"11.lv" Latvijas kausa izcīņas sievietēm pusfinālā iekļuvušas četras galvaspilsētas komandas.

Pārliecinošāko uzvaru svinēja valsts čempiones "RFS Women", aizvadot lielisku otro puslaiku un ar 7:0 (2:0) savā laukumā pārspējot FK "Olaine". Santa Sanija Vuškāne guva trīs, bet Sofija Gergeležiu – divus vārtus. Pārliecinoši klājās arī "Riga FC Women" komandai, kas izbraukumā ar 5:0 (2:0) uzvarēja FK "Iecava". Anna Kristīne Gornela, neskatoties uz nerealizētu 11 metru soda sitienu, tika pie diviem vārtu guvumiem.

Pa diviem vārtiem katrā no puslaikiem 4:0 (2:0) uzvarā guva iepriekšējo divu sezonu turnīra čempiones FS "Metta". Katrīna Daņilova 1. ligā spēlējošās FS "Jelgava" komandas vārtos raidīja trīs bumbas.

Negaidītāko rezultātu sarūpēja "LuckyBet" Sieviešu līgas pastarīte Rīgas Futbola skola, ar 2:0 (1:0) sarūgtinot FK "Auda" dāmas. Uzvaras vārtus guva Evelīna Ušpaleviča, kura vēlāk asistēja arī Lizetes Dūmiņas precīzajam sitienam.

Pusfināla pāru izloze paredzēta 31. augustā plkst. 12:00 ar tiešraidi futbols.tv platformā.

Latvijas kausa izcīņa sieviešu komandām tiek izspēlēta kopš 2014. gada. Visās sezonās līdz 2021. gadam turnīrā uzvarēja Rīgas Futbola skola, tad pie titula tika SFK "Rīga", bet iepriekšējās divās sezonās trofeju ieguva FS "Metta".

Šosezon pirmoreiz vēsturē arī Latvijas kausa izcīņas turnīram sievietēm ir piesaistīts ģenerālsponsors.