Pirmdien kārtējās uzvaras Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā SynotTip Elites līgas turnīrā svinēja abas pašreizējās līderes JakoSport&Graanul Pellets un Bettend.com, kas sestās kārtas ietvaros savus sāncenšus pieveica visnotaļ pārliecinoši. Tāpat panākumu guva vadošā dueta ciešākā sekotāja tabulā Futbola Parks/LSPA.

Bettend.com telpu futbolisti izšķirošo pārsvaru cīņā ar Baltic International Bank (BIB) ieguva mača izskaņā, kad noslēdzošo septiņu minūšu laikā palielināja savu pārsvaru no minimālā 2:1 līdz komfortablajam 6:1. Vispirms 34. minūtē efektīvs soda sitiens padevās Aleksejam Baranovam, dažas minūtes vēlāk BIB zaudēja vārtus, nomainot vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju, savukārt noslēdzošajā cīņas minūtē “Bettend.com” divkārt sodīja sāncenšus par ļoti rupjām kļūdām aizsardzībā.

Uzvarētāju sastāvā pa diviem vārtiem guva Aleksejs Baranovs un Vitālijs Ziļs, viens trāpīgs raidījums Vitālija Veinberga un Pāvela Tarasenko rēķinā, kamēr BIB komandas labā trāpīgi sita Jevgenijs Drabovičs. Ar kopumā desmit gūtiem vārtiem V. Veinbergs arī pēc šīs kārtas saglabāja Elites līgas rezultatīvākā futbolista statusu.

Rezultāta starpības ziņā graujošāko uzvaru sezonā pirmdien Rīgas 15. vidusskolā guva otra līdere JakoSport&Graanul Pellets, kas negaidīti pārliecinoši ar 10:2 pārspēja DSV Transport. Mača liktenis būtībā tika izšķirts jau pirmajā puslaikā, kas noslēdzās ar transportniekiem nelabvēlīgo 0:6 deficītu. Uzvarētāju rindās divus vārtus guva četri dažādi futbolisti – Jevgeņijs Aleksejenko, Oļegs Popovs, Maksims Selivončiks un Anatolijs Maksimenko.

Bettend.com un JakoSport&Graanul Pellets vienības šobrīd sešās spēlēs katra iekrājusi pa 15 punktiem, apsteidzot trešajā vietā esošo Futbola Parks/LSPA vienību par piecu punktu tiesu. Pēdējā sestajā kārtā pārtrauca trīs neuzvarēto maču sēriju, ar rezultātu 3:1 liekot kapitulēt FREE vīriem.

Visbeidzot, vēl vienā aktuālās kārtas cīniņā trešo panākumu sezonā svinēja Olaine, kas, pateicoties diviem Ruslana Medvedina vārtu guvumiem, ar rezultātu 5:2 sarūgtināja ārpus konkurences startējošo FC INTER STAR. Jāpiebilst, ka arī INTER STAR rindās divreiz izcelties izdevās Anatolijam Mežeckim.

Elites līgas pirmā apļa noslēdzošā jeb kopumā septītā kārta risināsies jau šo svētdien – 26. novembrī.