FK Tukums 2000/Tukuma SS

Latvijas Jaunatnes čempionāts Elites grupa U-18 2023

  • 6pozīcija
  • 33punkti
  • 45:30vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Dāvis BormanisDzimšanas datums: 01.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
15
1235
-
5
-
Martins ŠtālsDzimšanas datums: 22.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
969
-
1
-
Uzbrucēji
Markus ProhorenkovsDzimšanas datums: 08.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
16
1369
5
3
-
Renards ŪdrisDzimšanas datums: 20.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
18
1569
12
1
1
Spēlētāji
Eduards AnševicsDzimšanas datums: 13.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
19
1634
2
1
-
Iļja AtliginsDzimšanas datums: 08.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
20
1724
15
1
-
Ričards BaumanisDzimšanas datums: 23.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
327
-
2
-
Endijs BeloussDzimšanas datums: 05.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Verners ČernovsDzimšanas datums: 06.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Keilans GrīnhofsDzimšanas datums: 20.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs GulbisDzimšanas datums: 03.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kārlis JansonsDzimšanas datums: 08.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
810
-
-
-
Helvijs JokstsDzimšanas datums: 30.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
1148
-
1
-
Viesturs KokinsDzimšanas datums: 27.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mariss KurinsDzimšanas datums: 07.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Daniels LatiševsDzimšanas datums: 16.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
20
1489
3
5
-
Ralfs LorencsDzimšanas datums: 03.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
15
909
3
-
-
Vlads OrlovsDzimšanas datums: 29.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
5
-
-
-
Kristaps OstrovskisDzimšanas datums: 05.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Lauris PaņkovsDzimšanas datums: 07.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mikuss PaulovičsDzimšanas datums: 26.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
20
1658
-
1
-
Kevins Markuss SiliņšDzimšanas datums: 16.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
16
1277
-
2
-
Adrians SmirnovsDzimšanas datums: 10.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kaspars SokolovsDzimšanas datums: 13.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kārlis Tomass-PolisDzimšanas datums: 03.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
16
486
2
1
-
Mārcis UpītisDzimšanas datums: 05.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps Kārlis ŪzisDzimšanas datums: 09.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
20
1800
3
3
-
Mārcis VidenieksDzimšanas datums: 16.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
362
-
-
-
Vlass VolkonovskisDzimšanas datums: 17.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

trešdiena

5
apr
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Elites grupa U-18 2023, 1. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

trešdiena

12
apr
18:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Elites grupa U-18 2023, 2. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

trešdiena

19
apr
13:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Elites grupa U-18 2023, 3. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

trešdiena

26
apr
17:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Elites grupa U-18 2023, 4. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

trešdiena

10
mai
18:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Elites grupa U-18 2023, 5. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

trešdiena

17
mai
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Elites grupa U-18 2023, 6. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

trešdiena

31
mai
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Elites grupa U-18 2023, 8. kārta
LNK Sporta Parks

trešdiena

7
jūn
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Elites grupa U-18 2023, 9. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

trešdiena

28
jūn
14:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Elites grupa U-18 2023, 10. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

trešdiena

12
jūl
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Elites grupa U-18 2023, 11. kārta
Stadions “Daugava”, Liepāja

trešdiena

19
jūl
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Elites grupa U-18 2023, 12. kārta
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

2
aug
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Elites grupa U-18 2023, 14. kārta
RTU stadions

otrdiena

8
aug
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Elites grupa U-18 2023, 15. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

trešdiena

16
aug
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Elites grupa U-18 2023, 16. kārta
Salaspils stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
20
15
4
1
56
14
+42
49
2
20
13
3
4
46
29
+17
42
3
20
14
0
6
53
32
+21
42
4
20
12
1
7
57
33
+24
37
5
20
11
3
6
51
25
+26
36
6
20
10
3
7
45
30
+15
33
7
20
10
2
8
51
38
+13
32
8
20
6
2
12
36
58
-22
20
9
20
3
2
15
16
42
-26
11
10
20
2
4
14
18
56
-38
10
11
20
1
2
17
11
83
-72
5
1
Iļja Atligins
FK Tukums 2000/TSS
15
2
Kristians Priedītis
JDFS Alberts
15
3
Daniels Radzenieks
SK Super Nova Academ
14
4
Renards Ūdris
FK Tukums 2000/TSS
12
5
Aram Baghdasaryan
Riga FC Academy
11
6
Ralfs Baško
BFC Daugavpils
11
7
Efraims Valutadatils
BFC Daugavpils
10
8
Kirils Artjomovs
SK Super Nova Academ
10
9
Artem Marchuk
Riga FC Academy
9
10
Artūrs Janovskis
FS Jelgava
9
11
Kristers Zuševics
FS Jelgava
9
12
Ralfs Pakulis
FS METTA
9
13
Robins Stērninieks
FS METTA
9
14
Deniss Avdejevs
BFC Daugavpils
8
15
Dāvis Sedols
RFS Academy
7
16
Rinalds Sola
Riga FC Academy
7
17
Viestards Gustavs Hibšmanis
FS METTA
7
18
Alans Kangars
FS METTA
6
19
Dāvis Līvs
RFS Academy
6
20
Klimentijs Manija
RFS Academy
6
21
Kristians Sergejs Černovs
SK Super Nova Academ
6
22
Kristofers Sticenko
JDFS Alberts
6
23
Patriks Pozņaks
BFC Daugavpils
6
24
Vladimirs Kostigovs
Riga FC Academy
6
25
Dāvis Mūrnieks
FS Jelgava
5
26
Emīls Evelons
JDFS Alberts
5
27
Ervīns Piņaskins
BFC Daugavpils
5
28
Jegors Kiuškins
RFS Academy
5
29
Markus Prohorenkovs
FK Tukums 2000/TSS
5
30
Tomašs Mickēvičs
Riga FC Academy
5
31
Dāniels Ričards Geidāns
RFS Academy
4
32
Kristers Skadmanis
FS Jelgava
4
33
Maksims Skačkovs
RFS
4
34
Markuss Martins Rudaks
FS Jelgava
4
35
Matīss Spunde
RFS Academy
4
36
Milans Brahmanis
JDFS Alberts
4
37
Milāns Tihonovičs
BFC Daugavpils
4
38
Oļegs Ivanovs
JFK Daugava
4
39
Rainers Hermanis
Liepājas FS
4
40
Tomass Meri
JDFS Alberts
4
41
Aleksejs Valpēters
BFC Daugavpils
3
42
Damirs Onackis
SK Super Nova Academ
3
43
Daniels Latiševs
FK Tukums 2000/TSS
3
44
Edgars Pavļenko
Riga FC Academy
3
45
Edgars Sajenko
Riga FC Academy
3
46
Iļja Morozovs
RFS
3
47
Ivans Smirnovs
FS METTA
3
48
Kristaps Kārlis Ūzis
FK Tukums 2000/TSS
3
49
Kristaps Valters Deviņš
Liepājas FS
3
50
Kristiāns Kotovs
FS Jelgava
3
51
Linards Liepiņš
FS METTA
3
52
Markuss Ivulāns
FS METTA
3
53
Ņikita Barkovskis
BFC Daugavpils
3
54
Rainers Pētersons
FS METTA
3
55
Rainers Tomass Urujevs
BFC Daugavpils
3
56
Ralfs Lorencs
FK Tukums 2000/TSS
3
57
Roman Korzhenko
BFC Daugavpils
3
58
Rūdolfs Laķis
FS Jelgava
3
59
Sergejs Motiļs
RFS Academy
3
60
Alekss Jasaitis
RFS
2
61
Alens Grikovs
SK Super Nova Academ
2
62
Ādams Dreimanis
FS Jelgava
2
63
Boriss Kadikovs
RFS
2
64
Bruno Skroderis
Liepājas FS
2
65
Eduards Anševics
FK Tukums 2000/TSS
2
66
Ēriks Boroduška
Riga FC Academy
2
67
Hugo Jesse
FS METTA
2
68
Iļja Pavlovs
JFK Daugava
2
69
Jurijs Nasonovs
RFS
2
70
Kārlis Tomass-Polis
FK Tukums 2000/TSS
2
71
Kristaps Maksimovs
JDFS Alberts
2
72
Kristers Oto Augusts
JDFS Alberts
2
73
Linards Lazdāns
JDFS Alberts
2
74
Maksims Oļeiņiks
RFS
2
75
Mareks Makarovs
RFS Academy
2
76
Markuss Ivanovs
FS Jelgava
2
77
Mārtiņš Zemvalds
JDFS Alberts
2
78
Ņikita Afanasjevs
RFS
2
79
Ņikita Martiņenko
JDFS Alberts
2
80
Oleksandr Laptiev
Riga FC Academy
2
81
Olivers Kellers
JDFS Alberts
2
82
Patriks Putniņš
JDFS Alberts
2
83
Pauls Atars
RFS Academy
2
84
Rauls Rodrigo Borisovs
Liepājas FS
2
85
Reinis Poldseps
RFS Academy
2
86
Roberts Kudrjašovs
Riga FC Academy
2
87
Rodrigo Gaučis
RFS Academy
2
88
Valters Laiviņš
FS Jelgava
2
89
Adriāns Muižnieks
FS Jelgava
1
90
Aleksandrs Groms
JFK Daugava
1
91
Andijs Veigulis
Liepājas FS
1
92
Andrejs Poļuhovičs
Riga FC Academy
1
93
Andrii Melnyk
Riga FC Academy
1
94
Artjoms Juhņevičs
RFS Academy
1
95
Daniils Fogels
JFK Daugava
1
96
Daniils Putrāns
Riga FC Academy
1
97
Deivids Ārbergs
RFS Academy
1
98
Edgars Zemītis
JFK Daugava
1
99
Emīls Roga
Liepājas FS
1
100
Emīls Urbāns
BFC Daugavpils
1
101
Ernests Boja
FS Jelgava
1
102
Henrijs Gulbis
FS METTA
1
103
Ivans Galajevs
Riga FC Academy
1
104
Jānis Vilnītis
Liepājas FS
1
105
Kirils Plotņikovs
BFC Daugavpils
1
106
Konstantīns Čemodanovs
BFC Daugavpils
1
107
Kristaps Marks Breikšs
JDFS Alberts
1
108
Kristaps Strupišs
FS METTA
1
109
Kristers Dāvis Krauklis
JDFS Alberts
1
110
Marks Melbārdis
FS METTA
1
111
Matīss Caune
SK Super Nova Academ
1
112
Niks Austrums
JFK Daugava
1
113
Raitis Rūdolfs Bomis
FS METTA
1
114
Ričards Janišs
Riga FC Academy
1
115
Ričards Pelcis
JFK Daugava
1
116
Rihards Ponomarjovs
Liepājas FS
1
117
Roberts Krūms
FS METTA
1
118
Roberts Rubulis
JDFS Alberts
1
119
Roberts Sprūde
JDFS Alberts
1
120
Rostislavs Jačenkovs
RFS Academy
1
121
Timurs Abramenko
Riga FC Academy
1
122
Toms Evertovskis
JDFS Alberts
1
123
Toms Hūns
Liepājas FS
1
124
Toms Tolmanis
FS METTA
1
125
Valters Gaismiņš
FS Jelgava
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU