U16 Meistarības grupa

2022

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārta

sestdiena

26
mar
15:00
2022
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

trešdiena

30
mar
19:15
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

piektdiena

1
apr
17:00
2022
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

trešdiena

20
apr
14:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums
2. kārta

otrdiena

5
apr
14:00
2022
"Skonto" halle

sestdiena

9
apr
14:00
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

10
apr
12:00
2022
Cēsu pilsētas stadions

pirmdiena

20
jūn
17:00
2022
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
3. kārta

sestdiena

16
apr
15:00
2022
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

sestdiena

16
apr
18:00
2022
Olaines pilsētas stadions

svētdiena

17
apr
14:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums

svētdiena

24
apr
15:00
2022
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums
4. kārta

trešdiena

20
apr
18:00
2022
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

piektdiena

29
apr
14:00
2022

piektdiena

29
apr
16:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums

trešdiena

4
mai
17:00
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
5. kārta

trešdiena

4
mai
13:00
2022
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

sestdiena

7
mai
15:00
2022
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

svētdiena

8
mai
12:30
2022

trešdiena

11
mai
17:00
2022
Olaines pilsētas stadions
6. kārta

sestdiena

21
mai
14:00
2022
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

trešdiena

1
jūn
17:00
2022
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

trešdiena

29
jūn
14:00
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

sestdiena

30
jūl
14:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums
7. kārta

svētdiena

29
mai
16:00
2022
Olaines pilsētas stadions

sestdiena

4
jūn
15:00
2022
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

svētdiena

26
jūn
14:00
2022
Cēsu pilsētas stadions

trešdiena

31
aug
14:00
2022
8. kārta

pirmdiena

6
jūn
12:00
2022
Cēsu pilsētas stadions

piektdiena

10
jūn
15:00
2022
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

sestdiena

11
jūn
11:00
2022
Olaines pilsētas stadions

trešdiena

29
jūn
14:00
2022
9. kārta

trešdiena

6
apr
17:00
2022
Olaines pilsētas stadions

otrdiena

14
jūn
14:30
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums

pirmdiena

20
jūn
14:00
2022
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

svētdiena

10
jūl
12:00
2022
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums
10. kārta

piektdiena

17
jūn
13:00
2022
Mežaparks SV

trešdiena

6
jūl
14:00
2022
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

trešdiena

6
jūl
15:00
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

ceturtdiena

7
jūl
16:00
2022
Cēsu pilsētas stadions
11. kārta

trešdiena

13
jūl
12:00
2022
Cēsu pilsētas stadions

ceturtdiena

14
jūl
17:00
2022
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

svētdiena

17
jūl
12:00
2022
Olaines pilsētas stadions

trešdiena

24
aug
15:00
2022
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums
12. kārta

piektdiena

15
jūl
11:30
2022
Cēsu pilsētas stadions

trešdiena

20
jūl
15:00
2022
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

trešdiena

20
jūl
16:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums

trešdiena

20
jūl
18:00
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
13. kārta

svētdiena

22
mai
14:00
2022
Olaines pilsētas stadions

trešdiena

27
jūl
15:00
2022
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

trešdiena

3
aug
15:00
2022
Cēsu pilsētas stadions

svētdiena

7
aug
13:00
2022
14. kārta

trešdiena

10
aug
12:00
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

sestdiena

13
aug
14:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums

svētdiena

14
aug
15:00
2022
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

piektdiena

19
aug
11:00
2022
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
1
Pačepko Marks
AFA Olaine
16
2
Juhņevičs Artjoms
RFS
15
3
Žukovs Dainis
Rēzekne
14
4
Afanasjevs Romāns
Ogres NSC
11
5
Kašica Daniils
AFA Olaine
11
6
Afanasjevs Ņikita
RFS
10
7
Dimants Ričards
Ogres NSC
9
8
Mihailovs Pāvels
Rēzekne
7
9
Kudrjavcevs Daniils
RFS
6
10
Paņkovs Lauris
FK Tukums 2000/TSS
6
11
Bočs Roberts
AFA Olaine
5
12
Kužeļevs Edgars
Rēzekne
5
13
Lorencs Ralfs
FK Tukums 2000/TSS
5
14
Oļeiņiks Maksims
RFS
5
15
Omeļusiks Rodions
Riga FC Academy
5
16
Poskrjobiševs Jegors
Riga FC Academy
5
17
Grigorjevs Dmitrijs
RFS
4
18
Valners Patriks
Ogres NSC
4
19
Černovs Verners
FK Tukums 2000/TSS
3
20
Ekerts Rojs Roberts
Vidzemes FC
3
21
Hščanovičs Roberts
Ogres NSC
3
22
Joksts Helvijs
FK Tukums 2000/TSS
3
23
Nelsons Anrijs
Ogres NSC
3
24
Norkuss Dominiks
RFS
3
25
Purmalis Roberts
AFA Olaine
3
26
Radziņš Sandis
Vidzemes FC
3
27
Skrubis Artūrs
FK Liepāja
3
28
Stoma Daniels
Ogres NSC
3
29
Šumilkins Maksims
Riga FC Academy
3
30
Švecovs Daniels
Rēzekne
3
31
Žuļevs Maksims
AFA Olaine
3
32
Antropovs Daniss
AFA Olaine
2
33
Dobrājs Mikus
RFS
2
34
Eglītis Rūdolfs
Ogres NSC
2
35
Fuņikovs Georgijs
Riga FC Academy
2
36
Ivanovs Toms
Ogres NSC
2
37
Kalnietis Matīss
Vidzemes FC
2
38
Kirsanovs Kirils
Rēzekne
2
39
Kreicbergs Marks Filips
Vidzemes FC
2
40
Lapšāns Krists
Vidzemes FC
2
41
Piekus Patriks
Ogres NSC
2
42
Smirnovs Adrians
FK Tukums 2000/TSS
2
43
Sokolovs Andrejs
Rēzekne
2
44
Strautiņš Kaspars
RFS
2
45
Stupelis Oskars
Vidzemes FC
2
46
Untulis Roberts
FK Liepāja
2
47
Vasermanis Dāvis Jānis
FK Liepāja
2
48
Vekmanis Regnārs
Ogres NSC
2
49
Belickis Gatis
Ogres NSC
1
50
Bogdanovs Vladislavs
Rēzekne
1
51
Buglakovs Timurs
AFA Olaine
1
52
Dubins Arsenijs
Rēzekne
1
53
Emulovs Raitis
Vidzemes FC
1
54
Engelants Kristers
AFA Olaine
1
55
Garais Pīters Pauls
Riga FC Academy
1
56
Gornovs Daniils
Riga FC Academy
1
57
Grīnhofs Keilans
FK Tukums 2000/TSS
1
58
Jaseļskis Elans
AFA Olaine
1
59
Jermolajevs Artemijs
RFS
1
60
Jirgens Kristers
AFA Olaine
1
61
Judins Artemijs
RFS
1
62
Kalinovs Deniss
Riga FC Academy
1
63
Kokins Viesturs
FK Tukums 2000/TSS
1
64
Korobočkins Daniils
AFA Olaine
1
65
Kurins Mariss
FK Tukums 2000/TSS
1
66
Lūsis Emīls
Riga FC Academy
1
67
Lūsis Pēteris
RFS
1
68
Makoveckis Genrihs
RFS
1
69
Moskaļovs Aleksandrs
Riga FC Academy
1
70
Ostrovskis Kristaps
FK Tukums 2000/TSS
1
71
Rozenbergs Jēkabs
Vidzemes FC
1
72
Salna Kristians
AFA Olaine
1
73
Skrebeļs Adrians
Rēzekne
1
74
Stasjonoks Nikita
AFA Olaine
1
75
Suvorovs Ņikita
Riga FC Academy
1
76
Šestakovs Maksims
Riga FC Academy
1
77
Timermanis Edgars
Vidzemes FC
1
78
Timofejevs Gustavs
Rēzekne
1
79
Upītis Mārcis
FK Tukums 2000/TSS
1
80
Vatamaņuks Alans Sergejs
Riga FC Academy
1
81
Vītoliņš Matīss
Ogres NSC
1
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
13
0
1
57
10
+47
39
2
14
10
0
4
46
28
+18
30
3
14
7
2
5
52
39
+13
23
4
14
7
1
6
28
36
-8
22
5
14
6
2
6
41
41
0
20
7
14
4
2
8
23
41
-18
14
8
14
0
0
14
8
55
-47
0

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU