27.oktobris. 2015. 11:10

Latvijas Futbola federācija (LFF) informē, ka 2016. gada 29. aprīlī norisināsies ikgadējais LFF Kongress, kura ietvaros notiks arī LFF prezidenta un LFF Valdes vēlēšanas.

Saskaņā ar 2015. gada 31. martā apstiprinātās LFF statūtu redakcijas 37. pantu, LFF prezidenta amata kandidātus ir jāiesniedz LFF ģenerālsekretāram līdz 2015. gada 31. decembrim. Pamatojoties uz LFF statūtu 37. panta 2. daļu, LFF prezidenta kandidātam ir jāiesniedz rakstisks plāns par veicamajiem darbiem un sasniedzamajiem mērķiem, ko attiecīgais prezidenta kandidāts uzskata par prioritātēm attiecīgajā periodā.

Saskaņā ar LFF statūtu 31. pantu, līdz 2015. gada 31. decembrim ir jāiesniedz arī LFF Valdes locekļu kandidātu rakstisks plāns par veicamajiem darbiem un sasniedzamajiem mērķiem darbības virzienā, uz kuru pretendents kandidē un uzskata par prioritātēm attiecīgajā periodā.

Pamatojoties uz LFF statūtu 37. panta 1. daļu, lai persona varētu kandidēt uz LFF prezidenta amatu, tai ir jābūt atbalstam vismaz no vienas desmitās daļas LFF biedru (vismaz 10 LFF biedri). Biedru atbalsts jānoformē vēstules veidā, kas adresēta LFF ģenerālsekretāram un kuru paraksta visas organizācijas, kas atbalsta attiecīgo kandidatūru.

Pamatojoties uz LFF statūtu 31. panta 6. daļu, lai persona varētu kandidēt uz LFF Valdes locekļa amatu, tai ir jābūt atbalstam vismaz no vienas divdesmitās daļas LFF biedru (vismaz 5 LFF biedri). Biedru atbalsts jānoformē vēstules veidā, kas adresēta LFF ģenerālsekretāram un kuru paraksta visas organizācijas, kas atbalsta konkrēto kandidatūru.

Attiecībā uz LFF Valdes locekļu kandidātiem, iesniedzot iepriekšminētos dokumentus un organizāciju atbalsta vēstuli, ir jānorāda, uz kuru no LFF statūtu 31. panta 2. daļā minētajiem virzieniem valdes locekļa kandidāts tiek izvirzīts. LFF valde atbild par sekojošiem darbības virzieniem:

  • a) treneru attīstība;
  • b) jaunatnes futbola attīstība;
  • c) sieviešu futbola attīstība;
  • d) tiesnešu attīstība;
  • e) klubu sacensību attīstība;
  • f) infrastruktūras un reģionālā attīstība;
  • g) elites futbola attīstība;
  • h) izglītības segmenta attīstība;
  • i) futbola biznesa attīstība;
  • j) tautas futbola attīstība.

Ar aktuālajiem LFF statūtiem ir iespējams iepazīties ŠEIT.

Lai nodrošinātu savlaicīgu komunikāciju ar Kongresu saistītos un citos jautājumos, saskaņā ar LFF statūtu 12. panta i) apakšpunktu aicinām biedrus savlaicīgi informēt LFF par izmaiņām statūtos un organizāciju amatpersonu sastāvā, kā arī, ja mainīta juridiskā adrese un organizācijas kontaktinformācija.

LFF ikgadējā Kongresa darba kārtība, norises vieta, kā arī LFF prezidenta un LFF valdes locekļu kandidātu saraksts tiks publicēts papildus.


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti