Latvian Football Strategy 2017-2024

U13 Elites grupas 1.-6. vieta

2019

  • klubi6
  • spēles18

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
21
sep
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
13:00
FS Metta11SK Super Nova 
02
okt
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS14BFC Daugavpils 
30
okt
Piņķu stadions
18:00
Babītes SK03JDFS Alberts 
2. kārtaProtokols
29
sep
Rīgas 49. vidusskolas stadions
10:00
JDFS Alberts63FK Tukums 2000/TSS 
09
okt
Piņķu stadions
18:00
Babītes SK23SK Super Nova 
13
okt
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00
FS Metta20BFC Daugavpils 
3. kārtaProtokols
18
sep
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
18:00
FK Tukums 2000/TSS11SK Super Nova 
21
sep
Stadions "Celtnieks"
15:00
BFC Daugavpils62Babītes SK 
16
okt
Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:45
JDFS Alberts02FS Metta 
4. kārtaProtokols
05
okt
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
10:30
SK Super Nova13FS Metta 
12
okt
Rīgas 49. vidusskolas stadions
13:30
JDFS Alberts21Babītes SK 
17
okt
Stadions "Celtnieks"
15:00
BFC Daugavpils51FK Tukums 2000/TSS 
5. kārtaProtokols
25
sep
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
18:00
FK Tukums 2000/TSS14JDFS Alberts 
27
sep
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils11FS Metta 
03
nov
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
11:30
SK Super Nova15Babītes SK 
6. kārtaProtokols
23
okt
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:30
FS Metta60JDFS Alberts 
24
okt
Piņķu stadions
15:00
Babītes SK20BFC Daugavpils 
26
okt
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
11:15
SK Super Nova21FK Tukums 2000/TSS 
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Kokins Olivers OttoBFC Daugavpils7
2 Kukulis RobertsSK Super Nova6
3 Kellers OliversBabītes SK5
4 Siliņš ReinarsJDFS Alberts4
5 Sola RinaldsBFC Daugavpils3
6 Mihejevs DilansFS Metta3
7 Ancāns RihardsJDFS Alberts3
8 Baumanis KristofersBabītes SK2
9 Oļeiņiks MaksimsBabītes SK2
10 Poldseps ReinisBabītes SK2
11 Piņaskins ErvīnsBFC Daugavpils2
12 Černovs VernersFK Tukums 2000/TSS2
13 Joksts HelvijsFK Tukums 2000/TSS2
14 Orlovs ArtjomsFK Tukums 2000/TSS2
15 Baumanis RenēFS Metta2
16 Hibšmanis Viestards GustavsFS Metta2
17 Kļavinskis RūdolfsFS Metta2
18 Krūmiņš GustavsJDFS Alberts2
19 Veinbergs ValtersSK Super Nova2
20 Kāknēns MarkussBabītes SK1
21 Avdejevs DenissBFC Daugavpils1
22 Čemodanovs KonstantīnsBFC Daugavpils1
23 Kudrjašovs RobertsBFC Daugavpils1
24 Vinokurovs ArtjomsBFC Daugavpils1
25 Kmetjuks Anrijs TomassFK Tukums 2000/TSS1
26 Kokins ViestursFK Tukums 2000/TSS1
27 Jesse HugoFS Metta1
28 Mosāns KristapsFS Metta1
29 Pakulis RalfsFS Metta1
30 Siliņš MatīssFS Metta1
31 Rubulis RobertsJDFS Alberts1
32 Špade HelmutsJDFS Alberts1
33 Vilnis RalfsJDFS Alberts1
34 Černovs KristiansSK Super Nova1

Elites grupa U-13 2019 1.-6.vieta

KomandaSUNZGVZVVAP
1FS Metta10730277+2024
2BFC Daugavpils106223415+1920
3JDFS Alberts105052123-215
4Babītes SK104062221+112
5SK Super Nova103341527-1212
6FK Tukums 2000/TSS100281036-262

Elites grupa U-13 2019 1.-6.vieta

KomandaSUNZGVZVVAP
1FS Metta10730277+2024
2BFC Daugavpils106223415+1920
3JDFS Alberts105052123-215
4Babītes SK104062221+112
5SK Super Nova103341527-1212
6FK Tukums 2000/TSS100281036-262

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU