Otrdien, 5. maijā,  Rugāju stadionā tika aizvadītas Latvijas Ziemeļaustrumu reģiona Skolu kausa finālsacensības trijās vecuma grupās, kurās tika apzinātas tās komandas, kas pārstāvēs reģionu Latvijas skolu čempionāta finālturnīrā 8. maijā Rīgā. Līdz ar to pašlaik jau ir zināmas visas 18 gaidāmo sacensību dalībnieces.

Jaunākajā Ziemeļaustrumu reģiona grupā - 4.-5. klasēm - uzvarēja Lubānas vidusskola, otrajā vietā ierindojās Kārsavas vidusskola, bet trešajā vietā bija Viļakas pamatskola. Labāko spēlētāju balvas saņēma Rolands Ščuckis (Lubāna), Ņikita Vasiļjevs (Kārsava) un Maksims Milaknis (Viļaka).

Vidējā grupā - 6.-7. klasēm - finālā tikās Gulbenes novada Daukstes pamatskola un Kārsavas vidusskola. Pārāka bija Daukstes komanda. Labāko spēlētāju balvas saņēma Lukass Stalidzāns (Daukstes) un Mārtiņš Laganovskis-Vesers (Kārsava).

Vecākajā grupā, kurā sacentās 8.-9. klašu komandas, uzvarēja Balvu Valsts ģimnāzija, otrie bija Gulbenes 2. vidusskolas futbolisti, bet trešie bija Gulbenes novada Stāķu pamatskolas futbolisti. Labāko spēlētāju balvas saņēma Arvis Šarabaiko (Balvi), Ralfs Skopāns (Gulbene), Daniels Lazdiņš (Stāķi) un Valdis Ezeriņš (Kalsnava).

Visas komandas saņēma Latvijas Futbola federācijas (LFF) dāvātās bumbas, kausus, medaļas un diplomus. Visu grupu uzvarētāji izcīnīja tiesības piedalīties Latvijas skolu futbola čempionāta finālā Rīgā 8.maijā.