Uzvaru Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) 1. līgas turnīrā 6. aprīlī izcīnīja RSU/BAO-Dobele vienība, kas finālā ar 8:1 sakāva Kuldīgas FC Nikers. Bronzas medaļas ieguva TFK Salaspils komanda.

Mačā par 3. vietu TFK Salaspils spēlēja pret 1. līgas jaunpienācējiem Ventspils Augstskolu. Pirmo puslaiku ar 2:1 uzvarēja ventspilnieki, kuru labā vārtus guva Dmitrijs Kovaļovs un Aleksejs Soleičuks. Salaspiliešu rindās savukārt ar vārtu guvumu atzīmējās Latvijas U-19 izlases spēlētājs Artjoms Kozlovskis. Interesanti, ka vēl stundu pirms bronzas fināla Kozlovskis atradās Imantā, kur aizvadīja Komanda.lv 1. līgas maču FK Dinamo Rīga/Staicele vienības sastāvā.

Otrajā spēles nogrieznī salaspilieši guva četrus secīgos vārtus. Īpaši izcēlās ziemā uz komandu pārnākušais Juris Macuks, kura kontā hat-trick. Vēl pa vārtiem Kozlovska un Viktora Semjonova rēķinā. Pie rezultāta 2:5 ventspilnieki spēja atgriezties spēlē un divus vārtus atgūt (precīzi sitieni Aleksejam Keiselam un Artūram Soņecam). Saspringtā galotnē TFK Salaspils noturēja pārsvaru un vienu reizi raidīja bumbu tukšos vārtos - 6:4.

Sezonas galvenajā mačā sacentās FC Nikers un RSU/BAO-Dobele. Pie pārpildītām Elektrum Olimpiskā centra tribīnēm abas vienības demonstrēja ļoti ātru un dinamisku telpu futbolu, kurā priekšroku guva Dobeles spēlētāji. Pirmajā puslaikā dobelnieki prasmīgi realizēja savas iespējas un 17. minūtē nonāca vadībā ar 4:0. Vārtus Austrumu konferences vadošās komandas labā guva Romāns Šteinboks, Dmitrijs Bučņevs un Pāvels Zagrebins (divreiz). Puslaika izskaņā Sandis Oskars Priedēns vienus vārtus atspēlēja, ļaujot gavilēt kuplam Kuldīgas atbalstītāju pulkam.

Otrajā puslaikā kuldīdznieki nespēja izmantot savas izdevības, kamēr RSU/BAO-Dobele sagaidīja un izmantoja savas iespējas. Otrajā puslaikā hat-trick nokārtoja Zagrebins, bet savus otros vārtus spēlē iesita Šteinboks. Galotnē bumbu Artūra Cīruļa sargātajos vārtos raidīja Aleksandrs Radčenko un Emīls Draška, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 8:1.

Neraugoties uz zaudējumu finālā, 1. līgas vērtīgākā spēlētāja balva tika FC Nikers veterānam Gatim Rožkalnam. Tāpat Kuldīgas klubs saņēma balvas par labāko spēļu organizāciju un PR. Savukārt par labāko treneri tika atzīts čempionu komandas spēlējošais treneris Jevgēnijs Matrjoņins.