12.augusts. 2016. 10:45

Latvijas meiteņu futbola vasaras čempionāts atsāksies ar U-12 vecuma grupas komandu jeb 2004./2005. dzimšanas gada meiteņu otrā apļa pirmās kārtas spēlēm, kas otrdien, 16. augustā, norisināsies Olainē un Rīgā.

Šīs vecuma grupas pirmajā aplī kopumā desmit komandas, kas bija sadalītas divās apakšgrupās, jūnijā sacentās Iecavā, Ventspilī, Liepājā un Rīgā, noskaidrojot komandu sadalījumu otrā apļa apakšgrupās. Tajās vienības augustā kopumā četros sabraukumos aizvada vēl pa četrām spēlēm.

Olaines pilsētas stadions 16. augustā uzņems A grupas komandas – AFA Olaine, Rīgas Futbola skola, FK Iecava, FS METTA/OSC un SK Imanta. Spēles divos laukumos norisināsies no plkst. 11:00 līdz 14:20.

Savukārt B grupas vienības FA Ventspils, Laidzes FK/Brocēnu NSS, Dinamo Rīga 1, Dinamo Rīga 2 un FK Liepāja 16. augustā pulcēsies stadionā "Jūrnieks" Rīgā, kur mači divos laukumos tiks aizvadīti no plkst. 13:00 līdz plkst. 16:20.

Visu spēļu rezultāti, vecuma grupas kalendārs un komandas

Sezonas pirmajā pusē vispārliecinošāko sniegumu U-12 vecuma grupā demonstrēja AFA Olaine un Rīgas Futbola skolas komandas, kas savās grupās uzvarēja visās četrās spēlēs. Viņu tuvākās sekotājas bija attiecīgi FK Iecava un FS METTA/OSC.

Šajā vecuma grupā noslēdzošie mači notiks 22. augustā Ventspilī un 26. augustā Iecavā.

Latvijas meiteņu futbola vasaras čempionāts ir vasaras sezonas galvenās Latvijas sacensības futbolā meitenēm no 2002. līdz 2008. dzimšanas gadam, kas norisinās trīs vecuma grupās. Šosezon visās vecuma grupās kopā startē 25 komandas, kas ir par astoņām vienībām vairāk nekā pērn. Kamēr U-14 vecuma grupā spēles notiek pēc formāta 8:8, abās jaunākajās grupās cīņas rit pēc formāta 6:6. Abās vecākajās grupās vienas spēles ilgums ir 2x15 minūtes, bet jaunākajā grupā – 2x10 minūtes.

Latvijas meiteņu futbola vasaras čempionāts norisinās sadarbībā ar zīmoliem "Bella" un "Actimel". "Bella" zīmolu pārstāvošā "TZMO Latvija" kompānija, kas ir Eiropas vadošā higiēnas, kosmētikas un medicīnas preču ražotāja "TZMO SA" meitas uzņēmums Latvijā, kopš 2016. gada janvāra ir Latvijas sieviešu futbola patrons, bet piena produktu ražotāja "Danone" zīmols "Actimel" iesaistās meiteņu čempionāta izšķirošo spēļu atbalstīšanā kā tā lieldraugs, atgādinot sacensību dalībniecēm par to, ka spēcīga imūnsistēma palīdz būt veselām.


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti