Latvian Football Strategy 2017-2024

LFF 2019. gadā pirmoreiz ievieš futbola festivālu Futbols priekam, aizstājot līdzšinējās LFF kausa sacensības futbolā 8:8 ar cita formāta futbola turnīriem U-10 un U-11 vecuma grupu futbolistiem. Festivāla dalībniekiem tiek dota iespēja spēlēt pret saviem vienaudžiem no citām futbola skolām un akadēmijām nepiespiestā gaisotnē, kā arī salīdzināt savas spējas ar vienaudžiem, iegūstot jaunus draugus. Sacensību reglaments pieejams ŠEIT.

  • A grupa 2019
  • B grupa 2019
  • C grupa 2019

23.-25. AUGUSTS, LIEPĀJA

Sacensību dalībnieki: Liepājas Futbola skola, FS Metta, BFC Daugavpils, Rīgas Futbola skola, FK Tukums 2000/TSS, FK Ventspils, JDFS Alberts un FK Jelgava.

Informācija par spēļu kalendāru tiks pievienota papildus.

16.-18. AUGUSTS, JELGAVA UN OZOLNIEKI

U-10 VECUMA GRUPA (OZOLNIEKU PILSĒTAS STADIONS)

Piektdiena, 16. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
13:00 A Babītes SK FK Dinamo Rīga
13:00 B Riga FC Rēzeknes FA
13:50 A AFA Olaine FK Valmiera
13:50 B Balvu SC Mārupes SC
15:40 A Rēzeknes FA Babītes SK
15:40 B AFA Olaine FK Dinamo Rīga
16:30 A Mārupes SC Riga FC
16:30 B Balvu SC FK Valmiera
18:00-19:00 | 3:3 mix turnīrs Ozolnieku pilsētas stadionā

Sestdiena, 17. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
10:00 A FK Dinamo Rīga Balvu SC
10:00 B Babītes SK AFA Olaine
10:50 A Rēzeknes FA Mārupes SC
10:50 B Riga FC FK Valmiera
12:00 | Festivāla atklāšana Ozolnieku pilsētas stadionā
16:00 A Mārupes SC Babītes SK
16:00 B AFA Olaine Balvu SC
16:50 A FK Valmiera Rēzeknes FA
16:50 B FK Dinamo Rīga Riga FC
18:10 A Babītes SK Balvu SC
18:10 B Mārupes SC FK Valmiera
19:00 A AFA Olaine Riga FC
19:00 B Rēzeknes FA FK Dinamo Rīga

Svētdiena, 18. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
10:00 A FK Valmiera Babītes SK
10:00 B Riga FC Balvu SC
10:50 A FK Dinamo Rīga Mārupes SC
10:50 B Rēzeknes FA AFA Olaine
12:40 A Babītes SK Riga FC
12:40 B FK Valmiera FK Dinamo Rīga
13:30 A Balvu SC Rēzeknes FA
13:30 B Mārupes SC AFA Olaine
15:00 | Noslēguma ceremonija Ozolnieku pilsētas stadionā

 U-11 VECUMA GRUPA (FK JELGAVA SPORTA BĀZE)

Piektdiena, 16. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
13:00 A Babītes SK FK Dinamo Rīga
13:00 B Riga FC Rēzeknes FA
13:50 A AFA Olaine FK Valmiera
13:50 B Balvu SC Mārupes SC
15:40 A Rēzeknes FA Babītes SK
15:40 B AFA Olaine FK Dinamo Rīga
16:30 A Mārupes SC Riga FC
16:30 B Balvu SC FK Valmiera
18:00-19:00 | 3:3 mix turnīrs Ozolnieku pilsētas stadionā

Sestdiena, 17. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
10:00 A FK Dinamo Rīga Balvu SC
10:00 B Babītes SK AFA Olaine
10:50 A Rēzeknes FA Mārupes SC
10:50 B Riga FC FK Valmiera
12:00 | Festivāla atklāšana Ozolnieku pilsētas stadionā
16:00 A Mārupes SC Babītes SK
16:00 B AFA Olaine Balvu SC
16:50 A FK Valmiera Rēzeknes FA
16:50 B FK Dinamo Rīga Riga FC
18:10 A Babītes SK Balvu SC
18:10 B Mārupes SC FK Valmiera
19:00 A AFA Olaine Riga FC
19:00 B Rēzeknes FA FK Dinamo Rīga

Svētdiena, 18. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
10:00 A FK Valmiera Babītes SK
10:00 B Riga FC Balvu SC
10:50 A FK Dinamo Rīga Mārupes SC
10:50 B Rēzeknes FA AFA Olaine
12:40 A Babītes SK Riga FC
12:40 B FK Valmiera FK Dinamo Rīga
13:30 A Balvu SC Rēzeknes FA
13:30 B Mārupes SC AFA Olaine
15:00 | Noslēguma ceremonija Ozolnieku pilsētas stadionā

9.-11. AUGUSTS, PRIEKUĻI

U-10 VECUMA GRUPA (PRIEKUĻU VIDUSSKOLA)

Piektdiena, 9. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
12:00 A FK Priekuļi JFC Dobele
12:00 B Gulbenes BJSS Ogres NSC
12:50 A FK Veina BJFK Pārdaugava
12:50 B Sēlijas SS Ilūkstes NSS
15:40 A Ogres NSC FK Priekuļi
15:40 B FK Veina JFC Dobele
16:30 A Ilūkstes NSS Gulbenes BJSS
16:30 B Sēlijas SS BJFK Pārdaugava
18:00-19:00 | 3x3 mix turnīrs Priekuļu vidusskolas stadionā

Sestdiena, 10. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
10:00 A JFC Dobele Sēlijas SS
10:00 B FK Priekuļi FK Veina
10:50 A Ogres NSC Ilūkstes NSS
10:50 B Gulbenes BJSS BJFK Pārdaugava
12:00 | Festivāla atklāšana Priekuļu tehnikuma stadionā
15:00 A Ilūkstes NSS FK Priekuļi
15:00 B FK Veina Sēlijas SS
15:50 A BJFK Pārdaugava Ogres NSC
15:50 B JFC Dobele Gulbenes BJSS
17:10 A FK Priekuļi Sēlijas SS
17:10 B Ilūkstes NSS BJFK Pārdaugava
18:00 A FK Veina Gulbenes BJSS
18:00 B Ogres NSC JFC Dobele

Svētdiena, 11. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
10:00 A BJFK Pārdaugava FK Priekuļi
10:00 B Gulbenes BJSS Sēlijas SS
10:50 A JFC Dobele Ilūkstes NSS
10:50 B Ogres NSC FK Veina
12:40 A FK Priekuļi Gulbenes BJSS
12:40 B BJFK Pārdaugava JFC Dobele
13:30 A Sēlijas SS Ogres NSC
13:30 B Ilūkstes NSS FK Veina
15:00 | Noslēguma ceremonija Priekuļu tehnikuma stadionā

 U-11 VECUMA GRUPA (PRIEKUĻU TEHNIKUMS)

Piektdiena, 9. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
12:00 A FK Priekuļi JFC Dobele
12:00 B Gulbenes BJSS Ogres NSC
12:50 A FK Veina Limbažu un Salacgrīvas NBJSS
12:50 B Sēlijas SS Preiļu BJSS
15:40 A Ogres NSC FK Priekuļi
15:40 B FK Veina JFC Dobele
16:30 A Preiļu BJSS Gulbenes BJSS
16:30 B Sēlijas SS Limbažu un Salacgrīvas NBJSS
18:00-19:00 | 3x3 mix turnīrs Priekuļu vidusskolas stadionā

Sestdiena, 10. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
10:00 A JFC Dobele Sēlijas SS
10:00 B FK Priekuļi FK Veina
10:50 A Ogres NSC Preiļu BJSS
10:50 B Gulbenes BJSS Limbažu un Salacgrīvas NBJSS
12:00 | Festivāla atklāšana Priekuļu tehnikuma stadionā
15:00 A Preiļu BJSS FK Priekuļi
15:00 B FK Veina Sēlijas SS
15:50 A Limbažu un Salacgrīvas NBJSS Ogres NSC
15:50 B JFC Dobele Gulbenes BJSS
17:10 A FK Priekuļi Sēlijas SS
17:10 B Preiļu BJSS Limbažu un Salacgrīvas NBJSS
18:00 A FK Veina Gulbenes BJSS
18:00 B Ogres NSC JFC Dobele

Svētdiena, 11. augusts:

Laiks Laukums Komanda 1 Komanda 2
10:00 A Limbažu un Salacgrīvas NBJSS FK Priekuļi
10:00 B Gulbenes BJSS Sēlijas SS
10:50 A JFC Dobele Preiļu BJSS
10:50 B Ogres NSC FK Veina
12:40 A FK Priekuļi Gulbenes BJSS
12:40 B Limbažu un Salacgrīvas NBJSS JFC Dobele
13:30 A Sēlijas SS Ogres NSC
13:30 B Preiļu BJSS FK Veina
15:00 | Noslēguma ceremonija Priekuļu tehnikuma stadionā

Optibet Virslīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC2013253612+2441
2RFS2010552819+935
3FK Spartaks199372832-430
4FK Ventspils207763031-128
5Valmiera Glass ViA197661817+127
6FK Liepāja197482019+125
7BFC Daugavpils1963101528-1321
8FK Jelgava2055101522-720
9FK Metta2053122131-1018

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU