7.novembris. 2017. 15:05

Pieci Latvijas futbola tiesneši saņēmuši nozīmējumus nacionālo un U-19 izlašu spēļu apkalpošanai Ukrainā un Maķedonijā.

Galvenais tiesnesis Andris Treimanis kopā ar asistentiem Haraldu Gudermani un Alekseju Spasjoņņikovu piektdien, 10. novembrī, Ukrainas pilsētā Ļvovā pārraudzīs Ukrainas un Slovākijas nacionālo izlašu pārbaudes spēli. Tās sākums plkst. 20:00 pēc Latvijas laika.

Andra Treimaņa vadītajai tiesnešu brigādei šosezon bija uzticētas trīs 2018. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēles, kā arī tā pārraudzījusi divas UEFA Eiropas līgas grupu turnīra cīņas.

Tikmēr galvenais tiesnesis Aleksandrs Anufrijevs un asistents Romāns Platonovs no 8. līdz 14. novembrim tiesās Eiropas U-19 čempionāta kvalifikācijas kārtas spēles Maķedonijā, kur bez laukuma saimniekiem piedalīsies arī Beļģijas, Lihtenšteinas un Šveices jaunieši. Pirmajā kārtā abi Latvijas pārstāvji nozīmēti darbam 8. novembra mačā starp Maķedoniju un Šveici, kur R. Platonovs būs viens no tiesneša asistentiem, bet A. Anufrijevs pildīs ceturtā tiesneša pienākumus.

Uefa.com | Kvalifikācijas turnīra 5. apakšgrupa

Šie Latvijas pārstāvji šosezon bijuši piesaistīti UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra un Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācijas sacensību spēļu apkalpošanai.


Latvijas Futbola federācija
Foto - Zigismunds Zālmanis

Saistītie raksti