FK Priekuļi

2.Līga Ziemeļi 2019

  • 7pozīcija
  • 25punkti
  • 41:38vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Pussargi
Ralfs MiglaDzimšanas datums: 13.08.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
131
-
1
-
Matīss ZumbergsDzimšanas datums: 10.09.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
419
1
1
-
Spēlētāji
Rūdolfs KamarūtsDzimšanas datums: 25.10.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
17
1230
-
1
-
Raivis KeišsDzimšanas datums: 13.01.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
635
-
1
-
Gatis KrieviņšDzimšanas datums: 11.11.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
452
1
1
-
Jānis KumsārsDzimšanas datums: 13.03.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
1189
-
-
-
Markuss Voldemārs LancmanisDzimšanas datums: 13.10.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
18
1603
2
1
-
Matīss Pēteris LukstiņšDzimšanas datums: 05.03.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
63
1
-
-
Gatis RozenovsDzimšanas datums: 28.04.1982.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
262
-
-
-
Māris SpalviņšDzimšanas datums: 24.03.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
17
1530
2
8
-
Jurģis ZumbergsDzimšanas datums: 29.05.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
540
5
-
-
Toms ZumbergsDzimšanas datums: 01.05.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
247
2
-
-

Kluba vadība

  • Andrejs Ivanovs

    Prezidents

    Dzimšanas datums: 08.07.1965.

Treneru korpuss

  • Aivars Krickis

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 30.09.1971.
  • Ivars Zvirbulis

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 22.08.1967.
  • Ilze Dančonoka

    Fizioterapeits

    Dzimšanas datums: 18.06.1993.

otrdiena

16
apr
18:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Ziemeļu zona, 1. kārta
Cēsu pilsētas stadions

sestdiena

27
apr
17:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Ziemeļu zona, 2. kārta
Cēsu pilsētas stadions

sestdiena

4
mai
13:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Ziemeļu zona, 3. kārta
Audas stadions

svētdiena

12
mai
18:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Ziemeļu zona, 4. kārta
Cēsu pilsētas stadions

svētdiena

19
mai
18:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Ziemeļu zona, 5. kārta
Cēsu pilsētas stadions

ceturtdiena

6
jūn
20:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Ziemeļu zona, 7. kārta
Cēsu pilsētas stadions

sestdiena

15
jūn
13:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Ziemeļu zona, 8. kārta
Gostiņu stadions

ceturtdiena

27
jūn
19:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Ziemeļu zona, 9. kārta
Cēsu pilsētas stadions

otrdiena

9
jūl
19:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Ziemeļu zona, 11. kārta
Valkas pilsētas stadions

svētdiena

21
jūl
17:30
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Ziemeļu zona, 12. kārta
MTC ''Staicele''

ceturtdiena

25
jūl
20:45
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Ziemeļu zona, 13. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

svētdiena

4
aug
16:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Ziemeļu zona, 14. kārta
Cēsu pilsētas stadions

otrdiena

6
aug
19:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Ziemeļu zona, 15. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

ceturtdiena

15
aug
18:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Ziemeļu zona, 16. kārta
Limbažu stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
20
16
1
3
79
36
+43
49
2
20
15
2
3
83
29
+54
47
3
20
12
4
4
60
38
+22
40
4
20
12
2
6
59
34
+25
38
5
20
9
4
7
64
43
+21
31
6
20
9
2
9
50
59
-9
29
7
20
7
4
9
41
38
+3
25
8
20
6
7
7
31
31
0
25
9
20
3
5
12
32
55
-23
14
10
20
2
4
14
26
78
-52
10
11
20
1
1
18
10
94
-84
4
1
Savaļnieks Niks
Valmiera Glass ViA - 3
33
2
Kazus Renārs
SK Krimulda
27
3
Bieziņš Matīss
FK Limbaži
24
4
Vabolis Kristaps
SK Krimulda
20
5
Dubovs Alvis
Valmiera Glass ViA - 3
17
6
Sondors Ingvars
SK Krimulda
15
7
Skotelis Reinis
FK Limbaži
14
8
Līsmanis Ronalds
FK Staiceles Bebri
13
9
Rozītis Kārlis
FK Smiltene/BJSS-2
13
10
Foks Svajunas
Valmiera Glass ViA - 3
11
11
Teters Roberts
FK Valka
11
12
Lock Julian Jonas
Riga United FC
10
13
Fiļipovs Sentis
FK Smiltene/BJSS-2
9
14
Rūtiņš Mārcis
FK Pļaviņas DM
9
15
Velme Vairis
FK Priekuļi / Cēsis
9
16
Girvičs Kristiāns
FK Alberts
7
17
Kārkliņš Andis
FK Staiceles Bebri
7
18
Meļķis Elvis
FK Alberts
7
19
Ščegoļevs Linards
FK Valka
7
20
Gaismiņš Gustavs
FK Smiltene/BJSS-2
6
21
Prohorovs Rolands
FK Pļaviņas DM
6
22
Rīsbergs Raivis
Valmiera Glass ViA - 3
6
23
Arnavs Elvis
FK Staiceles Bebri
5
24
Jurčenoks Edgars
Riga United FC
5
25
Lopez Garcia Victor
Riga United FC
5
26
Rīders Jānis
FK Smiltene/BJSS-2
5
27
Samaniego del Campo Josu
Riga United FC
5
28
Talcis Ingus
FK Staiceles Bebri
5
29
Taudiere Cyril
Riga United FC
5
30
Zumbergs Jurģis
FK Priekuļi / Cēsis
5
31
Arakeļjans Edgars
Riga United FC
4
32
Bārbalis Rauls
FK Limbaži
4
33
Drazdovskis Jānis
FK Alberts
4
34
Grosbergs Klāvs
FK Priekuļi / Cēsis
4
35
Kaņipovs Rinalds
SK Cēsis
4
36
Kārkliņš Kristers
FK Limbaži
4
37
Kostovs Arnolds
FK Priekuļi / Cēsis
4
38
Krasovs Igors
FK Limbaži
4
39
Krause Sven Niels Linus
Riga United FC
4
40
Lācis Kārlis
Valmiera Glass ViA - 3
4
41
Smiļģis Toms
FK Staiceles Bebri
4
42
Sorokins Artūrs Emīls
FK Smiltene/BJSS-2
4
43
Ustrisovs Leons Ziedonis
FK Staiceles Bebri
4
44
Veidemanis Mikus
Valmiera Glass ViA - 3
4
45
Kamkins Maksims
FK Limbaži
3
46
Krēsliņš Nauris
SK Krimulda
3
47
Krieviņš Dāvis
FK Priekuļi / Cēsis
3
48
Mežulis Toms
FK Smiltene/BJSS-2
3
49
Migliņš Mareks
FK Staiceles Bebri
3
50
Vārsbergs Dairis
FK Staiceles Bebri
3
51
Agebrant Anton Edvard
Riga United FC
2
52
Apiņš Rinalds
FK Staiceles Bebri
2
53
Baranovskis Oskars
SK Krimulda
2
54
Cibuļskis Mareks
FK Valka
2
55
Klots Reinholds
FK Smiltene/BJSS-2
2
56
Koscinkevičs Ilvars
FK Alberts
2
57
Krūmiņš Dāvis
FK Alberts
2
58
Ķirsis Markuss
FK Smiltene/BJSS-2
2
59
Lancmanis Markuss Voldemārs
FK Priekuļi / Cēsis
2
60
Matulis Edgars
SK Krimulda
2
61
Meisters Artūrs
Riga United FC
2
62
Mīligs Kaspars
SK Krimulda
2
63
Nolbergs Imants Oskars
SK Cēsis
2
64
Pabrieža Daumants
FK Alberts
2
65
Rozgalis Kaspars
FK Priekuļi / Cēsis
2
66
Rudzītis Jānis
Riga United FC
2
67
Sebris Reinis
FK Alberts
2
68
Siliņš Valters Valts
FK Smiltene/BJSS-2
2
69
Sleņģis Kristaps Ričards
FK Smiltene/BJSS-2
2
70
Spalviņš Māris
FK Priekuļi / Cēsis
2
71
Stepītis Niklāvs
FK Smiltene/BJSS-2
2
72
Theisen Niklas Peter
Riga United FC
2
73
Tukris Madars
SK Krimulda
2
74
Veinbergs Valdis
Valmiera Glass ViA - 3
2
75
Visockis Eduards
FK Valka
2
76
Zelmenis Artūrs
FK Pļaviņas DM
2
77
Zeps Oskars
FK Pļaviņas DM
2
78
Zēmelis Ritvars
FK Alberts
2
79
Zumbergs Toms
FK Priekuļi / Cēsis
2
80
Awada Mohammad
Riga United FC
1
81
Barkāns Ilvars
SK Krimulda
1
82
Bālāboliņš Emīls
FK Limbaži
1
83
Beikerts Kārlis
FK Pļaviņas DM
1
84
Beks Marius
Riga United FC
1
85
Berrahal Sofian
Riga United FC
1
86
Bēms Viesturs
FK Priekuļi / Cēsis
1
87
Bērziņš Audris
FK Staiceles Bebri
1
88
Bērziņš Reinis
Valmiera Glass ViA - 3
1
89
Blaževičs Imants
Riga United FC
1
90
Briežkalns Mikus
FK Pļaviņas DM
1
91
Cimanovs Antons
SK Krimulda
1
92
Daile Jānis
SK Krimulda
1
93
Dusalijevs Aleksis
FK Smiltene/BJSS-2
1
94
Dūmiņš Raimonds
FK Smiltene/BJSS-2
1
95
Dzelzītis Raivis
FK Alberts
1
96
Emulovs Eduards
FK Smiltene/BJSS-2
1
97
Frolovs Andrejs
FK Valka
1
98
Garbovskis Intars
FK Alberts
1
99
Gognidze Pāvels
Riga United FC
1
100
Grakovičs Nauris
FK Limbaži
1
101
Greblis Aivis
SK Cēsis
1
102
Ignaškins Dmitrijs
FK Limbaži
1
103
Īle Emīls
FK Smiltene/BJSS-2
1
104
Jansons Andis
SK Krimulda
1
105
Kaulakalns Aivars
Valmiera Glass ViA - 3
1
106
Kelkit Murat
Riga United FC
1
107
Kokarevičs Ervīns
FK Pļaviņas DM
1
108
Koļesņikovs Maksims
Valmiera Glass ViA - 3
1
109
Kreics Ģirts
FK Limbaži
1
110
Krieviņš Gatis
FK Priekuļi / Cēsis
1
111
Linužs Lauris
SK Krimulda
1
112
Lukstiņš Matīss Pēteris
FK Priekuļi / Cēsis
1
113
Luste Māris
FK Staiceles Bebri
1
114
Maderbacher Anton
Riga United FC
1
115
Martin Mendoza Eduardo
Riga United FC
1
116
Meļņiks Vjačeslavs
Riga United FC
1
117
Mitenieks Roberts
SK Cēsis
1
118
Molčanovs Staņislavs
FK Pļaviņas DM
1
119
Nehl David Johannes
Riga United FC
1
120
Olivieri Fabio Bruno Heinz
Riga United FC
1
121
Ostvalds Andrejs
FK Pļaviņas DM
1
122
Pavļiks Ņikita
FK Limbaži
1
123
Pētersons Mārtiņš
FK Limbaži
1
124
Prauliņš Edgars
SK Krimulda
1
125
Putniņš Aldis
FK Valka
1
126
Putrālis Reinis
FK Smiltene/BJSS-2
1
127
Pūcītis Uldis
Valmiera Glass ViA - 3
1
128
Riekstiņš Kristaps
FK Priekuļi / Cēsis
1
129
Rozītis Klāvs
SK Cēsis
1
130
Rullis Ričards
FK Smiltene/BJSS-2
1
131
Rupeiks-Roķis Guntars
SK Krimulda
1
132
Rūtiņš Kaspars
FK Pļaviņas DM
1
133
Spinola Marco
Riga United FC
1
134
Švalbe Gints
FK Priekuļi / Cēsis
1
135
Veide Ronaldo
FK Valka
1
136
Veisbergs Kaspars
FK Alberts
1
137
Veisbergs Rūdolfs
FK Alberts
1
138
Visockis Klāvs
FK Valka
1
139
Zelčs Arvis
SK Krimulda
1
140
Zeltiņš Emīls
FK Staiceles Bebri
1
141
Zernis Mārtiņš
FK Priekuļi / Cēsis
1
142
Zumbergs Aigars
SK Cēsis
1
143
Zumbergs Matīss
FK Priekuļi / Cēsis
1
144
Zvidriņš Aleksandrs
FK Pļaviņas DM
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU