FK Tukums 2000/Tukuma SS

Meistarības grupa U-15 2019

  • 2pozīcija
  • 32punkti
  • 67:15vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Dāvis BormanisDzimšanas datums: 01.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps JansonsDzimšanas datums: 26.11.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
7
1
-
Martins ŠtālsDzimšanas datums: 22.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
-
-
Uzbrucēji
Renards ŪdrisDzimšanas datums: 20.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Spēlētāji
Iļja AtliginsDzimšanas datums: 08.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
1
-
Kaspars BesikirskisDzimšanas datums: 17.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Ralfs JapsisDzimšanas datums: 21.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Toms KurtišsDzimšanas datums: 21.01.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs MūrnieksDzimšanas datums: 05.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Mareks OsisDzimšanas datums: 25.01.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edvards Eduards OšisDzimšanas datums: 04.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Jēkabs Krists PrančsDzimšanas datums: 19.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Renārs RomanovsDzimšanas datums: 27.10.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rihards StempersDzimšanas datums: 08.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps Kārlis ŪzisDzimšanas datums: 09.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-

trešdiena

3
apr
17:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-15 2019, 1. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

trešdiena

10
apr
16:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-15 2019, 9. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

trešdiena

17
apr
18:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-15 2019, 3. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

trešdiena

24
apr
17:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-15 2019, 4. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

trešdiena

1
mai
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-15 2019, 5. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

19
mai
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-15 2019, 6. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

sestdiena

25
mai
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-15 2019, 7. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

svētdiena

16
jūn
11:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-15 2019, 2. kārta
RTU stadions

trešdiena

19
jūn
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-15 2019, 11. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

trešdiena

26
jūn
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-15 2019, 10. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

trešdiena

10
jūl
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-15 2019, 8. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

sestdiena

3
aug
15:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-15 2019, 14. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

trešdiena

14
aug
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-15 2019, 13. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

svētdiena

1
sep
11:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-15 2019, 12. kārta
Olaines pilsētas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
12
1
1
61
11
+50
37
2
14
10
2
2
67
15
+52
32
3
14
10
1
3
54
18
+36
31
4
14
9
0
5
68
27
+41
27
5
14
4
2
8
37
54
-17
14
6
14
4
0
10
31
49
-18
12
7
14
4
0
10
20
55
-35
12
8
14
0
0
14
15
124
-109
0
1
Kristaps Puzānovs
FK Tukums 2000/TSS
36
2
Georgijs Sačkovs
AFA Olaine
19
3
Pāvels Gļebovskis
Riga FC
16
4
Kārlis Rūja
AFA Olaine
14
5
Mihails Hruļovs
Rēzeknes FA/BJSS
14
6
Dāvis Līvs
Ogres NSC
13
7
Lukass Plugins
Rēzeknes FA/BJSS
12
8
Augusts Ūdris
Rēzeknes FA/BJSS
11
9
Valters Parfianovičs
JDFS Alberts
11
10
Dans Sirbu
Riga FC
10
11
Ādams Janišs
Ogres NSC
8
12
Aleksandrs Aleksejevs
Riga FC
7
13
Gļebs Kačanovs
AFA Olaine
7
14
Kristaps Jansons
FK Tukums 2000/TSS
7
15
Kristaps Kārlis Krieviņš
FK Tukums 2000/TSS
7
16
Aleksandrs Horoņeko
Riga FC
6
17
Dāvis Vējkrīgers
AFA Olaine
6
18
Artūrs Piļenkovs
Riga FC
5
19
Daniels Daņiļuks
AFA Olaine
5
20
Gļebs Ivanovs
Augšdaugavas NSS
5
21
Iļja Atligins
FK Tukums 2000/TSS
5
22
Kārlis Pirktiņš
JDFS Alberts
5
23
Mairis Timšāns
Augšdaugavas NSS
5
24
Martins Štāls
FK Tukums 2000/TSS
5
25
Ralfs Šitjakovs
Rēzeknes FA/BJSS
5
26
Renārs Zīmelis
Ogres NSC
5
27
Aleksandrs Kvītovs
Rēzeknes FA/BJSS
4
28
Dāvids Šalkovskis
JDFS Alberts
4
29
Einārs Aleksandrovičs
Rēzeknes FA/BJSS
4
30
Fabjens Nikita Basjura
Riga FC
4
31
Kristaps Šēpers
SK Super Nova
4
32
Lukass Mackevičs
Rēzeknes FA/BJSS
4
33
Dmitrijs Petrago
AFA Olaine
3
34
Iļja Puhovs
Rēzeknes FA/BJSS
3
35
Raivis Radivinskis
Augšdaugavas NSS
3
36
Renards Ūdris
FK Tukums 2000/TSS
3
37
Stīvs Teteris
SK Super Nova
3
38
Žans Kristians Cepeļevs
Ogres NSC
3
39
Artjoms Zēbergs
Riga FC
2
40
Artūrs Raudovičs
Rēzeknes FA/BJSS
2
41
Dāvis Brakovskis
SK Super Nova
2
42
Ernests Brīvmanis
JDFS Alberts
2
43
Jegors Maless
SK Super Nova
2
44
Kristiāns Valeniks
Rēzeknes FA/BJSS
2
45
Maksims Vonda
Rēzeknes FA/BJSS
2
46
Markuss Jēkabsons
AFA Olaine
2
47
Marts Gustavs Pauliņš
JDFS Alberts
2
48
Rains Minčonoks
Rēzeknes FA/BJSS
2
49
Raivo Stūriņš
Ogres NSC
2
50
Roberts Linards
Augšdaugavas NSS
2
51
Timurs Lomidze
Ogres NSC
2
52
Adriāns Kupcovs
Rēzeknes FA/BJSS
1
53
Alberts Duntavs
JDFS Alberts
1
54
Artis Ušpelis
SK Super Nova
1
55
Artjoms Talapins
Rēzeknes FA/BJSS
1
56
Artjoms Višņevskis
Riga FC
1
57
Artūrs Mūrnieks
FK Tukums 2000/TSS
1
58
Daniels Spružs
Riga FC
1
59
Daniils Tolmačovs
AFA Olaine
1
60
Deivids Pučka
Augšdaugavas NSS
1
61
Edijs Bokāns
Augšdaugavas NSS
1
62
Edvards Eduards Ošis
FK Tukums 2000/TSS
1
63
Emīls Aivars
AFA Olaine
1
64
Emīls Evelons
JDFS Alberts
1
65
Emīls Rinalds Trifanovs
Ogres NSC
1
66
Ernests Galenieks
JDFS Alberts
1
67
Gustavs Ziemelis
Ogres NSC
1
68
Kaspars Besikirskis
FK Tukums 2000/TSS
1
69
Klemenss Križanovskis
Augšdaugavas NSS
1
70
Kristens Viņķis
AFA Olaine
1
71
Krists Korulis
JDFS Alberts
1
72
Leonards Čevers
FK Tukums 2000/TSS
1
73
Mareks Kārkliņš
SK Super Nova
1
74
Mārtiņš Bareika
JDFS Alberts
1
75
Rainers Buks
Augšdaugavas NSS
1
76
Raivo Vuškāns
Ogres NSC
1
77
Regnārs Skujiņš
Ogres NSC
1
78
Renārs Paura
Rēzeknes FA/BJSS
1
79
Rendijs Alens Radionovs
AFA Olaine
1
80
Ričards Viņķis
AFA Olaine
1
81
Roberts Adītājs
JDFS Alberts
1
82
Roberts Kozlovs
Riga FC
1
83
Roberts Kuzņecovs
JDFS Alberts
1
84
Ruslans Deružinskis
SK Super Nova
1
85
Toms Rožkalns
Riga FC
1
86
Voicehs Ralfaels Ivanovskis
SK Super Nova
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Biļetes uz spēlēm