3.augusts. 2016. 16:00

Šonedēļ Rīgā paredzētajā Baltijas Kausa izcīņā Latvijas nacionālās sieviešu futbola izlases uzdevums, kā vienmēr, būs cīnīties par uzvaru turnīrā, intervijā atklāj valstsvienības galvenais treneris Didzis Matīss, kurš vienlaikus neslēpa savu gandarīju par sieviešu un meiteņu futbola izaugsmi Latvijā, kā arī to, ka iekšējās pieaugošās konkurences apstākļos mums veidojas konkurētspējīga valstsvienība.

 Latvijas nacionālās un WU-15 izlases treniņi un kopbildes (02.08.2016.)

 2016. gada Baltijas Kausa izcīņas PRESES MAPE

Kā ziņots, Latvijas izlase gatavošanos Baltijas Kausa spēlēm uzsāka treniņnometnē 1. augustā. Otrdien, 2. augusta vakarā "Arkādija" stadionā notika komandas oficiālās kopbildes un portretfoto uzņemšana, kā arī kārtējais pusotru stundu garais treniņš, pēc kura beigām audio intervijā komandas galvenais treneris sniedza savu vērtējumu par Latvijas izlases gatavību Baltijas Kausa izcīņai kopumā, spēlētājām atsevišķi, analizēja pretiniekus un novēlēja veiksmi arī Latvijas WU-15 futbolistēm sava vecuma turnīra spēlēs.

"Protams, mūsu mērķis ir uzvarēt turnīrā. Mājas ir mājas. Baltijas Kauss sieviešu nacionālajām izlasēm ir atgriezies Latvijā. Iepriekšējo reizi pie mums tas notika 2011. gadā Staicelē, kad mēs uzvarējām. Šogad pienācis laiks savās mājās uzvarēt. Komandas kopējais mērķis ir uzvara! Neko citu mēs nevēlamies. Ir pagājis laiks, ir bijušas daudzas mācību stundas... Es domāju, ka situācija sieviešu futbolā ir krasi izmainījusies uz labo pusi. Bet ir vēl darbs priekšā, daudz pie kā strādāt.

Redzam, ka sieviešu un meiteņu futbols Latvijā attīstās. Arī prieks par to, ka mēs - kā visjaunākā komanda Baltijas Kausā un iepriekšējā Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā - attīstāmies un gūstam pieredzi. Komandā ir atgriezušās spēlētājas, kas bijušas prom attaisnojošu iemeslu - ģimenes pieauguma - dēļ. Gaidāmajā turnīrā ceram tikai uz to labāko. Šodien mums ir pirmā prakse ar ārzemēs spēlējošās futbolistes, kurai ir dubultpilsonība, pievienošanos Latvijas nacionālajai izlasei [domāts Nora Silvija Āboliņa - LFF.lv]. Tādējādi komandā palielinās konkurence. Mēs redzam šo izaugsmi, redzam, ka mums veidojas konkurētspējīga komanda!" intervijā pirms turnīra sākuma izteicās Latvijas sieviešu futbola izlases galvenais treneris Didzis Matīss.

 


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti