Sieviešu futbola līgas (SFL) sezonas pēdējā spēlē sestdien kopvērtējuma trešo vietu izcīnīja SK "Super Nova"/RTU.

Pēdējā kārtā SK "Super Nova"/RTU izbraukumā prata ar 2:1 apspēlēt FK "Olaine" futbolistes, tādējādi liekot viņām samierināties ar kopvērtējuma ceturto vietu. Pirms tam olainietes atradās trešajā pozīcijā, kuras saglabāšanai viņām derēja arī neizšķirts.

Spēles gaitā SK "Super Nova"/RTU, kas pērn izcīnīja otro vietu, atspēlējās, pateicoties Vladas Kozlovas vārtiem 64. minūtē un Alises Gaiķes uzvaru nesošajam sitienam 87. minūtē.

Jau iepriekš čempionu titulu sev nodrošināja SFK "Rīga", kas uzvarēja 17 no 18 čempionāta spēlēm, bet otrajā vietā ierindojās FS "Metta".

Čempionāta rezultatīvāko spēlētāju sarakstā pirmās četras vietas ieņēma SFK "Rīga" pārstāves ar līderi Anastasiju Čemirtāni – 20 precīzi sitieni.

Kopvērtējuma pēdējo, septīto, vietu ieņēma Rīgas Futbola skola, kuru gaida pārspēles ar Sieviešu futbola 1. līgas vicečempionēm no Rēzeknes BJSS. Liepājas Futbola skola kā 1. līgas čempione izcīnījusi tiesības nākamajā sezonā spēlēt SFL.