"11.lv" Latvijas kausa izcīņas sievietēm šīs sezonas finālā satiksies "RFS Women" un "Riga FC Women" komandas.

Pirmā fināliste noskaidrojās trešdien, kad Sieviešu futbola līgas šī brīža pēdējās vietas īpašniece Rīgas Futbola skola uzņēma līgas līderes un valsts čempiones no "RFS Women" komandas. Spēle izvērtās saspringta, uzvarētājām noskaidrojoties vien mača izskaņā. Pirmajā puslaikā Anastasija Čemirtāne nerealizēja 11 metru soda sitienu, bet pēdējo 16 minūšu laikā Tatjana Baličeva un Liāna Rožaščonoka no 11 metru soda sitiena atzīmes atnesa "RFS Women" panākumu ar 2:0 (0:0).

Rīgas Futbola skola iepriekš turnīra ceturtdaļfinālā ar 2:0 uzvarēja FK "Auda" komandu, savukārt "RFS Women" pēc 3:0 panākuma priekšsacīkšu kārtā pār Liepājas Futbola skolu vēlāk ar 7:0 sarūgtināja FK "Olaine" vienību.

Savukārt svētdien otrajā pusfināla duelī iepriekšējo divu sezonu trofejas ieguvējas FS "Metta" tikās ar "Riga FC Women" futbolistēm, atzīstot pretinieču pārākumu ar 0:5 (0:1). Pirmā puslaika pašā izskaņā Nikola Preijere deva vadību rīdziniecēm, otrā puslaika ievadā sekoja divu viesspēlētāju precīzi sitieni, bet mača izskaņā viesu komanda guva vēl divus vārtus.

Mettietes pirms tam ceturtdaļfinālā ar 4:0 uzvarēja 1. līgas līdervienību FS "Jelgava", bet "Riga FC Women" ar 5:0 apspēlēja FK "Iecava"/DFS komandu.

Turnīra fināls ieplānots 2. oktobrī. Tā norises vieta tiks izziņota atsevišķi.

Latvijas kausa izcīņa sieviešu komandām tiek izspēlēta kopš 2014. gada. Visās sezonās līdz 2021. gadam turnīrā uzvarēja Rīgas Futbola skola, tad pie titula tika SFK "Rīga", bet iepriekšējās divās sezonās trofeju ieguva FS "Metta".

Šosezon pirmoreiz vēsturē arī Latvijas kausa izcīņas turnīram sievietēm ir piesaistīts ģenerālsponsors.