Latvian Football Strategy 2017-2024

U13 Elites Austrumu 2. grupa

2021

  • klubi5
  • spēles20

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
05
jūl
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzekne20FK Auda 
05
jūl
Balvu pilsētas stadions
17:00
Balvu Sporta centrs23Riga FC Academy 
2. kārtaProtokols
08
jūl
Audas stadions
13:00
FK Auda10Balvu Sporta centrs 
09
jūl
Stadions "Celtnieks"
11:00
BFC Daugavpils30Rēzekne 
3. kārtaProtokols
16
jūl
SB Ķeizarmežs
11:00
Riga FC Academy41FK Auda 
20
jūl
Balvu pilsētas stadions
14:00
Balvu Sporta centrs08BFC Daugavpils 
4. kārtaProtokols
23
jūl
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
11:00
Rēzekne60Balvu Sporta centrs 
31
jūl
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils50Riga FC Academy 
5. kārtaProtokols
21
aug
SB Ķeizarmežs
12:00
Riga FC Academy41Rēzekne 
08
sep
Audas stadions
15:00
FK Auda01BFC Daugavpils 
6. kārtaProtokols
05
aug
SB Ķeizarmežs
18:00
Riga FC Academy40Balvu Sporta centrs 
09
aug
Audas stadions
14:00
FK Auda25Rēzekne 
7. kārtaProtokols
11
aug
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
11:00
Rēzekne03BFC Daugavpils 
13
aug
Balvu pilsētas stadions
13:00
Balvu Sporta centrs11FK Auda 
8. kārtaProtokols
17
aug
Audas stadions
12:00
FK Auda12Riga FC Academy 
20
aug
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils111Balvu Sporta centrs 
9. kārtaProtokols
27
aug
SB Ķeizarmežs
14:00
Riga FC Academy12BFC Daugavpils 
29
aug
Balvu pilsētas stadions
11:00
Balvu Sporta centrs02Rēzekne 
10. kārtaProtokols
04
aug
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils50FK Auda 
07
sep
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
13:00
Rēzekne01Riga FC Academy 
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Bērziņš MaksimsBFC Daugavpils8
2 Skorovs PatriksRiga FC7
3 Rolands DaukštsBFC Daugavpils6
4 Mičulis DairisRēzeknes FA5
5 Aleksejevs MaksimsBFC Daugavpils4
6 Lietaunieks AdriansBFC Daugavpils4
7 Saveļjevs AlimsBFC Daugavpils4
8 Nazarovs DenissRēzeknes FA4
9 Kirills ŅesterovsBFC Daugavpils3
10 Davidovs AlansRiga FC3
11 Djatkovičs MarkussBFC Daugavpils2
12 Mimnonovs NikolassBFC Daugavpils2
13 Rudgalvis DanielsBFC Daugavpils2
14 Vekša ArtjomsRēzeknes FA2
15 Seļivanovs JegorsRiga FC2
16 Uļjanovs ArtemijsRiga FC2
17 Baikovs RinoldsBalvu sporta skola1
18 Ločmelis KristofersBalvu sporta skola1
19 Sorokins NaurisBalvu sporta skola1
20 Zvejnieks TomsBalvu sporta skola1
21 Kirills BondarevsBFC Daugavpils1
22 Litvinovičs AlekssBFC Daugavpils1
23 Sjadro DainisBFC Daugavpils1
24 Fricsons RainersFK Auda1
25 Osītis KristersFK Auda1
26 Popmans ArtjomsFK Auda1
27 Rubīns RalfsFK Auda1
28 Velzets AnrijsFK Auda1
29 Velzets HenrijsFK Auda1
30 Aborkins RuslansRēzeknes FA1
31 Kedrins ArtjomsRēzeknes FA1
32 Mihailovs NikitaRēzeknes FA1
33 Rasouls Oskars RomaRēzeknes FA1
34 Žurņa ŅikitaRēzeknes FA1
35 Lanskis LukaRiga FC1
36 Novikovs PjotrsRiga FC1
37 Pivuļskis ArtūrsRiga FC1
38 Sirotkins Aleksandrs SebastiansRiga FC1
39 Stankevičs MartinsRiga FC1

Elites Austrumu 2. grupa U-13 2021

KomandaSUNZGVZVVAP
1BFC Daugavpils8800382+3624
2Riga FC Academy86021912+718
3Rēzekne84041613+312
4FK Auda8116620-144
5Balvu Sporta centrs8017436-321

Elites Austrumu 2. grupa U-13 2021

KomandaSUNZGVZVVAP
1BFC Daugavpils8800382+3624
2Riga FC Academy86021912+718
3Rēzekne84041613+312
4FK Auda8116620-144
5Balvu Sporta centrs8017436-321

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU