U14 Meistarības B grupa

2022

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārta

otrdiena

29
mar
15:00
2022

ceturtdiena

31
mar
15:30
2022

pirmdiena

4
apr
15:00
2022
Audas stadions
2. kārta

sestdiena

2
apr
11:00
2022
Audas stadions

otrdiena

12
apr
18:00
2022
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

sestdiena

7
mai
18:00
2022
3. kārta

piektdiena

25
mar
14:00
2022
Salaspils stadions

ceturtdiena

7
apr
15:30
2022

trešdiena

13
apr
15:00
2022
4. kārta

otrdiena

19
apr
14:00
2022

piektdiena

29
apr
15:00
2022

ceturtdiena

28
jūl
14:00
2022
5. kārta

otrdiena

3
mai
15:00
2022
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

otrdiena

10
mai
14:00
2022
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

sestdiena

11
jūn
14:00
2022
6. kārta

ceturtdiena

12
mai
18:00
2022
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

pirmdiena

16
mai
15:30
2022

trešdiena

20
jūl
17:30
2022
7. kārta

trešdiena

18
mai
14:00
2022

pirmdiena

20
jūn
14:00
2022
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

pirmdiena

25
jūl
18:30
2022
Rugāju stadions
8. kārta

trešdiena

1
jūn
16:00
2022

trešdiena

1
jūn
18:00
2022
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

ceturtdiena

2
jūn
14:00
2022
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
9. kārta

svētdiena

5
jūn
14:00
2022
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

pirmdiena

6
jūn
14:00
2022
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

trešdiena

15
jūn
12:00
2022
Salaspils stadions
10. kārta

otrdiena

21
jūn
17:00
2022

trešdiena

22
jūn
18:00
2022
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

otrdiena

12
jūl
12:00
2022
11. kārta

pirmdiena

6
jūn
15:30
2022

otrdiena

28
jūn
14:00
2022
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

pirmdiena

4
jūl
14:00
2022
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
12. kārta

trešdiena

13
apr
15:30
2022

trešdiena

27
jūl
18:00
2022
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

trešdiena

3
aug
14:00
2022
13. kārta

otrdiena

2
aug
12:30
2022
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

otrdiena

9
aug
17:00
2022

piektdiena

12
aug
14:40
2022
Rīgas 49. vidusskolas stadions
14. kārta

trešdiena

20
jūl
16:00
2022

otrdiena

16
aug
17:00
2022

trešdiena

24
aug
18:00
2022
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
1
Peilāns Georgs Dāvids
SK Super Nova/FK Ādaži
11
2
Baikovs Rinolds
Balvu sporta skola
7
3
Ertmanis Kārlis Edvards
Skanstes SK/FS Metta
7
4
Graudumnieks Alekss
Jēkabpils SS
7
5
Počkajevs Ruslans
JFK Daugava
7
6
Baltavičs Gustavs
Skanstes SK/FS Metta
6
7
Beķeris Olivers
Jēkabpils SS
6
8
Bērziņš Mikus Jānis
Skanstes SK/FS Metta
6
9
Pušpurs Kristofers
Balvu sporta skola
6
10
Stramkals Adrians
Skanstes SK/FS Metta
6
11
Anohins Ilija
Jēkabpils SS
5
12
Dzenis Niks
SK Super Nova/FK Ādaži
5
13
Dūmiņš Dāvids Rendijs
FK Auda
4
14
Judins Grigorijs
JFK Daugava
4
15
Kalniņš Kristofers
Skanstes SK/FS Metta
4
16
Krūze Aleksandrs
JFK Daugava
4
17
Lagodskis Roberts
FK Auda
4
18
Sapega Kirills
RFS/NIKARS Academy
4
19
Vībāns Ričards
Jēkabpils SS
4
20
Zīverts Mikus
Skanstes SK/FS Metta
4
21
Gavrylenko Dmytro
RFS/NIKARS Academy
3
22
Krestiņins Deniss
JFK Daugava
3
23
Ņemiro Ņikita
JFK Daugava
3
24
Velzets Anrijs
FK Auda
3
25
Zariņš Domeniks
Skanstes SK/FS Metta
3
26
Ābeltiņš Matiass
SK Super Nova/FK Ādaži
2
27
Bramanis Roberts
FK Auda
2
28
Čugunovs Timurs
SK Super Nova/FK Ādaži
2
29
Dauburs Dāvis
FK Auda
2
30
Kozlovcevs Mihails
Skanstes SK/FS Metta
2
31
Lazdāns Adrians
FK Auda
2
32
Reiznieks Andrejs
FK Auda
2
33
Šaško Ernests
Skanstes SK/FS Metta
2
34
Tiesnesis Markuss
Skanstes SK/FS Metta
2
35
Velzets Henrijs
FK Auda
2
36
Višņevskis Rainers
Skanstes SK/FS Metta
2
37
Zvejnieks Toms
Balvu sporta skola
2
38
Auželis Kristofers
SK Super Nova/FK Ādaži
1
39
Āboltiņš Kristiāns
SK Super Nova/FK Ādaži
1
40
Bombāns Georgijs
SK Super Nova/FK Ādaži
1
41
Brants Tomass
SK Super Nova/FK Ādaži
1
42
Dābols Markuss
Jēkabpils SS
1
43
Eida Edvards
RFS/NIKARS Academy
1
44
Fedosovs Marats
JFK Daugava
1
45
Galajevs Ivans
RFS/NIKARS Academy
1
46
Jermacāns Edžus
Balvu sporta skola
1
47
Katkovskis Daniels
Jēkabpils SS
1
48
Kaulakāns Niklāvs Gustavs
Jēkabpils SS
1
49
Kļaviņš Deivids
RFS/NIKARS Academy
1
50
Koreņs Andrejs
SK Super Nova/FK Ādaži
1
51
Laucis Krists
SK Super Nova/FK Ādaži
1
52
Mališevs Aleksandrs
SK Super Nova/FK Ādaži
1
53
Maxim Kletskiy
Skanstes SK/FS Metta
1
54
Miķelsons Markuss
SK Super Nova/FK Ādaži
1
55
Morozovs Antons
RFS/NIKARS Academy
1
56
Muižzemnieks Mareks
RFS/NIKARS Academy
1
57
Panjuti Bruno
FK Auda
1
58
Prudņikovs Stefans
RFS/NIKARS Academy
1
59
Rozenbahs Marsels
Skanstes SK/FS Metta
1
60
Skakauskis Roberts Jānis
Skanstes SK/FS Metta
1
61
Sorokins Nauris
Balvu sporta skola
1
62
Suslins Lūkass
RFS/NIKARS Academy
1
63
Viļums Kārlis
SK Super Nova/FK Ādaži
1
64
Zeps Daniels
SK Super Nova/FK Ādaži
1
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
8
2
2
47
10
+37
26
3
12
6
2
4
22
12
+10
20
4
12
5
1
6
25
35
-10
16
5
12
5
0
7
15
23
-8
15
6
12
4
1
7
24
45
-21
13
7
12
3
2
7
17
30
-13
11

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU