Latvian Football Strategy 2017-2024

U15 Elites grupa

2019

  • klubi8
  • spēlētāji45
  • spēles56

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
30
mar
Stadions "Daugava", rezerves laukums
12:00
Liepājas FS50FK Dinamo Rīga 
31
mar
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
17:00
FS Metta21FK Spartaks/JFC Skonto 
07
apr
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
12:00
Rīgas Futbola skola40FS Jelgava 
07
apr
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils00FA Ventspils 
2. kārtaProtokols
10
apr
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
15:30
FK Dinamo Rīga22FS Jelgava 
13
apr
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
14:00
FA Ventspils13Rīgas Futbola skola 
13
apr
SB Ķeizarmežs
14:00
FK Spartaks/JFC Skonto20BFC Daugavpils 
13
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
16:00
Liepājas FS04FS Metta 
3. kārtaProtokols
20
apr
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00
FS Metta30FK Dinamo Rīga 
20
apr
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00
FS Jelgava00FA Ventspils 
20
apr
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
16:00
Rīgas Futbola skola12FK Spartaks/JFC Skonto 
27
apr
Stadions "Celtnieks"
15:00
BFC Daugavpils01Liepājas FS 
4. kārtaProtokols
17
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:30
Liepājas FS00Rīgas Futbola skola 
24
apr
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:30
FS Metta11BFC Daugavpils 
24
apr
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
15:30
FK Dinamo Rīga20FA Ventspils 
27
apr
SB Ķeizarmežs
14:00
FK Spartaks/JFC Skonto23FS Jelgava 
5. kārtaProtokols
01
mai
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils20FK Dinamo Rīga 
06
mai
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00
FS Jelgava12Liepājas FS 
11
mai
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
14:00
FA Ventspils11FK Spartaks/JFC Skonto 
12
mai
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
12:00
Rīgas Futbola skola11FS Metta 
6. kārtaProtokols
18
mai
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
13:00
FK Dinamo Rīga23FK Spartaks/JFC Skonto 
18
mai
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils11Rīgas Futbola skola 
19
mai
Stadions ''Velnciems''
14:00
Liepājas FS20FA Ventspils 
19
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
16:00
FS Metta00FS Jelgava 
7. kārtaProtokols
25
mai
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
11:00
Rīgas Futbola skola22FK Dinamo Rīga 
25
mai
SB Ķeizarmežs
14:00
FK Spartaks/JFC Skonto10Liepājas FS 
25
mai
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
16:00
FA Ventspils07FS Metta 
26
mai
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00
FS Jelgava04BFC Daugavpils 
8. kārtaProtokols
29
mai
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
15:30
FK Dinamo Rīga04Liepājas FS 
01
jūn
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
10:30
FS Jelgava12Rīgas Futbola skola 
01
jūn
SB Ķeizarmežs
14:00
FK Spartaks/JFC Skonto13FS Metta 
27
aug
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
14:00
FA Ventspils20BFC Daugavpils 
9. kārtaProtokols
09
jūn
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
12:00
FS Jelgava14FK Dinamo Rīga 
15
jūn
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00
FS Metta11Liepājas FS 
16
jūn
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola41FA Ventspils 
16
jūn
Stadions "Celtnieks"
18:00
BFC Daugavpils01FK Spartaks/JFC Skonto 
10. kārtaProtokols
09
jūn
Stadions ''Velnciems''
15:00
Liepājas FS11BFC Daugavpils 
19
jūn
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
14:00
FA Ventspils42FS Jelgava 
14
jūl
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:00
FK Dinamo Rīga08FS Metta 
31
aug
SB Ķeizarmežs
14:00
FK Spartaks/JFC Skonto31Rīgas Futbola skola 
11. kārtaProtokols
19
jūn
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
16:00
Rīgas Futbola skola01Liepājas FS 
22
jūn
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
11:30
FS Jelgava07FK Spartaks/JFC Skonto 
26
jūn
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
15:00
FA Ventspils41FK Dinamo Rīga 
29
jūn
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils11FS Metta 
12. kārtaProtokols
10
jūn
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00
FS Metta43Rīgas Futbola skola 
13
jūl
SB Ķeizarmežs
14:00
FK Spartaks/JFC Skonto11FA Ventspils 
20
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00
FK Dinamo Rīga13BFC Daugavpils 
28
aug
Stadions ''Velnciems''
16:00
Liepājas FS21FS Jelgava 
13. kārtaProtokols
24
jūl
SB Ķeizarmežs
14:00
FK Spartaks/JFC Skonto40FK Dinamo Rīga 
03
aug
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
12:00
FS Jelgava02FS Metta 
03
aug
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola10BFC Daugavpils 
03
aug
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
18:00
FA Ventspils11Liepājas FS 
14. kārtaProtokols
14
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
15:30
FK Dinamo Rīga07Rīgas Futbola skola 
17
aug
Stadions "Celtnieks"
12:00
BFC Daugavpils52FS Jelgava 
20
aug
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:00
FS Metta11FA Ventspils 
24
aug
Stadions ''Velnciems''
14:00
Liepājas FS11FK Spartaks/JFC Skonto 
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Šits DarioFS Metta15
2 Melnis BrunoFS Metta12
3 Pašņevs ŅikitaRFS9
4 Patika GļebsFK Spartaks8
5 Lizunovs ValerijsBFC Daugavpils7
6 Vissarionovs ArtjomsFK Spartaks5
7 Volkovs KristersLiepājas FS5
8 Sejāns ArtūrsRFS5
9 Patrikejevs IvansFK Dinamo Rīga4
10 Buklagins DanielsFK Jelgava4
11 Burkāns RalfsFK Jelgava4
12 Fokins DanilaFK Spartaks4
13 Nosegbe Suško DanielsFK Spartaks4
14 Viļumovs KlāvsFK Ventspils OC4
15 Aizpurietis EmīlsFS Metta4
16 Sliede NiksLiepājas FS4
17 Vīksna AivarsRFS4
18 Ostapko GļebsFK Dinamo Rīga3
19 Saprikovs DenissFK Dinamo Rīga3
20 Gorjačko DmitrijsFK Spartaks3
21 Kančs KristapsFK Ventspils OC3
22 Markovs KirilsFK Ventspils OC3
23 Mičulis EdgarsFS Metta3
24 Alpēns Markuss MaksimussLiepājas FS3
25 Raizers DmitrijsRFS3
26 Haritonovs MarkussBFC Daugavpils2
27 Mihaļcovs GļebsBFC Daugavpils2
28 Rudzītis TomassBFC Daugavpils2
29 Putrāns DaniilsFK Dinamo Rīga2
30 Kondrašovs RaivisFK Jelgava2
31 Muradjans ArmansFK Spartaks2
32 Gandzs Lūkass KristofersFK Ventspils OC2
33 Šteins AndrisFK Ventspils OC2
34 Jamonts KristofersFS Metta2
35 Bernāts Rihards AnrijsLiepājas FS2
36 Ķēde Ķēdža MarkussLiepājas FS2
37 Cīrulis Matīss RičardsRFS2
38 Žaleiko GļebsRFS2
39 Aizups RinaldsBFC Daugavpils1
40 Baško RalfsBFC Daugavpils1
41 Ešenvalds EdgarsBFC Daugavpils1
42 Kokins Olivers OttoBFC Daugavpils1
43 Silibitkin AlekseyBFC Daugavpils1
44 Lešenkovs NikitaFK Dinamo Rīga1
45 Tatevosjans ZakarsFK Dinamo Rīga1
46 Bulajevs RenatsFK Jelgava1
47 Janovskis ArtūrsFK Jelgava1
48 Liepnieks AndrisFK Jelgava1
49 Boroduška ĒriksFK Spartaks1
50 Trošins JaroslavsFK Spartaks1
51 Upmalis RobertsFK Spartaks1
52 Vostrikovs AndrejsFK Spartaks1
53 Jurevičs AndrejsFK Ventspils OC1
54 Semeško MaksimsFK Ventspils OC1
55 Meroža NoaFS Metta1
56 Zariņš GustavsFS Metta1
57 Blumbergs MārtiņšLiepājas FS1
58 Kragliks RalfsLiepājas FS1
59 Meļķis RūdolfsLiepājas FS1
60 Nagornijs SergejsLiepājas FS1
61 Vilnītis JānisLiepājas FS1
62 Godiņš KristiansRFS1
63 Morozs IļjaRFS1
64 Trefilovs VadimsRFS1
65 Žabins LeonardsRFS1

Elites grupa U-15 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1FS Metta148603810+2830
2FK Spartaks/JFC Skonto148333015+1527
3Liepājas FS147522111+1026
4Rīgas Futbola skola146443017+1322
5BFC Daugavpils144551814+417
6FA Ventspils143651625-915
7FK Dinamo Rīga1422101448-348
8FS Jelgava1413101340-276

Elites grupa U-15 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1FS Metta148603810+2830
2FK Spartaks/JFC Skonto148333015+1527
3Liepājas FS147522111+1026
4Rīgas Futbola skola146443017+1322
5BFC Daugavpils144551814+417
6FA Ventspils143651625-915
7FK Dinamo Rīga1422101448-348
8FS Jelgava1413101340-276

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU