11.augusts. 2017. 20:48

Par atjaunotās Baltijas Sieviešu futbola līgas (BWFL) čempionvienību piektdien, 11. augustā, kļuva Lietuvas spēcīgākā komanda FK Gintra Universitetas.

Pirmo vietu turnīra kopvērtējumā lietuvietes nodrošināja pēc divām Igaunijā iegūtām uzvarām, vispirms ceturtdien ar 3:0 pārspējot FC Flora, bet dienu vēlāk ar 1:0 apspēlējot Parnu JK futbolistes.

FK Gintra Universitetas komanda līdz ar to četrās turnīra spēlēs iekrāja maksimāli iespējamos 12 punktus, kļūstot savām konkurentēm kopvērtējumā neaizsniedzama.

Uz otro vietu turnīrā pretendē Parnu JK vienība un Latvijas vadošā komanda Rīgas Futbola skola, kas to sadalīs savstarpējā noslēdzošās kārtas mačā 9. septembrī Rīgā. Tajā pašā dienā izbraukuma spēli pret FC Flora aizvadīs otras Latvijas pārstāves FK Liepāja, kas lūkos pakāpties no kopvērtējuma piektās pozīcijas.

BWFL turnīra rezultāti

Turnīra gaitā komandas aizvadīs viena apļa sacensības, vienas valsts pārstāvēm savā starpā nesacenšoties. Tādējādi katra turnīra dalībniece aizvadīs pa četrām spēlēm.

BWFL, kurā sacenšas trīs Baltijas valstu spēcīgākās sieviešu futbola klubu komandas, tika izveidota 2005. gadā un līdz šim pieredzēja piecas darbības sezonas. Pēc 2010. gada sezonas sacensībām BWFL turnīra norise tika apturēta, bet 2017. gadā sacensības piedzīvojušas savu atgriešanos.


Latvijas Futbola federācija
Foto - FK Gintra Universitetas

Saistītie raksti