U18 Elites grupa

2024

  • 11klubi
  • 110spēles

Izvēlies līgu:

  • Nākamās spēles
  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
Trešdiena, 29.05.2024.

12:00

7
kārta
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
-

14:00

7
kārta
-

15:00

7
kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-

15:00

7
kārta
-
Sestdiena, 01.06.2024.

18:00

7
kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-
1. kārta

trešdiena

17
apr
12:00
2024
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

trešdiena

17
apr
13:00
2024
LNK Sporta Parks (mākslīgais)

trešdiena

17
apr
14:00
2024
Stadions "Daugava", rezerves laukums

trešdiena

17
apr
14:00
2024
Valmieras Olimpiskais centrs

ceturtdiena

18
apr
14:00
2024
2. kārta

otrdiena

23
apr
14:00
2024
Stadions "Celtnieks"

otrdiena

23
apr
16:00
2024
Valmieras Olimpiskais centrs

trešdiena

24
apr
14:00
2024
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

trešdiena

24
apr
15:00
2024
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

trešdiena

24
apr
16:00
2024
Stadions "Daugava", rezerves laukums
3. kārta

pirmdiena

29
apr
18:00
2024
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

1
mai
15:00
2024
Stadions "Daugava", rezerves laukums

trešdiena

1
mai
15:00
2024

trešdiena

1
mai
15:00
2024
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

ceturtdiena

2
mai
14:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
4. kārta

trešdiena

8
mai
14:00
2024
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

8
mai
14:00
2024

trešdiena

8
mai
14:00
2024
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

trešdiena

8
mai
15:00
2024
Rīgas 75. vidusskolas stadions

trešdiena

17
jūl
14:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-
5. kārta

otrdiena

14
mai
16:00
2024
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums

trešdiena

15
mai
14:00
2024

trešdiena

15
mai
17:00
2024
LNK Sporta Parks (mākslīgais)

trešdiena

15
mai
17:00
2024
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

ceturtdiena

16
mai
15:00
2024
6. kārta

trešdiena

22
mai
11:00
2024
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

trešdiena

22
mai
14:30
2024
Valmieras Olimpiskais centrs

trešdiena

22
mai
15:00
2024
LNK Sporta Parks (mākslīgais)

trešdiena

22
mai
15:00
2024
Rīgas 75. vidusskolas stadions

trešdiena

22
mai
17:00
2024
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
7. kārta

trešdiena

29
mai
12:00
2024
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
-

trešdiena

29
mai
14:00
2024
-

trešdiena

29
mai
15:00
2024
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-

trešdiena

29
mai
15:00
2024
-

sestdiena

1
jūn
18:00
2024
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-
8. kārta

pirmdiena

17
jūn
17:00
2024
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-

trešdiena

19
jūn
14:00
2024
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-

trešdiena

19
jūn
15:00
2024
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-

ceturtdiena

20
jūn
14:00
2024
Valmieras Olimpiskais centrs
-

ceturtdiena

20
jūn
14:00
2024
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
-
9. kārta

trešdiena

10
apr
14:00
2024

otrdiena

25
jūn
13:30
2024
Valmieras Olimpiskais centrs
-

ceturtdiena

27
jūn
13:00
2024
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
-

piektdiena

28
jūn
14:00
2024
Stadions "Celtnieks"
-

trešdiena

24
jūl
16:00
2024
-
10. kārta

trešdiena

31
jūl
14:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

trešdiena

31
jūl
14:00
2024
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-

trešdiena

31
jūl
14:30
2024
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
-

trešdiena

31
jūl
15:00
2024
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-

trešdiena

31
jūl
17:00
2024
Stadions "Olimpija", Liepāja
-
11. kārta

trešdiena

24
jūl
14:00
2024
Valmieras Olimpiskais centrs
-

trešdiena

7
aug
12:00
2024
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
-

trešdiena

7
aug
15:00
2024
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-

trešdiena

7
aug
15:00
2024
-

trešdiena

7
aug
17:00
2024
Stadions "Olimpija", Liepāja
-
12. kārta

pirmdiena

12
aug
15:00
2024
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
-

trešdiena

14
aug
14:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

trešdiena

14
aug
14:00
2024
-

trešdiena

14
aug
14:00
2024
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-

trešdiena

14
aug
15:00
2024
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-
13. kārta

otrdiena

20
aug
14:00
2024
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
-

trešdiena

21
aug
14:00
2024
-

trešdiena

21
aug
14:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

trešdiena

21
aug
15:00
2024
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-

trešdiena

21
aug
16:00
2024
-
14. kārta

svētdiena

25
aug
13:00
2024
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-

otrdiena

27
aug
14:00
2024
-

trešdiena

28
aug
14:00
2024
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
-

trešdiena

28
aug
15:00
2024
Valmieras Olimpiskais centrs
-

trešdiena

28
aug
15:00
2024
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-
15. kārta

otrdiena

17
sep
15:00
2024
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
-

trešdiena

18
sep
14:00
2024
Valmieras Olimpiskais centrs
-

trešdiena

18
sep
15:00
2024
-

trešdiena

18
sep
15:00
2024
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-

trešdiena

18
sep
16:00
2024
Stadions "Olimpija", Liepāja
-
16. kārta

trešdiena

25
sep
14:00
2024
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-

trešdiena

25
sep
14:00
2024
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
-

trešdiena

25
sep
14:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

trešdiena

25
sep
15:00
2024
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-

trešdiena

25
sep
16:00
2024
Valmieras Olimpiskais centrs
-
17. kārta

otrdiena

1
okt
14:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

trešdiena

2
okt
14:00
2024
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
-

trešdiena

2
okt
14:00
2024
-

trešdiena

2
okt
14:00
2024
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-

trešdiena

2
okt
15:00
2024
-
18. kārta

trešdiena

9
okt
12:00
2024
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
-

trešdiena

9
okt
14:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

trešdiena

9
okt
14:00
2024
Stadions "Celtnieks"
-

trešdiena

9
okt
15:00
2024
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-

ceturtdiena

10
okt
16:00
2024
Valmieras Olimpiskais centrs
-
19. kārta

pirmdiena

14
okt
15:00
2024
-

trešdiena

16
okt
13:30
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

trešdiena

16
okt
14:00
2024
Stadions "Celtnieks"
-

trešdiena

16
okt
14:00
2024
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-

trešdiena

16
okt
15:00
2024
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
-
20. kārta

trešdiena

23
okt
13:30
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

trešdiena

23
okt
14:00
2024
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
-

trešdiena

23
okt
14:00
2024
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-

trešdiena

23
okt
14:00
2024
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-

trešdiena

23
okt
15:00
2024
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-
21. kārta

trešdiena

30
okt
14:00
2024
-

trešdiena

30
okt
15:00
2024
-

trešdiena

30
okt
15:00
2024
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
-

trešdiena

30
okt
15:00
2024
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-

trešdiena

30
okt
16:00
2024
Stadions "Celtnieks"
-
22. kārta

trešdiena

6
nov
14:00
2024
Stadions "Celtnieks"
-

trešdiena

6
nov
14:00
2024
-

trešdiena

6
nov
14:00
2024
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-

trešdiena

6
nov
15:00
2024
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
-

trešdiena

6
nov
15:00
2024
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-
1
Daniels Radzenieks
SK Super Nova
12
2
Kristers Zuševics
FS Jelgava
6
3
Deniss Avdejevs
Daugavpils
5
4
Artem Harzha
Daugavpils
4
5
Artjoms Juhņevičs
RFS Academy
3
6
Danila Lisenkovs
Skanstes SK
3
7
Maksims Kopilovs
Daugavpils
3
8
Martins Raihs
Liepājas FS
3
9
Adriāns Muižnieks
FS Jelgava
2
10
Alberts Grāpis
JDFS Alberts
2
11
Artūrs Janovskis
FS Jelgava
2
12
Dāvis Mūrnieks
FS Jelgava
2
13
Gatis Belickis
Skanstes SK
2
14
Ivans Galajevs
Riga FC Academy
2
15
Jegors Kiuškins
RFS Academy
2
16
Kristaps Valters Deviņš
Liepājas FS
2
17
Markuss Eduards Blaubergs
Valmiera FC/VSS
2
18
Nazar Prudchenko
Daugavpils
2
19
Patriks Putniņš
JDFS Alberts
2
20
Rafaels Lūsis
RFS Academy
2
21
Roberts Adītājs
JDFS Alberts
2
22
Aleksandrs Molotkovs
Daugavpils
1
23
Aleksandrs Zahars
Riga FC Academy
1
24
Aleksejs Valpēters
Daugavpils
1
25
Alekss Petrovskis
FK Tukums 2000/TSS
1
26
Alens Grikovs
SK Super Nova
1
27
Anatolii Datsenko
Riga FC Academy
1
28
Ādams Dreimanis
FS Jelgava
1
29
Bruno Vanags
FS Jelgava
1
30
Dāvis Cālbergs
FS Jelgava
1
31
Dmitrijs Grigorjevs
RFS Academy
1
32
Dominiks Romenskis
Skanstes SK
1
33
Edgars Lange
Skanstes SK
1
34
Efraims Valutadatils
RFS Academy
1
35
Emīls Roga
Liepājas FS
1
36
Gabriels Grava
Skanstes SK
1
37
Genrihs Truskovskis
Daugavpils
1
38
Gundars Smilškalns
Skanstes SK
1
39
Haralds Silagailis
SK Super Nova
1
40
Helvijs Joksts
FK Tukums 2000/TSS
1
41
Hugo Kincs
JDFS Alberts
1
42
Kaspars Strautiņš
Riga FC Academy
1
43
Klāvs Jēkabsons
Skanstes SK
1
44
Kristians Sergejs Černovs
SK Super Nova
1
45
Mariss Kurins
FK Tukums 2000/TSS
1
46
Marks Dambis
Liepājas FS
1
47
Markus Prohorenkovs
FK Tukums 2000/TSS
1
48
Markuss Ivanovs
FS Jelgava
1
49
Markuss Spāde
JDFS Alberts
1
50
Matīss Spunde
RFS Academy
1
51
Mārtiņš Zemvalds
JDFS Alberts
1
52
Ņikita Afanasjevs
Rīgas Futbola skola
1
53
Oleksandr Laptiev
Riga FC Academy
1
54
Oskars Stupelis
Valmiera FC/VSS
1
55
Pēteris Palameiks
Skanstes SK
1
56
Rainers Pētersons
Skanstes SK
1
57
Rainers Rončs
Skanstes SK
1
58
Rainers Tomass Urujevs
Daugavpils
1
59
Ralfs Baško
Daugavpils
1
60
Ratmirs Trifonovs
Riga FC Academy
1
61
Rinalds Ašmanis
Rīgas Futbola skola
1
62
Rinalds Sola
Riga FC Academy
1
63
Rojs Bušs
Valmiera FC/VSS
1
64
Rolands Daukšts
Daugavpils
1
65
Rūdolfs Kļavinskis
Skanstes SK
1
66
Rūdolfs Laķis
FS Jelgava
1
67
Sergejs Motiļs
RFS Academy
1
68
Viestards Gustavs Hibšmanis
Skanstes SK
1
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
6
5
1
0
15
2
+13
16
2
5
5
0
0
18
4
+14
15
3
5
4
1
0
21
5
+16
13
4
6
3
1
2
11
10
+1
10
5
4
3
0
1
8
3
+5
9
6
7
2
0
5
9
16
-7
6
7
6
2
0
4
5
14
-9
6
8
5
1
1
3
15
12
+3
4
9
5
1
1
3
8
15
-7
4

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes