Latvian Football Strategy 2017-2024

LFF 2019. gadā pirmoreiz ievieš futbola festivālu Futbols priekam, aizstājot līdzšinējās LFF kausa sacensības futbolā 8:8 ar cita formāta futbola turnīriem U-10 un U-11 vecuma grupu futbolistiem. Festivāla dalībniekiem tiek dota iespēja spēlēt pret saviem vienaudžiem no citām futbola skolām un akadēmijām nepiespiestā gaisotnē, kā arī salīdzināt savas spējas ar vienaudžiem, iegūstot jaunus draugus. Sacensību reglaments pieejams ŠEIT.

  • A grupa 2019
  • B grupa 2019
  • C grupa 2019

23.-25. AUGUSTS, LIEPĀJA

U-10 VECUMA GRUPA (RAIŅA PARKS)

Piektdiena, 23. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
12:00 A FS Metta JDFS Alberts
12:00 B BFC Daugavpils FK Jelgava
12:50 A FK Tukums 2000/TSS RFS
12:50 B Liepājas FS FK Ventspils
16:00 A FK Jelgava FS Metta
16:00 B FK Tukums 2000/TSS JDFS Alberts
16:50 A FK Ventspils BFC Daugavpils
16:50 B Liepājas FS RFS
18:00-18:40 | 3:3 mix turnīrs stadionā Velnciems

Sestdiena, 24. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
10:00 A JDFS Alberts Liepājas FS
10:00 B FS Metta FK Tukums 2000/TSS
10:50 A FK Jelgava FK Ventspils
10:50 B BFC Daugavpils RFS
12:20 A FK Ventspils FS Metta
12:20 B FK Tukums 2000/TSS Liepājas FS
13:10 A RFS FK Jelgava
13:10 B JDFS Alberts BFC Daugavpils
16:00 A FS Metta Liepājas FS
16:00 B FK Ventspils RFS
16:50 A FK Tukums 2000/TSS BFC Daugavpils
16:50 B FK Jelgava JDFS Alberts
18:30 | Festivāla komandu gājiens Daugavas stadionā
19:00 | Virslīgas spēles apmeklējums

Svētdiena, 25. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
10:00 A RFS FS Metta
10:00 B BFC Daugavpils Liepājas FS
10:50 A JDFS Alberts FK Ventspils
10:50 B FK Jelgava FK Tukums 2000/TSS
12:20 A FS Metta BFC Daugavpils
12:20 B RFS JDFS Alberts
13:10 A Liepājas FS FK Jelgava
13:10 B FK Ventspils FK Tukums 2000/TSS
15:00 | Noslēguma ceremonija stadionā Olimpija

U-11 VECUMA GRUPA (STADIONS "OLIMPIJA")

Piektdiena, 23. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
12:00 A FS Metta JDFS Alberts
12:00 B BFC Daugavpils FK Jelgava
12:50 A FK Tukums 2000/TSS RFS
12:50 B Liepājas FS FK Ventspils
16:00 A FK Jelgava FS Metta
16:00 B FK Tukums 2000/TSS JDFS Alberts
16:50 A FK Ventspils BFC Daugavpils
16:50 B Liepājas FS RFS
18:45-19:30 | 3:3 mix turnīrs stadionā Velnciems

Sestdiena, 24. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
10:00 A JDFS Alberts Liepājas FS
10:00 B FS Metta FK Tukums 2000/TSS
10:50 A FK Jelgava FK Ventspils
10:50 B BFC Daugavpils RFS
12:20 A FK Ventspils FS Metta
12:20 B FK Tukums 2000/TSS Liepājas FS
13:10 A RFS FK Jelgava
13:10 B JDFS Alberts BFC Daugavpils
16:00 A FS Metta Liepājas FS
16:00 B FK Ventspils RFS
16:50 A FK Tukums 2000/TSS BFC Daugavpils
16:50 B FK Jelgava JDFS Alberts
18:30 | Festivāla komandu gājiens Daugavas stadionā
19:00 | Virslīgas spēles apmeklējums

Svētdiena, 25. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
10:00 A RFS FS Metta
10:00 B BFC Daugavpils Liepājas FS
10:50 A JDFS Alberts FK Ventspils
10:50 B FK Jelgava FK Tukums 2000/TSS
12:20 A FS Metta BFC Daugavpils
12:20 B RFS JDFS Alberts
13:10 A Liepājas FS FK Jelgava
13:10 B FK Ventspils FK Tukums 2000/TSS
15:00 | Noslēguma ceremonija stadionā Olimpija

16.-18. AUGUSTS, JELGAVA UN OZOLNIEKI

U-10 VECUMA GRUPA (OZOLNIEKU PILSĒTAS STADIONS)

Piektdiena, 16. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
13:00 A Babītes SK FK Dinamo Rīga
13:00 B Riga FC Rēzeknes FA
13:50 A FC Real Pro Ikšķile FK Valmiera
13:50 B Balvu SC Mārupes SC
15:40 A Rēzeknes FA Babītes SK
15:40 B FC Real Pro Ikšķile FK Dinamo Rīga
16:30 A Mārupes SC Riga FC
16:30 B Balvu SC FK Valmiera
18:00-19:00 | 3:3 mix turnīrs Ozolnieku pilsētas stadionā

Sestdiena, 17. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
10:00 A FK Dinamo Rīga Balvu SC
10:00 B Babītes SK FC Real Pro Ikšķile
10:50 A Rēzeknes FA Mārupes SC
10:50 B Riga FC FK Valmiera
12:00 | Festivāla atklāšana Ozolnieku pilsētas stadionā
16:00 A Mārupes SC Babītes SK
16:00 B FC Real Pro Ikšķile Balvu SC
16:50 A FK Valmiera Rēzeknes FA
16:50 B FK Dinamo Rīga Riga FC
18:10 A Babītes SK Balvu SC
18:10 B Mārupes SC FK Valmiera
19:00 A FC Real Pro Ikšķile Riga FC
19:00 B Rēzeknes FA FK Dinamo Rīga

Svētdiena, 18. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
10:00 A FK Valmiera Babītes SK
10:00 B Riga FC Balvu SC
10:50 A FK Dinamo Rīga Mārupes SC
10:50 B Rēzeknes FA FC Real Pro Ikšķile
12:40 A Babītes SK Riga FC
12:40 B FK Valmiera FK Dinamo Rīga
13:30 A Balvu SC Rēzeknes FA
13:30 B Mārupes SC FC Real Pro Ikšķile
15:00 | Noslēguma ceremonija Ozolnieku pilsētas stadionā

 U-11 VECUMA GRUPA (FK JELGAVA SPORTA BĀZE)

Piektdiena, 16. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
13:00 A Babītes SK FK Dinamo Rīga
13:00 B Riga FC Rēzeknes FA
13:50 A FC Real Pro Ikšķile FK Valmiera
13:50 B Balvu SC Mārupes SC
15:40 A Rēzeknes FA Babītes SK
15:40 B FC Real Pro Ikšķile FK Dinamo Rīga
16:30 A Mārupes SC Riga FC
16:30 B Balvu SC FK Valmiera
18:00-19:00 | 3:3 mix turnīrs Ozolnieku pilsētas stadionā

Sestdiena, 17. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
10:00 A FK Dinamo Rīga Balvu SC
10:00 B Babītes SK FC Real Pro Ikšķile
10:50 A Rēzeknes FA Mārupes SC
10:50 B Riga FC FK Valmiera
12:00 | Festivāla atklāšana Ozolnieku pilsētas stadionā
16:00 A Mārupes SC Babītes SK
16:00 B FC Real Pro Ikšķile Balvu SC
16:50 A FK Valmiera Rēzeknes FA
16:50 B FK Dinamo Rīga Riga FC
18:10 A Babītes SK Balvu SC
18:10 B Mārupes SC FK Valmiera
19:00 A FC Real Pro Ikšķile Riga FC
19:00 B Rēzeknes FA FK Dinamo Rīga

Svētdiena, 18. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
10:00 A FK Valmiera Babītes SK
10:00 B Riga FC Balvu SC
10:50 A FK Dinamo Rīga Mārupes SC
10:50 B Rēzeknes FA FC Real Pro Ikšķile
12:40 A Babītes SK Riga FC
12:40 B FK Valmiera FK Dinamo Rīga
13:30 A Balvu SC Rēzeknes FA
13:30 B Mārupes SC FC Real Pro Ikšķile
15:00 | Noslēguma ceremonija Ozolnieku pilsētas stadionā

9.-11. AUGUSTS, PRIEKUĻI

U-10 VECUMA GRUPA (PRIEKUĻU VIDUSSKOLA)

Piektdiena, 9. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
12:00 A FK Priekuļi JFC Dobele
12:00 B Gulbenes BJSS Ogres NSC
12:50 A FK Veina BJFK Pārdaugava
12:50 B Sēlijas SS Ilūkstes NSS
15:40 A Ogres NSC FK Priekuļi
15:40 B FK Veina JFC Dobele
16:30 A Ilūkstes NSS Gulbenes BJSS
16:30 B Sēlijas SS BJFK Pārdaugava
18:00-19:00 | 3x3 mix turnīrs Priekuļu vidusskolas stadionā

Sestdiena, 10. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
10:00 A JFC Dobele Sēlijas SS
10:00 B FK Priekuļi FK Veina
10:50 A Ogres NSC Ilūkstes NSS
10:50 B Gulbenes BJSS BJFK Pārdaugava
12:00 | Festivāla atklāšana Priekuļu tehnikuma stadionā
15:00 A Ilūkstes NSS FK Priekuļi
15:00 B FK Veina Sēlijas SS
15:50 A BJFK Pārdaugava Ogres NSC
15:50 B JFC Dobele Gulbenes BJSS
17:10 A FK Priekuļi Sēlijas SS
17:10 B Ilūkstes NSS BJFK Pārdaugava
18:00 A FK Veina Gulbenes BJSS
18:00 B Ogres NSC JFC Dobele

Svētdiena, 11. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
10:00 A BJFK Pārdaugava FK Priekuļi
10:00 B Gulbenes BJSS Sēlijas SS
10:50 A JFC Dobele Ilūkstes NSS
10:50 B Ogres NSC FK Veina
12:40 A FK Priekuļi Gulbenes BJSS
12:40 B BJFK Pārdaugava JFC Dobele
13:30 A Sēlijas SS Ogres NSC
13:30 B Ilūkstes NSS FK Veina
15:00 | Noslēguma ceremonija Priekuļu tehnikuma stadionā

 U-11 VECUMA GRUPA (PRIEKUĻU TEHNIKUMS)

Piektdiena, 9. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
12:00 A FK Priekuļi JFC Dobele
12:00 B Gulbenes BJSS Ogres NSC
12:50 A FK Veina Limbažu un Salacgrīvas NBJSS
12:50 B Sēlijas SS Preiļu BJSS
15:40 A Ogres NSC FK Priekuļi
15:40 B FK Veina JFC Dobele
16:30 A Preiļu BJSS Gulbenes BJSS
16:30 B Sēlijas SS Limbažu un Salacgrīvas NBJSS
18:00-19:00 | 3x3 mix turnīrs Priekuļu vidusskolas stadionā

Sestdiena, 10. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
10:00 A JFC Dobele Sēlijas SS
10:00 B FK Priekuļi FK Veina
10:50 A Ogres NSC Preiļu BJSS
10:50 B Gulbenes BJSS Limbažu un Salacgrīvas NBJSS
12:00 | Festivāla atklāšana Priekuļu tehnikuma stadionā
15:00 A Preiļu BJSS FK Priekuļi
15:00 B FK Veina Sēlijas SS
15:50 A Limbažu un Salacgrīvas NBJSS Ogres NSC
15:50 B JFC Dobele Gulbenes BJSS
17:10 A FK Priekuļi Sēlijas SS
17:10 B Preiļu BJSS Limbažu un Salacgrīvas NBJSS
18:00 A FK Veina Gulbenes BJSS
18:00 B Ogres NSC JFC Dobele

Svētdiena, 11. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
10:00 A Limbažu un Salacgrīvas NBJSS FK Priekuļi
10:00 B Gulbenes BJSS Sēlijas SS
10:50 A JFC Dobele Preiļu BJSS
10:50 B Ogres NSC FK Veina
12:40 A FK Priekuļi Gulbenes BJSS
12:40 B Limbažu un Salacgrīvas NBJSS JFC Dobele
13:30 A Sēlijas SS Ogres NSC
13:30 B Preiļu BJSS FK Veina
15:00 | Noslēguma ceremonija Priekuļu tehnikuma stadionā

Optibet Virslīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC2819365217+3560
2RFS3016775230+2255
3FK Ventspils30121174640+647
4FK Spartaks28124124455-1140
5Valmiera Glass ViA28108102829-138
6FK Liepāja28105133637-135
7FK Jelgava2888122935-632
8BFC Daugavpils2976162446-2227
9FK Metta2966173052-2224

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Latvijas kausa fināls Jelgavā