Preiļu BJSS

2.Līga Austrumi 2019

  • 2pozīcija
  • 38punkti
  • 60:28vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Aleksandrs BirjukovsDzimšanas datums: 24.02.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
360
-
-
-
Raivis MauriņšDzimšanas datums: 17.08.1983.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
270
-
-
-
Rūdis SkutelisDzimšanas datums: 06.02.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
720
-
-
-
Aizsargi
Andrejs BirjukovsDzimšanas datums: 08.05.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sandis BrokānsDzimšanas datums: 21.08.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
223
-
-
-
Rūdolfs PastarsDzimšanas datums: 23.01.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
15
1326
1
-
-
Mārtiņš SondorsDzimšanas datums: 09.09.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
18
1533
-
1
-
Gints UtinānsDzimšanas datums: 15.12.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
161
-
1
-
Pussargi
Elvis LočmelisDzimšanas datums: 26.02.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
31
-
-
-
Andrejs MaslobojevsDzimšanas datums: 29.06.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
17
1530
3
3
-
Uzbrucēji
Egīls DaukšteDzimšanas datums: 31.03.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Guntis DžeriņšDzimšanas datums: 13.11.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Valters ReinisDzimšanas datums: 26.05.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rolands SlūkaDzimšanas datums: 08.09.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
542
-
1
-
Māris StroganovsDzimšanas datums: 03.12.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps UpenieksDzimšanas datums: 07.10.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
15
1141
4
-
-
Spēlētāji
Edijs BroksDzimšanas datums: 06.03.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
203
1
-
-
Ivans MihailovsDzimšanas datums: 17.09.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
682
4
-
-
Ivans PiskunovsDzimšanas datums: 12.10.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Guntis UtinānsDzimšanas datums: 15.12.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
471
-
-
-

Kluba vadība

  • Edgars Vaivods

    Direktors

    Dzimšanas datums: 30.03.1964.

Treneru korpuss

  • Imants Babris

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 15.02.1963.
  • Vladimirs Točko

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 25.12.1953.
  • Dainis Binders

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 21.03.1992.

svētdiena

8
sep
14:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Austumu zona, 19. kārta
Stadions "Celtnieks"

sestdiena

14
sep
14:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Austumu zona, 20. kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums

svētdiena

22
sep
14:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Austumu zona, 21. kārta
Degumnieku pamatskolas stadions

svētdiena

29
sep
14:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Austumu zona, 8. kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
18
17
1
0
133
18
+115
52
2
18
12
2
4
60
28
+32
38
3
18
12
0
6
82
31
+51
36
4
18
11
0
7
59
27
+32
33
5
18
9
2
7
54
56
-2
29
6
18
9
1
8
66
40
+26
28
7
18
8
0
10
51
55
-4
24
9
18
2
1
15
21
112
-91
7
1
Ričards Raščevskis
LDZ Cargo/DFA
42
2
Elvis Bovins
FK Krāslava
26
3
Aigars Liņģis
FK Līvāni/LīvMet
17
4
Sergejs Lazdovskis
FK Kalupe/Daugavpils novads
17
5
Dmitry Kozlov
FK Kalupe/Daugavpils novads
16
6
Jānis Bovins
FK Krāslava
16
7
Rainers Ragainis
KEIKO
16
8
Rolands Putāns
Preiļi
16
9
Dmitrijs Borisovs
LDZ Cargo/DFA
15
10
Elvijs Demjanovs
Sēlijas SS / Ilūkstes NSS
14
11
Ulvis Reinis Grebskis
FK Līvāni/LīvMet
11
12
Edgars Nikiforovs
Preiļi
10
13
Igors Jegorovs
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
10
14
Jans Radevičs
LDZ Cargo/DFA
10
15
Ņikita Rakels
KEIKO
10
16
Vladislav Kormishin
LDZ Cargo/DFA
10
17
Aleksandrs Macuks
LDZ Cargo/DFA
9
18
Daniils Skopenko
FK Līvāni/LīvMet
9
19
Mārtiņš Rubļevskis
Sēlijas SS / Ilūkstes NSS
9
20
Vladimirs Volkovs
LDZ Cargo/DFA
9
21
Mārtiņš Čingulis
FK Līvāni/LīvMet
8
22
Oļegs Kurmeļovs
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
8
23
Emīls Bērziņš
FK Kalupe/Daugavpils novads
7
24
Maksims Potlovs
LDZ Cargo/DFA
7
25
Nauris Cvetkovs
FK Krāslava
7
26
Ruslans Andrejevs
FK Līvāni/LīvMet
7
27
Sergejs Kondrats
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
7
28
Vadims Atamaņukovs
FK Krāslava
7
29
Aleksandrs Marjanovs
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
6
30
Antons Petrovs
Preiļi
6
31
Ēriks Kalvāns
KEIKO
6
32
Vadims Mironovs
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
6
33
Aigars Catlakšs
LDZ Cargo/DFA
5
34
Guntars Gabranovs
SK Latgols/Ludzas NSS
5
35
Andris Trūps
Preiļi
4
36
Dmitrijs Bogdanovs
FK Krāslava
4
37
Ivans Mihailovs
Preiļi
4
38
Jevgeņijs Narovskis
FK Kalupe/Daugavpils novads
4
39
Juris Zans
Sēlijas SS / Ilūkstes NSS
4
40
Konstantīns Bobrovs
KEIKO
4
41
Kristaps Upenieks
Preiļi
4
42
Pāvels Maļinovskis
FK Kalupe/Daugavpils novads
4
43
Aleksandrs Aleksejevs
LDZ Cargo/DFA
3
44
Aleksandrs Trūps
Preiļi
3
45
Andrejs Maslobojevs
Preiļi
3
46
Andrejs Nikolajevs
FK Kalupe/Daugavpils novads
3
47
Deniss Komarovs
FK Krāslava
3
48
Dmitrijs Jurkjans
FK Krāslava
3
49
Edgars Maņušis
FK Krāslava
3
50
Edvīns Bovins
FK Krāslava
3
51
Imants Spūlis
FK Līvāni/LīvMet
3
52
Ingus Vaņins
Sēlijas SS / Ilūkstes NSS
3
53
Juris Ķeveris
Lubāna / Degumnieki / MBJSS
3
54
Kristiāns Puško
KEIKO
3
55
Pāvels Koļcovs
LDZ Cargo/DFA
3
56
Sergejs Iļjahovs
LDZ Cargo/DFA
3
57
Vitālijs Kudrjašovs
KEIKO
3
58
Vitālijs Laskovs
FK Krāslava
3
59
Vladislavs Breidaks
Preiļi
3
60
Vlads Sokolovs
Sēlijas SS / Ilūkstes NSS
3
61
Aigars Solims
FK Kalupe/Daugavpils novads
2
62
Andrejs Leščovs
FK Līvāni/LīvMet
2
63
Andrejs Mironovs
FK Līvāni/LīvMet
2
64
Andrejs Žuromskis
LDZ Cargo/DFA
2
65
Armands Kalvāns
KEIKO
2
66
Artūrs Beinarovičs
Sēlijas SS / Ilūkstes NSS
2
67
Arvis Karačkovs
LDZ Cargo/DFA
2
68
Daniels Podoļecs
SK Latgols/Ludzas NSS
2
69
Deniss Orlovs
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
2
70
Dmitrijs Solomkins
FK Līvāni/LīvMet
2
71
Edgars Borisovs
KEIKO
2
72
Edgars Locāns
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
2
73
Edmunds Zvaigzne
FK Līvāni/LīvMet
2
74
Egīls Jegorovs
SK Latgols/Ludzas NSS
2
75
Jevgeņijs Brovčenko
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
2
76
Jurijs Halimons
LDZ Cargo/DFA
2
77
Jurijs Morozs
LDZ Cargo/DFA
2
78
Kaspars Pudniks
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
2
79
Lauris Linards
Sēlijas SS / Ilūkstes NSS
2
80
Maksims Lavrenovs
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
2
81
Maksims Siņicins
FK Kalupe/Daugavpils novads
2
82
Mārtiņš Laganovskis Vesris
SK Latgols/Ludzas NSS
2
83
Pāvels Baranovskis
FK Krāslava
2
84
Ronalds Ščuckis
Lubāna / Degumnieki / MBJSS
2
85
Sandis Sparāns
Preiļi
2
86
Sergejs Prokopkins
SK Latgols/Ludzas NSS
2
87
Aivis Romanovskis
FK Kalupe/Daugavpils novads
1
88
Aleksandrs Oļipovs
SK Latgols/Ludzas NSS
1
89
Alekss Ēriks Upītis
Sēlijas SS / Ilūkstes NSS
1
90
Andrejs Grigorjevs
FK Kalupe/Daugavpils novads
1
91
Andrejs Makarovs
FK Krāslava
1
92
Andris Ignatjevs
FK Kalupe/Daugavpils novads
1
93
Armands Tiltiņš
FK Līvāni/LīvMet
1
94
Arnis Rasčevskis
FK Kalupe/Daugavpils novads
1
95
Artemijs Žigunovs
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
1
96
Artjoms Romaņenko
LDZ Cargo/DFA
1
97
Artjoms Staško
LDZ Cargo/DFA
1
98
Dainis Laizāns
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
1
99
Dairis Jakubovskis
KEIKO
1
100
Dāvis Caunītis
Lubāna / Degumnieki / MBJSS
1
101
Deniss Grohoļskis
SK Latgols/Ludzas NSS
1
102
Edgars Baumanis
Sēlijas SS / Ilūkstes NSS
1
103
Edgars Ungurs
FK Krāslava
1
104
Edgars Ungurs
FK Krāslava
1
105
Edijs Broks
Preiļi
1
106
Edijs Francis
KEIKO
1
107
Einārs Jonāns
FK Līvāni/LīvMet
1
108
Ēriks Krušanovs
SK Latgols/Ludzas NSS
1
109
Gatis Čevers
FK Kalupe/Daugavpils novads
1
110
Gustavs Aleksandrovs
SK Latgols/Ludzas NSS
1
111
Haralds Meiers
Lubāna / Degumnieki / MBJSS
1
112
Ilvars Kristiāns Siliņš
SK Latgols/Ludzas NSS
1
113
Ingus Silakrankers
KEIKO
1
114
Jegors Trofimovs
FK Līvāni/LīvMet
1
115
Jevgeņijs Koroļs
KEIKO
1
116
Jevgeņijs Maksimčuks
FK Krāslava
1
117
Konstantīns Romanovskis
KEIKO
1
118
Māris Ciršs
LDZ Cargo/DFA
1
119
Nikolajs Siņakovs
FK Krāslava
1
120
Patriks Alks
SK Latgols/Ludzas NSS
1
121
Radions Timofejevs
SK Latgols/Ludzas NSS
1
122
Ralfs Beinarovičs
KEIKO
1
123
Rolands Drozds
Lubāna / Degumnieki / MBJSS
1
124
Rūdolfs Pastars
Preiļi
1
125
Sandis Ozoliņš
Lubāna / Degumnieki / MBJSS
1
126
Sergejs Semeško
SK Latgols/Ludzas NSS
1
127
Vadims Bečs
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
1
128
Viacheslav Kozhemiaka
LDZ Cargo/DFA
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Telpu futbola supersērija