Pēc Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā SynotTip Elites līgas turnīra pirmā apļa vienvadību kopvērtējuma tabulā pārņēmusi JakoSport&Graanul Pellets komanda, kas aizvadītajā kārtā ļoti svarīgā spēlē pārspēja tiešo konkurenti Bettend.com. Savukārt tabulas trešajā pozīcijā joprojām ierindojas Futbola Parks/LSPA vienība.
Rīgas 15. vidusskolā notikusī pirmā apļa noslēdzošās kārtas centrālā spēle svētdien sportiskās intrigas un spriedzes ziņā klātesošajiem nelika vilties. Abas sāncenses laukumā apliecināja tās kvalitātes, kuru dēļ šīs komandas likumsakarīgi arī atrodas Elites līgas kopvērtējuma tabulas augšgalā.
Spēles rezultātu jau 3. minūtē JakoSport&Graanul Pellets rindās atklāja Aleksandrs Trups, bet atlikušā pirmā puslaika ietvaros par spīti vairākām teicamām vārtu gūšanas iespējām nevienai no pretiniecēm gūt vārtus vairs neizdevās. Drīz pēc pārtraukuma Bettend.com panāca izlīdzinājumu līdz ar Pāvela Tarasenko precīzu sitienu, uz ko sāncenši nekavējoties atbildēja ar Vitālija Smirnova vārtu guvumu.
Cīņas turpinājumā Bettend.com futbolisti aktīvi meklēja pareizo ceļu uz pretinieku vārtu iekarošanu, taču visi mēģinājumi beidzās nesekmīgi. Vēl jo vairāk – 38. minūtē Artjoms Voroņins pēc teicami izspēlētas kombinācijas rezultatīvi noslēdza pretuzbrukumu, panākot 3:1 JakoSport&Graanul Pellets labā. Ar šādu gala iznākumu mačs arī noslēdzās.
JakoSport&Graanul Pellets šobrīd tabulā sasniegusi 18 punktu apjomu, par trim apsteidzot Bettend.com, bet par pieciem – Futbola Parks/LSPA, kas svētdien otrajā puslaikā salauza FC INTER STAR pretestību (pēc pirmajām 20 minūtēm rezultāts bija 0:0), triumfējot ar rezultātu 6:1. Divus vārtus studentu rindās guva Mārtiņš Remess.
Tikmēr uz ceturto vietu kopvērtējumā pakāpusies Olaine telpu futbolisti, kuri aizvadītajā kārtā izcīnīja jau trešo uzvaru pēc kārtas, pārspējot Baltic International Bank – 8:4. Vēl četras minūtes pirms tiesneša beigu svilpes bankas atbalstītā komanda prata no nelabvēlīgā 1:4 samazināt rezultāta deficītu līdz 3:4, tomēr mača galotnē olainieši ievērojami palielināja savu handikapu, gūstot uzvaru visā spēlē ar četru vārtu starpību. Uzvarētāju sastāvā jāatzīmē Jurijs Ivanovs, kurš izcēlās ar trīs precīziem sitieniem.
Visbeidzot, vēl nepieminētajā kārtas duelī FREE, pateicoties Igora Kapustina priekšpēdējā minūtē gūtajiem vārtiem, ar rezultātu 2:1 pārspēja DSV Transport, sarūpējot pretiniecei jau trešo neveiksmi pēc kārtas.
Pēc pirmā apļa aizvadīšanas Elites līgas rezultatīvākais spēlētājs ir desmit vārtus guvušais Vitālijs Veinbergs (Bettend.com), bet par vienu precīzu sitienu mazāk ir Aleksandra Mihailova (Olaine) rēķinā.
Elites līgas nākamās kārtas spēles risināsies šo svētdien, 3. decembrī. Pēc tam turnīrs atsāksies jau nākamā gada janvāra vidū.
Infromāciju sagatavoja:
Rīgas Futbola federācija