Augšdaugavas NSS

Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa

  • 4pozīcija
  • 18punkti
  • 30:31vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Oto LazdaDzimšanas datums: 30.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Edgars SarbajsDzimšanas datums: 01.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andrejs SkrebsDzimšanas datums: 15.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jēkabs UšackisDzimšanas datums: 26.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-

ceturtdiena

12
apr
16:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018, 2. kārta
Rugāju stadions

svētdiena

22
apr
12:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018, 10. kārta
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums

ceturtdiena

10
mai
17:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018, 4. kārta
Preiļu novada BJSS stadions

otrdiena

22
mai
16:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018, 6. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

pirmdiena

4
jūn
13:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018, 7. kārta
Jēkabpils SC stadions

svētdiena

1
jūl
12:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018, 3. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

ceturtdiena

5
jūl
17:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018, 8. kārta
Gostiņu stadions

ceturtdiena

19
jūl
16:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018, 9. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

piektdiena

3
aug
11:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018, 1. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

piektdiena

10
aug
11:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018, 11. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

sestdiena

1
sep
13:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018, 13. kārta
Gulbenes pilsētas stadions

trešdiena

5
sep
17:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018, 14. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
10
2
0
45
11
+34
32
3
12
6
2
4
53
37
+16
20
4
12
5
3
4
30
31
-1
18
5
12
3
1
8
19
41
-22
10
6
12
2
0
10
35
51
-16
6
7
12
2
0
10
12
64
-52
6
1
Sola Rinalds
Jēkabpils SS
17
2
Krušāns Rinārs
Jēkabpils SS
14
3
Pūdžs Valters
Preiļu NBJSS
13
4
Mihailovs Pāvels
Rēzeknes FA/BJSS 2
12
5
Urujevs Rainers Tomass
Preiļu NBJSS
11
6
Bokāns Edijs
Jēkabpils SS
8
7
Stumbiņš Tomass
Sēlijas SS
8
8
Stāmers Mikus
Balvu Sporta centrs/ZFC
7
9
Turčinskis Renāts
Preiļu NBJSS
7
10
Vinokurovs Artjoms
Augšdaugavas NSS
7
11
Kudrjašovs Roberts
Jēkabpils SS
6
12
Navenickis Edgars
Jēkabpils SS
6
13
Radivinskis Raivis
Augšdaugavas NSS
6
14
Sokolovs Andrejs
Rēzeknes FA/BJSS 2
6
15
Šteinbergs Marsels
Preiļu NBJSS
6
16
Fjodorovs Dāvis
Augšdaugavas NSS
5
17
Podskočijs Eduards
Preiļu NBJSS
5
18
Peiners Timurs
Rēzeknes FA/BJSS 2
4
19
Prohorovs Antons
Rēzeknes FA/BJSS 2
4
20
Rāms Renārs
Gulbenes BJSS/ZFC
4
21
Žukovs Dainis
Rēzeknes FA/BJSS 2
4
22
Ambarovs Haralds
Balvu Sporta centrs/ZFC
3
23
Ciunelis Deniss
Balvu Sporta centrs/ZFC
3
24
Dārziņš Adrians
Sēlijas SS
3
25
Jemeļjanovs Armīns
Augšdaugavas NSS
2
26
Priedītis Oskars
Gulbenes BJSS/ZFC
2
27
Puķe Adrians
Gulbenes BJSS/ZFC
2
28
Rimovičs Renards
Augšdaugavas NSS
2
29
Romanovskis Dāniels
Augšdaugavas NSS
2
30
Roze Pēteris Rendijs
Sēlijas SS
2
31
Striķis Ralfs
Sēlijas SS
2
32
Stupāns Pēteris
Preiļu NBJSS
2
33
Supe Ričards
Balvu Sporta centrs/ZFC
2
34
Ušackis Jēkabs
Augšdaugavas NSS
2
35
Aizporietis Toms
Sēlijas SS
1
36
Ambarovs Roberts Jēkabs
Balvu Sporta centrs/ZFC
1
37
Ādiņš Mareks
Gulbenes BJSS/ZFC
1
38
Hāze Reinis
Sēlijas SS
1
39
Kužeļevs Edgars
Rēzeknes FA/BJSS 2
1
40
Lazda Oto
Augšdaugavas NSS
1
41
Lizaks Rihards
Augšdaugavas NSS
1
42
Lukss Linards
Sēlijas SS
1
43
Mūrnieks Dāvis
Preiļu NBJSS
1
44
Nenišķis Mikus
Sēlijas SS
1
45
Puriņš Gatis
Jēkabpils SS
1
46
Rudzišs Raitis
Rēzeknes FA/BJSS 2
1
47
Semjonovs Ingus
Rēzeknes FA/BJSS 2
1
48
Skrebeļs Adrians
Rēzeknes FA/BJSS 2
1
49
Stabiņš Eduards
Gulbenes BJSS/ZFC
1
50
Timofejevs Gustavs
Rēzeknes FA/BJSS 2
1
51
Višteins Renāts
Jēkabpils SS
1
52
Žurņa Ingars
Augšdaugavas NSS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Latvija pret Moldovu