Piektdien, 24. oktobrī, Kauņā notika 2026. gada Eiropas Telpu futbola čempionāta finālturnīra grupu izloze. Latvijā notiekošā turnīrā mūsu valstsvienība ielozēta grupā ar Franciju, Horvātiju un Gruziju.

Finālturnīrs ar 16 komandu dalību nākamgad no 21. janvāra līdz 7. februārim notiks Latvijā, Lietuvā un Slovēnijā. "Xiaomi Arēna" Rīgā uzņems astoņas spēles – sešus A un B apakšgrupu mačus 21. janvārī, 25. janvārī un 28. janvārī, tai skaitā visas trīs Latvijas komandas spēles, kā arī vienu ceturtdaļfināla maču 31. janvārī starp Latvijas izlases pārstāvētās A grupas uzvarētājiem un Lietuvas izlases pārstāvētās B grupas otrās vietas ieguvējiem.

Izlozē 16 komandas tika sadalītas četrās apakšgrupās. Latvijas valstsvienība automātiski ir iekļauta A apakšgrupā un izlozē varēja iegūt sev pa vienam pretiniekam no pirmā, otrā un trešā izlozes groza (izņemot Baltkrieviju, kas savas spēles aizvadīs Slovēnijā). Izlozes grozu sadalījumu noteica UEFA nacionālo izlašu pašreizējais rangs.

UEFA FUTSAL EURO 2026 GRUPAS:

  • A grupa: Latvija, Horvātija, Gruzija, Francija
  • B grupa: Lietuva, Armēnija, Čehija, Ukraina
  • C grupa: Slovēnija, Baltkrievija, Spānija, Beļģija
  • D grupa: Itālija, Ungārija, Portugāle, Polija

SPĒĻU KALENDĀRS:

Biļešu pārdošana uz spēlēm visās trīs valstīs sāksies 27. oktobrī.

Aicinām pieteikties īpašo ziņu saņemšanai, lai nepalaistu garām iespēju savlaicīgi iegādāties biļetes uz vēsturiskajām spēlēm Rīgā.

Informācija par turnīru, biļetēm, noteikumiem un telpu futbola vēsturi mājaslapā www.lff.lv/futsaleuro2026.