Latvijas U-17 izlase Baltijas kausa izcīņas otrajā mačā spēlēja neizšķirti 1:1 (0:0) ar vienaudžiem no Somijas.

Latvijas izlasi 51. minūtē vadībā izvirzīja Kristiāns Kaušelis, bet somi rezultātu izlīdzināja 74. minūtē, precīzi realizējot 11 metru soda sitienu.

Turnīra pirmajā dienā Latvijas izlase pārspēja Lietuvu 2:1 un Somija uzvarēja igauņus 2:0, savukārt otrajā spēļu kārtā Lietuvas un Igaunijas spēlē tika fiksēts neizšķirts rezultāts 1:1.

Pēc divām spēļu dienām Latvijai un Somijai ir pa četriem punktiem, bet Lietuva un Igaunija iekrājušas pa vienam punktam.

Baltijas kausa noslēdzošajā dienā 2. jūlijā paralēli norisināsies spēles starp Latvijas un Igaunijas izlasēm, kā arī Somijas un Lietuvas duelis.

Uz Latvijas U-17 izlasi izsaukti 20 spēlētāji no astoņiem klubiem.

Gatavojoties Baltijas kausa izcīņas spēlēm, Latvijas U-17 izlase pārbaudes spēlē pārspēja FK Jelgava-2 komandu.

Pērn Latvijas U-17 izlase Baltijas kausa izcīņā uzvarēja Lietuvu 2:0 un Igauniju 1:0, kā arī spēlēja neizšķirti 1:1 pret Somijas valstsvienību, izcīnot turnīra trofeju.