Latvian Football Strategy 2017-2024

U15 Meistarības grupa

2019

  • klubi8
  • spēles56

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
03
apr
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
17:00
FK Tukums 2000/TSS70SK Super Nova 
04
apr
Olaines pilsētas stadions
17:30
AFA Olaine40JDFS Alberts 
06
apr
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
12:00
Ogres NSC04Riga FC 
06
apr
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
12:00
Rēzeknes FA/BJSS41Ilūkstes Novada SS 
2. kārtaProtokols
09
apr
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
18:00
Ogres NSC63JDFS Alberts 
14
apr
Olaines pilsētas stadions
17:00
AFA Olaine31Rēzeknes FA/BJSS 
05
mai
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
13:30
SK Super Nova23Ilūkstes Novada SS 
16
jūn
RTU stadions
11:00
Riga FC22FK Tukums 2000/TSS 
3. kārtaProtokols
17
apr
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzeknes FA/BJSS170SK Super Nova 
17
apr
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
18:00
FK Tukums 2000/TSS50JDFS Alberts 
20
apr
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
12:00
Ogres NSC11AFA Olaine 
21
apr
RTU stadions
17:00
Riga FC61Ilūkstes Novada SS 
4. kārtaProtokols
24
apr
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
17:00
Ogres NSC07FK Tukums 2000/TSS 
27
apr
RTU stadions
14:00
Riga FC61Rēzeknes FA/BJSS 
28
apr
Olaines pilsētas stadions
18:00
AFA Olaine110SK Super Nova 
08
jūn
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
14:00
Ilūkstes Novada SS21JDFS Alberts 
5. kārtaProtokols
01
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
12:00
FK Tukums 2000/TSS03AFA Olaine 
01
mai
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
13:00
Ogres NSC30Ilūkstes Novada SS 
29
mai
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
17:00
Rēzeknes FA/BJSS30JDFS Alberts 
23
jūl
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00
SK Super Nova18Riga FC 
6. kārtaProtokols
14
mai
Stadions "Energoautomātika"
18:00
JDFS Alberts61SK Super Nova 
15
mai
Olaines pilsētas stadions
16:30
AFA Olaine01Riga FC 
15
mai
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
18:00
Ogres NSC17Rēzeknes FA/BJSS 
19
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS100Ilūkstes Novada SS 
7. kārtaProtokols
25
mai
RTU stadions
11:00
Riga FC51JDFS Alberts 
25
mai
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzeknes FA/BJSS13FK Tukums 2000/TSS 
25
mai
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
14:00
Ilūkstes Novada SS16AFA Olaine 
23
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00
SK Super Nova48Ogres NSC 
8. kārtaProtokols
01
jūn
RTU stadions
12:00
Riga FC32Ogres NSC 
01
jūn
Rīgas 49. vidusskolas stadions
13:00
JDFS Alberts14AFA Olaine 
02
jūn
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
12:00
Ilūkstes Novada SS02Rēzeknes FA/BJSS 
10
jūl
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00
SK Super Nova113FK Tukums 2000/TSS 
9. kārtaProtokols
10
apr
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
16:00
FK Tukums 2000/TSS21Riga FC 
11
jūn
Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00
JDFS Alberts52Ogres NSC 
15
jūn
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
12:30
Rēzeknes FA/BJSS34AFA Olaine 
16
jūn
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
13:00
Ilūkstes Novada SS52SK Super Nova 
10. kārtaProtokols
22
jūn
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
15:00
Ilūkstes Novada SS12Riga FC 
26
jūn
Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00
JDFS Alberts19FK Tukums 2000/TSS 
28
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00
SK Super Nova112Rēzeknes FA/BJSS 
28
aug
Jaunmārupes stadions
15:00
AFA Olaine41Ogres NSC 
11. kārtaProtokols
10
jūn
Olaines pilsētas stadions
11:00
SK Super Nova212AFA Olaine 
19
jūn
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
12:00
FK Tukums 2000/TSS22Ogres NSC 
29
jūn
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzeknes FA/BJSS32Riga FC 
26
jūl
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
JDFS Alberts60Ilūkstes Novada SS 
12. kārtaProtokols
11
mai
RTU stadions
14:00
Riga FC100SK Super Nova 
28
jūl
Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00
JDFS Alberts04Rēzeknes FA/BJSS 
30
jūl
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
13:00
Ilūkstes Novada SS42Ogres NSC 
01
sep
Olaines pilsētas stadions
11:00
AFA Olaine10FK Tukums 2000/TSS 
13. kārtaProtokols
03
aug
RTU stadions
12:00
Riga FC03AFA Olaine 
14
aug
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
13:00
Ilūkstes Novada SS24FK Tukums 2000/TSS 
14
aug
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzeknes FA/BJSS93Ogres NSC 
16
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00
SK Super Nova06JDFS Alberts 
14. kārtaProtokols
21
mai
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
16:00
Ogres NSC61SK Super Nova 
03
aug
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS31Rēzeknes FA/BJSS 
06
aug
Jaunmārupes stadions
13:30
AFA Olaine50Ilūkstes Novada SS 
20
aug
Rīgas 49. vidusskolas stadions
12:30
JDFS Alberts14Riga FC 
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Puzānovs KristapsFK Tukums 2000/TSS36
2 Sačkovs GeorgijsAFA Olaine19
3 Gļebovskis PāvelsRiga FC16
4 Rūja KārlisAFA Olaine14
5 Hruļovs MihailsRēzeknes FA/BJSS14
6 Līvs DāvisOgres NSC13
7 Plugins LukassRēzeknes FA/BJSS12
8 Parfianovičs ValtersJDFS Alberts11
9 Ūdris AugustsRēzeknes FA/BJSS11
10 Sirbu DansRiga FC10
11 Janišs ĀdamsOgres NSC8
12 Kačanovs GļebsAFA Olaine7
13 Jansons KristapsFK Tukums 2000/TSS7
14 Krieviņš Kristaps KārlisFK Tukums 2000/TSS7
15 Aleksejevs AleksandrsRiga FC7
16 Vējkrīgers DāvisAFA Olaine6
17 Horoņeko AleksandrsRiga FC6
18 Daņiļuks DanielsAFA Olaine5
19 Atligins IļjaFK Tukums 2000/TSS5
20 Štāls MartinsFK Tukums 2000/TSS5
21 Ivanovs GļebsIlūkstes Novada SS5
22 Timšāns MairisIlūkstes Novada SS5
23 Pirktiņš KārlisJDFS Alberts5
24 Zīmelis RenārsOgres NSC5
25 Šitjakovs RalfsRēzeknes FA/BJSS5
26 Piļenkovs ArtūrsRiga FC5
27 Šalkovskis DāvidsJDFS Alberts4
28 Aleksandrovičs EinārsRēzeknes FA/BJSS4
29 Kvītovs AleksandrsRēzeknes FA/BJSS4
30 Mackevičs LukassRēzeknes FA/BJSS4
31 Basjura Fabjens NikitaRiga FC4
32 Šēpers KristapsSK Super Nova4
33 Petrago DmitrijsAFA Olaine3
34 Ūdris RenardsFK Tukums 2000/TSS3
35 Radivinskis RaivisIlūkstes Novada SS3
36 Cepeļevs Žans KristiansOgres NSC3
37 Puhovs IļjaRēzeknes FA/BJSS3
38 Teteris StīvsSK Super Nova3
39 Jēkabsons MarkussAFA Olaine2
40 Linards RobertsIlūkstes Novada SS2
41 Brīvmanis ErnestsJDFS Alberts2
42 Pauliņš Marts GustavsJDFS Alberts2
43 Lomidze TimursOgres NSC2
44 Stūriņš RaivoOgres NSC2
45 Minčonoks RainsRēzeknes FA/BJSS2
46 Raudovičs ArtūrsRēzeknes FA/BJSS2
47 Valeniks KristiānsRēzeknes FA/BJSS2
48 Vonda MaksimsRēzeknes FA/BJSS2
49 Zēbergs ArtjomsRiga FC2
50 Brakovskis DāvisSK Super Nova2
51 Maless JegorsSK Super Nova2
52 Aivars EmīlsAFA Olaine1
53 Radionovs Rendijs AlensAFA Olaine1
54 Tolmačovs DaniilsAFA Olaine1
55 Viņķis KristensAFA Olaine1
56 Viņķis RičardsAFA Olaine1
57 Besikirskis KasparsFK Tukums 2000/TSS1
58 Čevers LeonardsFK Tukums 2000/TSS1
59 Mūrnieks ArtūrsFK Tukums 2000/TSS1
60 Ošis Edvards EduardsFK Tukums 2000/TSS1
61 Bokāns EdijsIlūkstes Novada SS1
62 Buks RainersIlūkstes Novada SS1
63 Križanovskis KlemenssIlūkstes Novada SS1
64 Pučka DeividsIlūkstes Novada SS1
65 Adītājs RobertsJDFS Alberts1
66 Bareika MārtiņšJDFS Alberts1
67 Duntavs AlbertsJDFS Alberts1
68 Evelons EmīlsJDFS Alberts1
69 Galenieks ErnestsJDFS Alberts1
70 Korulis KristsJDFS Alberts1
71 Kuzņecovs RobertsJDFS Alberts1
72 Skujiņš RegnārsOgres NSC1
73 Trifanovs Emīls RinaldsOgres NSC1
74 Vuškāns RaivoOgres NSC1
75 Ziemelis GustavsOgres NSC1
76 Kupcovs AdriānsRēzeknes FA/BJSS1
77 Paura RenārsRēzeknes FA/BJSS1
78 Talapins ArtjomsRēzeknes FA/BJSS1
79 Kozlovs RobertsRiga FC1
80 Rožkalns TomsRiga FC1
81 Spružs DanielsRiga FC1
82 Višņevskis ArtjomsRiga FC1
83 Deružinskis RuslansSK Super Nova1
84 Ivanovskis Voicehs RalfaelsSK Super Nova1
85 Kārkliņš MareksSK Super Nova1
86 Ušpelis ArtisSK Super Nova1

Meistarības grupa U-15 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1AFA Olaine1412116111+5037
2FK Tukums 2000/TSS1410226715+5232
3Riga FC1410135418+3631
4Rēzeknes FA/BJSS149056827+4127
5Ogres NSC144283754-1714
6JDFS Alberts1440103149-1812
7Ilūkstes Novada SS1440102055-3512
8SK Super Nova14001415124-1090

Meistarības grupa U-15 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1AFA Olaine1412116111+5037
2FK Tukums 2000/TSS1410226715+5232
3Riga FC1410135418+3631
4Rēzeknes FA/BJSS149056827+4127
5Ogres NSC144283754-1714
6JDFS Alberts1440103149-1812
7Ilūkstes Novada SS1440102055-3512
8SK Super Nova14001415124-1090

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Latvijas kausa fināls Jelgavā