"Babīte SK" futbolisti arvien saglabā vērā ņemamu handikapu turnīra tabulā pār tuvākajām konkurentēm "Dali Dali" 3. līgas centra grupā.
Līderu divas tuvākās konkurentes – "Riga United FC" (24) un "Futbola Parks Academy” (24) – atpaliek par astoņiem, bet "AC Jules Verne" un "DSVK Traktors"" (abām 22) attiecīgi jau par desmit punktiem.
Kā vēstīts, arī šajā vasarā turnīrs notiek kā Latvijas 3. līgas čempionāta Rīgas reģiona jeb Centra zonas sacensības, čempionam un otrās vietas ieguvējam iegūstot tiesības pārstāvēt Rīgu Latvijas čempionāta Trešās līgas finālturnīrā. Turnīra ietvaros 12 dalībnieces čempionu noskaidro pēc divu riņķu spēkošanās.
Kopš jūnija izskaņas "Babīte SK" vienība laukumā devās trīs reizes, kaldinot 2:0 panākumus mačos ar "AFA Olaine-2" un "JRFPC Upesciema Warriors", kā arī aizvadot bezvārtu neizšķirtu pret "Rīgas Futbola klubs". Jāpiebilst, ka kopš maija sākuma turnīra līdere nav piedzīvojusi zaudējumus jau 11 mačos pēc kārtas, turklāt uzvarējusi deviņās no šīm cīņām.
Punktu bagāžu iepriekš minētajā laika periodā papildināja arī "Riga United FC" un "Futbola Parks Academy". Pirmā četrās cīņās ieguva deviņus no maksimāli iespējamajiem 12 punktiem, piekāpjoties vienīgi tiešajai konkurentei "Futbola Parks Academy" – 1:3. Tikmēr pēdējā, neskaitot šo panākumu, guva vēl vienu uzvaru un divas reizes atzina konkurentu pārākumu.
Pavisam netālu šī dueta četru punktu intervālā izkārtojušās arī četras nākamās sekotājas kopvērtējuma tabulā. Attiecīgi ceturtajā un piektajā pozīcijā šobrīd, kā minēts, atrodas "AC Jules Verne" un "DSVK Traktors", par punktu mazāk "AFA Olaine-2", bet ar 20 punktiem patlaban septītajā vietā ierindojas FK RSU.
Turnīra rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā notikušas izmaiņas – uz trešo pozīciju atkritis iepriekšējais līderis, desmit vārtus guvušais "Futbola Parks Academy" pārstāvis Jēkabs Vārna. Viņu apsteiguši par reizi vairāk sāncenšu vārtsargus sarūgtinājušie Žans Borisenoks ("Riga United FC") un Toms Luiss Ganjērs ("AC Jules Verne").
Kā ziņots, turnīrā, kā ierasts, drīkst piedalīties tikai tās komandas, kas spēj nodrošināt 2025. gada Rīgas futbola čempionāta un 2025. gada Latvijas 3. līgas čempionāta reglamentu izpildi, kā arī izpildījušas LFF klubu licencēšanas prasības. Nav atļauta virslīgas, Pirmās un Otrās līgas čempionāta komandās pieteikto spēlētāju pārstāvniecība, tāpat Rīgas čempionātā nedrīkst startēt Latvijas čempionāta Trešās līgas citu reģionu klubu spēlētāji.
Informāciju sagatavoja:
Rīgas Futbola federācija