Riga United

Latvijas Kauss 2018 2.posms

  • Sastāvs
  • Spēles
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Mohammad AwadaDzimšanas datums: 14.08.1977.Spēlētāja statuss: Amatieris
Nav pieejams
-
-
-
-
-
Murat KelkitDzimšanas datums: 04.06.1982.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Turkey
-
-
-
-
-
Aizsargi
Sofian BerrahalDzimšanas datums: 02.09.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Polija
1
90
-
-
-
Pāvels GognidzeDzimšanas datums: 26.07.1981.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
37
-
-
-
Artūrs MeistersDzimšanas datums: 20.08.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
59
-
-
-
Eduards SizsDzimšanas datums: 15.06.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Sergejs VorobjovsDzimšanas datums: 27.05.1981.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
1
-
Pussargi
Edgars JurčenoksDzimšanas datums: 18.12.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
147
-
-
-
Marco SpinolaDzimšanas datums: 09.10.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Italy
1
23
-
-
-
Uzbrucēji
Vjačeslavs MeļņiksDzimšanas datums: 08.06.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
3
-
-
Josu Samaniego del CampoDzimšanas datums: 30.12.1982.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Spain
1
53
-
-
-
Danilo SicaDzimšanas datums: 18.12.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Italy
1
37
1
-
-

sestdiena

16
jūn
17:00
2018
Latvijas Kauss futbolā 2018 2.posms, 1. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

pirmdiena

2
jūl
20:45
2018
Latvijas Kauss futbolā 2018 2.posms, Astotdaļfināli
Rīgas 49. vidusskolas stadions
1
Artjoms Loginovs
Ghetto FC / Gvatar
6
2
Edgars Arakeļjans
Riga United FC
6
3
Jānis Jēkabsons
Grobiņas SC
5
4
Iļja Šeptuns
Ghetto FC / Gvatar
4
5
Matīss Bieziņš
FK Limbaži
4
6
Emīls Knapšis
Grobiņas SC
3
7
Miks Babris
Preiļi
3
8
Vitālijs Ziļs
FC BetLanes
3
9
Vjačeslavs Meļņiks
Riga United FC
3
10
Vugar Askerov
BFC Daugavpils / Progress
3
11
Aleksandrs Zeņkovs
Monarhs/Flaminko
2
12
Aleksejs Grjaznovs
RTU FC/Skonto Academy
2
13
Daniils Hvoiņickis
SK Super Nova
2
14
Dāvis Gaigals
FK Smiltene/BJSS
2
15
Elvis Teremko
FK Smiltene/BJSS
2
16
Giorgi Diakvnishvili
FC BetLanes
2
17
Yeon Wang Kim
FK Auda
2
18
Jurijs Teretenko
Grobiņas SC
2
19
Leonīds Koroļovs
FK Priekuļi / Cēsis
2
20
Mareks Matīss Labanovskis
FK Auda
2
21
Raivis Rubīns
Ogres NSS
2
22
Staņislavs Pihockis
FK Auda
2
23
Valerijs Afanasjevs
BFC Daugavpils / Progress
2
24
Agris Putraševičs
FK Kauguri / JSS
1
25
Aigars Caics
Preiļi
1
26
Ainārs Daudziešans
JDFS Alberts
1
27
Alexander Novozhilov
Talsi/FK Laidze
1
28
Andris Sarva
FK Tukums 2000/TSS
1
29
Ariks Stankus
Grobiņas SC
1
30
Artašess Daniljans
Ghetto FC / Gvatar
1
31
Artūrs Rucko
FC BetLanes
1
32
Beiraks Eivazovs
Ghetto FC / Gvatar
1
33
Dainis Sibirjanovs
BFC Daugavpils / Progress
1
34
Daniels Livšics
RTU FC/Skonto Academy
1
35
Danilo Sica
Riga United FC
1
36
Dmitrijs Kovaļovs
Talsi/FK Laidze
1
37
Edgars Bricis
FK Auda
1
38
Edgars Strautiņš
SK Super Nova
1
39
Emīls Bālāboliņš
FK Limbaži
1
40
Filips Tīls
Grobiņas SC
1
41
Ģirts Burmistris
Ogres NSS
1
42
Haralds Grotāns
JDFS Alberts
1
43
Harijs Toms
DSVK Traktors
1
44
Igors Tarasovs
Talsi/FK Laidze
1
45
Iļja Ševčuks
BFC Daugavpils / Progress
1
46
Jānis Krautmanis
RTU FC/Skonto Academy
1
47
Jorens Gorkšs
FK Auda
1
48
Jurģis Vilciņš
Balvu Sporta centrs
1
49
Jurģis Zumbergs
FK Priekuļi / Cēsis
1
50
Kārlis Līcis
Ogres NSS
1
51
Kirils Iļjins
BFC Daugavpils / Progress
1
52
Konstantīns Zabarovskis
Ghetto FC / Gvatar
1
53
Kristaps Upenieks
Preiļi
1
54
Maksims Neverovskis
FC BetLanes
1
55
Marks Smuļko
RTU FC/Skonto Academy
1
56
Mateus Gasparotto
Albatroz SC
1
57
Matīss Babris
Preiļi
1
58
Mārcis Rūtiņš
FK Pļaviņas DM
1
59
Mihails Poļakovs
FK Kauguri / JSS
1
60
Nauris Dobelis
FK Karosta
1
61
Niklāvs Dvarons
FC Nikers
1
62
Niks Niklāvs Škaunacis
Ogres NSS
1
63
Ņikita Ivakins
FK Auda
1
64
Ņikita Jankovskis
RTU FC/Skonto Academy
1
65
Ojārs Kalnozols
FK Limbaži
1
66
Oļegs Semjonovs
FC BetLanes
1
67
Oskars Ikstens
FC BetLanes
1
68
Oto Šeļegovičs
RTU FC/Skonto Academy
1
69
Raimonds Sāmietis
Grobiņas SC
1
70
Raivis Skrebels
BFC Daugavpils / Progress
1
71
Ralfs Denijs Džeriņš
Grobiņas SC
1
72
Renārs Kreicers
JDFS Alberts
1
73
Renārs Pastars
Preiļi
1
74
Rolands Putāns
Preiļi
1
75
Ronalds Leja
FK Tukums 2000/TSS
1
76
Shuma Nagamatsu
SK Super Nova
1
77
Staņislavs Kolomicevs
FK Kauguri / JSS
1
78
Valdis Vizulis
DSVK Traktors
1
79
Victor Lopez Garcia
Riga United FC
1
80
Viktor Sakhniuk
SK Babīte
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes