Latvian Football Strategy 2017-2024

U15 Meistarības grupas čempionāts

2021

  • klubi8
  • spēlētāji22
  • spēles56

Izvēlies līgu:

  • Nākamās spēles
  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
Trešdiena, 22.09.2021.Protokols
11
kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS--Liepājas RSS/FK Nīca 
11
kārta
Olaines pilsētas stadions
17:00
AFA Olaine--Vidzemes FC 
Ceturtdiena, 23.09.2021.Protokols
11
kārta
SB Ķeizarmežs
14:00
Riga FC Academy--Ogres NSC-
Piektdiena, 24.09.2021.Protokols
11
kārta
Stadions ''Velnciems''
16:00
Liepājas FS--Rēzekne-
Svētdiena, 26.09.2021.Protokols
12
kārta
Cēsu pilsētas stadions
15:30
Vidzemes FC--FK Tukums 2000/TSS-
1. kārtaProtokols
01
jūl
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzekne21Liepājas RSS/FK Nīca 
06
jūl
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
Vidzemes FC42Ogres NSC 
06
jūl
Olaines pilsētas stadions
18:00
AFA Olaine40FK Tukums 2000/TSS 
11
jūl
Stadions ''Velnciems''
16:00
Liepājas FS12Riga FC Academy 
2. kārtaProtokols
09
jūl
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:00
Vidzemes FC42Rēzekne 
14
jūl
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
14:00
Ogres NSC12FK Tukums 2000/TSS 
16
jūl
Rudes stadions
17:00
Liepājas RSS/FK Nīca13Liepājas FS 
17
jūl
SB Ķeizarmežs
14:00
Riga FC Academy72AFA Olaine 
3. kārtaProtokols
21
jūl
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzekne51Ogres NSC 
21
jūl
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
16:00
FK Tukums 2000/TSS10Riga FC Academy 
23
jūl
Stadions ''Velnciems''
16:00
Liepājas FS81Vidzemes FC 
25
jūl
Olaines pilsētas stadions
12:30
AFA Olaine41Liepājas RSS/FK Nīca 
4. kārtaProtokols
28
jūl
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
14:00
Ogres NSC13Riga FC Academy 
28
jūl
Grobiņas pilsētas stadions
14:00
Liepājas RSS/FK Nīca01FK Tukums 2000/TSS 
28
jūl
Cēsu pilsētas stadions
17:00
Vidzemes FC05AFA Olaine 
30
jūl
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzekne04Liepājas FS 
5. kārtaProtokols
01
aug
SB Ķeizarmežs
15:00
Riga FC Academy150Liepājas RSS/FK Nīca 
02
aug
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS50Vidzemes FC 
04
aug
Olaines pilsētas stadions
17:00
AFA Olaine53Rēzekne 
05
aug
Stadions ''Velnciems''
16:00
Liepājas FS21Ogres NSC 
6. kārtaProtokols
08
aug
SB Ķeizarmežs
14:00
Riga FC Academy110Vidzemes FC 
12
aug
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
15:00
Rēzekne24FK Tukums 2000/TSS 
12
aug
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
15:00
Ogres NSC70Liepājas RSS/FK Nīca 
14
aug
Stadions ''Velnciems''
16:00
Liepājas FS63AFA Olaine 
7. kārtaProtokols
18
aug
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS23Liepājas FS 
18
aug
Olaines pilsētas stadions
18:00
AFA Olaine45Ogres NSC 
19
aug
Rudes stadions
15:00
Liepājas RSS/FK Nīca01Vidzemes FC 
20
aug
SB Ķeizarmežs
14:00
Riga FC Academy110Rēzekne 
8. kārtaProtokols
24
aug
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
17:30
Ogres NSC70Vidzemes FC 
27
aug
Rudes stadions
16:00
Liepājas RSS/FK Nīca03Rēzekne 
27
aug
SB Ķeizarmežs
16:00
Riga FC Academy30Liepājas FS 
31
okt
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
12:00
FK Tukums 2000/TSS--AFA Olaine-
9. kārtaProtokols
01
sep
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
16:00
FK Tukums 2000/TSS33Ogres NSC 
03
sep
Stadions ''Velnciems''
18:00
Liepājas FS11Liepājas RSS/FK Nīca 
04
sep
Olaines pilsētas stadions
14:00
AFA Olaine25Riga FC Academy 
07
sep
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzekne42Vidzemes FC 
10. kārtaProtokols
Cēsu pilsētas stadions
Vidzemes FC--Liepājas FS-
09
sep
Grobiņas pilsētas stadions
18:00
Liepājas RSS/FK Nīca21AFA Olaine 
11
sep
SB Ķeizarmežs
14:00
Riga FC Academy101FK Tukums 2000/TSS 
15
sep
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
16:00
Ogres NSC62Rēzekne 
11. kārtaProtokols
22
sep
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS--Liepājas RSS/FK Nīca 
22
sep
Olaines pilsētas stadions
17:00
AFA Olaine--Vidzemes FC 
23
sep
SB Ķeizarmežs
14:00
Riga FC Academy--Ogres NSC-
24
sep
Stadions ''Velnciems''
16:00
Liepājas FS--Rēzekne-
12. kārtaProtokols
26
sep
Cēsu pilsētas stadions
15:30
Vidzemes FC--FK Tukums 2000/TSS-
30
sep
Rudes stadions
16:00
Liepājas RSS/FK Nīca--Riga FC Academy-
01
okt
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
16:00
Ogres NSC--Liepājas FS-
02
okt
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzekne--AFA Olaine-
13. kārtaProtokols
07
okt
Grobiņas pilsētas stadions
16:00
Liepājas RSS/FK Nīca--Ogres NSC-
07
okt
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
Vidzemes FC--Riga FC Academy-
09
okt
Olaines pilsētas stadions
14:00
AFA Olaine--Liepājas FS-
09
okt
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
16:00
FK Tukums 2000/TSS--Rēzekne-
14. kārtaProtokols
14
okt
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzekne--Riga FC Academy-
14
okt
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:00
Vidzemes FC--Liepājas RSS/FK Nīca-
14
okt
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
16:00
Ogres NSC--AFA Olaine-
15
okt
Stadions ''Velnciems''
14:00
Liepājas FS--FK Tukums 2000/TSS-
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Baghdasaryan AramRiga FC18
2 Pačepko MarksAFA Olaine15
3 Afanasjevs RomānsOgres NSC11
4 Žukovs DainisRēzeknes FA10
5 Deviņš Kristaps ValtersLiepājas FS9
6 Mihailovs VladimirsRiga FC9
7 Dimants RičardsOgres NSC8
8 Kudrjavcevs SergejsRiga FC7
9 Bodrovs MartinsRiga FC6
10 Mickēvičs TomašsRiga FC6
11 Joksts HelvijsFK Tukums 2000/TSS5
12 Nelsons AnrijsOgres NSC5
13 Galajevs IvansRiga FC5
14 Kašica DaniilsAFA Olaine4
15 Černovs VernersFK Tukums 2000/TSS4
16 Lorencs RalfsFK Tukums 2000/TSS4
17 Roga EmīlsLiepājas FS4
18 Sokolovs AndrejsRēzeknes FA4
19 Švecovs DanielsRēzeknes FA4
20 Ekerts Rojs RobertsVidzemes futbola centrs4
21 Engelants KristersAFA Olaine3
22 Stepens RaulsLiepājas FS3
23 Laizāns TomsLiepājas RSS3
24 Vītoliņš MatīssOgres NSC3
25 Fedosejevs ŅikitaRiga FC3
26 Kensmins NikitaRiga FC3
27 Poļuhovičs AndrejsRiga FC3
28 Masjura MaksimsAFA Olaine2
29 Purmalis RobertsAFA Olaine2
30 Stasjonoks NikitaAFA Olaine2
31 Dobrājs MikusFK Tukums 2000/TSS2
32 Orlovs ArtjomsFK Tukums 2000/TSS2
33 Zahars AleksandrsFK Tukums 2000/TSS2
34 Borisovs Rauls RodrigoLiepājas FS2
35 Grabovskis RalfsLiepājas FS2
36 Ļutkus ArtūrsLiepājas FS2
37 Pomerancis IntarsLiepājas FS2
38 Valners PatriksOgres NSC2
39 Poskrjobiševs JegorsRēzeknes FA2
40 Semjonovs IngusRēzeknes FA2
41 Kudrjašovs RobertsRiga FC2
42 Strautmanis MarksRiga FC2
43 Audicks Martins KristofersVidzemes futbola centrs2
44 Laķis RūdolfsVidzemes futbola centrs2
45 Sakalausks Rauls KristersVidzemes futbola centrs2
46 Voshodovs JevgenijsAFA Olaine1
47 Azarovs TimursLiepājas FS1
48 Hūns TomsLiepājas FS1
49 Palapis RobertsLiepājas FS1
50 Zommers Adrians LeoLiepājas FS1
51 Apinis KristersLiepājas RSS1
52 Egle EduardsLiepājas RSS1
53 Mūrēns ValtersLiepājas RSS1
54 Drone KārlisOgres NSC1
55 Kauliņš Emīls TomsOgres NSC1
56 Piekus PatriksOgres NSC1
57 Vitkus PatriksOgres NSC1
58 Jemeļjanovs ErvīnsRēzeknes FA1
59 Kadikovs BorissRiga FC1
60 Sola RinaldsRiga FC1
61 Erdmanis KristapsVidzemes futbola centrs1
62 Stupelis OskarsVidzemes futbola centrs1

Meistarības grupa U-15 2021

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC Academy10901678+5927
2Liepājas FS96122814+1419
3FK Tukums 2000/TSS95131923-416
4Ogres NSC104153425+913
5AFA Olaine94053029+112
6Rēzekne104062338-1512
7Vidzemes FC93061244-329
8Liepājas RSS/FK Nīca10118638-324

Meistarības grupa U-15 2021

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC Academy10901678+5927
2Liepājas FS96122814+1419
3FK Tukums 2000/TSS95131923-416
4Ogres NSC104153425+913
5AFA Olaine94053029+112
6Rēzekne104062338-1512
7Vidzemes FC93061244-329
8Liepājas RSS/FK Nīca10118638-324

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU