Latvian Football Strategy 2017-2024

U18 Meistarības grupa

2019

  • klubi10
  • spēlētāji279
  • spēles84

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
04
apr
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00
FS Metta24Valmiera Glass ViA 
22
apr
Olaines pilsētas stadions
18:00
AFA Olaine04JDFS Alberts 
05
jūn
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
15:00
Rēzeknes FA/BJSS50Talsu NSS 
01
aug
Gostiņu stadions
18:00
FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS011FS Jelgava 
2. kārtaProtokols
11
apr
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
16:00
FS Jelgava30FK Dinamo/SK Babīte 
11
apr
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
19:00
FS Metta02JDFS Alberts 
25
apr
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:00
RFK/FK Spartaks45AFA Olaine 
3. kārtaProtokols
16
apr
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
16:00
FS Jelgava21Valmiera Glass ViA 
17
apr
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
19:00
FS Metta50RFK/FK Spartaks 
20
apr
Piņķu stadions
11:30
FK Dinamo/SK Babīte10Talsu NSS 
27
jūn
Gostiņu stadions
17:00
FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS18JDFS Alberts 
23
jūl
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzeknes FA/BJSS70AFA Olaine 
4. kārtaProtokols
24
apr
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzeknes FA/BJSS22FS Metta 
01
mai
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00
FS Jelgava20JDFS Alberts 
05
jūn
Vidzemes Olimpiskais centrs
16:00
Valmiera Glass ViA30FK Dinamo/SK Babīte 
5. kārtaProtokols
30
apr
Gostiņu stadions
15:00
FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS15Rēzeknes FA/BJSS 
03
mai
Vidzemes Olimpiskais centrs
17:00
Valmiera Glass ViA11JDFS Alberts 
19
jūn
Talsu pilsētas stadions
14:00
Talsu NSS30AFA Olaine 
17
aug
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
18:00
FS Jelgava110RFK/FK Spartaks 
6. kārtaProtokols
30
apr
Vidzemes Olimpiskais centrs
17:00
Valmiera Glass ViA33RFK/FK Spartaks 
14
mai
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
16:00
FS Jelgava40Rēzeknes FA/BJSS 
15
mai
Piņķu stadions
18:00
FK Dinamo/SK Babīte01JDFS Alberts 
28
sep
Talsu pilsētas stadions
12:00
Talsu NSS02FS Metta 
7. kārtaProtokols
23
mai
RTU stadions
20:00
JDFS Alberts41RFK/FK Spartaks 
12
jūn
Vidzemes Olimpiskais centrs
15:00
Valmiera Glass ViA43Rēzeknes FA/BJSS 
26
jūl
Talsu pilsētas stadions
13:00
Talsu NSS20FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS 
02
aug
Piņķu stadions
16:00
FK Dinamo/SK Babīte21AFA Olaine 
8. kārtaProtokols
27
mai
Olaines pilsētas stadions
19:00
AFA Olaine05FS Metta 
28
mai
RTU stadions
16:00
JDFS Alberts51Rēzeknes FA/BJSS 
10
jūl
Talsu pilsētas stadions
18:00
Talsu NSS05FS Jelgava 
18
okt
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00
RFK/FK Spartaks04FK Dinamo/SK Babīte 
9. kārtaProtokols
16
jūn
Olaines pilsētas stadions
11:00
AFA Olaine30FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS 
18
jūn
Piņķu stadions
11:00
FK Dinamo/SK Babīte05FS Metta 
18
jūn
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
15:00
RFK/FK Spartaks09Rēzeknes FA/BJSS 
23
okt
Vidzemes Olimpiskais centrs
15:00
Valmiera Glass ViA61Talsu NSS 
10. kārtaProtokols
20
jūn
Rīgas 49. vidusskolas stadions
16:00
JDFS Alberts120Talsu NSS 
21
jūn
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:00
FS Metta110FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS 
25
jūn
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzeknes FA/BJSS20FK Dinamo/SK Babīte 
14
jūl
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
18:00
AFA Olaine011FS Jelgava 
11. kārtaProtokols
18
jūl
Piņķu stadions
12:00
FK Dinamo/SK Babīte70FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS 
30
jūl
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:00
FS Metta12FS Jelgava 
14
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
11:00
RFK/FK Spartaks23Talsu NSS 
30
okt
Olaines pilsētas stadions
17:00
AFA Olaine14Valmiera Glass ViA 
12. kārtaProtokols
31
mar
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00
FS Jelgava130FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS 
31
jūl
Talsu pilsētas stadions
16:00
Talsu NSS03Rēzeknes FA/BJSS 
02
aug
Vidzemes Olimpiskais centrs
16:00
Valmiera Glass ViA13FS Metta 
08
aug
Rīgas 49. vidusskolas stadions
13:00
JDFS Alberts30AFA Olaine 
13. kārtaProtokols
08
apr
Vidzemes Olimpiskais centrs
16:00
Valmiera Glass ViA141FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS 
09
aug
Piņķu stadions
12:00
FK Dinamo/SK Babīte17FS Jelgava 
15
aug
Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00
JDFS Alberts04FS Metta 
03
sep
Olaines pilsētas stadions
16:00
AFA Olaine23RFK/FK Spartaks 
14. kārtaProtokols
19
aug
Talsu pilsētas stadions
16:00
Talsu NSS32FK Dinamo/SK Babīte 
24
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
10:00
RFK/FK Spartaks14FS Metta 
11
sep
Vidzemes Olimpiskais centrs
14:00
Valmiera Glass ViA41FS Jelgava 
05
nov
Olaines pilsētas stadions
15:00
AFA Olaine15Rēzeknes FA/BJSS 
15. kārtaProtokols
13
apr
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
17:00
RFK/FK Spartaks41FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS 
28
aug
Piņķu stadions
14:00
FK Dinamo/SK Babīte21Valmiera Glass ViA 
28
aug
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
16:00
FS Metta12Rēzeknes FA/BJSS 
01
sep
Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00
JDFS Alberts01FS Jelgava 
16. kārtaProtokols
07
apr
Olaines pilsētas stadions
17:00
AFA Olaine01Talsu NSS 
18
sep
RTU stadions
15:00
JDFS Alberts23Valmiera Glass ViA 
21
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
11:00
RFK/FK Spartaks314FS Jelgava 
17. kārtaProtokols
26
jūn
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
17:00
FS Metta80Talsu NSS 
25
sep
Piņķu stadions
14:00
JDFS Alberts30FK Dinamo/SK Babīte 
26
sep
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
15:00
Rēzeknes FA/BJSS10FS Jelgava 
27
okt
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
15:30
RFK/FK Spartaks24Valmiera Glass ViA 
18. kārtaProtokols
26
mai
Gostiņu stadions
13:00
FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS12Talsu NSS 
02
okt
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
15:00
Rēzeknes FA/BJSS21Valmiera Glass ViA 
02
okt
Olaines pilsētas stadions
16:00
AFA Olaine22FK Dinamo/SK Babīte 
24
okt
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00
RFK/FK Spartaks15JDFS Alberts 
19. kārtaProtokols
31
mai
Piņķu stadions
14:00
FK Dinamo/SK Babīte20RFK/FK Spartaks 
31
mai
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
17:00
FS Jelgava50Talsu NSS 
15
okt
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzeknes FA/BJSS11JDFS Alberts 
17
okt
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:00
FS Metta20AFA Olaine 
20. kārtaProtokols
08
okt
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzeknes FA/BJSS92RFK/FK Spartaks 
12
okt
Talsu pilsētas stadions
14:00
Talsu NSS25Valmiera Glass ViA 
25
okt
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
17:00
FS Metta40FK Dinamo/SK Babīte 
21. kārtaProtokols
12
jūl
Gostiņu stadions
17:00
FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS213FS Metta 
22
sep
Talsu pilsētas stadions
14:00
Talsu NSS29JDFS Alberts 
09
okt
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
17:30
FS Jelgava110AFA Olaine 
22
okt
Piņķu stadions
16:00
FK Dinamo/SK Babīte05Rēzeknes FA/BJSS 
22. kārtaProtokols
21
jūn
Talsu pilsētas stadions
18:30
Talsu NSS31RFK/FK Spartaks 
10
jūl
Vidzemes Olimpiskais centrs
12:00
Valmiera Glass ViA43AFA Olaine 
17
sep
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
18:00
FS Jelgava20FS Metta 
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Galajs ArmansRēzeknes FA/BJSS23
2 Pūlis IngarsValmiera Glass ViA20
3 Kravčenko Kristofers DavidsFS Metta13
4 Gailītis RonaldsFS Jelgava12
5 Šaboha ArtjomsFS Jelgava12
6 Bergs Niks LūkassFS Metta12
7 Zeltiņš DāvisJDFS Alberts12
8 Barkovskis MārisValmiera Glass ViA12
9 Ozoliņš KirilsRēzeknes FA/BJSS11
10 Baškevics MatīssFS Jelgava10
11 Firsovs FilipsFS Jelgava10
12 Markovskis Valts LūkassFK Dinamo Rīga/Babītes SK9
13 Putāns KristsFS Metta9
14 Kligulis DanielsFS Jelgava8
15 Strautmanis KārlisJDFS Alberts8
16 Bricis EdgarsRFK/FK Spartaks8
17 Glaudāns AgrisAFA Olaine7
18 Pudāns KārlisFS Jelgava7
19 Šaraks MatīssFS Metta7
20 Jemeļjanovs Emīls ĒvaldsJDFS Alberts7
21 Šmits Edijs EižensJDFS Alberts7
22 Timofejevs RadionsRēzeknes FA/BJSS7
23 Patijčuks DanilaFS Jelgava6
24 Kats NatansJDFS Alberts6
25 Bērziņš ArtūrsValmiera Glass ViA6
26 Muižnieks RūdolfsValmiera Glass ViA6
27 Deklavs AndrisFS Jelgava5
28 Grauds DanielsFS Jelgava5
29 Bārzdiņš ReinisFS Metta5
30 Līdaka RobertsJDFS Alberts5
31 Skrastiņš Bruno JānisJDFS Alberts5
32 Danilovs IļjaRēzeknes FA/BJSS5
33 Janpavlis DanielsTalsu NSS5
34 Selifanov YanTalsu NSS5
35 Riekstiņš Tomass RalfsValmiera Glass ViA5
36 Zvirbulis KārlisValmiera Glass ViA5
37 Sleņģis Kristaps RičardsFS Jelgava4
38 Grencmanis EduardsFS Metta4
39 Kokorevičs Rendijs JānisFS Metta4
40 Spalva KlāvsFS Metta4
41 Graudums KristapsRFK/FK Spartaks4
42 Polovinkins GermansFK Dinamo Rīga/Babītes SK3
43 Prohorovs RolandsFK Pļaviņas DM/Sēlijas SS3
44 Bečers RihardsFS Jelgava3
45 Veinbergs Renārs AntonsFS Jelgava3
46 Pētersons TomsFS Metta3
47 Razumovskis EdgarsJDFS Alberts3
48 Vārna JēkabsJDFS Alberts3
49 Šilins DāvidsRFK/FK Spartaks3
50 Petrovs AntonsRēzeknes FA/BJSS3
51 Roze DzintarsTalsu NSS3
52 Valmiers Dāvis MārcisAFA Olaine2
53 Freimanis OliversFK Dinamo Rīga/Babītes SK2
54 Mellis MareksFK Dinamo Rīga/Babītes SK2
55 Vasiļenko AndrejsFK Dinamo Rīga/Babītes SK2
56 Bulajevs RenatsFS Jelgava2
57 Komuls RaivoFS Jelgava2
58 Maslovs RalfsFS Jelgava2
59 Pauniņš RihardsFS Jelgava2
60 Čākurs Bruno AgnisFS Jelgava2
61 Šteinburgs KlāvsFS Jelgava2
62 Žihs VladislavsFS Jelgava2
63 Jefimovs Rinalds DanielsFS Metta2
64 Kaikins AlekssFS Metta2
65 Ērenpreiss DāvidsFS Metta2
66 Šmitiņš JēkabsFS Metta2
67 Zāgs TomassJDFS Alberts2
68 Ķempelis ArtisJDFS Alberts2
69 Jemeļjanovs AntonsRFK/FK Spartaks2
70 Kirillovs DanielsRFK/FK Spartaks2
71 Tretjakovs VladislavsRFK/FK Spartaks2
72 Bastrikins DairisRēzeknes FA/BJSS2
73 Cvetkovs GrigorijsRēzeknes FA/BJSS2
74 Jierkis RonaldsRēzeknes FA/BJSS2
75 Krūmiņš Mārcis RobertsTalsu NSS2
76 Stivriņš NilsTalsu NSS2
77 Tīrums LinārsTalsu NSS2
78 Aigars MatīssValmiera Glass ViA2
79 Burcevs TomsValmiera Glass ViA2
80 Sīka DāvisValmiera Glass ViA2
81 Balodis KlāvsAFA Olaine1
82 Butlers Raitis HaraldsAFA Olaine1
83 Cielavs KristapsAFA Olaine1
84 Vidrins RobertsAFA Olaine1
85 Akinfijevs ŅikitaFK Dinamo Rīga/Babītes SK1
86 Ivanovs GenrihsFK Dinamo Rīga/Babītes SK1
87 Jurkovļaņecs MaksimsFK Dinamo Rīga/Babītes SK1
88 Briežkalns MikusFK Pļaviņas DM/Sēlijas SS1
89 Neverovskis KasparsFK Pļaviņas DM/Sēlijas SS1
90 Trokša VladislavsFK Pļaviņas DM/Sēlijas SS1
91 Vanags KristersFK Pļaviņas DM/Sēlijas SS1
92 Peilāns MārcisFS Jelgava1
93 Stabulnieks Markuss MārtiņšFS Jelgava1
94 Elsts FilipsFS Metta1
95 Pētersons KristapsFS Metta1
96 Čiņajevs DaņiilsFS Metta1
97 Kreicers KasparsJDFS Alberts1
98 Švābe Kristers KārlisJDFS Alberts1
99 Bekišs PāvelsRFK/FK Spartaks1
100 Fekļistovs MaksimsRFK/FK Spartaks1
101 Fjodorovs VladislavsRFK/FK Spartaks1
102 Kozlovs VladimirsRFK/FK Spartaks1
103 Poimanovs DaņilaRFK/FK Spartaks1
104 Škorba VadimsRFK/FK Spartaks1
105 Iļjins AndrejsRēzeknes FA/BJSS1
106 Mackevičs EnrikoRēzeknes FA/BJSS1
107 Marduhajevs ŽanisRēzeknes FA/BJSS1
108 Markušins MaksimsRēzeknes FA/BJSS1
109 Sviklis RomānsRēzeknes FA/BJSS1
110 Grasmanis RičardsTalsu NSS1
111 Neilands KārlisTalsu NSS1
112 Pauls Armands KristiansTalsu NSS1
113 Lērme DanielsValmiera Glass ViA1
114 Talcis Artūrs RainersValmiera Glass ViA1

Meistarības grupa U-18 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1FS Jelgava18160210511+9448
2Rēzeknes FA/BJSS1813236522+4341
3Valmiera Glass ViA1812246631+3538
4JDFS Alberts1812246318+4538
5FS Metta1812157218+5437
6FK Dinamo/SK Babīte1871102640-1422
7Talsu NSS1870112267-4521
8AFA Olaine1831142171-5010
9RFK/FK Spartaks1831143088-5810
10FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS120012793-860

Meistarības grupa U-18 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1FS Jelgava18160210511+9448
2Rēzeknes FA/BJSS1813236522+4341
3Valmiera Glass ViA1812246631+3538
4JDFS Alberts1812246318+4538
5FS Metta1812157218+5437
6FK Dinamo/SK Babīte1871102640-1422
7Talsu NSS1870112267-4521
8AFA Olaine1831142171-5010
9RFK/FK Spartaks1831143088-5810
10FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS120012793-860

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU