U18 Meistarības Austrumu grupa

2022

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārta

piektdiena

8
apr
14:00
2022
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

trešdiena

11
mai
16:00
2022

trešdiena

22
jūn
13:00
2022
Ilūkstes pilsētas stadions
2. kārta

otrdiena

5
apr
14:00
2022
Audas stadions

otrdiena

5
apr
15:00
2022
Valmieras Olimpiskais centrs

trešdiena

6
apr
17:00
2022
3. kārta

ceturtdiena

14
apr
15:00
2022
RTU stadions

sestdiena

16
apr
13:00
2022
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

trešdiena

3
aug
15:00
2022
4. kārta

piektdiena

22
apr
15:30
2022
Salaspils stadions

otrdiena

3
mai
15:00
2022
Valmieras Olimpiskais centrs

piektdiena

6
mai
16:00
2022
5. kārta

piektdiena

6
mai
14:00
2022
Audas stadions

otrdiena

10
mai
18:00
2022
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

ceturtdiena

9
jūn
15:00
2022
6. kārta

otrdiena

26
apr
15:00
2022
Valmieras Olimpiskais centrs

ceturtdiena

19
mai
13:00
2022

ceturtdiena

19
mai
15:00
2022
Ilūkstes pilsētas stadions
7. kārta

trešdiena

25
mai
15:00
2022

trešdiena

25
mai
15:00
2022
Salaspils stadions

otrdiena

31
mai
15:00
2022
Audas stadions
8. kārta

piektdiena

25
mar
15:30
2022

otrdiena

14
jūn
14:00
2022

ceturtdiena

16
jūn
14:00
2022
9. kārta

pirmdiena

4
jūl
12:00
2022
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

otrdiena

5
jūl
14:00
2022

otrdiena

9
aug
15:00
2022
Ilūkstes pilsētas stadions
10. kārta

trešdiena

20
apr
15:00
2022

sestdiena

18
jūn
12:00
2022
Salaspils stadions

otrdiena

2
aug
14:00
2022
Audas stadions
11. kārta

otrdiena

28
jūn
16:00
2022
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

ceturtdiena

11
aug
15:00
2022

pirmdiena

15
aug
12:00
2022
12. kārta

trešdiena

27
jūl
15:00
2022
Jāņa Daliņa stadions

pirmdiena

5
sep
16:00
2022
Ilūkstes pilsētas stadions

piektdiena

16
sep
15:00
2022
Salaspils stadions
13. kārta

piektdiena

2
sep
18:00
2022
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

svētdiena

4
sep
13:00
2022

otrdiena

13
sep
14:00
2022
Audas stadions
14. kārta

trešdiena

14
sep
15:00
2022

trešdiena

5
okt
15:00
2022
Ilūkstes pilsētas stadions

trešdiena

5
okt
16:00
2022
Valmieras Olimpiskais centrs
1
Lībietis Kārlis Patriks
Valmiera FC/VSS
18
2
Bokta Martins
Valmiera FC/VSS
17
3
Lazarenko Nikita
JFK Daugava
11
4
Mironovs Vadims
Rēzeknes novada BJSS/FK Saules Puikas
11
5
Buks Rainers
Augšdaugavas NSS
9
6
Kudrjavcevs Maksims
JFK Daugava
9
7
Vaņins Ingus
Augšdaugavas NSS
8
8
Brics Edgars
SK Super Nova
7
9
Austrums Niks
JFK Daugava
6
10
Fjodorovs Ioanns
Valmiera FC/VSS
5
11
Ivanovs Oļegs
JFK Daugava
5
12
Golubevs Arsēnijs
JFK Daugava
4
13
Kauliņš Ričards
SK Super Nova
4
14
Kaušelis Kristiāns
Valmiera FC/VSS
4
15
Strūve Renārs
FK Auda
4
16
Šaboha Artjoms
Valmiera FC/VSS
4
17
Haritonovs Markuss
Augšdaugavas NSS
3
18
Kragliks Ralfs
Valmiera FC/VSS
3
19
Linards Roberts
Augšdaugavas NSS
3
20
Maurs-Boks Ēriks
Valmiera FC/VSS
3
21
Āboliņš-Auzuleja Dāniels
FK Auda
2
22
Bērziņš Artūrs
Valmiera FC/VSS
2
23
Černovs Kristians
SK Super Nova
2
24
Gackis Ronalds
Valmiera FC/VSS
2
25
Krasts Rodžers
Valmiera FC/VSS
2
26
Kviesītis Jānis Mārtiņš
FK Auda
2
27
Paeglis Aleksis
SK Super Nova
2
28
Pavlovskis Artjoms
JFK Daugava
2
29
Stauro Rainers
FK Auda
2
30
Strods Dāniels
Rēzeknes novada BJSS/FK Saules Puikas
2
31
Terleckis Mihails
JFK Daugava
2
32
Timšāns Mairis
Augšdaugavas NSS
2
33
Bērziņš Endijs
Jēkabpils SS
1
34
Bogatenkovs Sergejs
JFK Daugava
1
35
Burovs Rodions
JFK Daugava
1
36
Ciunelis Deniss
Valmiera FC/VSS
1
37
Cīrulis Jegors
SK Super Nova
1
38
Černovs Maksims
SK Super Nova
1
39
Driksna Igors
Rēzeknes novada BJSS/FK Saules Puikas
1
40
Gasparovičs Maksims
Jēkabpils SS
1
41
Greidāns Gabriels
Rēzeknes novada BJSS/FK Saules Puikas
1
42
Gurčus Jonass
FK Auda
1
43
Ivanovskis Voicehs Ralfaels
SK Super Nova
1
44
Kalniņš Ernests
Valmiera FC/VSS
1
45
Krušāns Rinārs
Jēkabpils SS
1
46
Liseckis Alans
JFK Daugava
1
47
Mokejevs Daniils
JFK Daugava
1
48
Muļčenko Maksims
SK Super Nova
1
49
Nasonovs Jurijs
SK Super Nova
1
50
Orss-Orlovskis Marks
Augšdaugavas NSS
1
51
Ostrovskis Artemijs
JFK Daugava
1
52
Pavlovs Iļja
JFK Daugava
1
53
Pētersons Gustavs
SK Super Nova
1
54
Radivinskis Raivis
Augšdaugavas NSS
1
55
Rāms Renārs
Valmiera FC/VSS
1
56
Romanovs Nikita
Rēzeknes novada BJSS/FK Saules Puikas
1
57
Rusmanis Martins Edvards
Valmiera FC/VSS
1
58
Savickis Matīss
FK Auda
1
59
Skuja Mārcis
SK Super Nova
1
60
Stabulnieks Markuss Mārtiņš
Augšdaugavas NSS
1
61
Struks Daniils
JFK Daugava
1
62
Tamenieks Sandijs
FK Auda
1
63
Trofimovs Jegors
Jēkabpils SS
1
64
Veinbergs Valters
SK Super Nova
1
65
Višņevskis Artjoms
SK Super Nova
1
66
Vītiņš Emīls
FK Auda
1
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
10
2
0
68
16
+52
32
2
12
8
1
3
49
15
+34
25
3
12
7
1
4
34
14
+20
22
5
12
3
4
5
17
26
-9
13
6
12
3
1
8
27
46
-19
10
7
12
0
1
11
4
63
-59
1

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU