC 
27
aug
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
17:00
Valmiera FC02Rīgas Futbola skola 
28
aug
Stadions ''Velnciems''
12:00
Liepājas FS52Rēzekne 
23
sep
Academ Stadium
17:00
Academ FC91FK Dinamo Rīga 
8. kārtaProtokols
04
sep
Stadions ''Velnciems''
15:00
Liepājas FS15Vidzemes FC 
05
sep
Olaines pilsētas stadions
14:00
Rīgas Futbola skola60AFA Olaine 
05
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
15:00
FK Dinamo Rīga21Rēzekne 
08
sep
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
16:00
Valmiera FC14Academ FC 
9. kārtaProtokols
10
sep
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzekne31Valmiera FC 
12
sep
Stadions "Daugava", rezerves laukums
17:00
Liepājas FS00AFA Olaine 
13
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
13:45
FK Dinamo Rīga02Vidzemes FC 
16
sep
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola35Academ FC 
10. kārtaProtokols
17
sep
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
18:00
Valmiera FC02Vidzemes FC 
19
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00
FK Dinamo Rīga11Liepājas FS 
19
sep
Olaines pilsētas stadions
14:00
AFA Olaine01Academ FC 
20
sep
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
15:00
Rīgas Futbola skola60Rēzekne 
11. kārtaProtokols
24
sep
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
Liepājas FS01Valmiera FC 
25
sep
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola35Vidzemes FC 
26
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
11:00
FK Dinamo Rīga--AFA Olaine 
28
sep
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzekne--Academ FC-
12. kārtaProtokols
06
okt
Olaines pilsētas stadions
17:00
AFA Olaine--Rēzekne-
06
okt
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
17:30
Valmiera FC--FK Dinamo Rīga-
08
okt
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola--Liepājas FS-
09
okt
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
Vidzemes FC--Academ FC-
13. kārtaProtokols
14
okt
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola--FK Dinamo Rīga-
15
okt
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
Liepājas FS--Academ FC-
15
okt
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
17:00
Vidzemes FC--Rēzekne-
21
okt
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
19:00
Valmiera FC--AFA Olaine-
14. kārtaProtokols
29
sep
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola--Valmiera FC-
20
okt
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzekne--Liepājas FS-
21
okt
Academ Stadium
15:00
Academ FC--FK Dinamo Rīga-
24
okt
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:00
Vidzemes FC--AFA Olaine-
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Radzenieks DanielsAcadem FC19
2 Laķis RūdolfsVidzemes Futbola centrs13
3 Artjomovs KirilsAcadem FC9
4 Nasonovs JurijsRFS9
5 Gulbis HenrijsAcadem FC6
6 Kadikovs BorissRFS6
7 Sakalausks Rauls KristersVidzemes Futbola centrs5
8 Livenskis VadimsAcadem FC4
9 Petrovs DenissLiepājas FS4
10 Sokolovs AndrejsRēzeknes FA4
11 Afanasjevs ŅikitaRFS4
12 Juhņevičs ArtjomsRFS4
13 Poļuhovičs AndrejsRFS4
14 Ponkratovs DaniilsRFS4
15 Ekerts Rojs RobertsVidzemes Futbola centrs4
16 Caune MatīssAcadem FC3
17 Kuliks MihailsAcadem FC3
18 Ožovans AleksandrsLiepājas FS3
19 Fedosejevs ŅikitaRFS3
20 Otto MareksRFS3
21 Stupelis OskarsVidzemes Futbola centrs3
22 Gusarins ArtjomsAcadem FC2
23 Onackis DamirsAcadem FC2
24 Bočs RobertsAFA Olaine2
25 Galajevs IvansFK Dinamo Rīga2
26 Mickēvičs TomašsFK Dinamo Rīga2
27 Bizjuks MaksimsLiepājas FS2
28 Deviņš Kristaps ValtersLiepājas FS2
29 Poskrjobiševs JegorsRēzeknes FA2
30 Švecovs DanielsRēzeknes FA2
31 Timofejevs GustavsRēzeknes FA2
32 Erdmanis KristapsValmieras FK2
33 Maurs-Boks ĒriksValmieras FK2
34 Kļaviņš KārlisVidzemes Futbola centrs2
35 Jermoļenko TomassAcadem FC1
36 Raiskums AndrisAcadem FC1
37 Bobovičs RodionsAFA Olaine1
38 Jaseļskis ElansAFA Olaine1
39 Kašica DaniilsAFA Olaine1
40 Pačepko MarksAFA Olaine1
41 Stasjonoks NikitaAFA Olaine1
42 Ananiev IliyaFK Dinamo Rīga1
43 Golovenko OļegsFK Dinamo Rīga1
44 Vanags MihailsFK Dinamo Rīga1
45 Borisovs Rauls RodrigoLiepājas FS1
46 Pomerancis IntarsLiepājas FS1
47 Zommers Adrians LeoLiepājas FS1
48 Semjonovs IngusRēzeknes FA1
49 Timošilovs DāvisRēzeknes FA1
50 Zimakovs DaņiilsRēzeknes FA1
51 Žukovs DainisRēzeknes FA1
52 Mihailovs VladimirsRFS1
53 Martinsons EdgarsValmieras FK1
54 Zauska Ritvars KristsValmieras FK1
55 Ivanovs AleksandrsVidzemes Futbola centrs1

Meistarības grupa U-14 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1Academ FC10910508+4228
2Vidzemes FC118123310+2325
3Rīgas Futbola skola118124115+2625
4Rēzekne104061428-1412
5Liepājas FS112361425-119
6Valmiera FC10136721-146
7FK Dinamo Rīga10136727-206
8AFA Olaine9126739-325

Meistarības grupa U-14 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1Academ FC10910508+4228
2Vidzemes FC118123310+2325
3Rīgas Futbola skola118124115+2625
4Rēzekne104061428-1412
5Liepājas FS112361425-119
6Valmiera FC10136721-146
7FK Dinamo Rīga10136727-206
8AFA Olaine9126739-325

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU